منو
سبد خرید شما

کپسول اووبوست فرهیون هلث 120 عددی (اوابوست) OvaBoost | کمک به درمان ناباروری بانوان

کپسول اووبوست فرهیون هلث 120 عددی (اوابوست) OvaBoost | کمک به درمان ناباروری بانوان
کپسول اووبوست فرهیون هلث 120 عددی (اوابوست) OvaBoost | کمک به درمان ناباروری بانوان
ارسال رایگان -2 %
کپسول اووبوست فرهیون هلث 120 عددی (اوابوست) OvaBoost | کمک به درمان ناباروری بانوان
کپسول اووبوست فرهیون هلث 120 عددی (اوابوست) OvaBoost | کمک به درمان ناباروری بانوان
کپسول اووبوست فرهیون هلث 120 عددی (اوابوست) OvaBoost | کمک به درمان ناباروری بانوان
 • موجودی: موجود
 • مدل: OvaBoost for women
 • وضعیت ارسال کالا: ارسال رایگان
 • SKU: 2254
1,539,500 تومان
1,571,200 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

مشخصات کپسول اووبوست (اوابوست) :

قرص اووبوست،قرص اوابوست،قیمت اووبوست،قیمت اوابوست،عوارض قرص اووبوست،عوارض قرص اوابوست،داروی اووبوست،داروی اوابوست،خرید اینترنتی اووبوست،خرید اینترنتی اوابوست جستجوهای شما هستند.

 • افزایش اثربخش کیفیت تخمک
 • فرموله شده جهت بهبود کیفیت تخمک و عملکرد مناسب تخمدان
 • شامل سه ترکیب Melatonin ، Folate ، Myo-inositol که در مطالعات علمی نشان داده شده ترکیب این سه ماده در بهبود کیفیت تخمک موثر هستند.
 • شاملCoQ10 و دیگر آنتی اکسیدان ها جهت محافظت تخمک از اثرات مخرب رادیکال های آزاد
 • مناسب برای افراد تحت درمان با IVF جهت افزایش شانس موفقیت
 • مناسب برای زنان مبتلا POC
 • مناسب برای بانوان بالای 30 سال که تصمیم به حفظ توان باروری خود دارند.
 • از این محصول می شود تنها یا همراه با Fertilaid for Women استفاده شود.
 • اووا بوست کاملا طبیعی بدون هیچگونه عوارض جانبی می باشد.
 • 120 عدد و 60 عدد کپسول

در این مقاله به نحوه مصرف قرص اووبوست،اووبوست و ذخیره تخمدان،قرص اووبوست و دوقلویی،مشابه قرص اووبوست،مشابه قرص اووبوست،قرص اووبوست برای تنبلی تخمدان،اووبوست مردانه،عوارض قرص اووبوست اطلاعاتی داده خواهد شد.

 

جهت مشاهده و خرید دیگر انواع مکمل ناباروری زنان بر روی آن کلیک نمایید.

 

کپسول اووبوست فیرهیون هلث ovaboost

 


 

ترکیبات کپسول اوابوست فیر هیون هلث :

نام ترکیب

مقدار

 Vitamin E (as mixed tocopherols)

100 IU

 Folate (s 6(2)-5 methyltetrahydrofolic acid 49%)

200 mcg

 Folate (s 6(2)-5 methyltetrahydrofolic acid 49%)

200 mcg

 Myo-Inositol (inositol powder)

2000 mg

 Alpha Lipoic Acid

150 mg

 Grape Seed Extract

60 mg

 Coenzyme Q10

30 mg

 Melatonin

2 mg

 


مواد مؤثر کپسول اووبوست فیر هیون هلث:


ترکیبات ( هر 4 کپسول ) :

 • ویتامین E
 • فولات
 • Myo-Inositol
 • آلفا لیپوئیک اسید
 • عصاره دانه انگور
 • کوآنزیم Q10
 • ملاتونین
 
 

 

نحوه مصرف کپسول اووبوست فیر هیون هلث:

به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه 4 کپسول همراه با آب مصرف گردد.
 
 

 

 

قرص اووبوست برای چیست؟

 OvaBoost از تخمک گذاری سالم و کیفیت تخمک گذاری در زنان سالم که سعی در بارداری دارند پشتیبانی می کند. مکمل اووبوست (اوابوست) یک مکمل غذایی است که حاوی ترکیبی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها از جمله میو اینوزیتول ، فولات ، ملاتونین ، کوآنزیم Q10 ، ویتامین E ، عصاره انگور و اسید آلفا لیپوئیک برای حمایت از سلامت تخمک و تخمک گذاری است.

قرص اووبوست برای تنبلی تخمدان،قرص اوابوست و دو قولویی،خرید آنلاین کپسول اووبوست،خرید اینترنتی قرص اوابوست از جمله جستجو های شما هستند.

 

فواید اووبوست (اوابوست) :

 

کپسول اووبوست یک فرمولاسیون منحصر به فرد دارد که توسط سه ماده تشکیل دهنده برجسته شده است - میو اینوزیتول ، اسید فولیک (که فولات نیز نامیده می شود) و ملاتونین - که برای سلامت باروری محبوب هستند.علاوه بر این ، OvaBoost شامل کوآنزیم Q10 (CoQ10) است که یک آنتی اکسیدان است. CoQ10 همچنین در تولید انرژی در سلولهای تخمک نقش مهمی دارد.

 

پس از حاملگی ، میزان تقسیم سلولی که باعث می شود تخمک به جنین رشد کند و با موفقیت در دیواره رحم کاشته شود ، به انرژی فوق العاده ای نیاز دارد. CoQ10 در میتوکندری (نیروگاه انرژی سلول) سلول تخمک کار می کند تا اطمینان حاصل کند که تولید انرژی بهینه است. سرانجام ، OvaBoostحاوی سه ماده اضافی آنتی اکسیدانی ، ویتامین E ، عصاره انگور و اسید آلفا لیپوئیک است تا به شما کمک کند سلول های تخمک گذاری شما به اندازه کافی از اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت شوند.

قرص اوابوست نی نی سایت،قرص اووبوست نی نی سایت،اوابوست مردانه،ابوست بانوان،آیا کپسول اووبوست چاق کننده است،بهترین زمان خوردن کپسول اووست، خرید داروی اووبوست از جمله جستجو های شما هستند.

ovaboost for woman

 

فولات و اسید فولیک مصنوعی

 

با توجه به نقش اساسی که اسید فولیک در سلامت باروری و سلامتی بارداری ایفا می کند ، توضیح بیشتر در مورد این ویتامین حیاتی ضروری است. کلمات فولات و اسید فولیک اغلب به جای هم برای توصیف ویتامین معروف به ویتامین B9 استفاده می شوند. فولات شکلی از این ویتامین است که به طور طبیعی در غذاها وجود دارد - سبزیجات برگ سبز و تیره منابع خوبی برای یافتن فولات به طور طبیعی هستند. اسید فولیک فرم مصنوعی ویتامین B9 است که در غذاهای غنی شده و اکثر مکمل های غذایی یافت می شود.

 

در حالی که تحقیقات در این زمینه هنوز در حال ظهور است ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که اسید فولیک به اندازه کافی توسط برخی افراد متابولیزه نمی شود. برای کمک به اطمینان از استفاده بهینه از فولات در داروی اوابوست ، OvaBoost دارای متیل فولات است ، که یک فرم زیست فراتر از اسید فولیک مصنوعی است. وقتی صحبت از مکمل این ویتامین مهم است ، بهترین انعطاف پذیری را برای خود ایجاد کنید.

 

 

سوالات متداول در مورد قرص اووبوست

 

چه مقدار مایو-اینوزیتول حاوی OvaBoost است؟

قرص اووبوست هر دوز روزانه 2 گرم مایو اینوزیتول فراهم می کند.

 

چه کسی باید OvaBoost را مصرف کند؟

قرص اوابوست در نظر گرفته شده است تا کیفیت تخمک را تقویت کند و روند تخمک گذاری را در زنان سالم که سعی در بارداری دارند افزایش دهد.

 

چه مدت باید داروی اووبوست مصرف کنم؟

ما توصیه می کنیم قرص اوابوستt را حداقل 3 ماه یا تا زمانی که به طور فعال در حال باردار شدن هستید ، مصرف کنید. با تأیید بارداری می توان OvaBoost را قطع کرد.

 

 

عوارض جانبی قرص اووبوست چیست ؟ عوارض مصرف اووبوست

کپسول اووبوست (اوابوست)   هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای ندارد. با این حال ، مانند هر مکمل غذایی ، اگر از قبل بیماری پزشکی دارید ، توصیه می کنیم در مورد مصرف  با پزشک خود مشورت کنید. اگر دارویی برای افسردگی یا اضطراب برای شما تجویز شده است ، قبل از مصرف OvaBoost با پزشک خود مشورت کنید ، زیرا مقادیر زیادی میو اینوزیتول همراه با داروها و گیاهان دارویی ممکن است اثرات افزودنی داشته باشد. به عنوان مهارکننده های انتخابی جذب مجدد سروتونین (SSRI) و مهار کننده های انتخابی نوراپی نفرین سروتونین (SNRI) طبقه بندی می شوند.

 

 

متوجه شدم که اووبوست حاوی ملاتونین است. آیا این محصول بر الگوی خواب معمولی من تأثیر می گذارد؟

ملاتونین یک ترکیب آنتی اکسیدانی قدرتمند است که نشان داده شده است برای حمایت از کیفیت تخمک مفید است ، به ویژه هنگامی که در ترکیب با اسید فولیک و میو اینوزیتول تجویز شود. علاوه بر این ، ملاتونین یک ماده طبیعی است که اغلب برای کمک به بازگرداندن چرخه های خواب طبیعی در افراد مبتلا به بی خوابی توصیه می شود. اوابوست حاوی مقدار کمی ملاتونین است ، مشابه مقداری که در آزمایشات بالینی برای زنان باردار ارائه می شود و از مزایای این ماده طبیعی برای بهبود کیفیت تخمک ها استفاده می شود. هنگامی که در دوز توصیه شده مصرف می شود ، انتظار نداریم که OvaBoost بر چرخه خواب یا سطح انرژی یا هوشیاری روز تأثیر بگذارد. اگر تغییری را تجربه کردید ، توصیه می کنیم همه کپسول ها را درست قبل از خواب مصرف کنید.

 

 

پیشنهادات:

 

از بهترین مکمل های باروری زنان می توان به فرتی بیوتیک و فرتیل اید زنان اشاره کرد. جهت مشاهده و خرید بر روی آن کلیک نمایید.

 


 

توضیحات:

 

چنانچه به دنبال داروهای ناباروری زنان،مکمل ناباروری زنان،مکمل باروری زنان،داروخانه ناباروری,داروخانه ناباروری تهران,داروخانه تخصصی ناباروری,داروخانه نازایی تهران,داروخانه ناباروری شرق تهران و یا داروخانه آنلاین ناباروری یا نازایی هستید، می توانید به صورت حضوری به داروخانه آنلاین داروکالا  به آدرس مندرج در سایت مراجعه فرمایید.

 

ovaboost ingredients,ovaboost ingredients,ovaboost twins,ovaboost side effects,ovaboost price in nigeria

مشخصات کلی
مقدار120 عدد
سن مصرفبزرگسالان
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات