منو
سبد خرید شما

ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی بدن

ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال
ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال
ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال
-45 %
ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال
ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال
ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال
ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital L-Carnitine 1000 liquid - 6 Vials
 • SKU: 4220
 • بارکد: 626066180385
99,990 تومان
183,100 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ویال خوراکی ال کارنیتین 1000 یوروویتال Eurhovital L-Carnitine 1000 liquid Vials مکمل ال کارنیتین از محصولات یوروویتال است. ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال به شکل 6 ویال خوراکی تک دوز طراحی شده و در هر ویال خوراکی 1000 میلی گرم ال کارنیتین برای کمک به سوخت و ساز چربی ها و همچنین کمک به تولید انرژی وجود دارد. 

 

ال کارنیتین 1000 یوروویتال می تواند به واسطه وجود ال کارنیتین می تواند با افزایش انرژی عضلات و انرژی کلی بدن باعث بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران شود. علاوه بر این ال کارنیتین یوروویتال می تواند فواید دیگری را نیز برای بدن به همراه داشته باشد که فقط مختص ورزشکاران نیست. ال کارنیتین 1000 یوروویتال می تواند باعث بهبود قوای باروری در زنان و مردان و به خصوص در مردان شود. این ماده می تواند باعث بهبود عملکرد اسپرم و همچنین بهبود عملکرد باروری در هر دو جنسیت شود. 

ال کارنیتین 1000 یوروویتال یک مکمل مناسب جهت کمک به کنترل و کاهش وزن است. این محصول با دوز مناسب 1000 میلی گرم در هر ویال، به عنوان مهمترین عملکرد باعث افزایش سوخت و ساز چربی یا چربی سوزی می شود. ال کارنیتین یوروویتال با کمک به میتوکندری برای فعالیت بیشتر، باعث کشاندن چربی ها به تنور بدن می شود و از این طریق با سوزاندن سریع تر چربی ها، باعث تسریع در تولید انرژی حاصل از سوزاندن چربی ها می شود. البته برای بهبود عملکرد چربی سوزی ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال می بایست به طور منظم فعالیت ورزشی را دنبال کرد. 

 

برای خرید شربت ال کارنیتین 1000 یوروویتال خرید قرص ال کارنیتین 1000 و قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال بر روی آنها کلیک کنید. 

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال

از فواید دیگر آمینو اسید ال کارنیتین می تواند به کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. کارنیتین در جلوگیری از کاهش لنفوسیت ها یا گلبول های سفید موثر واقع می شود. در بیماری های ویروسی نظیر HIV که باعث کاهش تعداد لنفوسیت ها و در نتیجه باعث سندرم نقص ایمنی اکتسابی می شود، ال کارنیتین می تواند با کند کردن روند مرگ لنفوسیت ها  از پیشرفت بیماری جلوگیری کند. 

برای بهبود عمکرد سیستم ایمنی بدن در ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال، از ویتامین سی نیز استفاده شده تا عملکرد ال کارنیتین را نیز بهبود بخشد. ویتامین سی دارای خواص آنتی اکسیدانی است که می تواند از بدن و سلول های آن در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد جلوگیری کند. همچنین ویتامین سی مهمترین ویتامین در تنظیم عملکرد بهتر سیستم دفاعی بدن به شمار می آید. در هر ویال خوراکی ال کارنیتین یوروویتال 300 میلی گرم ویتامین سی استفاده شده است که این مقدار می تواند نیاز کامل روزانه یک فرد بزرگسال را تامین کرده و عملکرد ایمنی بدن را تقویت کند. 

 

سایر مکمل های ال کارنیتین را مشاهده کنید.

 

ویال خوراکی کارنیتین 1000 یوروویتال

 


 

مشخصات ویال خوراکی ال کارنیتین 1000 یوروویتال:

 • کمک به افزایش سوخت و ساز
 • کمک به متابولیسم چربی ها
 • کمک  به کاهش وزن و لاغری
 • جلوگیری از آسیب به عضلات
 • افزایش استقامت عضلات
 • هر ویال خوراکی حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین
 • حاوی 300 میلی گرم ویتامین سی
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • رفع خستگی و افزایش انرژی بدن

 

 


 

نحوه مصرف ویال خوراکی کارنیتین یورو ویتال:

بزرگسالان می توانند به صورت روزانه ۱ عدد ویال کارنیتین یوروویتال را به تنهایی و یا پس از حل کردن در آب یا آب میوه میل نمایید. 

مصرف این محصول خوراکی و غیر قابل تزریق می باشد. 

 

 


 

ترکیبات ویال ال کارنیتین ۱۰۰۰ یوروویتال (در هر ویال خوراکی 25 میلی لیتری):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

1000 mg

vitamin C300 mg

 

 


 

دو عملکرد مهم ال کارنیتین در بدن:

افزایش عملکرد ورزشی:

کارنیتین به حفظ گلیکوژن عضلانی و ترویج اکسیداسیون چربی کمک می کند. همچنین از استفاده از اسیدهای آمینه به عنوان منابع انرژی در طول ورزش صرفه‌جویی می‌کند و آنها را به طور بالقوه برای سنتز پروتئین جدید در دسترس قرار می‌دهد و تجمع لاکتات را کاهش می‌دهد. با این حال، یافته های تحقیقاتی در مورد اثربخشی کارنیتین مکمل بر عملکرد ورزشی متفاوت است .

در 17 مطالعه که شامل بزرگسالان فعال تفریحی بود، در مجموع 237 شرکت کننده 2 گرم ال کارنیتین یک بار یا 2 تا 4 گرم ال کارنیتین یا دارونما یک یا دو بار در روز به مدت حداکثر 3 ماه مصرف کردند. ال-کارنیتین باعث کاهش غلظت لاکتات پلاسما، غلظت پیرووات و درد عضلانی و افزایش VO2max و بهبود در برخی مطالعات شد.

 

خرید کارنیتین 1000 یوروویتال

ناباروری:

کارنیتین ممکن است در بلوغ اسپرم، تحرک اسپرم و اسپرماتوژنز نقش داشته باشد. همچنین ممکن است استرس اکسیداتیو را کاهش دهد که می تواند رشد و بلوغ تخمک را بهبود بخشد. بنابراین، محققان در حال بررسی هستند که آیا کارنیتین مکمل تعداد، غلظت و تحرک اسپرم و همچنین میزان بارداری را بهبود می بخشد یا خیر.

یک مرور سیستماتیک و متاآنالیز سه کارآزمایی بالینی تصادفی شده، اثرات 1 گرم در روز تا 3 گرم در روز ال-کارنیتین یا استیل-ال-کارنیتین را برای 2 تا 6 ماه بر پارامترهای اسپرم در 201 مرد 20 تا 40 ساله بررسی کرد. که ناباروری داشتند. در مقایسه با دارونما، کارنیتین تحرک اسپرم را تا 7.84 درصد و مورفولوژی را تا 4.91 درصد بهبود بخشید، اما بر غلظت اسپرم تأثیری نداشت.

 

محققان همچنین بررسی کرده‌اند که آیا کارنیتین ممکن است میزان تخمک‌گذاری و بارداری را در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) بهبود بخشد، وضعیتی که معمولاً باعث ناباروری می‌شود. در یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده 26 ماهه، 170 زن جوان تر از 35 سال کلومیفن سیترات و 3 گرم در روز مکمل ال کارنیتین یا دارونما از روز 3 چرخه قاعدگی تا روز اولین نتیجه مثبت تست بارداری مصرف کردند [53] . افراد در گروهی که ال کارنیتین مصرف می کردند، 64.4 درصد نرخ تخمک گذاری بالاتر و بافت آندومتر ضخیم تر (10.1 میلی متر در مقابل 6.8 میلی متر) نسبت به گروه دارونما داشتند. علاوه بر این، شرکت کنندگان در گروه ال-کارنیتین بیشتر از کسانی که دارونما مصرف کرده بودند باردار شدند و سقط جنین کمتری داشتند.

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ویال ال کارنیتین یوروویتال:

 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید توصیه نمی شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار6 ویال خوراکی 25 میلی لیتری
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12681062314108331
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803851

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات