منو
سبد خرید شما

پودر ال گلوتامین ویتاپی 500 گرم | کمک به ساخت عضلات و ریکاوری عضلات

گلوتامین ۵۰۰ ویتاپی
گلوتامین ۵۰۰ ویتاپی
-3 % ناموجود
گلوتامین ۵۰۰ ویتاپی
گلوتامین ۵۰۰ ویتاپی
پودر ال گلوتامین ویتاپی 500 گرم | کمک به ساخت عضلات و ریکاوری عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Vitap L Glutamine - 500 g
 • SKU: 3514
 • بارکد: 626206950932
582,000 تومان
600,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر ال گلوتامین ویتاپی 500 گرم Vitap L Glutamine حاوی گلوتامین خالص برای بهبود عملکرد عضلات از محصولات ویتاپی است. گلوتامین ۵۰۰ گرمی ویتاپی برای عملکرد بهینه عضلات مورد نیاز است. مکمل گلوتامین ویتاپی به دلیل نقش ضد کاتابولیک مثبت گلوتامین برای سنتز پروتئین در بدن مفید است.

 

در زمان فعالیت های سنگین ورزشی ذخایر گلوتامین بدن به شدت کاهش پیدا کرده و عملکرد ورزشی را پایین می  آورد. پودر ال گلوتامین ویتاپی ۵۰۰ گرم به شما کمک می کند تا این ذخایر را افزایش داده و خستگی عضلات را به تعویق بیاندازید. همچنین ال گلوتامین ویتاپی باعث ریکاوری سریع تر، رشد و نگهداری بافت عضلانی خواهد داشت و می تواند نقش مثبتی در ارتقای سلامت سیستم ایمنی بدن ایفا کند.

 

هر اسکوپ پودر گلوتامین حاوی 5 گرم گلوتامین خالص و هیچ ترکیب دیگری نیز به این  محصول اضافه نشده است. حتی گلوتامین ویتاپی فاقد طعم می باشد. در نتیجه گلوتامین ویتاپی حاوی 100 سروینگ ۵ گرمی است. بهترین زمان مصرف گلوتامین نیست غالبا قبل یا پس از تمرین است که می توان بخشی از اسکوپ ۵ گرمی را قبل از تمرین و بخشی دیگر را بعد از تمرین مصرف نمود.

 

سایر مکمل های گلوتامین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

ال گلوتامین ۵۰۰ ویتاپی

 


 

مشخصات مکمل ال گلوتامین 500 ویتاپی:

 • رشد عضلات، افزایش حجم عضله
 • جلوگیری از تجزیه عضلات
 • افزایش بافتهای عضلانی
 • افزایش ترشح هورمون رشد
 • کاهش تخریب ماهیچه ها
 • کاهش درد پس از تمرینات ورزشی
 • حاوی 100 سروینگ 5 گرمی

 

 


 

نحوه مصرف مکمل گلوتامین ویتاپی:

یک پیمانه (5 گرم) از پودر را در 200-300 میلی لیتر آب یا آب میوه بطور کامل حل نموده و ترجیحا قبل یا پس از تمرین مصرف نمایید.

گلوتامین ویتاپی 500 گرمی

 


 

ترکیبات گلوتامین ویتاپی (در هر 5 گرم):

ال گلوتامین: 5 گرم

 

 


 

آیا درباره فواید باورنکردنی ال-گلوتامین برای سلامتی شنیده اید؟

ال-گلوتامین (که به سادگی گلوتامین نیز نامیده می شود) برای اولین بار به صورت پودر توسط افرادی در صنعت تناسب اندام (از جمله بدنسازان) که به دنبال حفظ بافت عضلانی بودند استفاده شد، یک آمینو اسید است که بلوک ساختمانی پروتئین است و بدن شما به طور گسترده به آن نیاز دارد.

رایج ترین موارد استفاده اصلی از پودر گلوتامین برای دستیابی به اهداف زیر بود: کاهش وزن سریع، سوزاندن چربی و کمک به عضله سازی.

در حالی که این موضوع همچنان ادامه دارد، علم اکنون نشان می دهد که مزایای گلوتامین فراوان است. همچنین سلامت گوارش و مغز را تقویت می کند، عملکرد ورزشی را افزایش می دهد - به علاوه برای درمان مشکلات روده و چاقی مفید است.

در واقع، گلوتامین یکی از سه مکمل توصیه شده ما به طور کلی برای تقویت عضلات و/یا ساختن بدنی لاغر است.

فواید ال گلوتامین در بدنسازی

 

گلوتامین چیست؟

گلوتامین با فرمول شیمیایی C5H10N2O3 یکی از 20 اسید آمینه طبیعی موجود در غذاهای پروتئینی است. همچنین فراوان ترین اسید آمینه در جریان خون است. 30 تا 35 درصد از اسید آمینه نیتروژن خون شما را تشکیل می دهد.

به عنوان یک اسید آمینه ضروری مشروط شناخته می شود.

"اسید آمینه ضروری مشروط" به چه معناست؟ این بدان معناست که بدن شما می تواند مقداری از آن را به تنهایی بسازد اما از آن به مقدار زیاد استفاده می کند. همچنین زمانی که یک فرد با بیماری یا به طور خاص تحلیل عضلانی مواجه می شود، ضروری می شود. این می تواند در جریان برخی بیماری ها یا حتی ضربه های فیزیکی اتفاق بیفتد.

علاوه بر این، یک ماده مغذی ضروری مشروط در طی برخی از حالات کاتابولیک، از جمله پس از پیوند مغز استخوان است. به طور شگفت انگیزی، حدود 60 درصد از ماهیچه های اسکلتی شما از گلوتامین تشکیل شده است - و مکمل با این اسید آمینه می تواند به سنتز پروتئین کمک کند و به طور طبیعی به تعادل سطح pH شما کمک کند.

 

ال گلوتامین چیست

 

گلوتامبن رشد عضلانی را تقویت و تحلیل عضلانی را کاهش می دهد:

خواه هدف شما افزایش عملکرد ورزشی، افزایش متابولیسم، بهبود ریکاوری یا حتی ساخت عضله باشد، تحقیقات نشان می دهد که ال-گلوتامین می تواند به طور قابل توجهی به تلاش شما کمک کند. در طول یک تمرین شدید، بدن شما تحت استرس قرار می گیرد و عضلات و تاندون های شما بیشتر از مقداری که توسط یک رژیم غذایی معمولی تامین می شود، به گلوتامین نیاز دارند.

پس از یک تمرین شدید، سطح گلوتامین سلولی می تواند 50 درصد و سطح پلاسما تا 30 درصد کاهش یابد. این حالت از بین رفتن عضله دروازه ای است برای بدن و برای استفاده از ماهیچه شما برای انرژی به جای کربوهیدرات، اما گلوتامین می تواند به جلوگیری از این اتفاق کمک کند.

مکمل ال-گلوتامین به عضلات شما اجازه می دهد تا بجنگند و کمی بیشتر فشار بیاورند. این کار قدرت شما را افزایش می دهد و به ترمیم عضلات اسکلتی شما کمک می کند. یک مطالعه نشان داد که مکمل‌های گلوتامین باعث می‌شود تا پس از تمرینات سنگین با وزنه سریع‌تر ریکاوری شوید، زیرا هیدراتاسیون عضلانی را بهبود می‌بخشد. این به روند ریکاوری عضلات کمک می کند و زمان بهبود زخم ها و سوختگی ها را کاهش می دهد.

به همین دلیل است که مکمل گلوتامین نه تنها برای بدنسازان در صنعت بدنسازی رایج است، بلکه تقریباً در هر فعالیت ورزشی این روزها رایج است.

 

 

کمبود گلوتامین:

ال-گلوتامین توسط بدن از اسید گلوتامیک یا گلوتامات سنتز می شود. اگر بدن قادر به تولید کافی نیست، باید آن را مستقیماً از رژیم غذایی دریافت کند.

تخمین زده می شود که اکنون 70 میلیون آمریکایی از بیماری های گوارشی رنج می برند، بنابراین واضح است که رژیم غذایی ما به شدت فاقد مواد مغذی خاصی است که دستگاه گوارش را پشتیبانی می کند. در حالی که ال-گلوتامین توسط بدن از اسید گلوتامیک یا گلوتامات سنتز می شود، گاهی اوقات بدن قادر به تولید کافی نیست - به علاوه به نظر می رسد اکثر مردم اگر رژیم های غذایی کم پروتئین داشته باشند، ال-گلوتامین کافی را از غذا دریافت نمی کنند. در اینجا مصرف مکمل های گلوتامین، نظیر مکمل ال گلوتامین ویتاپی توصیه می شود.

 

پودر گلوتامین 500 گرم ویتاپی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف گلوتامین ویتاپی:

 • برخی افراد ممکن است به گلوتامین و یا مشتقات آن حساسیت داشته باشند. بنابراین مصرف آن باید در طی دوران تمرینات ورزشی (پیش از انجام مسابقات) مورد آزمون قرار گیرد تا در صورت بروز حساسیت از مصرف آن خودداری گردد .
 • سالمندان ، افراد زیر 18 سال ، زنان باردار و شیرده ، افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت یا نارسایی کلیوی و نیز مصرف کنندگان داروهای بدون نسخه ، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایند.
 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 500 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی173520001145897
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262069509328
سایر توضیحاتبدون طعم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات