منو
سبد خرید شما

پروتئین وی آپوویتال 1000 گرمی | 24 گرم پروتیین 100 درصد در هر سروینگ برای عضله سازی

پروتئین وی آپوویتال
-31 %
پروتئین وی آپوویتال 1000 گرمی | 24 گرم پروتیین 100 درصد در هر سروینگ برای عضله سازی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Apovital Whey Fast Formula - 1000g
 • SKU: 4024
 • بارکد: 626415260222
1,335,850 تومان
1,950,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پروتئین وی آپوویتال فست فرمولا Apovital Whey Fast Formula مکمل وی پروتیین برای عضله سازی از محصولات آپوویتال است. پودر پروتئین وی آپوویتال حاوی پروتئین 100% برای کمک به افزایش توان عضلات و همچنین حمایت از ساخت عضلات است که مناسب برای ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی است. 

 

پروتئین وی فست فرمولا آپوویتال به عنوان اولین عملکرد، بخشی از پروتئین مورد نیاز روزانه بدن را تامین می کند که این مقدار بخش قابل توجهی از نیاز روزانه یک فرد است. ورزشکاران به دلیل فعالیت ورزشی و عضلانی و برای جلوگیری از تخریب و تحلیل عضلات، نیاز به مصرف پروتئین خالص دارند. وی پروتئین آپوویتال می تواند به خوبی این نیاز را برطرف کرده و باعث حفظ سلامت عضلات شود. 

نکته ویژه درباره پروتئین وی آپوویتال استفاده از ویتامین ب6 برای کمک به جذب و سنتز بهتر پروتئین در بدن است. ویتامین B6 عملکردهای زیادی در بدن دارد و در بیش از 100 واکنش آنزیمی منبع معتبر نقش دارد. یکی از نقش های اصلی آن کمک به سوخت و ساز پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها برای انرژی است. استفاده از ویتامین ب6 در پروتئین وی آپوویتال باعث شده است تا پروتئین به شکل موثرتری در بدن مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه بهتری از پروتئین برای ورزشکاران به ارمغان آید. 

پروتئین وی آپوویتال

 

مزیت پروتئین آب پنیر (وی) زمان هضم کوتاه و جذب سریع آن در خون است. به دلیل ساختار پروتئین های موجود در آب پنیر، آنها به سرعت هضم و جذب جریان خون می شوند. این به بدن اجزای پروتئینی مهم عضله ساز را به سرعت تامین می کند. وی آپوویتال حاوی ترکیبی از ایزوله پروتئین وی با کیفیت بالا و کنسانتره پروتئین وی است و در صبح و بعد از تمرین پروتئین با کیفیت بالا به بدن می رساند. این پروتئین به طور طبیعی سرشار از اسیدهای آمینه ضروری و BCAA (اسیدهای آمینه شاخه دار) است.

به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل و سالم و فعالیت ورزشی، پروتئین به رشد و حفظ توده عضلانی کمک می کند. ویتامین B6 از متابولیسم طبیعی پروتئین و گلیکوژن پشتیبانی می کند. علاوه بر این، ویتامین B6 به کاهش خستگی و عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کند.

برای برآوردن نیاز روزانه پروتئین توصیه می شود چندین منبع پروتئین با کیفیت بالا را در طول روز ترکیب کنید. نیازهای فردی برای پروتئین و مواد مغذی بسته به جنسیت، وزن بدن، سطح فعالیت، شدت تمرین و هدف متفاوت است. طعم محبوب شکلات نیز به پروتئین وی آپوویتال فست فرمولا اضافه شده است تا ورزشکاران از مصرف یک مکمل پروتئین لذیذ لذت ببرند. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی میزان سروینگ و ترکیبات مهم وی آپوویتال خواهیم پرداخت

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

پروتئین وی آپوویتال 1 کیلویی

میزان سروینگ و  نسبت پروتئین به کربوهیدرات:

پروتئین وی فست فرمولا آپوویتال حاوی 1000 گرم پودر پروتئین است. این 1000 گرم 33 سروینگ 30 گرمی را در اختیار شما قرار خواهد داد. در هر 30 گرم (هر سروینگ) 24.6 گرم پروتئین ترکیبی وجود دارد. وی آپوویتال از ترکیب پروتئین وی ایزوله و پروتئین وی کنسانتره در محصول خود استفاده کرده است که کارایی محصول را افزایش می دهد و مصرف کننده را از مزایای هر دو نوع پروتئین بهره مند می سازد. 

در جدول ترکیبات پروتئین وی آپوویتال در صورت مصرف هر سروینگ با 300 میلی لیتر آب، 2.2 گرم کربوهیدرات وجود دارد که از این مقدار 1.2 گرم سهم شکر است که میزان قابل قبولی در یک مکمل پروتئین به حساب می آید. شکر نیز از آنجایی که سریعتر به انرژی تبدیل می شود برای تامین انرژی لازم است. بنابراین نسبت پروتئین به کربوهیدرات 12 به 1 است که میزان مناسب و استاندارد در یک مکمل پروتئین وی است. 

 

نکته مهم دیگر و ترکیب مهم دیگر در ورزشکارانی که نگران افزایش وزن خود هستند، وجود چربی در مکمل است. میزان چربی استفاده شده در وی پروتیین آپوویتال نیز میزان کمی به حساب می آید. تنها 1.4 گرم چربی در هر سروینگ وجود دارد که 1 گرم آن را چربی اشباع شده تشکیل می دهد. 

همانطور که اشاره شد ویتامین ب6 نیز در ترکیبات پروتئین وی آپوویتال استفاده شده است که مقدار آن در هر سروینگ 1.4 گرم است که می تواند نیاز کامل روزانه را تامین و به سنتز بهتر پروتئین، کربوهیدرات و چربی در بدن کمک کند. مقدار ناچیزی نمک (حدود 0.22 گرم) در ترکیبات وی آپوویتال به چشم می خورد که میزان کمی محسوب می شود. 

تمام ترکیبات فوق در پروتئین وی آپوویتال می تواند در هر سروینگ انرژی معادل 121 کیلوکالری را به بدن ورزشکار برساند که برای یک مکمل پروتیین میزان مناسبی می باشد. به این دلیل که هم نیاز بدن و انرژی بدن را تامین کرده و هم باعث افزایش وزن نخواهد شد. 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

مکمل پروتئین آپوویتال

وی آپوویتال و آمینو اسیدها:

پروتئین وی آپوویتال سرشار از آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری برای حمایت و پشتیبانی از ریکاوری سریع تر عضلات است. در ادامه جدول ترکیبات پروتئین وی آپوویتال میزان هر کدام از آمینو اسیدهای در هر 100 گرم پودر آورده شده است که می توانید میزان دریافتی در هر 3 سروینگ را مشاهده کنید. اما در اینجا به چند آمینو اسید مهم پروتئین آپوویتال اشاره خواهیم کرد. 

آمینو اسیدهای مهم به خصوص برای ماهیچه ها، آمینو اسیدهای ضروری به نام BCAA ها یا آمینو اسیدهای زنجیره ای هستند. بی سی ای ای از 3 اسید آمینه ضروری تشکیل می شود که توسط بدن تولید نمی شود و نیاز به دریافت آن حتی در افراد غیر ورزشکار نیز وجود دارد. این آمینو اسیدها شامل لوسین، ایزولوسین و والین است که به ترتیب در هر 100 گرم پودر پروتئین آپوویتال 8، 5.2 و 4.6 گرم وجود دارد.  از سایر آمینو اسیدهای کاربردی و مهم پروتئین وی اپوویتال می توان به آلانین، آرژنین، سیستئین و ال لیزین اشاره کرد. 

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

خرید پروتئین اپوویتال 1000 گرمی

 


 

مشخصات مکمل وی فست فرمولا آپوویتال 1 کیلویی:

 • کمک به افزایش عضله سازی
 • پروتئین وی 100٪ با کیفیت
 • حاوی ویتامین ب۶ برای سنتز بهتر پروتیین در بدن
 • حاوی 24 گرم پروتئین در هر سروینگ
 • افزایش توان و قدرت عضلات
 • جلوگیری از تخریب عضلات
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها از جمله BCAA
 • نسبت بالای پروتئین نسبت به کربوهیدرات
 • حاوی پروتئین ترکیبی شامل پروتئین وی کنسانتره و وی ایزوله
 • با طعم خاص شکلات
 • کمک به بازسازی و ریکاوری عضلات
 • جلوگیری از خستگی عضلات و افزایش انرژی عضلات

پودر وی پروتئین آپوویتال در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

نحوه مصرف پروتئین وی آپوویتال 1000 گرمی:

بزرگسالان، روزانه 30 گرم (معادل یک سروینگ) از پودر وی آپوویتال را داخل 300 میلی لیتر آب حل و میل کنید.

میتوان این محصول را در شیر کم چرب نیز مخلوط و مصرف کرد اما مقادیر در جدول ترکیبات در صورت مخلوط شدن محصول با آب است. در صورت مصرف پروتئین آپوویتال با شیر میزان ترکیبات نیز متفاوت خواهد بود. 

وی فست فرمولا آپوویتال

 


 

ترکیبات پودر وی پروتیین آپوویتال (در هر ۳۰ گرم معادل 1 سروینگ):

نام ترکیب

مقدار

Energy

121 kcal

Fat :

1.4 g

of Which Saturates

1.2 g

Carbohydrate :

2.2 g

of Which Sugar

1.2 g

Protein

24.6 g

Salt

0.22 g

Vitamin B6

1.47 mg

Amino Acid Profile Per 100 g Protein:

L-Alanine

3.6 g

L-Arginine

1.9 g

L-Aspartic acid

8.4 g

L-Cysteine

1.4 g

L-Glutamic acid

14.1 g

L-Glycine

1.3 g

L-Histidine

1.4 g

L-Isoleucine

5.2 g

L-Leucine

8 g

L-Lysine

6.6 g

L-Serine

3.7 g

L-Phenylalanine

2.4 g

L-Proline

4.5 g

L-Methionine

1.2 g

L-Valine

4.6 g

L-Tyrosine

2.2 g

L-Tryptophan

1.8 g

L-Threonine

5.4 g

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین وی آپوویتال:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی،‌ از مصرف وی آپوویتال خودداری کنید.
 • این فرآورده صرفا مکمل غذایی بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک و دور از نور نگهداری شود.
 • وی پروتئین آپوویتال را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1530607940724559
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6264152602220
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 33

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات