منو
سبد خرید شما

شربت ال کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال | کمک به افزایش متابولیسم و افزایش انرژی

کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال
کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال
کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال
ارسال فقط در تهران -29 %
کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال
کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال
کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال
شربت ال کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال | کمک به افزایش متابولیسم و افزایش انرژی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital L-Carnitin Plus Liquid - 200 ml
 • SKU: 4074
 • بارکد: 626066180324
138,500 تومان
196,200 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

ال کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال Eurhovital L-Carnitin Plus Liquid شربت ال کارنیتین برای کمک به افزایش انرژی و همچنین بهبود متابولیسم چربی ها از برند محبوب یوروویتال است. شربت ال کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال حاوی آمینو اسید کارنیتین است برای افزایش متابولیسم چربی های در بدن است. 

 

ال کارنیتین یوروویتال در هر 15 میلی لیتر، حاوی دوز قابل توجه 1500 میلی گرم ال کارنیتین است. این مقدار می تواند میزان قابل توجهی از چربی های انباشته شده را به میتوکندری برای تولید انرژی انتقال دهد. ال کارنیتین با افزایش سوخت و ساز چربی ها باعث کاهش وزن و لاغری می شود. 

البته می بایست فعالیت ورزشی حداقلی را برای کمک به سوخت و ساز بدن داشته باشید. با انجام فعالیت، ال کارنیتین باعث افزایش سوخت و ساز عادی بدن شده و چربی های بیشتری را می سوزاند. این چربی ها منبع اولیه انرژی بدن هستند. به همین دلیل است که ال کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال می تواند با افزایش سوختن چربی ها، باعث تبدیل سریع تر آنها به انرژی شود. 

 

مکمل های افزایش انرژی را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال

علاوه بر کارنیتین برای کمک بیشتری به افزایش انرژی بدن، الکارنیتین پلاس لیکویید یوروویتال حاوی دو ویتامین مهم می باشد. ویتامین ب6 و ویتامین ب5 یا پانتوتنیک اسید دو ویتامین مهم در سوخت و ساز پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها و افزایش متابولیسم انرژی در  بدن هستند. 

ویتامین ب5، برای بدن ضروری است تا پروسه های آنزیمی را ادامه دهد. این کمک می کند تا بدن پروتئین ها را تجزیه و بازسازی عضلات سریع تر کند. ویتامین ب6 نیز یک ویتامین مهم در جذب و تبدیل آمینو اسیدها به عناصر قابل هضم و استفاده در بدن است. همچنین این دو ویتامین علاوه بر افزایش متابولیزم انرژی، به تقویت سیستم ایمنی و همچنین سیستم عصبی بدن کمک می کنند. 

 

سایر مکمل های ال کارنیتین را مشاهده کنید. 

ال کارنیتین پلاس لیکویید یوروویتال

 

سایر فواید ال کارنیتین پلاس لیکویید یوروویتال:

کارنیتین:

ال کارنیتین تنها برای بهبود عملکرد ورزشی و لاغری نیست. این آمینو اسید مهم در تحقیقاتی جدیدی که انجام شده، نشان داده است که می تواند از عملکرد بهتر مغز پشتیبانی کند. ال کارنیتین با افزایش کارایی میتوکندری که تنور سوخت و ساز بدن است و کاهش روند پیری آن نیز می تواند به بهبود عملکرد کلی بدن کمک کند. ال کارنیتین همچنین در تقویت باروری به خصوص در تقویت باروری مردان نقش دارد. این آمینو اسید در محتویات مایع منی وجود دارد، بنابراین کاهش سطح ال کارنیتین در بدن می تواند به طور مستقیم با تعداد و تحرک اسپرم مرتبط باشد. ال کارنیتین می تواند کیفیت اسپرم را بهبود بخشیده و تحرک اسپرم را نیز به حالت عادی برگرداند. 

قرص ال کارنیتین 1000 یوروویتال را مشاهده کنید. 

شربت کارنیتین پلاس یوروویتال

ویتامین ب5:

ویتامین ب5 ترکیب موجود در شربت ال کارنیتین پلاس یوروویتال نیز یک ویتامین مهم با نقش های مهم در بدن است. ویتامین ب5 به تنظیم هورمون های مختلف در بدن کمک می کند و باعث بهبود فعالیت هورمون در بدن می شود. همچنین این ویتامین برای کاهش استرس مورد استفاده قرار می گیرد. 
همچنین ویتامین ب5 با کمک به متابولیسم بهتر کربوهیدرات ها و پروتئین ها در بدن، باعث افزایش استقامت بند و بهبود روند متابولیسم بدن خواهد شد. ویتامین ب 5 ویتامینی مهم در تقویت سلامت پوست و مو نیز است. این ویتامین از رنگدانه های فولیکول های مو کمک می کند و با کمک به افزایش جذب کلاژن که نوعی پروتئین به حساب می آید، باعث کاهش چین و چروک روی پوست می شود. 
تقویت سیستم ایمنی نیز از جمله کارایی های ویتامین ب 5 است. این ویتامین در تحقیقاتی نشان داده است که باعث افزایش سلامت گلبول های سفید می شود. این ویتامین از ملزومات یک سیستم ایمنی بی نقص به شمار می آید. 

قرص پانتونیک گلد یا ویتامین ب5 را مشاهده کنید. 

ویتامین ب 5 برای کارنیتین لیکویید یوروویتال

 

ویتامین ب6:

ویتامین ب 6 موجود در ال کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال را می توان یک ویتامین تخصصی در جذب و سنتز بهتر آمینو اسیدها و پروتئین دانست. ویتامین ب6 یک ویتامین غالب در متابولیسم بدن به شمار می آید. این ویتامین از این رو مهم است که بدن ما قادر به ذخیره آن نیست و مقادیر اضافه آن از بدن دفع می شود بنابراین باید دقت شود که این ویتامین به صورت روزانه و منظم به بدن برسد.
ویتامین ب6 مانند ویتامین ب5 و سایر ویتامین های گروه ب، در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن نقش دارد. همچنین بهبود عملکرد سیستم عصبی نیز از جمله کارایی های ویتامین ب6 در بدن است. این ویتامین باعث ایجاد انتقال دهنده های عصبی از جمله سروتونین و دوپامین در مغز می شود. احتمالا یکی از ویژگی های معروف ویتامین ب 6 را شنیده باشید. این ویتامین مناسب برای جلوگیری و بهبود احساس تهوع به خصوص در دوران بارداری است. از آنجایی که ویتامین ب6 بر انتقال دهنده های عصبی موثر است می تواند به بهبود و تنظیم مصرف انرژی در مغز نیز کمک کرده و به صورت کلی باعث بهبود عملکرد مغز شود. 

قرص ویتامین ب 6 یوروویتال را مشاهده کنید. 

ویتامین ب6 در شربت کارنیتین یوروویتال

 


 

مشخصات کارنیتین پلاس لیکوئید یوروویتال:

 • کمک به افزایش متابولیسم چربی ها
 • افزایش چربی سوزی و کمک به کاهش وزن
 • کمک به افزایش تولید انرژی بدن
 • افزایش متابولیسم کربوهیدرات ها و پروتئین ها
 • حاوی 1500 میلی گرم کارنیتین در هر 15 میلی لیتر
 • کمک به کاهش خستگی بدن
 • با جذب بهتر به واسطه وجود ویتامین ب6 و ب5
 • کمک به افزایش استقامت بدن و عضلات
 • با طعم لیمو

 

 

 


 

نحوه مصرف شربت کارنیتین پلاس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه یک تا 3 بار در هر روز (هر بار 5 میلی لیتر) از شربت کارنیتین پلاس یوروویتال مصرف کنند. 

 

 


 

ترکیبات ال کارنیتین پلاس لیکویید یورو ویتال (در هر 15 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B5 ( Panthotenic Acid )

10 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

2 mg

L-carnitina

1500 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کارنیتین پلاس:

 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید، توصیه نمی شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارشربت: 200 میلی لیتر
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268104230631051
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد4074
سایر توضیحاتبا طعم لیمو

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات