منو
سبد خرید شما

ساشه منیزیم 400 یوروویتال 30 عددی | بهبود عملکرد سیستم عضلانی و سیستم عصبی

ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال
ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال
ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال
-8 %
ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال
ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال
ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال
ساشه منیزیم 400 یوروویتال 30 عددی | بهبود عملکرد سیستم عضلانی و سیستم عصبی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurho Vital Magnesium 400 - 30 Sachets
 • SKU: 2566
 • بارکد: 626066180153
149,900 تومان
163,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه منیزیم ۴۰۰ یورو ویتال Eurho Vital Magnesium 400، مکملی حاوی منیزیم به میزان 400 میلی گرم در هر ساشه است. پودر منیزیم 400 یوروویتال حاوی منیزیم است که این ماده معدنی عملکرد های مهمی در سیستم عصبی و بهبود عملکرد آن و همچنین بهبود سیستم عضلانی و جلوگیری از گرفتگی عضلات دارد.

 

ساشه منیزیم 400 یوروویتال علاوه بر منیزیم حاوی ۳ ترکیب مهم دیگر در بهبود عملکرد سیستم عصبی بدن است. فولیک اسید از جمله ویتامین های گروه ب است که نقش مهمی در تکامل سیستم عصبی به خصوص در نوزادان و همچنین نقش موثری در حفظ عملکرد سیستم عصبی بدن در سایر افراد دارد. در هر ساشه منیزیم یوروویتال 400 میکروگرم فولیک اسید یا ویتامین ب۹ وجود دارد.

دو ویتامین دیگر از ویتامین های گروه ب در ساشه منیزیم ۴۰۰ یورو ویتال وجود دارد. ویتامین ب6 و ویتامین ب 12 از جمله ترکیبات ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال هستند که این دو ویتامین نیز عملکرد های مهم از جمله تقویت سیستم عصبی، جلوگیری از خستگی و ضعف عضلانی و همچنین ساخت گلبول های قرمز خون برای جلوگیری از کم خونی در بدن ایفا می کنند.

 

ساشه منیزیم ۴۰۰ یورو ویتال

 

ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال همچنین به واسطه وجود منیزیم باعث بهبود سردرد های میگرنی و عصبی می شود. ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال به تقویت سیستم عصبی و عضلانی بدن کمک کرده و باعث کاهش احساس ضعف و خستگی عضلانی می شود. طعم پرتقال نیز در ساشه منیزیم یوروویتال اضافه شده است تا پذیرش این محصول بهتر شود. همچنین مصرف ساشه منیزیم یوروویتال نیازی به وجود آب ندارد و از طریق زبان جذب خواهد شد. ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال تحت لیسانس آلمان و در ایران در بسته بندی ۳۰ عددی تولید شده است.

 

سایر مکمل های منیزیم را مشاهده کنید

 

ساشه منیزیم ۴۰۰ یوروویتال

 


 

مشخصات ساشه منیزیم ۴۰۰ یورو ویتال:

 • تقویت عملکرد سیستم عصبی
 • بهبود عملکرد سیستم عضلانی
 • جلوگیری از گرفتگی عضلات
 • کمک به کاهش احساس ضعف
 • کمک به کاهش خستگی عضلانی
 • کمک به بهبود میگرن
 • حاوی فولیک اسید و ویتامین ب6
 • حاوی ویتامین ب 12
 • 400 میلی گرم منیزیم در هر ساشه
 • با طعم پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف ساشه منیزیم ۴۰۰ یورو ویتال:

بزرگسالان روزانه محتوی یک ساشه را مستقیما روی زبان ریخته، پس از چند ثانیه، بدون نیاز به آب بلعیده شود.

 

 


 

ترکیبات ساشه منیزیم ۴۰۰ یورو ویتال (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Magnesium

400 mg

Vitamin B6

6 mg

Folic acid

400 µg

Vitamin B12

3 µg

 

 


 

منیزیم:

منیزیم درمانی ممکن است به منبع قابل اعتماد در پیشگیری یا تسکین سردرد کمک کند. این به این دلیل است که کمبود منیزیم می‌تواند بر انتقال‌دهنده‌های عصبی تأثیر بگذارد و انقباض رگ‌های خونی را محدود کند، عواملی که پزشکان به میگرن مرتبط می‌کنند. افرادی که میگرن را تجربه می کنند ممکن است سطح منیزیم کمتری در خون و بافت های بدن خود در مقایسه با دیگران داشته باشند. سطح منیزیم در مغز افراد ممکن است در هنگام میگرن پایین باشد.

منیزیم همچنین ممکن است در سندرم پیش از قاعدگی (PMS) نقش داشته باشد. مطالعات در مقیاس کوچک، از جمله مقاله سال 2012 منبعی معتبر، نشان می دهد که مصرف مکمل های منیزیم همراه با ویتامین B-6 می تواند علائم PMS را بهبود بخشد. همچنین سطوح کم منیزیم ممکن است در اختلالات خلقی از جمله افسردگی و اضطراب نقش داشته باشد.

تحقیقات انجام شده در سال 2013، مصرف کافی منیزیم را با تراکم استخوان بالاتر، بهبود تشکیل کریستال استخوان و کاهش خطر پوکی استخوان در زنان پس از یائسگی مرتبط دانسته است. منیزیم ممکن است به طور مستقیم و غیرمستقیم سلامت استخوان ها را بهبود بخشد، زیرا به تنظیم سطح کلسیم و ویتامین D که دو ماده مغذی دیگر برای سلامت استخوان هستند، کمک می کند.

 

منیزیم ۴۰۰ یوروویتال

 

ب 6 و فواید آن در بدن:

در بدن ما تولید و تبدیل پروتئین ها وابستگی زیادی به B6 دارد. مثلاً در تولید پروتئین هایی که در گلبول های قرمز خون موجود است ، وجود B6بسیار مهم است. B6در فعالیت های عصبی بدن مؤثر است. در بدن ما پیام رسان های عصبی وجود دارند که انتقال دهنده پیام های حسی و حرکتی هستند. اگرB6 وجود نداشته باشد این پیام رسان ها درست عمل نمی کنند و اختلالات عصبی بروز می کند. B6در رها شدن قندهای ذخیره ای بدن مؤثر است. از این نقشB6می توان نتیجه گرفت دریافت میزان کافیB6 برای افراد ورزشکار و کسانی که احساس ضعف شدید دارند ضروری است. لازم به ذکر است کمبود این ویتامین سبب وجود علائمی در پوست مثل خشکی و خارش، خشکی لب ها، ترک گوشه لب هاد می شود. کم خونی از علائم دیگر کمبود این ویتامین است. ماهی، گوشت، بنشن، موز، آووکادو و غلات و … منبع خوب ویتامین B6 هستند

 

ویتامین ب ۶

 

ب ۱۲ و فواید آن در بدن:

ویتامین ب۱۲ برای عملکرد طبیعی مغز و سیستم عصبی بسیار مهم است. همچنین در تشکیل گلبول‌های قرمز نقش داشته و به ایجاد و تنظیم DNA کمک می‌کند. متابولیسم همه ی سلول های بدن به ویتامین ب۱۲ وابسته است، زیرا این ویتامین در سنتز و ترکیب اسیدهای چرب و تولید انرژی نقش دارد‌. ویتامین ب۱۲ از طریق کمک به بدن در جذب اسید فولیک، سبب آزاد شدن انرژی می‌شود.

بدن انسان در هر دقیقه، میلیون‌ها گلبول قرمز تولید می‌کند. این سلول‌ها بدون ویتامین ب۱۲ نمی‌توانند به درستی تکثیر شوند. اگر سطح این ویتامین در بدن بسیار کم باشد، تولید گلبول‌های قرمز کاهش یافته و به کم خونی دچار می‌شوید.

 

ویتامین ب ۱۲

 

اسید فولیک در بدن چگونه عمل می کند؟

اسیدهای نوکلئیک در هسته سلول قرار دارند و انتقال دهنده صفات ارثی می باشند . اسید فولیک با قابلیت جابجایی واحدهای تک کربنه در همانند سازی ژنها نقش دارد. در بخشهایی از بدن که تکثیر سلولی سریع دارند مانند گلبولهای قرمز و سفید، سلولهای دیواره دستگاه گوارش و ادراری، اسید فولیک بیشتر مورد نیاز است. کمبود اسید فولیک عوارض کمبود طولانی مدت آن در یک فرد بالغ ،کم خونی، متورم و قرمز شدن زبان، اختلالات گوارشی مانند اسهال واختلالات روحی چون افسردگی است و تأثیر کمبود آن در کودکان نیز کاهش رشد در آنهاست، تقریباً 10 درصد افراد جامعه مبتلا به درجاتی از کمبود اسید فولیک هستند البته در حدی که علائم بالینی آن بروز نکرده باشد .

اسید فولیک یا همان فولات یا ویتامین B9 یکی از اصلی ترین نیاز های خانم ها مخصوصا در دوران بارداری است. اسید فولیک نقش بسیار برجسته ای در دوران بارداری دارد که معمولا به همه زنان باردار توسط پزشک توصیه می شود.

کاارشناسان و متخصصان معتقد هستند که مصرف مکمل های مولتی ویتامین همراه با 400 میکروگرم فولیک اسید به صورت روزانه در قبل از بارداری و در طول بارداری می تواند بسیار مفید باشد.

 

فولیک اسید

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف منیزیم:

 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد. 
 • در دوران بارداری و شیردهی، مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، در محیط خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268208003572782
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661801536
سایر توضیحاتبا طعم پرتقال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات