منو
سبد خرید شما

ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمسیوتیکال 10 عددی | بهبود متابولیسم بدن

ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمسیوتیکال 10 عددی | بهبود متابولیسم بدن
ناموجود
شما میتوانید محصول ویال ال کارنیتین 1000 یوروویتال | کمک به چربی سوزی و افزایش انرژی بدن را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمسیوتیکال 10 عددی | بهبود متابولیسم بدن
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Help Pharmaceuticals Inestom L-Carnitine Liquids 10 ml 10 Vial
49,000 تومان
اشتراک گذاری در :

ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمسیوتیکال

ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمسیوتیکال موجب افزایش کاتابولیسم چربی ها، افزایش توان باروری و بهبود کیفیت اسپرم، جلوگیری از کوفتگی عضلات پس از تمرین شدید، افزایش انرژی و توان جسمانی و تاخیر در بروز خستگی در ورزش های هوازی، ارتقای احساس سلامتی بدن ، ایجاد تناسب فیزیکی بدن، کاهش وزن، موثر در بهبود عملکرد قلب و عروق در بیماران قلبی می باشد.

 

 ال کارنیتین از مشتقات طبیعی اسیدهای آمینه است که نقش مهمی در سوخت و ساز و تامین انرژی سلولی دارد. این ماده همچنین به بهبود عملکرد مغزی، کاهش وزن، تقویت عضلات و بهبود علائم بیماری ها بسیار کمک می کند. ال کارنیتین با مصرف محصولات حیوانی، در بدن تولید می شود. اما گاهی برخی افراد ممکن است دچار کمبود کارنیتین شوند و بدن آن ها توانایی ساخت به اندازه کافی و یا انتقال آن به بافت ها را نداشته باشد، که در این صورت می توانند از مکمل آن نیز استفاده کنند.


ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال بسته ۱۰ عددی یکی از مکمل های مناسب برای درمان کمبود ال کارنیتین اولیه و ال کارنیتین ثانویه در اثر بیماری ها و یا همودیالیز می باشد. این محصول به چربی سوزی و تبدیل غذا به انرژی کمک کرده و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود. ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال بسته ۱۰ عددی برای ورزشکاران نیز قابل استفاده می باشد.

 

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

ال کارنیتین چیست؟


ال کارنیتین یکی از مشتقات آمینواسیدی است که به صورت طبیعی از میتونین و لیزین سنتز می شود و به عنوان کوفاکتور برای متابولیسم انرژی مورد نیاز است. حدود ۷۶% ال کارنیتین آزاد از طریق ادرار دفع می شود و نیمه عمر توزیع این ترکیب حدود نیم ساعت و نیمه عمر حذفی آن حدود ۱۷٫۴ ساعت است. معمولا، بدن کارنیتینی که به آن نیاز دارد را می سازد. برخی افراد ممکن است دچار کمبود کارنیتین شوند و بدن آنها نمی تواند به اندازه کافی کارنیتین بسازد و یا آن را به بافت ها برای  استفاده انتقال دهد. ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال یکی از مکمل های مناسب برای رفع کمبود ال کارنیتین از بدن است.

وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز وتبدیل غذا به انرژی است. کارنیتین این عمل را از طریق انتقال اسیدهای چرب بلند زنجیره به داخل میتوکندری ها جهت بتااکسیداسیون انجام می دهد. از طرف دیگر مصرف چربی‌ها به عنوان منبع انرژی موجب صرفه جویی در مصرف گلیگوژن عضلات شده و با حفظ ذخایر گلیکوژن به تأخیر در بروز خستگی ورزشکار کمک می کند. میتوکندری را می‌توان موتورخانه سلول های بدن دانست. انرژی مورد نیاز بدن در این بخش از یاخته‌ها تولید می‌شود.
کارنیتین از اسیدهای آمینه لیزین و متیونین ساخته شده است. در بدن، در کبد و کلیه ها تولید شده و در عضلات اسکلتی ، قلب ، مغز و اسپرم ذخیره شده است. استفاده از ال کارنیتین میتواند موجب چربی سوزی در بدن شده و انرژی شما را بالا ببرد و همزمان به سلامت قلب هم کمک کند.

 موارد مصرف ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال:

  •     درمان کمبود کارنیتین اولیه
  •     درمان کمبود کارنیتین ثانویه در اثر بیماری ها یا همودیالیز
  •     چربی سوزی و تبدیل غذا به انرژی
  •     استفاده برای ورزشکاران

 

روش مصرف ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال:

  •     دوز مصرف باید توسط پزشک تعیین شود.
  •     دوز توصیه شده برای یک فرد ۵۰ کیلوگرمی معادل ۱-۳میلی گرم بر دسی لیتر است.

 

شرایط نگهداری ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال:

در مکانی خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 


 

هشدار مصرف ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال:

  • بیمار طی دوره مصرف ال کارنیتین باید از جهت علایم حیاتی شاخص های شیمیایی خون، غلظت پلاسمایی کارتنین و به طور کلی تمامی شرایط بالینی تحت بررسی قرار گیرد.
  • فواصل بین دوزها باید با هم برابر و ترجیحاً به همراه غذا یا پس از آن مصرف شود.

 

عوارض جانبی ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال:

تهوع، اسهال، استفراغ، کرامپ های شکمی، تغییر بوی بدن، تشنج

 


 
ترکیبات ویال خوراکی ال کارنیتین مایع اینستوم هلپ فارمس یوتیکال:

لووکارنتین(ال کارنیتین)

    ال کارنیتین: وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز وتبدیل غذا به انرژی است. کارنیتین این عمل را از طریق انتقال اسیدهای چرب بلند زنجیره به داخل میتوکندری ها جهت بتااکسیداسیون انجام می دهد. از طرف دیگر مصرف چربی‌ها به عنوان منبع انرژی موجب صرفه جویی در مصرف گلیگوژن عضلات شده و با حفظ ذخایر گلیکوژن به تأخیر در بروز خستگی ورزشکار کمک می کند. میتوکندری را می‌توان موتورخانه سلول های بدن دانست. انرژی مورد نیاز بدن در این بخش از یاخته‌ها تولید می‌شود. کارنیتین از اسیدهای آمینه لیزین و متیونین ساخته شده است. در بدن، در کبد و کلیه ها تولید شده و در عضلات اسکلتی، قلب، مغز و اسپرم ذخیره شده است. استفاده از ال کارنیتین می تواند موجب چربی سوزی در بدن شده و انرژی شما را بالا ببرد و همزمان به سلامت قلب هم کمک کند.


توضیحات ویال ال کارنیتین اینستوم هلپ -help Inestom vials

ال کارنیتین يکي از مشتقات آمينواسيدي است که به صورت طبيعي از ميتونين و ليزين سنتز مي شود و به عنوان کوفاکتور برای متابوليسم انرژي مورد نياز است. حدود 76% ال کارنيتين آزاد از طريق ادرار دفع مي شود و نيمه عمر توزيع اين ترکيب حدود نیم ساعت و نيمه عمر حذفي آن حدود 17.4 ساعت است. معمولا، بدن کارنیتینی  که به آن نیاز دارد را می سازد. برخی افراد ممکن است دچار کمبود کارنیتین شوند و بدن آنها نمی تواند به اندازه کافی کارنیتین بسازد و یا آن را به بافت ها برای  استفاده انتقال دهد. ویال ال کارنیتین اینستوم هلپ یکی از مکمل های مناسب برای رفع کمبود ال کارنیتین از بدن است.
 

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات