منو
سبد خرید شما

ویال خوراکی ب12 پلاس یوروویتال 6 عددی | تامین انرژی و تامین ب۱۲ مورد نیاز بدن

ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال
ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال
-13 %
ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال
ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال
ویال خوراکی ب12 پلاس یوروویتال 6 عددی | تامین انرژی و تامین ب۱۲ مورد نیاز بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital B12 Plus - 6 Vials
 • SKU: 3537
 • بارکد: 626066180292
113,900 تومان
130,800 تومان
اشتراک گذاری در :

ویال خوراکی ب12 پلاس یوروویتال Eurhovital B12 Plus Vials یک محصول جدید از محصولات برند یوروویتال است که به تامین انرژی مورد نیاز روزانه بدن کمک می کند. در ویال ب ۱۲ پلاس یوروویتال علاوه بر ویتامین ب۱۲، ۳ ویتامین دیگر از گروه ب یعنی ویتامین های ب۱، ویتامین ب۲ و ویتامین ب۶ وجود دارد که به افزایش متابولیسم انرژی در بدن کمک می کند.

 

ویال خوراکی ب ۱۲ پلاس یوروویتال همچنین می تواند به جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر ویتامین ب ۱۲ کمک کند. ویتامین ب ۱۲ یک ویتامین مهم در ساخت هموگلوبین خون است. هموگلوبین وظیفه خون رسانی و حمل اکسیژن را به سلول های بدن دارد و کمبود این ماده ممکن است خطرات جدی ای برای بدن داشته باشد.

همچنین ویال خوراکی ب۱۲ پلاس یورو ویتال به تامین ویتامین B12 بدن کمک کرده و کمبود این ویتامین مهم را در بدن جبران می کند. در هر ویال خوراکی ب ۱۲ پلاس یوروویتال به میزان 1000 واحد ویتامین ب ۱۲ وجود دارد که میتواند مقدار بسیار زیادی نسبت به نیاز روزانه بدن را تامین کند. این دوز بالا شاید برای افرادی که از کمبود این ویتامین رنج می برند مناسب باشد.

 

سایر محصولات و مکمل های ویتامین را مشاهده کنید

 

همچنین ویتامین های ب ۱ در هر ویال به میزان 1.1 میلی گرم است که می تواند ۱۰۰ درصد نیاز روزانه شما به این ویتامین را تامین کند. ویتامین های ب۲ و ب۶ نیز هر کدام به میزان 1.4 میلی گرم در هر ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال وجود دارد که این مقدار نیز می تواند تمام نیاز روزانه شما را تامین کرده و به ارتقای سلامت بدن شما کمک کند.

ویال خوراکی ب ۱۲ پلاس یوروویتال به صورت ویال های تک دوز طراحی شده اند و برای پذیرش بهتر این محصول، یوروویتال از طعم پرتقال در آن استفاده کرده است. هر بسته حاوی ۶ عدد ویال خوراکی 25 میلی لیتری است که تحت لیسانس آلمان و در ایران تولید و بسته بندی شده است. در ادامه توضیحات داروکالا به توضیح کوتاه ویتامین های استفاده شده در این محصول خواهیم پرداخت.

 

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید

 

ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال برای افزایش انرژی روزانه

 


 

مشخصات ویال ب ۱۲ پلاس یوروویتال:

 • کمک به تامین انرژی و افزایش انرژی بدن
 • کمک به تامین ویتامین ب۱۲ مورد نیاز بدن
 • کمک به ساخت گلبول های قرمز خون
 • جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر ویتامین ب۱۲
 • کمک به افزایش متابولیسم کربوهیدرات ها و پروتئین ها
 • با طعم پرتقال
 • حاوی ویتامین های B6، B2، B1، B12

 

 


 

نحوه مصرف ویال ب۱۲ پلاس یوروویتال:

بزرگسالان،‌ روزانه یک عدد ویال از محلول خوراکی یوروویتال را به تنهایی و یا پس از حل کردن در آب یا آب میوه میل نمایند.

 

 


 

ترکیبات محلول خوراکی ب۱۲ پلاس یوروویتال (در هر ویال 25 میلی لیتری):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B12

1000 µg

Vitamin B1

1.1 mg

Vitamin B2

1.4 mg

Vitamin B6

1.4 mg

 

 


 

ویتامین B12:

غذاهایی که به طور طبیعی حاوی ویتامین B12 هستند، از جمله ماهی، صدف، جگر، گوشت، تخم مرغ، مرغ و محصولات لبنی مانند شیر، پنیر و ماست. ویتامین B12 یا کوبالامین به طور طبیعی در غذاهای حیوانی یافت می شود. همچنین می توان آن را به غذاها یا مکمل ها اضافه کرد. ویتامین B12 برای تشکیل گلبول های قرمز و DNA مورد نیاز است. همچنین نقش کلیدی در عملکرد و رشد سلول های مغز و عصبی دارد.

ویتامین B12 به پروتئین موجود در غذاهایی که می خوریم متصل می شود. در معده، اسید هیدروکلریک و آنزیم ها ویتامین B12 را به شکل آزاد آن جدا می کنند. از آنجا، ویتامین B12 با پروتئینی به نام فاکتور داخلی ترکیب می شود تا بتواند در روده کوچک جذب شود.

مکمل ها و غذاهای غنی شده حاوی B12 به شکل آزاد هستند، بنابراین ممکن است راحت تر جذب شوند. انواع مکمل های ویتامین B12 موجود است. اگرچه ادعاهایی وجود دارد که اشکال خاصی - مانند قرص های زیر زبانی یا مایعاتی که در زیر زبان قرار می گیرند تا از طریق بافت های دهان جذب شوند - جذب بهتری نسبت به قرص های سنتی دارند، مطالعات تفاوت مهمی را نشان نداده اند. قرص‌های ویتامین B12 در دوزهای بالا بسیار بالاتر از حد مجاز رژیم غذایی در دسترس هستند، اما این مقادیر بالا لزوماً مقداری نیستند که جذب می‌شوند، زیرا به مقدار کافی از فاکتور ذاتی نیز نیاز است. در موارد کمبود شدید ویتامین B12 به دلیل فاکتور داخلی ناکافی (کم خونی پرنیشیوز)، پزشکان ممکن است تزریق B12 در عضله را تجویز کنند.

 

ویتامین ب ۱۲ پلاس یوروویتال

 

ویتامین B6:

غذاهایی که به طور طبیعی حاوی ویتامین B6 هستند، از جمله موز، ماهی آزاد، جگر، ماهی تن، نخود، مرغ، سبزیجات با برگ های تیره، موز. ویتامین B6 یا پیریدوکسین یک ویتامین محلول در آب است که به طور طبیعی در بسیاری از غذاها یافت می شود و همچنین به غذاها و مکمل ها اضافه می شود. پیریدوکسال 5 فسفات (PLP) شکل کوآنزیم فعال و رایج ترین اندازه گیری سطح B6 خون در بدن است. PLP کوآنزیمی است که به بیش از 100 آنزیم برای انجام عملکردهای مختلف از جمله تجزیه پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها کمک می کند. حفظ سطوح طبیعی هموسیستئین (زیرا سطوح بالا می تواند باعث مشکلات قلبی شود). و همچنین ب6 از عملکرد سیستم ایمنی و سلامت مغز حمایت می کند.

 

ویتامین B6 به دلیل نقش آن در پیشگیری از بیماری ها به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است. ویتامین به شکل مکمل بیشترین امید را برای درمان تهوع ناشی از بارداری دارد، اما چنین مصرفی فقط باید زیر نظر پزشک انجام شود. سطح کافی B6 در خون ممکن است با خطر کمتر سرطان در مقایسه با سطوح پایین خون مرتبط باشد. با این حال، استفاده از مکمل های جداگانه B6 (به غیر از مقادیر RDA در آماده سازی های مولتی ویتامین معمولی) بی نتیجه است و توصیه نمی شود.

 

ویال خوراکی ب۱۲ پلاس یوروویتال

 

تیامین - ویتامین B1:

کیسه های کاغذی پر از لوبیا خشک، نخود، عدس و برنج حاوی این ویتامین هستند. تیامین یا ویتامین B1 یک ویتامین محلول در آب است که به طور طبیعی در برخی غذاها یافت می شود، به غذاها اضافه می شود و به عنوان مکمل فروخته می شود. تیامین نقش حیاتی در رشد و عملکرد سلول های مختلف دارد.  فقط مقادیر کمی در کبد ذخیره می شود، بنابراین مصرف روزانه غذاهای غنی از تیامین مورد نیاز است.

اگرچه علائم کمبود تیامین برای اولین بار در متون باستانی طب چینی ثبت شد، اما این علائم تا اواخر قرن نوزدهم با رژیم غذایی مرتبط نبود. در سال 1884، یک پزشک ژاپنی به میزان بسیار بالایی از بیماری و مرگ در میان ملوانان ژاپنی اشاره کرد که برای ماه‌ها در دریا فقط برنج مصرف می‌کردند. هنگامی که رژیم غذایی متنوع تری با غلات کامل، گوشت، لوبیا و سبزیجات داده شد، میزان بیماری و مرگ تقریباً ناپدید شد. تقریباً در همان زمان، دو دانشمند هلندی مشاهده کردند که جوجه هایی که با برنج صیقلی سفید تغذیه می شوند دچار فلج پا می شوند، در حالی که جوجه هایی که برنج قهوه ای صیقل داده نشده تغذیه می کنند، فلج نمی شوند. مشاهدات آنها منجر به کشف تیامین موجود در لایه های بیرونی برنج شد که با پولیش برداشته شدند.

از آنجایی که تیامین در چندین عملکرد اساسی سلولی و تجزیه مواد مغذی برای انرژی نقش دارد، کمبود آن می‌تواند منجر به مشکلات مختلفی در مغز و قلب شود که نیاز به تامین مداوم انرژی دارد.

 

محلول خوراکی ب ۱۲ پلاس یورو ویتال

 

ریبوفلاوین - ویتامین B2:

غذاهای سرشار از ویتامین B2 از جمله شیر ماست تخم مرغ ماهی قزل آلا گوشت پنیر لوبیا اسفناج قارچ می باشد. ویتامین B2 یا ریبوفلاوین به طور طبیعی در غذاها وجود دارد، به غذاها اضافه می شود و به عنوان مکمل در دسترس است. باکتری‌های روده می‌توانند مقادیر کمی ریبوفلاوین تولید کنند، اما برای رفع نیازهای غذایی کافی نیست. ریبوفلاوین جزء کلیدی کوآنزیم هایی است که در رشد سلول ها، تولید انرژی و تجزیه چربی ها، استروئیدها و داروها نقش دارد. بیشتر ریبوفلاوین بلافاصله استفاده می شود و در بدن ذخیره نمی شود، بنابراین مقادیر اضافی آن از طریق ادرار دفع می شود. مصرف بیش از حد ریبوفلاوین رژیمی، معمولاً از مکمل‌ها، می‌تواند باعث زرد روشن شدن ادرار شود.

از آنجایی که ریبوفلاوین به بسیاری از آنزیم ها در عملکردهای مختلف روزانه در سراسر بدن کمک می کند، کمبود آن می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود. مطالعات حیوانی نشان می‌دهد که اختلالات مغز و قلب و برخی سرطان‌ها می‌توانند از کمبود طولانی‌مدت ریبوفلاوین ایجاد شوند.

 

ویال ب ۱۲ پلاس یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ویال ب۱۲ پلاس:

 • مصرف همزمان این فرآورده با متفورمین و داروهای مهارکننده اسید معده مانند امپرازول و لانزوپرازول به علت کاهش میزان جذب ویتامین B12، با احتیاط صورت گیرد.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی، مطابق با توصیه پزشک صورت گیرد.
 • این فراورده فقط جهت مصرف خوراکی و غیر قابل تزریق می باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل تغذیه بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار ویال خوراکی: ‌6 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 12681052222611037
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661802922
سایر توضیحات با طعم پرتقال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات