منو
سبد خرید شما

پودر گین ژن استار 3000 گرمی | کمک به افزایش وزن و حجم عضلات

مکمل گینر ژن استار
مکمل گینر ژن استار
مکمل گینر ژن استار
مکمل گینر ژن استار
پودر گین ژن استار 3000 گرمی | کمک به افزایش وزن و حجم عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Genestar Gain Powder - 3000 g
 • بارکد: 626954640005
2,037,000 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر گین ژن استار Genestar Gain Powder یک مکمل گینر مناسب برای افزایش وزن و حجم عضلات است که از کربوهیدرات ساده و پیچیده و پروتئین برای افزایش توان عضلات تشکیل شده است. مکمل گینر ژن استار علاوه بر کربوهیدرات حاوی پروتئین برای حمایت از ماهیچه های بدن است تا علاوه بر افزایش انرژی کارایی عضلات را نیز بهبود بخشد.

 

پودر گین ژن استار 3000 گرمی در واقع به عنوان ترکیبات اصلی حاوی کربوهیدرات و پروتئین است که به افزایش وزن، ساخت و تقویت عضلات کمک می کند. در پودر گین ژن استار از پروتئین ترکیبی شامل پروتئین تغلیظ شده آب پنیر و پروتئین غلیظ شده شیر استفاده شده است. این دو پروتئین سرشار از آمینو اسیدهای گوناگون از جمله آمینو اسیدهای شاخه ای است که به حمایت از عضلات و همچنین ریکاوری سریع تر عضلات کمک می کند.

پودر گین ژن استار از جمله بهترین مکمل های گینر تولید داخل است که به افزایش وزن و افزایش انرژی عضلات کمک می کند. میزان ترکیبات استفاده شده در گین ژن استار به شکل استاندارد است که در ادامه توضیحات داروکالا به میزان دقیق آنها اشاره خواهیم کرد.

گینرها مکمل های پر کالری هستند که حاوی سطوح مختلفی از پروتئین، چربی، کربوهیدرات، مواد معدنی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و مکمل های مختلف دیگر هستند. مقدار پروتئین موجود در Mass Gainer ممکن است کمتر از پروتئین وی باشد، اما سطح کربوهیدرات ها و چربی ها قطعا در سطح بالاتری قرار دارد. این مقدار کربوهیدرات بالا برای افزایش کالری دریافتی ضروری است.

 

سایر محصولات و مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

 

پودر گین ژن استار

 

تعداد سروینگ و مقدار ترکیبات موثر پودر گین ژن استار:

پودر گین ژن استار به طور کلی حاوی ۳۰۰۰ گرم پودر گینر است که این مقدار به شما 16 سروینگ 184 گرمی می دهد. هر سروینگ نیز از 4 اسکوپ 46 گرمی تشکیل می شود که می تواند با توجه به نیاز شما کمتر استفاده شود. اما بیشترین ترکیب تشکیل دهنده پودر گین ژن استار را کربوهیدرات های ساده و پیچیده تشکیل می دهند. در هر سروینگ ۱۸۴ گرمی از گینر ژن استار 124 گرم از کربوهیدرات ها تشکیل شده است. از این میزان 2.4 گرم سهم فیبر است و 55 گرم نیز از شکر تشکیل شده است. وجود این مقدار از کربوهیدرات می تواند انرژی مناسبی را به عضلات انتقال دهد.

رتبه دوم از ترکیبات پودر گین ژن استار را پروتئین تشکیل می دهد. در هر سروینگ ۱۸۴ گرمی از مکمل گینر ژن استار 39 گرم پروتئین وجود دارد که می تواند به حمایت از ماهیچه ها و حفظ سلامت عضلات کمک کند. به این ترتیب نسبت کربوهیدرات به پروتئین در پودر گین ژن استار ۳ کیلویی 3 به 1 است. این نسبت به شما کمک می کند که حجم عضلات و افزایش وزن را با هم تجربه کنید.

میزان چربی مورد استفاده در هر سروینگ از پودر گین ژن استار 5.52 گرم است. این محصول فاقد چربی ترانس و کلسترول است. همچنین در این محصول مقادیر قابل توجهی از ویتامین آ، ویتامین سی، کلسیم و آهن نیز وجود دارد تا به سلامت بدن ورزشکاران کمک کند.

کل این ترکیبات می تواند به بدن شما انرژی برابر با 702 کالری در هر سروینگ 184 گرمی برساند که باعث افزایش و بهبود عملکرد ورزشی خواهد شد.

 

مکمل های افزایش وزن را مشاهده کنید.

 

مکمل گین ۳۰۰۰ گرمی ژن استار در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات پودر گین ژن استار:

 • کمک به افزایش وزن و حجم عضلات
 • کمک به افزایش انرژی عضلات
 • حاوی پروتئین ترکیبی آب پنیر و پروتئین کنسانتره شیر
 • حاوی کربوهیدرات های ساده و پیچیده
 • کمک به تقویت عضلات
 • نسبت ۳ به ۱ کربوهیدرات به پروتئین
 • حاوی 702 کالری در هر سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف مکمل گینر ژن استار:

یک پیمانه از پودر (46 گرم) را به 300-200 میلی لیتر شیر کم چرب یا آب داخل شیکر به مدت ۳۰ ثانیه مخلوط کرده و میل نمایید.

توصیه می شود یک وعده کامل (۴ پیمانه)( از پودر گین ژن استار را در دوزهای منقسم مصرف نمایید. بهترین زمان مصرف ۲ ساعت قبل و نیم ساعت اول بعد از ورزش می باشد.

 

 


 

ترکیبات مکمل گین ژن استار (در هر سروینگ ۱۸۴ گرمی برابر با 4 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار

Calories

720

Total Fat :

8 g

Saturated Fat

0 g

Trans Fat

0 g

Cholesterol

0 mg

Sodium

56 mg

Potassium

791 mg

Protein

39 g

Total Carbohydrate:

124 g

Dietary Fiber

2.4 g

Sugars

55 g

Vitamin A

100%

Vitamin C

54%

Calcium

100%

Iron

100%

 

 


 

گینرها؛ مکمل های پرفایده برای افزایش وزن و حجم عضلات

افراد گاهی اوقات از مکمل ها برای کمک به افزایش حجم عضلانی خود استفاده می کنند. به این نوع مکمل ها گینر می گویند. گینر به افراد کمک می کند تا کالری اضافی مورد نیاز خود را برای عضله سازی دریافت کنند. بسیاری از مکمل های بدنسازی محبوب وجود دارد که مردم مشتاقانه منتظر هستند تا در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانند. Mass Gainer یکی از آنهاست. بسیاری از برنامه های غذایی محبوب برای افزایش وزن و مکمل های بدنسازی وجود دارد که مردم مشتاقانه منتظر گنجاندن آنها در رژیم غذایی روزانه خود هستند. Mass Gainer یکی از آنهاست.

 

در زندگی پر سرعتی که امروز در آن زندگی می کنیم، اکثر ما زمان زیادی برای پیروی از برنامه های غذایی معمولی افزایش وزن و مراقبت از نیازهای تغذیه ای خود نداریم. نتیجه این است که افراد دارای اضافه وزن نمی توانند به اهداف کاهش وزن خود برسند و افراد لاغر نمی توانند به اهداف افزایش وزن خود برسند. اما، مهم نیست که چقدر زمان کمتری داریم، حقیقت این است که ظاهر ما نقش مهمی در ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس ما دارد. بنابراین، برای یک مرد لاغر، افزایش حجم می تواند نقش مهمی در افزایش اعتماد به نفس او به دلیل افزایش شخصیت او داشته باشد.

اما، سوال این است - چگونه می توان حجم به دست آورد؟ یک پاسخ واضح این است که یک برنامه کالری دقیق تهیه کنید و هر روز آن را بدون شکست دنبال کنید. اما اگر این کافی نباشد چه؟ آن وقت چگونه می توان جرم گرفت؟

خوب، Mass Gainer پاسخی است که شما به دنبال آن هستید!

 

خرید مکمل گینر برای افزایش عضله سازی

 

گینر چیست؟

افراد بعد از تمرینات بدنی شدید اغلب نیاز دارند که غذای بیشتری مصرف کنند تا بتوانند مواد مغذی بیشتری دریافت کنند. استفاده از مکملی که حاوی پروتئین و کربوهیدرات اضافی است، یک راه راحت برای دریافت کالری بیشتر به رژیم غذایی است. مردم اغلب گینرها را به عنوان نوشیدنی شیک مصرف می کنند.گینرها حاوی مقادیر مختلفی از درشت مغذی ها هستند. آنها گاهی اوقات حاوی مواد دیگری مانند ویتامین ها، مواد معدنی و کراتین نیز هستند. اگر افراد به جای وزن، تمرکزشان بر افزایش ماهیچه های بدون چربی باشد، می توانند محصولاتی با کالری کمتر انتخاب کنند.

 

گینر چیست را در داروخانه آنلاین بخوانید

 

موارد استفاده از گینرها:

یک وعده گینر می تواند از 350 کالری تا بیش از 1200 کالری را تامین کند. مقدار پروتئین نیز ممکن است از 15 گرم تا 65 گرم یا حتی بیشتر متغیر باشد. بنابراین، اگرچه Mass Gainer ممکن است به عنوان یک منبع پروتئین عمل کند، اما باید توسط افرادی که سخت گیر هستند مصرف شود. آن ها کسانی هستند که پس از خوردن یک رژیم غذایی متعادل، به راحتی به اندازه یک فرد معمولی وزن اضافه نمی کنند. بنابراین، در ترکیب با مصرف روزانه غذا، افراد لاغر می توانند اگر می خواهند مقدار قابل توجهی توده عضلانی بسازند، Mass Gainers را انتخاب کنند. بنابراین، مقدار زیادی کالری که فرد از Mass Gainer دریافت می کند به افزایش حجم آن فرد کمک می کند. یک مس گینر را می توان به صورت ترکیبی با آب یا شیر قبل یا بعد از تمرین، طبق نیاز یا دستور یک متخصص سلامت مصرف کرد.

 

 

مزایای گینر چیست؟

سرشار از کربوهیدرات:

مس گینر حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات است. این کربوهیدرات ها انرژی مورد نیاز شما را تامین می کنند که برای یک تمرین شدید بسیار مفید است.

 

حاوی پروتئین آب پنیر با کیفیت بالا:

Mass Gainers حاوی پروتئین وی با کیفیت بالایی است که مکملی شگفت انگیز برای بدنسازی است. برخی از Mass Gainer ها با چربی های رژیمی نیز عرضه می شوند. این چربی غذایی می تواند به شما در دستیابی به اندامی لاغر کمک کند.

 

به بازیابی و رشد عضلات کمک می کند:

مس گینر به ریکاوری و رشد عضلات کمک می کند. هنگامی که از یک رژیم بدنسازی منظم پیروی می کنید بسیار مفید است زیرا باید به نتایج دلخواه دست یابید که به روند ریکاوری عضلانی خوبی نیاز دارد تا در تمرینات متمرکز و منظم بمانید.

 

4. ترکیبی از مواد معدنی و ویتامین ها

مس گینر شما را سالم و تناسب اندام نگه می دارد. آنها ترکیب خوبی از مواد معدنی و ویتامین های مختلف هستند که منبع تغذیه مهمی برای بدن شما برای سالم ماندن و تناسب اندام هستند.

 

5. سرشار از فیبر

گینرها همچنین حاوی فیبر هستند. فیبر شما را از نفخ دور نگه می دارد و هضم را بهبود می بخشد. این یک راه عالی برای دستیابی به سلامت کلی و تناسب اندام است.

 

خرید مکمل گینر ژن استار

 

سخن پایانی:

ساختن توده و به دست آوردن حجم لازم خوب است. اما به دست آوردن چربی غیر ضروری اینطور نیست. لطفاً مطمئن شوید که از یک وضعیت تمرینی خوب پیروی می کنید، در غیر این صورت مصرف گینر ها اتلاف وقت و هزینه خواهد بود. بدون تمرین، شما فقط وزن و چربی اضافه می کنید. و این چربی نسوخته می تواند با گذشت زمان باعث اضافه وزن شما شود.

همچنین گینر فقط نیمی از نقش را در افزایش وزن شما ایفا می کند. بنابراین، برای افزایش وزن سالم و ثابت، باید یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و یک الگوی ورزشی خوب داشته باشید. هر 2-3 ساعت یک چیزی بخورید. بنابراین، از گینرها برای به دست آوردن توده عضلانی خوب استفاده کنید، یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و برای از بین بردن چربی های غیر ضروری ورزش کنید. برای هر گونه سؤال می توانید از بخش نظرات محصول استفاده کنید.

 

پودر گین ژن استار ۳۰۰۰ گرمی داروخانه آنلاین

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مکمل گینر ژن استار:

 • در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی یا دیابت و این مکمل مصرف نشود.
 • زنان باردار ، شیرده یا افراد زیر 18 سال نباید از پودر گین استفاده کنند.
 • در صورت مصرف هر گونه دارو قبل از مصرف با پزشک مشورت شود.
 • بیش از مقادیر توصیه شده از پودر گین ژن استار استفاده نکنید.
 • در صورت باز یا آسیب دیده بودن در بسته بندی محصول، از مصرف آن خودداری کنید.
 • در مکان خشک و خنک (کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد) دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 3000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی7/10011
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269546400055
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 16

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات