منو
سبد خرید شما

کپسول ویتامین ای 200 ویواتون | تامین ویتامین ای با خواص آنتی اکسیدانی بالا

سافت ژل ویتامین ای ویواتیون
سافت ژل ویتامین ای ویواتیون
زود مصرف -30 %
سافت ژل ویتامین ای ویواتیون
سافت ژل ویتامین ای ویواتیون
کپسول ویتامین ای 200 ویواتون | تامین ویتامین ای با خواص آنتی اکسیدانی بالا
 • موجودی: موجود
 • مدل: Viva Tune Vitamin E 200IU - 30 softgels
 • SKU: 3887
 • بارکد: 626386851106
37,900 تومان
53,800 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول ویتامین ای 200 ویواتون Viva Tune Vitamin E 200IU مکمل ویتامین ای و تامین کننده ویتامین ای مورد نیاز بدن از محصولات ویوا تیون است. سافت ژل ویتامین ای ویواتیون در هر کپسول ژلاتینی خود حاوی 200 واحد بین المللی معادل 182 میلی گرم ویتامین ای است که می تواند حتی بیش از نیاز روزانه هر فردی را تامین کند. 

 

از مزایای دیگر کپسول ویتامین ای 200 ویواتیون به می توان به خواص آنتی اکسیدانی قوی این ویتامین اشاره کرد. این خواص آنتی اکسیدانی از بدن در برابر استرس اکسیداتیو یا رادیکال های آزاد محافظت می کند. رادیکال های آزاد از جمله عوامل پیری بدن هستند. ویتامین ای یک مقابله کننده مهم و موثر در برابر این رادیکال ها است.

 

سافت ژل ویتامین ای ۴۰۰ ویواتون به واسطه وجود ویتامین ای باعث ارتقای سلامت عمومی بدن می شود. این محصول به شکل کپسول های نرم ژلاتینی با قابلیت بلع بهتر و در اندازه ۳۰ عددی تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس در ایران تولید و بسته بندی شده است. همچنین برای جذب بهتر ویتامین ای، توصیه می شود سافت ژل ویتامین ای ویواتون را به همراه غذا مصرف کنید.

 

سایر مکمل های ویتامین را مشاهده کنید.

ویتامین ای 200 ویواتیون

 


 

مشخصات کپسول ویتامین ای 200 ویواتون:

 • آنتی اکسیدان قوی جهت حفظ سلامت بدن
 • پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی
 • پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان
 • کمک به افزایش سلامت عمومی بدن
 • پیشگیری از اختلالات بینایی و مغزی ناشی از کهولت سن
 • کمک به درمان ناباروری 

 

 


 

نحوه مصرف ویتامین ای 200 ویواتیون:

روزانه یک کپسول ژلاتینی ویتامین ای همراه وعده غذایی اصلی با یک لیوان آب مصرف شود. مصرف ویتامین ای به همراه غذا باعث افزایش جذب آن می شود.

 

 


 

ترکیبات سافت ژل ویتامین ای ویوا تون (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin E

200 IU

 

 


 

آنتی اکسیدان چیست؟

تریلیون یا بیشتر از سلول های بدن با تهدیدهای هولناکی از کمبود غذا گرفته تا عفونت با ویروس روبرو هستند. تهدید دائمی دیگر از مواد شیمیایی به نام رادیکال های آزاد ناشی می شود. در سطوح بسیار بالا، قادر به آسیب رساندن به سلول ها و مواد ژنتیکی هستند. بدن رادیکال های آزاد را به عنوان محصولات جانبی اجتناب ناپذیر تبدیل غذا به انرژی تولید می کند. رادیکال های آزاد نیز پس از ورزش یا قرار گرفتن در معرض دود سیگار، آلودگی هوا و نور خورشید تشکیل می شوند. 

رادیکال‌های آزاد در اشکال، اندازه‌ها و پیکربندی‌های شیمیایی مختلفی وجود دارند. چیزی که همه آن‌ها به اشتراک می‌گذارند، اشتهای هولناک برای الکترون‌ها است، و ربودن آن‌ها از هر ماده نزدیکی که آنها را تولید می‌کند. این سرقت الکترون می تواند ساختار یا عملکرد "بازنده" را به طور اساسی تغییر دهد. آسیب رادیکال های آزاد می تواند دستورالعمل های کدگذاری شده در یک رشته DNA را تغییر دهد. این می تواند باعث شود که یک مولکول لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL که گاهی اوقات کلسترول بد نامیده می شود) در گردش در دیواره شریان گیر کند. یا می تواند غشای سلول را تغییر دهد و جریان ورودی و خروجی سلول را تغییر دهد. مقدار بیش از حد مزمن رادیکال های آزاد در بدن باعث ایجاد شرایطی به نام استرس اکسیداتیو می شود که ممکن است به سلول ها آسیب برساند و منجر به بیماری های مزمن شود.

ما در برابر رادیکال های آزاد بی دفاع نیستیم. بدنی که مدت‌ها به این حمله بی‌امان عادت کرده بود، مولکول‌های زیادی می‌سازد که رادیکال‌های آزاد را به همان اندازه که آب آتش را خاموش می‌کند، خاموش می‌کند. ما همچنین جنگنده های رادیکال آزاد را از غذا استخراج می کنیم. این مدافعان برچسب "آنتی اکسیدان" دارند. آن‌ها با دادن سخاوتمندانه الکترون به رادیکال‌های آزاد بدون تبدیل شدن به مواد حذف‌کننده الکترون کار می‌کنند. آنها همچنین در مکانیسم هایی که DNA را ترمیم می کنند و سلامت سلول ها را حفظ می کنند، دخیل هستند. یکی از این آنتی اکسیدان های قوی ویتامین ای است.

کپسول ویتامین ای 200 ویواتون

 

چه موادی آنتی اکسیدان هستند و چطور عمل می کنند؟

صدها و احتمالاً هزاران ماده مختلف وجود دارد که می توانند به عنوان آنتی اکسیدان عمل کنند. آشناترین آنها ویتامین C، ویتامین E، بتاکاروتن و سایر کاروتنوئیدهای مرتبط به همراه مواد معدنی سلنیوم و منگنز هستند. گلوتاتیون، کوآنزیم Q10، اسید لیپوئیک، فلاونوئیدها، فنل ها، پلی فنول ها، فیتواستروژن ها و بسیاری دیگر به آن ها می پیوندند. بیشتر آنها به طور طبیعی وجود دارند و حضور آنها در غذا احتمالاً از اکسیداسیون جلوگیری می کند یا به عنوان یک دفاع طبیعی در برابر محیط محلی عمل می کند.

اما استفاده از اصطلاح "آنتی اکسیدان" برای اشاره به مواد گمراه کننده است. این واقعاً یک ویژگی شیمیایی است، یعنی توانایی عمل به عنوان دهنده الکترون. برخی از موادی که در یک موقعیت به عنوان آنتی اکسیدان عمل می‌کنند، ممکن است در موقعیت‌های مختلف، پرواکسیدان‌ها (گیرنده‌های الکترون) باشند. یکی دیگر از تصورات اشتباه بزرگ این است که آنتی اکسیدان ها قابل تعویض هستند. آنها نیستند. هر کدام دارای رفتارهای شیمیایی و خواص بیولوژیکی منحصر به فردی هستند. آنها تقریباً به طور قطع به عنوان بخش‌هایی از شبکه‌های پیچیده تکامل یافته‌اند و هر ماده (یا خانواده مواد) متفاوت نقش‌های متفاوتی ایفا می‌کند. این بدان معناست که هیچ ماده واحدی نمی تواند کار کل جمعیت آنتی اکسیدان ها را انجام دهد.

خرید مکمل آنتی اکسیدان

 

مزایای سلامتی آنتی اکسیدان ها:

آنتی اکسیدان ها در دهه 1990 مورد توجه عموم قرار گرفتند، زمانی که دانشمندان شروع به درک این موضوع کردند که آسیب رادیکال های آزاد در مراحل اولیه آترواسکلروز انسداد شریان دخیل است. همچنین با سرطان، از دست دادن بینایی و بسیاری از بیماری های مزمن دیگر مرتبط بود. برخی از مطالعات نشان دادند که افرادی که مصرف کم میوه ها و سبزیجات غنی از آنتی اکسیدان دارند نسبت به افرادی که مقدار زیادی از آن غذاها را مصرف می کنند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به این بیماری های مزمن قرار دارند. آزمایشات بالینی آزمایش تأثیر مواد منفرد در فرم مکمل، به ویژه بتاکاروتن و ویتامین E را به عنوان سلاحی در برابر بیماری های مزمن آغاز کردند.

حتی قبل از اینکه نتایج این آزمایش‌ها مشخص شود، رسانه‌ها، مکمل‌ها و صنایع غذایی شروع به تبلیغات درباره مزایای «آنتی اکسیدان‌ها» کردند. توت‌های یخ‌زده، چای سبز و سایر غذاهایی که دارای برچسب غنی از آنتی‌اکسیدان هستند در فروشگاه‌ها ظاهر شدند. سازندگان مکمل ها خواص مبارزه با بیماری انواع آنتی اکسیدان ها را تبلیغ کردند.

آنتی اکسیدان ها هنوز به غلات صبحانه، کافه های ورزشی، نوشیدنی های انرژی زا و سایر غذاهای فرآوری شده اضافه می شوند و به عنوان افزودنی هایی تبلیغ می شوند که می توانند از بیماری قلبی، سرطان، آب مروارید، از دست دادن حافظه و سایر شرایط جلوگیری کنند.

اغلب این ادعاها داده ها را گسترش داده و تحریف می کند: در حالی که این درست است که بسته آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی، فیبر و سایر موادی که به طور طبیعی در میوه ها، سبزیجات و غلات کامل یافت می شوند به پیشگیری از انواع بیماری های مزمن کمک می کند، اما بعید است که دوزهای بالا وجود داشته باشد. مکمل های آنتی اکسیدانی می توانند همین کار را انجام دهند.

خرید مکمل ویتامین ای ویواتون

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ویتامین ای:

ویتامین E به مقدار ناچیز از جفت عبور می‌کند و در شیر ترشح می‌شود با وجود این عارضه خاص با مصرف دوزهای معمولی گزارش نشده است و مصرف آن در روزهای توصیه شده مجاز می باشد. توصیه می گردد قبل از مصرف ویتامین ای در موارد زیر با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید:

 •  در صورت وجود سابقه حساسیت به ویتامین E یا موارد دیگر
 •  سابقه بیماری های انعقادی مصرف داروهای ضد انعقادی مصرف ویتامین K
 •  در صورت استفاده از برخی داروها به خصوص کلستیرامین، فرآورده های حاوی آهن و ویتامین A و پارافین خوراکی
 • در دوران بارداری و شیردهی
 • دور از دسترس کودکان و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار کپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 229160536645300
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد 6263868511062

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات