منو
سبد خرید شما

کپسول اوا پلاس یوروویتال | کمک به بهبود عملکرد تخمدان و کیفیت تخمک در بانوان

اوا پلاس یوروویتال
اوا پلاس یوروویتال
اوا پلاس یوروویتال
-38 %
اوا پلاس یوروویتال
اوا پلاس یوروویتال
اوا پلاس یوروویتال
کپسول اوا پلاس یوروویتال | کمک به بهبود عملکرد تخمدان و کیفیت تخمک در بانوان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Ova Plus - 60 Caps
 • SKU: 3948
 • بارکد: 626066180329
239,000 تومان
382,600 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول اوا پلاس یوروویتال Eurhovital Ova Plus یک مکمل درمان ناباروری از سری محصولات یوروویتال است که اکنون در داروخانه نازایی داروکالا در معرض فروش قرار گرفته است. کپسول اوا پلاس یورو ویتال مکملی برای حفظ سلامت تخمدان و همچنین حفظ و افزایش سلامت تخمک ها برای بانوانی است که در سن باروری قرار گرفته اند. 

 

از آنجایی که اوا پلاس یوروویتال بر کیفیت و بهبود عملکرد تخمدان موثر است می تواند به افرادی که سندرم پلی کیستیک تخمدان دارند نیز کمک کند. اوا پلاس حاوی ترکیباتی است که می تواند باعث افزایش قدرت باروری در بانوان و همچنین کمک به بهبود علائم سندرم پلی کیستیک تخمدان در بانوان شود. اوا پلاس را می توان مکملی مناسب برای آن دسته از بانوانی که در سنین باروری هستند و قصد بارور شدن را دارند، دانست. این مکمل می تواند قدرت باروری زنان را افزایش داده و از نقص های احتمالی در جنین جلوگیری کند. همچنین می تواند با علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک به دلیل وجود اینوزیتول و فولیک اسید مبارزه کرده و این علائم را کاهش دهد. 

 

سایر محصول و مکمل های افزایش باروری زنان را مشاهده کنید.

eurhovital ova plus

اوا پلاس و ترکیبات ویژه برای باروری زنان:

اما ترکیبات کپسول اوا پلاس یوروویتال نیز 3 ترکیب مهم در بهبود عملکرد تخمدان است. مایو اینوزیتول به عنوان ترکیب موثر به میزان 2000 میلی گرم در هر 4 کپسول اوا پلاس وجود دارد. مایو اینوزیتول در بسیاری از عملکرد های بدن موثر است. در واقع اینوزیتول را یک شبه ویتامین می دانند که می تواند اثرات مثبتی را در روند باروری مردان و زنان و به خصوص در زنان داشته باشد. همچنین ترکیب این ماده به همراه فولیک اسید در کپسول اوا پلاس یوروویتال می تواند تاثیر مناسبی در درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک بگذارد.

مایواینوزیتول در واقع یک عنصر کلیدی در درون مایع فولیکولی یک تخمک سالم است. بانوان مسن و افرادی که به سندرم تخمدان پلی کیستیک مبتلا هستند فاقد مایو اینوزیتول هستند و بنابراین کیفیت تخمک های پایینی دارند و تخمدان تخمک های ضعیفی را تولید می کند. مایواینوزیتول موجود در اوا پلاس یوروویتال می تواند این نقص و اختلال را در بانوان مبتلا به pcos کاهش داده و به روند بهبود علائم این بیماری کمک کند.

فولیک اسید نیز به تنهایی یکی از ویتامین های گروه ب است که تاثیر بسزایی در بانوان و به خصوص در سنین باروری و دوران بارداری دارد. از آنجایی که بیش از نیمی از باروری ها ناخودآگاه و پیش بینی نشده است، همواره به بانوان در سنین باروری توصیه می شود که از مکمل های فولیک اسید استفاده کنند. فولیک اسید تاثیر بسزایی در تشکیل لوله عصبی جنین به خصوص در 3 هفته اول بارداری دارد، 3 هفته ای که شاید مادر از وجود فرزند خود نیز آگاه نیست. بنابراین اهمیت این ویتامین در بانوان به دلیل نقش آن در جنین بسیار مهم است.

 

ترکیب سوم کپسول اوا پلاس یوروویتال یک ویتامین آنتی اکسیدان است. اواپلاس یورو ویتال حاوی 12 میلی گرم ویتامین ای در هر 4 کپسول خود است که می تواند نیاز روزانه یک فرد بالغ را تامین کند. ویتامین ای دارای خواص آنتی اکسیدانی بالایی است که این خواص می تواند از تخمک ها در برابر آسیب های رادیکال های آزاد محافظت کند. 

 

محصولات کمک درمانی قاعدگی و یائسگی را مشاهده کنید.

خرید مکمل اوا پلاس یوروویتال برای درمان کیست تخمدان

 


 

مشخصات کپسول اوا پلاس یورو ویتال:

 • کمک به بهبود عملکرد تخمدان 
 • افزایش کیفت تخمک در بانوان 
 • کمک به بهبود ناباروری در زنان 
 • افزایش قدرت باروری در زنان سالم برای فرزند سالم تر
 • کمک به بهبود علائم سندرم پلی کیستیک تخمدان
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • جلوگیری از نقص لوله عصبی به دلیل وجود فولیک اسید

 

کپسول لایف رز لایف آن (روغن گل مغربی) را مشاهده کنید.

اوا پلاس یوروویتال

 


 

نحوه مصرف کپسول اوا پلاس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 4 عدد کپسول اوا پلاس را ترجیحا همراه غذا و با آب کافی مصرف کنند. 

 

 


 

ترکیبات کپسول اوا پلاس یوروویتال (در هر 4 کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Myo-Inositol

2000 mg

Folic acid

400 ug

Vitamin E

12 mg

 

 


 

درباره اسید فولیک +MYO INOSITOL:

اسید فولیک + MYO INOSITOL موجود در اوا پلاس یوروویتال یک مکمل غذایی است که برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) استفاده می شود. سندرم تخمدان/تخمدان پلی کیستیک یک اختلال هورمونی است که باعث بزرگ شدن تخمدان ها با فولیکول های کوچک متعدد می شود. علائم شامل پریودهای نامنظم، رشد موهای زائد، آکنه و چاقی است.

اسید فولیک باروری را بهبود می بخشد و خطر عدم تخمک گذاری (عدم فرآیند تخمک گذاری) را کاهش می دهد. اینوزیتول یک ماده شبیه ویتامین (ویتامین B8) است. سطح گلوکز خون را کاهش می دهد و روند تخمک گذاری را در زنان مبتلا به PCOS بهبود می بخشد. میو اینوزیتول حساسیت به انسولین را بهبود می بخشد (سلول های بدن به طور موثر از انسولین برای تولید گلوکز استفاده می کنند)، فرآیند تخمک گذاری را بازیابی می کند و کیفیت تخمک را افزایش می دهد.

پزشک شما دوز و مدت زمان را بر اساس وضعیت پزشکی شما تعیین می کند. عوارض جانبی رایج اسید فولیک و مایواینوزیتول شامل ناراحتی معده، درد معده، حالت تهوع، اسهال، سرگیجه، سردرد و خستگی است. اگرچه همه این عوارض جانبی را تجربه نمی کنند، در صورت بروز، لطفاً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

قبل از شروع مصرف اوا پلاس یوروویتال، در صورتی که سابقه بیماری قلبی، کلیوی و کبدی دارید به پزشک خود اطلاع دهید. زنان باردار و شیرده باید قبل از شروع مصرف اواپلاس یوروویتال با پزشک خود مشورت کنند. 

 

 

فواید دارویی اوا پلاس:

اوا پلاس برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک / تخمدان استفاده می شود. از اسید فولیک، ویتامین ای و میو اینوزیتول تشکیل شده است. اسید فولیک باروری را بهبود می بخشد و خطر عدم تخمک گذاری را کاهش می دهد. اینوزیتول سطح گلوکز خون را کاهش می دهد و روند تخمک گذاری را در زنان مبتلا به PCOS بهبود می بخشد. میو اینوزیتول فرآیند تخمک گذاری را بازیابی می کند و کیفیت تخمک را افزایش می دهد. ترکیب اسید فولیک و اینوزیتول باعث بهبود حساسیت به انسولین و افزایش اثرات انسولین می شود. این امر التهاب را در شرایط PCOS کاهش می دهد، روند تخمک گذاری را منظم می کند و باروری را افزایش می دهد.

 

اوا پلاس یورو ویتال

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اوا پلاس:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با احتیاط وتحت نظر پزشک صورت گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار کپسول: 60 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 126810422346184
جنسیت مصرف بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661803295

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات