منو
سبد خرید شما

کپسول ومیناویت اسپرت ویواتون | مولتی ویتامین کامل برای بانوان ورزشکار

ومیناویت اسپورت ویوا تیون
ومیناویت اسپورت ویوا تیون
-28 %
ومیناویت اسپورت ویوا تیون
ومیناویت اسپورت ویوا تیون
کپسول ومیناویت اسپرت ویواتون | مولتی ویتامین کامل برای بانوان ورزشکار
 • موجودی: موجود
 • مدل: Viva Tune Wominavit Sport - 30 Softgels
 • SKU: 3827
 • بارکد: 626386851138
146,900 تومان
205,200 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول ومیناویت اسپرت ویواتون Viva Tune Wominavit Sport یک مولتی ویتامین کامل برای بانوان ورزشکار است. سافت ژل وومیناویت اسپرت ویوا تیون حاوی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها برای بانوان ورزشکار طراحی و تولید شده است. 

 

کپسول ژلاتینی ومیناویت اسپورت ویواتیون حاوی 27 ترکیب مختلف برای کمک به تامین انرژی و تامین مواد مورد نیاز بدن است. ومیناویت ویوا تیون به طور اختصاصی برای بانوان ورزشکار طراحی و فرموله شده است تا بتواند از بدن محافظت کرده و مواد لازم را به بدن برساند. همچنین بر اثر فعالیت های ورزشی، بدن ممکن است با کمبود برخی از ویتامین ها یا مواد معدنی مواجه شود که وومیناویت اسپرت ویواتیون به خوبی می تواند این کمبود را جبران کرده و باعث ارتقای سلامت عمومی بدن بانوان شود. 

 

کپسول نرم ژلاتینی ومیناویت اسپورت می تواند باعث تقویت عملکرد عضلات بدن و همچنین کاهش خستگی در بانوان شود. ومیناویت اسپرت همچنین دارای ترکیبات آنتی اکسیدان نظیر ویتامین سی و ویتامین ای بوده تا بدن بانوان را در برابر آسیب رادیکال های آزاد حفظ کند. 

همچنین وومیناویت اسپرت ویواتون حاوی ترکیباتی برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است تا از این نظر هم به نفع بانوان باشد.  در ادامه توضیحات داروکالا بیشتر درباره فواید ترکیبات کپسول ژلاتینی ومیناویت ویواتون خواهیم گفت. 

 

مولتی ویتامین ومیناویت ویواتیون را مشاهده کنید. 

سایر مولتی ویتامین های مخصوص بانوان را مشاهده کنید.

مکمل های مخصوص بانوان را مشاهده کنید.

ومیناویت اسپورت ویواتیون

 

ومیناویت اسپرت؛ مولتی ویتامین بانوان ورزشکار:

وومیناویت اسپورت و تقویت سیستم ایمنی بدن:

کپسول ومیناویت اسپرت ویواتیون حاوی 27 ترکیب ضروری برای بدن بانوان است که در این ترکیبات، موادی که برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید هستند نیز مشاهده می شود. به عنوان موثرترین ویتامین در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، ومیناویت اسپورت ویوا تیون حاوی ویتامین سی می باشد. علاوه بر این، این مولتی ویتامین مخصوص زنان حاوی زینک نیز می باشد که به همراه ویتامین ای و ویتامین دی به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کنند. 

 

ومیناویت اسپرت ویوا تون

ومیناویت اسپرت و افزایش انرژی و کاهش خستگی:

از نقاط قوت سافت ژل ومیناویت اسپرت ویواتیون وجود ترکیباتی است که در هر مولتی ویتامینی نمیتوان یافت. این ترکیبات نیز برای افزایش انرژی در بانوان ورزشکار فرموله شده اند. به عنوان اولین ترکیب موثر، ومیناویت حاوی کافئین است. کافئین ماده ای محرک است که هم برای افزایش انرژی و هم برای بهبود تمرکز و عملکرد مغز مورد استفاده قرار می گیرد. 

علاوه بر کافئین ویتامین های گروه ب یا ب کمپلکس نیز در ترکیبات کپسول ومیناویت اسپورت ویواتون مشاهده می شوند. ب کمپلکس تاثیر اصلی را بر متابولیسم بدن و انرژی دارند. چرا که ویتامین های گروه ب به جذب و سنتز بهتر پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها کمک کرده و باعث افزایش انرژی بدن می شوند. این افزایش انرژی می تواند برای بانوان ورزشکار مفید باشد. 

 

مولتی ویتامین ومیناویت اسپرت ویواتیونچ

ومیناویت اسپرت؛ حفظ سلامت ماهیچه های بدن:

ومیناویت اسپرت از آنجایی که برای بانوان ورزشکار طراحی شده است می بایست برای تامین سلامت ماهیچه ها نیز تدبیری اندیشیده باشد. ومیناویت اسپورت ویواتیون حاوی منیزیم و زینک است که به حفظ سلامت عضلات بدن کمک می کنند. همچنین وجود ویتامین دی در ومیناویت اسپورت ویواتون باعث افزایش جذب کلسیم شده که این مسئله نیز به سلامت استخوان های بدن کمک می کند.  همچنین ویتامین های گروه ب نیز تاثیر مثبتی در حفظ سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن دارند.

منیزیم به کاهش خستگی و خستگی عضلانی کمک می کند * منیزیم و تیامین به عملکرد و فعالیت های ذهنی طبیعی کمک می کند * تیامین به عملکرد طبیعی قلب نیز کمک می کند . ریبوفلاوین (ویتامین B2) به حفظ گلبول های قرمز طبیعی کمک می کند * ویتامین B12 به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک می کند.

منیزیم به عملکرد طبیعی سیستم عصبی، کاهش خستگی و تعادل الکترولیت کمک می کند. ب کمپلکس ویتامین متابولیسم طبیعی انرژی زا را افزایش می دهد و عملکرد قلب را بهبود می بخشد. در هنگام استرس فیزیکی و عاطفی توصیه می شود از این گروه ویتامین استفاده شود

 

ومیناویت اسپورت ویوا تیون در داروخانه آنلاین داروکالا

ومیناویت اسپرت و آمینو اسیدها:

هر ورزشکاری برای حفظ ساختار و جلوگیری از تحلیل عضلات خود به آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری نیاز دارد. مولتی ویتامین ومیناویت اسپرت ویواتیون حاوی آمینو اسیدهای ال کارنیتین، ال متیونین و و ال سیستین بوده که باعث بهبود عملکرد ورزشی خواهد شد.  مکمل های کارنیتین باعث افزایش استفاده از اکسیژن در بدن یا بهبود وضعیت متابولیک شوند. هنگام ورزش، لزوماً میزان کارنیتین را در عضلات افزایش نمی دهند. 

ال کارنیتین با انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری، نقش مهمی در تولید انرژی ایفا می‌کند. میتوکندری مانند موتوری در درون سلول‌های بدن عمل می‌کند و از طریق چربی سوزی، انرژی قابل‌مصرف تولید می‌کند.

 

ومیناویت اسپورت

سایر ترکیبات ومیناویت اسپرت ویوا تیون:

ویواتیون علاوه بر ترکیباتی که تا الان نام برده شد، حاوی ترکیبات دیگری برای حفظ سلامت بانوان است. به طور مثال ومیناویت اسپورت حاوی 14 میلی گرم آهن است که برای بدن بانوان یک ماده معدنی ضروری است. همچنین برای حفظ سلامت پوست مو و ناخن، ومیناویت اسپرت حاوی ویتامین سی، بیوتین و زینک می باشد. 

همچنین وجود کوآنزیم کیوتن در ترکیبات ومیناویت اسپرت باعث حفظ سلامت قلب و عروق می شود. به خصوص در ورزشکاران حفظ سلامت قلب و بهبود عملکرد آن از اهمیت زیادی برخوردار است. از سایر ترکیبات وومیناویت اسپرت می توان ویتامین کا، مس، منگنز، سلنیوم و کرومیوم و ید، به همراه لیپوئیک اسید که یک آنتی اکسیدان قوی است اشاره کرد. 

ومیناویت اسپروت ویوا تیون برای بانوان ورزشکار

 


 

مشخصات کپسول ومیناویت اسپرت ویواتون:

 • تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن بانوان ورزشکار
 • مولتی ویتامین کامل حاوی 27 ترکیب ضروری 
 • مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها
 • حفظ سلامت عضلات بدن
 • افزایش سلامت سیستم ایمنی بدن
 • افزایش انرژی به واسطه وجود کافئین 
 • حفظ سلامت پوست مو و ناخن
 • بهبود عملکرد سیستم عصبی عضلانی
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
 • کاهش خستگی

مکمل ومیناویت اسپرت ویواتون

 


 

نحوه مصرف کپسول ومیناویت اسپورت ویوا تون:

روزانه 3 عدد کپسول نرم ژلاتینی ومیناویت همراه با آب میل شود. 

 

 


 

ترکیبات کپسول ومیناویت ویواتیون (در هر 3 سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B1

20mg

Vitamin B2

15mg

Niacin

36mg

Pantothenic Acid

6mg

Vitamin B6

15mg

Biotin

50mcg

Folic Acid

400mcg

Vitamin B12

20mcg

Vitamin C

200mg

Vitamin D

600IU

Vitamin E

20mg

Vitamin K

90mcg

Magnesium

200mcg

Zinc

15mg

Copper

1mg

Manganese

2mg

Iodine

150mcg

Iron

14mg

Chromium

50mcg

Selenium

100mcg

Co-enzyme Q10

60mg

L-Carnitine

200mg

Caffeine

12mg

Lipoic Acid

20mg

L-Methionine

40mg

L-Cystine

30mg

Polyphenols

20mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ومیناویت اسپورت:

 • قبل از مصرف دارو در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در بارداری و شیردهی مصرف نشود.
 • در صورت ابتلا به مشکلات تیروئید، پزشک خود را آگاه کنید. 
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود. 
 • در جای خشک و خنک نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدار سافت ژل: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 229160509929950
جنسیت مصرف بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد 6263868511383

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات