منو
سبد خرید شما

پودر کربو رانتک | 2000 گرم | کمک به افزایش انرژی و افزایش وزن و حجم بدن

کربو رانتک
-10 %
پودر کربو رانتک | 2000 گرم | کمک به افزایش انرژی و افزایش وزن و حجم بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Runtech Carbo - 2000g
 • SKU: 4279
 • بارکد: 626205720751
402,600 تومان
447,400 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر کربو 2000 رانتک Runtech Carbo 2000 مکمل کربوهیدرات خالص از محصولات برند رانتک برای تامین کربوهیدرات مورد نیاز بدن ورزشکاران است. مکمل کربو رانتک انرژی پروداکشن حاوی کربوهیدرات 100 درصد خالص برای کمک به افزایش انرژی عضلات و بهبود توان عضلات و همچنین بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران است. 

 

البته برای افرادی که نیاز به افزایش حجم و وزن دارند کربو رانتک می تواند یک محصول مناسب باشد تا باعث بهبود حجم و وزن (و نه چاقی) شود. از آنجایی که پودر کربو رانتک فقط حاوی کربوهیدرات است و هیچگونه چربی در ترکیبات این مکمل کربوهیدرات استفاده نشده است می تواند یک مکمل عالی برای افزایش انرژی عضلات و بدن شود و کارایی ورزشی را بهبود بخشد. 

پودر کربو انرژی پروداکشن رانتک همچنین با تامین انرژی مورد نیاز ورزشکاران باعث بهبود فعالیت هوازی در ورزشکاران شده و از این رو در ایجاد خستگی تاخیر می اندازد. این ویژگی کربو 2000 رانتک می تواند ریکاوری عضلات و ریکاوری کلی بدن را نیز افزایش دهد. 

 

از ویژگی های پودر کربو 2000 رانتک می تواند به وجود ترکیبی به نام دکتسروز مونوهیدرات اشاره کرد. دکستروز مونوهیدرات به ترمیم عضلات بعد از تمرین کمک می کند زیرا ترشح انسولین را افزایش می دهد که هجوم قندها و اسیدهای آمینه به سلول های عضلانی را تسهیل می کند. دکستروز مونوهیدرات انرژی سریعی را در حین ورزش ارائه می دهد زیرا به سرعت توسط روده جذب می شود و سطح قند خون را به سرعت افزایش می دهد. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی بیشتر دکستروز مونوهیدرات خواهیم پرداخت. 

 

برای مشاهده و خرید پروتئین کاله را مشاهده کنید. 

پودر کربو رانتک

 

میزان سروینگ و کالری دریافتی از کربو رانتک:

پودر کربو رانتک حاوی 2000 گرم پودر است که به طور کلی 43 سروینگ را در اختیار شما قرار می دهد. هر سروینگ نیز 46 گرم است. در هر سروینگ 46 گرمی از پودر کربو 2000 رانتک حاوی 45 گرم کربوهیدرات است. تقریبا می توان گفت که هر سروینگ از کربوهیدرات خالص تشکیل شده و تنها 1 گرم سهم شیرین کننده و طعم دهنده و دیگر ترکیبات مورد نیاز نظیر سیتریک اسید و ... در هر سروینگ است. 

از ویژگی های برتر مکمل کربو 2000 رانتک عدم وجود چربی و کلسترول در ترکیبات این محصول است که یک محصول سالم تر را در اختیار ورزشکاران قرار می دهیم. از 45 گرم کربوهیدرات موجود در کربو رانتک، 13 گرم دکستروز مونوهیدرات است که تاثیرات خوبی بر افزایش انرژی دارد و یک ویژگی مهم در ترکیبات کربو رانتک به شمار می آید. 

هر سروینگ 46 گرمی از مکمل کربو رانتک می تواند انرژی معادل 180 کیلوکالری را به عضلات و بدن شما برساند. این مقدار باعث بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران می شود. در ادامه به فواید دکستروز مونوهیدرات اشاره خواهیم کرد. 

 

مکمل های کربوهیدرات و گینر را مشاهده کنید. 

کربو 2000 رانتک

 


 

مشخصات پودر کربو 2000 رانتک:

 • حاوی کربوهیدرات 100 درصد خالص و با کیفیت
 • کمک به افزایش انرژی و توان عضلات
 • افزایش ذخایر گلیکوژن
 • حاوی دسکتروز مونوهیدرات برای افزایش کارایی ورزشی
 • کمک به افزایش وزن و افزایش حجم عضلات
 • بدون شکر و بدون کلسترول
 • 180 کالری در هر سروینگ 46 گرمی
 • 45 گرم کربوهیدرات خالص در هر سروینگ
 • حاوی 43 سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف پودر کربو رانتک:

یک پیمانه از کربو رانتک را در 250 میلی لیتر آب سرد حل کرده و حدود یک دقیقه هم بزنید سپس نیم ساعت قبل یا بعد از تمرین ورزشی مصرف کنید. 

مقدار مصرف بستگی به نیاز روزانه و حجم بدن دارد که می تواند یک تا سه مرتبه تکرار شود. 

 

 


 

ترکیبات مکمل کربوهیدرات رانتک (در سروینگ 46 گرمی معادل 1 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار

Calories (kcal)

180

Total Fat

0 g

Total Carbohydrates

45 g

Dextrose maltodextrin

13 g

 

 

 


 

دکستروز چگونه در کربو رانتک به شما کمک می کند؟

دکستروز مونوهیدرات یک کربوهیدرات پیچیده است که فواید بسیاری برای افزایش کالری و انرژی بدن دارد. دکستروز مونوهیدرات برای افزایش وزن اضافی یا به عنوان جایگزین وعده غذایی عالی است زیرا یک کربوهیدرات پیچیده با جذب بالا و پر کالری است.

 

دکستروز مونوهیدرات چیست؟

دکستروز مونوهیدرات شکلی از کربوهیدرات تک زنجیره ای (شکر ساده) است که از نشاسته ذرت تهیه می شود و به راحتی در آب حل می شود که برای خوش طعم بودن آن مهم است. دکستروز مونوهیدرات معمولاً برای افزایش شیرینی، منبع انرژی و حجم دهنده به غذا اضافه می شود. دکستروز مونوهیدرات می تواند به صورت مایع، قرص یا پودر باشد. دکستروز مونوهیدرات اغلب در غذاها (از جمله نوشیدنی های ورزشی و مکمل های انرژی زا) به عنوان منبع کربوهیدرات استفاده می شود.

دکستروز به شکل پودر و از ذرت تهیه می شود. این محصول با روش هیدرولیزه ساخته می شود. هیدرولیز، از آب، آنزیم ها و اسیدها برای شکستن نشاسته به قطعات کوچک استفاده می کند که در نتیجه پودر سفیدی متشکل از مولکول های قند ایجاد می شود. اساساً شامل استخراج و جداسازی نشاسته از ذرت، برنج یا سیب زمینی و ایجاد پودر از هیدرولیز کردن استفاده می شود.

 

دکستروز چیست

دکستروز چگونه کار می کند؟

دکستروز مونوهیدرات به سرعت توسط روده جذب می شود و می تواند قند خون را سریعتر از گلوکز افزایش دهد. اگرچه قاعده کلی این است که رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات های گلیسمی بالا می تواند رضایت بخش نباشد، مصرف محصولی مانند پودر دکستروز نقش مهمی در عملکرد ورزشی و ریکاوری دارد. دکستروز برای جبران مواد مغذی و الکترولیت های از دست رفته عمل می کند. دکستروز در تولید پروتئین و متابولیسم لیپیدها نقش دارد.

 

چه کسانی باید مصرف کنند؟

دکستروز مونوهیدرات را می‌توان برای افرادی که می‌خواهند از تمرینات خود بیشترین بهره را ببرند، پیشرفت خود را در جهت اهداف خود تسریع بخشند یا وزن خود را افزایش دهند، مناسب است. دکستروز مونوهیدرات اغلب توسط ورزشکاران استقامتی استفاده می شود، اما می تواند توسط بدنسازان، ورزشکاران قدرتی و همچنین کسانی که برای حفظ تناسب اندام به باشگاه می روند استفاده شود.

 

فواید دسکتروز مونوهیدرات:

پودر دکستروز مونوهیدرات فواید متعددی دارد. دکستروز مونوهیدرات به ترمیم عضلات بعد از تمرین کمک می کند زیرا ترشح انسولین را افزایش می دهد که هجوم قندها و اسیدهای آمینه به سلول های عضلانی را تسهیل می کند. دکستروز مونوهیدرات انرژی سریعی را در حین ورزش به بدن می رساند زیرا به سرعت توسط روده جذب می شود و سطح قند خون را به سرعت افزایش می دهد. دکستروز مونوهیدرات برای افزایش وزن اضافی یا به عنوان جایگزین وعده غذایی عالی است زیرا یک کربوهیدرات پیچیده بسیار جذب شده و پر کالری است.

 

بهترین زمان مصرف دکستروز :

دکستروز مونوهیدرات را می توان در هر زمانی از روز به عنوان یک منبع انرژی موثر استفاده کرد. در حالت ایده آل، دکستروز بعد از تمرین مصرف می شود.

قبل از تمرین – دکستروز مونوهیدرات را می توان قبل از تمرین مصرف کرد، به روشی مشابه مکمل های قبل از تمرین تا به شما انرژی سریع بیشتری برای گذراندن تمرینتان بدهد.

در طول جلسات تمرینی – پودر دکستروز مونوهیدرات اگر در طول یک جلسه تمرین مصرف شود، کربوهیدرات هایی را برای بدن فراهم می کند تا محیط آنابولیک تری ایجاد کند. این می تواند بازسازی بین تمرینات را تسریع کند به این معنی که می توانید سخت تر تمرین کنید.

بعد از تمرین - دکستروز مونوهیدرات اگر مستقیماً بعد از تمرین مصرف شود می تواند در افزایش سطح گلیکوژن خون موثر باشد تا به بهبود و رشد عضلات کمک کند.

جایگزینی وعده غذایی/افزایش وزن – دکستروز محصولی پر کالری است که استفاده از جایگزینی وعده غذایی یا افزایش وزن را ایده آل می کند.

 

مکمل کربوهیدرات رانتک 2000 گرم

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کربو رانتک:

 • افراد دیابتی از مصرف این فرآورده خودداری کنند.
 • در صورت حساسیت به هریک از اجزای این مکمل از مصرف آن خودداری نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.
 • افراد زیر ۱۸ سال از مصرف فرآورده خودداری کنند.
 • در صورت بارداری یا شیردهی مصرف نشود.
 • در صورت مصرف داروی خاصی با مشورت پزشک مصرف شود.
 • در دمای زیر ۳۰ درجه و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی01980023662791
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057207519
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 43

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات