منو
سبد خرید شما

قرص بی سی ای ای آپوویتال | افزایش ریکاوری عضلات و رشد عضلات

بی سی ای ای آپوویتال
بی سی ای ای آپوویتال
زود مصرف -73 %
بی سی ای ای آپوویتال
بی سی ای ای آپوویتال
قرص بی سی ای ای آپوویتال | افزایش ریکاوری عضلات و رشد عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Apovital BCAA - 120 Tabs
 • SKU: 4052
 • بارکد: 626415260265
209,800 تومان
766,300 تومان

تاریخ انقضا : 2024-10-30

اشتراک گذاری در :

قرص بی سی ای ای آپوویتال Apovital BCAA مکمل بی سی دبل ای از محصولات آپوویتال است که برای ریکاوری عضلات و همچنین کمک به عضله سازی طراحی و فرموله شده است. قرص بی سی ای ای آپوویتال حاوی 3 آمینو اسید شاخه ای یا زنجیره ای است که سهم اصلی را در عضلات ما دارند. 

بی سی ای ای آپوویتال حاوی آمینو اسیدهای زنجیره ای با نام های لوسین، ایزولوسین و والین است. این 3 آمینو اسید از جمله مهمترین آمینو اسیدهای ضروری در بدن شناخته می شود که بدن ما قابلیت تولید آنها را ندارد. بنابراین این 3 آمینو اسید می بایست از طریق تغذیه و یا مکمل هایی نظیر قرص بی سی ای ای آپوویتال تامین شود. 

 

 قرص بی سی ای ای آپوویتال به واسطه حضور این 3 اسید آمینه زنجیره ای می تواند نقش مهمی در ساخت و ترمیم عضلات ایفا داشته باشد. بی سی ای ای به این دلیل مهم است که در ماهیچه ها متابولیزه می شود. سایر آمینواسیدها در کبد متابولیزه می شوند اما بی سی ای ای ها بیشتر در بافت ماهیچه ای و عضلات متابولیزه می شوند. از این رو مکمل بی سی ای ای آپوویتال می تواند از تخریب بافت عضلات جلوگیری کرده و باعث رشد و افزایش ریکاوری عضلات می شود. 

قرص بی سی ای ای آپوویتال همچنین با نسبت محبوب 2:1:1 این سه آمینو اسید محصول خود را تولید کرده است که می تواند به بهترین نحو به عضلات کمک کند. از آنجایی این نسبت محبوب است که بهترین نسبت برای ساختار و نیاز عضلات بدن است. 

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

خرید مکمل بی سی ای ای آپوویتال

 

بی سی ای ای آپوویتال، فراتر از یک مکمل:

اکثر مکمل های BCAA تنها حاوی سه آمینو اسید لوسین، ایزولوسین و والین هستند، اما بی سی ای ای آپوویتال ترکیبات موثر دیگری را نیز به محصول خود اضافه کرده تا اثر بخشی این 3 آمینو اسید را بهبود بخشد. از جمله مهمترین ترکیبات این محصول می توان به ویتامین ب6 اشاره کرد. 

ویتامین ب6 یکی از بهترین ویتامین ها در سنتز و جذب آمینو اسیدها است. بالاخص این 3 آمینو اسید ضروری با حضور ویتامین ب6 با قدرت بیشتری در ماهیچه ها متابولیزه می شوند. وجود ویتامین ب6 به واسطه کمک به متابولیسم بهتر پروتئین در بدن، باعث تسریع عملکرد بی سی ای ای و همچنین تسریع ریکاوری در ماهیچه ها خواهد شد. 

دو ترکیب که هر دو از مواد معدنی هستند در ترکیبات بی سی ای ای آپوویتال دیده می شود که گرچه به مقدار کم اما می تواند بخشی از نیاز شما به این دو ماده معدنی را تامین کند.  کلسیم به عنوان مهمترین ماده معدنی در این محصول وجود دارد که می تواند به افزایش استحکام استخوان ها و همچنین افزایش تراکم استخوان کمک کند. 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

بی سی دبل ای آپوویتال

 

تعداد سروینگ و میزان ترکیبات مورد استفاده در بی سی دبل ای آپوویتال:

قرص بی سی ای ای آپوویتال با ویتامین ب ۶ حاوی 120 قرص است که برای ورزشکاران حرفه ای روزانه ۸ عدد قرص است که تعداد سروینگ این محصول را به عدد 15 می رساند. میزان ۳ آمینو اسید شاخه ای در قرص بی سی ای ای آپوویتال به ترتیب لوسین به میزان 3200 میلی گرم، ایزولوسین به میزان 1600 میلی گرم و والین نیز به همین میزان یعنی 1600 میلی گرم در هر ۸ قرص می باشد.

میزان ویتامین ب 6 موجود در قرص بی سی ای ای آپوویتال به میزان 1.7 میلی گرم در هر ۸ قرص است که نیاز کامل روزانه را تامین می کند. کلسیم و فسفر نیز به ترتیب به میزان 235 میلی گرم و 182 میلی گرم در هر ۸ قرص بی سی ای ای آپوویتال موجود می باشد.

مکمل های گلوتامین برای ریکاوری عضلات را مشاهده کنید.

مکمل بی سی ای ای

 


 

مشخصات قرص بی سی ای ای آپوویتال:

 • حاوی 6400 میلی گرم bcaa در هر سروینگ
 • کمک به افزایش توان عضلات
 • حاوی ویتامین ب ۶ برای افزایش جذب بی سی ای ای
 • کمک به تسریع در ریکاوری عضلات
 • محافظت از عضلات در برابر تخریب و تحلیل بر اثر تمرینات ورزشی
 • حاوی ویتامین ث برای حمایت از ایمنی بدن
 • حاوی 15 سروینگ با نسبت استاندارد 2:1:1
 • کمک به عضله سازی
 • تامین آمینو اسیدهای شاخه دار

 

 


 

نحوه مصرف قرص بی سی ای ای آپوویتال:

بزرگسالان روزانه هشت عدد قرص بی سی دبل ای آپوویتال را با مقدار کافی آب، ترجیحا قبل از فعالیت ورزشی میل شود.

 

 


 

ترکیبات مکمل بی سی دبل ای آپوویتال (در هر ۸ قرص معادل ۱ سروینگ):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B6

1.7 mg

Calcium

235 mg

Phosphorus

182 mg

L-Leucine

3200 mg

L-Isoleucine

1600 mg

L-Valine

1600 mg

 

 


 


BCAA یکی از آن مکمل‌های تمرینی است که در اولین مطالعه، می‌تواند به شما در بهبود عملکرد ورزشی خود کمک کند و دستاوردهای بیشتری در باشگاه، هم از نظر حجم و هم از نظر قدرت، به دست آورید. به هر حال، اسیدهای آمینه اغلب به عنوان "بلوک های سازنده" رشد عضلات شناخته می شوند.  

BCCAs مخفف «اسیدهای آمینه شاخه دار» است. ممکن است درباره اسیدهای آمینه حاصل از پودر پروتئین بدانید. این اسیدها مولکول هایی هستند که پروتئین ها را در بدن تشکیل می دهند. 9 آمینو اسید «ضروری» و انبوهی از اسیدهای آمینه غیرضروری دیگر وجود دارد. 
از میان این آمینو اسیدهای ضروری، سه مورد کلیدی وجود دارد که به شما کمک می‌کند عضلات خود را حفظ کنید: لوسین، ایزولوسین و والین – که لوسین یک محرک قوی برای عضله‌سازی است. مکمل های BCAA اغلب این سه آمینو را همراه با سایر ترکیبات برای عضله سازی بهتر دارا می باشند.

قرص بی سی دبل ای آپوویتال


تفاوت بین BCAA و پروتئین چیست؟

BCAA ها را به عنوان مقدمه پروتئین در نظر بگیرید. آمینو اسیدهای شاخه دار فقط حاوی لوسین، ایزولوسین و والین هستند. و در حالی که این سه آمینو اسید مطمئناً برای فرآیند عضله سازی مهم هستند، اما تنها محرک نیستند. برای عضله‌سازی به تمام ۲۰ اسید آمینه نیاز دارید. لوسین این فرآیند را آغاز می کند، اما تمام اسیدهای آمینه دیگر آن را کامل می کنند.

 

 

مزایای مکمل های BCAA چیست؟

مصرف لوسین، ایزولوسین و والین، باعث می شود تا ریکاوری و ساخت عضلات بهتر شود. اگر غذاهای غنی از پروتئین را دوست ندارید (یا گیاهخوار هستید)، آمینو اسید برای مصرف مجموعه وسیعی از آمینوها که برای ساخت عضله نیاز دارید، بهترین گزینه است. و اگر پودر پروتئین را دوست ندارید، بهتر است از EAAs استفاده کنید که حاوی هر 9 اسید آمینه ضروری است. سلسله مراتب شامل پروتئین کامل غذا، پودر پروتئین، EAAs و سپس BCAA است.

خرید قرص بی سی ای ای آپوویتال

 

عوارض جانبی مکمل های BCAA چیست؟

بی سی ای ای خطرناک تلقی نمی شوند. چرا که مقادیر اضافه آن از بدن دفع می شود.  شما نمی توانید در مصرف BCAA بیش از حد مصرف کنید چون بدن شما فقط چیزی را که استفاده نمی کند دفع می کند. گفته می شود، این مکمل ها می توانند تهدیدی برای یک چیز باشند: بودجه شما. 

 

هر چند وقت یکبار باید BCAA مصرف کنید؟

هر روز - به شکل غذا. نیازی به ردیابی یا شمارش BCAA های خود نیست - این فقط شما را تحت فشار قرار می دهد. توافق عمومی بین محققان نشان می دهد که همراه با یک رژیم غذایی کامل، مصرف 2 تا 3 گرم لوسین در هر وعده غذایی برای رشد عضلانی کافی است (به شرطی که ورزش نیز انجام دهید).

بی سی ای ای چیست

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی ای ای:

 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • دور از نور و در دمای زیر ۲۵ درجه نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 120 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی153060779691463
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6264152602657

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات