منو
سبد خرید شما

پودر کربو 100 درصد دوبیس 4500 گرمی | افزایش انرژی و حجم عضلات

پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس
پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس
-10 % ناموجود
پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس
پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس
پودر کربو 100 درصد دوبیس 4500 گرمی | افزایش انرژی و حجم عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Doobis Carbo 100% Energy Booster - 4500 g
 • SKU: 2627
 • بارکد: 626205720509
666,000 تومان
740,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن Doobis Carbo 100% Energy Booster مکملی برای افزایش انرژی عضلات است. پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس حاوی کربوهیدرات خالص برای تامین انرژی بدن و همچنین افزایش وزن و افزایش حجم عضلات است. پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس انرژی بوستر مناسب برای کسانی است که قصد دارند وزن و حجم عضلات خود را افزایش داده و به این واسطه انرژی ماهیچه ها نیز بهبود پیدا کند.

 

پودر کربو ۱۰۰٪ دوبیس نوتریشن ۴۵۰۰ گرمی حاوی 75 سروینگ ۶۰ گرمی است. یعنی این محصول می تواند کربوهیدرات لازم در ۷۵ وعده تامین کند. در هر سرونیگ ۶۰ گرمی، 57 گرم کربوهیدرات وجود دارد که از این مقدار 4.2 گرم شکر است. این مقدار از کربوهیدرات انرژی لازم برای عضلات و ورزش را ایجاد خواهد کرد.

کالری دریافتی بدن از هر وعده ۶۰ گرمی پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس معادل 228 کیلوکالری است که مقدار بسیار مناسب برای تمرینات ورزشی و تامین غذای ماهیچه های بدن است. نکته مثبت دیگری در پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس نوتریشن عدم وجود کلسترول و چربی در ترکیبات این محصول است. این مسئله شما را برای دریافت یک انرژی مناسب و سالم آماده می کند.

 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

 

پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس انرژی بوستر

 


 

مشخصات پودر کربو انرژی بوستر دوبیس 4500 گرمی:

 • تامین انرژی لازم بدن
 • حاوی ۵۷ گرم کربوهیدرات در هر سروینگ ۶۰ گرمی
 • مناسب برای افزایش وزن و حجم
 • دریافت 228 کیلو کالری در هر وعده
 • کمک به افزایش توانایی عضلات
 • کمک به ریکاوری عضلات
 • بهبود عملکرد ورزشی به واسطه تولید انرژی
 • بازسازی گلیکوژن
 • بدون چربی و کلسترول
 • حاوی ۳۳ سروینگ ۶۰ گرمی

 

 


 

نحوه مصرف پودر کربو ۱۰۰ دوبیس:

برای هر وعده دو پیمانه معادل 60 گرم در 800 میلی لیتر آب ، آب میوه و یا شیر مخلوط گردد و میل شود.

 

 


 

ترکیبات مکمل کربو ۱۰۰٪ انرژی بوستر دوبیس (در هر ۲ پیمانه معادل ۶۰ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Total Fat

0 g

Total Carbohydrate :

57 g

Sugars

4.2 g

Protein

0 g

Calcium

0 mg

Iron

0 mg

Sodium

0 mg

Vitamin B1

0.33 mg

Vitamin C

24 mg

 

 


 

کربوهیدرات ها چه تاثیری بر متابولیسم دارند؟

مطالعات نشان داده اند که رژیم های کم کربوهیدرات متابولیسم شما را در مقایسه با رژیم های پر کربوهیدرات افزایش می دهد که ممکن است به کاهش وزن بیشتر کمک کند. اما گاهی اوقات هدف شما کاهش وزن نیست و بهترین گزینه برای افزایش وزن کربوهیدرات ها هستند. ما نگاهی می اندازیم به این که چگونه غذا بر متابولیسم شما تأثیر می گذارد، چرا نوع کربوهیدراتی که می خورید مهم است و چگونه می توانید از بیولوژی خود برای حفظ وزن سالم استفاده کنید.

 

کربوهیدرات در بدنسازی

 

نحوه عملکرد متابولیسم شما:

هر کاری که بدن شما انجام می دهد به انرژی نیاز دارد - این فرآیند تولید و سوزاندن انرژی به عنوان متابولیسم شناخته می شود. حتی هضم غذای شما انرژی می سوزاند - به عبارت دیگر، باید پول در بیاورید تا بتوانید خرج کنید. اگر بدن شما به انرژی بیشتر از آنچه می توانید از غذایی که می خورید نیاز داشته باشد، شروع به سوزاندن چربی بدن و در نهایت عضله می کند. مقدار انرژی آزاد شده از غذای شما به آنچه می خورید و نحوه عملکرد بدن شما بستگی دارد.

 

 

انواع کربوهیدرات ها اثرات متفاوتی بر متابولیسم دارند:

«کربوهیدرات ها» یک اصطلاح گسترده است که برای توصیف قندها، نشاسته ها و فیبرهای مختلف موجود در بسیاری از غذاهایی که می خوریم استفاده می شود. آنها در میوه ها، سبزیجات، حبوبات (لوبیا و حبوبات)، لبنیات و غلات یافت می شوند. همه این انواع مختلف کربوهیدرات ها به طور متفاوتی هضم می شوند و می توانند اثرات متفاوتی بر متابولیسم شما داشته باشند.

 

قندهای ساده ("مونوساکاریدها") مانند گلوکز و فروکتوز به سرعت وارد جریان خون ما می شوند، جایی که سلول ها جذب می شوند و برای انرژی استفاده می شوند. به عبارت دیگر، انرژی زیادی برای بدن شما لازم نیست تا از آنها به عنوان سوخت استفاده کند.

نشاسته و سایر کربوهیدرات‌های پیچیده موجود در سبزیجات، غلات و حبوبات باید قبل از جذب در جریان خون و استفاده از سلول‌ها به قندها تجزیه شوند که به انرژی بیشتری نیاز دارد. فیبر نیز نوعی کربوهیدرات است که انسان قادر به تجزیه آن نیست. فیبر معمولاً برای هضم انرژی هزینه می کند و متابولیسم را افزایش می دهد زیرا ما مجبوریم آن را در دستگاه گوارش خود حرکت دهیم و در پایان انرژی کم یا بدون انرژی است.

 

کربوهیدرات خوب و بد

 

چگونه یک رژیم کم کربوهیدرات بر متابولیسم شما تأثیر می گذارد؟

مطالعه اخیر دانشمندان دانشگاه هاروارد، مصرف انرژی افراد دارای رژیم های کم کربوهیدرات را در مقایسه با افرادی که رژیم های غذایی متوسط یا پر کربوهیدرات دارند، مقایسه کرد. آنها دریافتند که افرادی که رژیم‌های کربوهیدرات کمتری دارند، انرژی بیشتری می‌سوزانند، بنابراین آیا همه ما باید از رژیم‌های کم کربوهیدرات استفاده کنیم تا متابولیسم خود را به حداکثر برسانیم؟

ما نه می گوییم زیرا اگرچه این رویکردها ممکن است برای برخی افراد کارساز باشد، اما برای همه کارساز نیست. در اینجا دلیل است. در مطالعه هاروارد، دانشمندان تنها از افراد حاضر در این مطالعه خواستند که میزان کربوهیدرات و درصد قندی که مصرف می کنند را کنترل کنند. آنها نوع یا کیفیت کربوهیدرات ها را کنترل نکردند. این رویکرد یک حقیقت کلیدی در مورد کربوهیدرات ها را از دست می دهد: کربوهیدرات ها همه یکسان نیستند. و مهمتر از همه، مردم هم نیستند

 

مطالعه های ما نشان می‌دهد که حتی دوقلوهای همسان نیز می‌توانند واکنش‌های بسیار متفاوتی به غذاهای مشابه، با مقدار و نوع کربوهیدرات یکسان داشته باشند. بنابراین انتخاب یک رژیم کم کربوهیدرات تضمینی نیست که برای متابولیسم منحصر به فرد شما مناسب است.

مطالعه DIETFITS انجام شده توسط متخصصان نشان داد که وقتی به منابع غذایی با کیفیت بالا پایبند باشید، تفاوت زیادی بین خوردن یک رژیم غذایی کم یا پر کربوهیدرات وجود ندارد. کاهش وزن. هر دو رژیم غذایی برای برخی افراد خوب عمل می کند، اما برای برخی دیگر نه.

 

کربوهیدرات در پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس انرژی بوستر

 

چرا کیفیت کربوهیدرات شما اهمیت دارد؟

وقتی غذا می خوریم، فقط انبوهی از مواد مغذی جداگانه نمی خوریم. غذا، و به ویژه غذاهای کامل، ساختارهای پیچیده ای دارند که باید تجزیه شوند تا بدن ما به انرژی درونی دسترسی پیدا کند که به عنوان ماتریکس غذا شناخته می شود. برای دسترسی به قند موجود در موز، بدن ما ابتدا باید ساختارهای فیبری میوه را تجزیه کند، که آن را با خوردن یک قاشق شکر بسیار متفاوت می کند. به طور کلی، هرچه غذاهای ما فرآوری شده، تصفیه شده یا با کیفیت پایین تر باشند، هضم آن ها آسان تر است.

 

بنابراین، اگر رژیم غذایی پر کربوهیدراتی داشته باشید که حاوی کربوهیدرات های بسیار تصفیه شده مانند نان سفید و برنج سفید باشد، نسبت به افرادی که همان مقدار کربوهیدرات را از منابع «با کیفیت» می خورند، انرژی بیشتری از آن غذا دریافت می کنید. مانند حبوبات، غلات کامل دست نخورده و میوه ها.

 

 

بازیابی کربوهیدرات ها و متابولیسم

 • هضم برخی از غذاها سخت تر است و برای آزادسازی مواد مغذی داخل آن به انرژی بیشتری نسبت به بقیه نیاز دارند.
 • برخی از غذاهای کربوهیدراتی مانند قندهای ساده و غلات تصفیه شده به راحتی هضم می شوند، به این معنی که کالری کمتری در طول هضم می سوزانید.
 • برخی دیگر حاوی مقدار زیادی فیبر و کربوهیدرات های پیچیده هستند که بدن شما باید قبل از استفاده آن ها را تجزیه کند و در این فرآیند انرژی می سوزاند.
 • اینکه دقیقاً کدام غذاها متابولیسم شما را افزایش می دهند و به شما در سوزاندن چربی بدن کمک می کنند، به بیولوژی منحصر به فرد شما بستگی دارد.

 

کربوهیدرات و گینر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس نوتریشن

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کربوهیدرات:

 • کربو ۱۰۰ درصد دوبیس را دور از دسترس کودکان و در دمای اتاق نگهداری شود.
 • در صورت حساسیت به هریک از اجزای مکمل کربو ۱۰۰ درصد دوبیس نوتریشن از مصرف آن خودداری نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.
 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
 • کربو انرژی بوستر دوبیس حاوی قند است بنابراین افراد دیابتی از مصرف این فرآورده خودداری کنند.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 4500 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی6262057205096
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057205096
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 75

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات