منو
سبد خرید شما

قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال | کمک به رشد ذهنی و قدرت درک کودکان

فکوس پلاس کیدز
فکوس پلاس کیدز
فکوس پلاس کیدز
-7 % ناموجود
فکوس پلاس کیدز
فکوس پلاس کیدز
فکوس پلاس کیدز
شما میتوانید محصول کپسول زینک پلاس فور تینز یوروویتال | مکمل زینک پلاس مخصوص کودکان و نوجوانان را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال | کمک به رشد ذهنی و قدرت درک کودکان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Eurhovital Folus Plus Kids - 60 Chewable Tabs
 • SKU: 4106
 • بارکد: 626066180309
399,900 تومان
430,600 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال Eurhovital Folus Plus Kids مکملی برای افزایش رشد ذهنی در کودکان از محصولات برند یوروویتال است. فوکوس پلاس کیدز یوروویتال حاوی ترکیباتی ویژه برای کودکان 4 سال و بیشتر و حتی بزرگسالان است که باعث کمک به افزایش قدرت درک در کودکان و رشد ذهنی در آنها و همچنین افزایش عملکرد مغز در نوجوانان و بزرگسالان شود. 

 

قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال حاوی ویتامین ها ب12، ویتامین ای، ویتامین سی و ویتامین دی می باشد. روی یک ماده معدنی مهم است که در عملکردهای مختلف بدن نقش دارد. از جمله به عملکرد شناختی طبیعی، محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند و در فرآیند تقسیم سلولی نقش دارد.  ویتامین های B12 و C از عملکردهای روانی و عصبی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ویتامین‌های D و B12 برای تقسیم سلولی مهم هستند، ویتامین C و E نیز از سلول‌ها در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می‌کنند.

 

همچنین ماده معدنی روی نیز در ترکیبات فوکوس پلاس کیدز یوروویتال دیده می شود. اما قرص فوکوس پلاس کیدز یوروویتال حاوی دو ترکیب اختصاصی است که شاید در کمتر مکملی بتوانید آن را بیابید. فسفاتیدیل کولین و فسفاتیدیل سرین دو ترکیب انحصاری در قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز می باشند. فسفاتیدیل کولین (PC) یک فسفولیپید متصل به یک ذره کولین است. فسفولیپیدها حاوی اسیدهای چرب، گلیسرول و فسفر هستند. به دلیل ترکیبات موجود در آن است که این ماده را به یک ماده مهم در رشد ذهنی به خصوص در کودکان تبدیل کرده است. 

فسفاتیدیل سرین یک فسفولیپید دیگر است، ماده ای چرب که در بدن نیز تولید می شود و به انتقال پیام ها بین سلول های عصبی در مغز کمک می کند. اما تولید این ماده با افزایش سن کاهش پیدا می کند و مکمل هایی نظیر قرص فوکوس پلاس کیدز می تواند کمک کننده باشد. فسفاتیدیل سرین سلول های مغز را پوشش می دهد و از آن محافظت می کند، به لخته شدن خون کمک می کند و نقش کلیدی در حفظ وضوح حافظه دارد.

 

قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال

 

علاوه بر حمایت از مغز و رشد سلول های مغزی در کودکان، قرص فوکوس پلاس کیدز یوروویتال می تواند یک مکمل مهم در تقویت سیستم ایمنی در کودکان نیز باشد. وجود ویتامین های سی، دی و ای و همچنین وجود زینک در ترکیبات این محصول باعث شده است تا یک ترکیب کامل برای سیستم ایمنی کودکان ساخته شود. همچنین ویتامین های ای و سی دارای اثرات آنتی اکسیدانی بالقوه ای هستند که که از بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

فوکوس پلاس کیدز یوروویتال به شکل قرص های جویدنی طراحی شده تا مصرف آن در کودکان راحت تر باشد. همچنین طعم توت فرنگی نیز به این محصول اضافه شده تا پذیرش آن در کودکان بهتر باشد.  در ادامه مطالب داروکالا می توانید بیشتر با فسفاتیدیل سرین و فسفاتیدیل کولین و عملکرد آن برای مغز آشنا شوید. 

 

سایر محصولات مرتبط با رشد کودک را مشاهده کنید.

فوکوس پلاس کیدز

 


 

مشخصات قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال:

 • کمک به بهبود رشد ذهنی
 • تقویت قدرت ادراک 
 • کمک به تقویت حافظه و تمرکز در کودکان
 • مناسب برای کودکان بیش از 4 سال، نوجوانان و بزرگسالان
 • قرص جویدنی با طعم توت فرنگی برای پذیرش بهتر در کودکان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • کمک به حفظ سلامت پوست و مو
 • تامین کامل ویتامین د3 مورد نیاز بدن

قرص فوکوس پلاس کیدز یوروویتال

 


 

نحوه مصرف قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز یوروویتال:

کودکان 4 تا 12 سال:

روزانه 1 عدد قرص فکوس پلاس را پس از غذا به شکل جویدنی مصرف کنند. 

نوجوانان و بزرگسالان:

روزانه 2 عدد قرص فکوس پلاس را پس از غذا به شکل جویدنی مصرف نمایند. 

 

 


 

ترکیبات فوکوس پلاس کیدز یوروویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

phosphatidylcholine

25 mg

phosphatidylserine

10 mg

Zinc

5 mg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

2.5 µg

Vitamin E

8 mg a-TE

Vitamin C

60 mg

Vitamin D

20 µG (800 IU)

 

 


 

فسفاتیدیل کولین (PC):

فسفاتیدیل کولین (PC) یک فسفولیپید متصل به یک ذره کولین است. فسفولیپیدها حاوی اسیدهای چرب، گلیسرول و فسفر هستند. بخش فسفر ماده فسفولیپید - لسیتین - از PC ساخته شده است. به همین دلیل، اصطلاحات فسفاتیدیل کولین و لسیتین اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، اگرچه متفاوت هستند. غذاهای حاوی لسیتین بهترین منابع غذایی PC هستند. اگرچه فسفاتیدیل کولین به طور سنتی برای حمایت از سلامت مغز استفاده می شود، اما می تواند از عملکرد کبد نیز پشتیبانی کند و سطح کلسترول را کنترل کند.

فوکوس پلاس کیدز

 

به تقویت عملکرد شناختی کمک می کند:

بر اساس یک مطالعه در سال 1995 بر روی موش های مبتلا به زوال عقل، مکمل های فسفاتیدیل کولین می توانند انتقال دهنده عصبی استیل کولین را در مغز افزایش دهند. همچنین ممکن است حافظه را بهبود بخشد. مطالعه‌ای در سال 2001 نشان داد که تغذیه موش‌ها با رژیم غذایی غنی از PC و ویتامین B-12 نیز تأثیر مثبتی بر سلامت مغز دارد. تحقیقات ادامه یافت و یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که سطح فسفاتیدیل کولین مستقیماً با بیماری آلزایمر مرتبط است.

 

ممکن است به ترمیم کبد کمک کند:

رژیم غذایی پرچرب بر کبد تأثیر منفی می گذارد. ممکن است باعث بیماری کبد چرب غیر الکلی یا سیروز کبدی شود. بر اساس مطالعه ای در سال 2010، فسفاتیدیل کولین به کاهش چربی هایی که می تواند منجر به کبد چرب (لیپیدهای کبدی) در موش هایی شود که از رژیم غذایی پرچرب تغذیه شده بودند، کمک کرد.

مطالعه دیگری بر روی موش ها بررسی کرد که آیا بازگرداندن سطوح بالای PC به حالت عادی به پیشگیری از بیماری کبد چرب غیر الکلی کمک می کند. این مطالعه نشان داد که به جلوگیری از تجمع چربی در کبد کمک می کند. 

 

به محافظت در برابر عوارض جانبی دارو کمک کند:

برخی از داروها، مانند داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs)، با استفاده طولانی مدت می توانند عوارض جانبی شدید گوارشی ایجاد کنند. این شامل درد معده، خونریزی معده و سوراخ شدن روده است. طبق یک مطالعه در سال 2012، استفاده طولانی مدت از NSAID ممکن است لایه فسفولیپیدی دستگاه گوارش را مختل کند. این ممکن است باعث آسیب به دستگاه گوارش شود. تحقیقات نشان داده است که رایانه شخصی ممکن است به جلوگیری از آسیب گوارشی مرتبط با NSAID کمک کند.

کولیت اولسراتیو باعث التهاب در دستگاه گوارش می شود. همچنین ممکن است باعث ایجاد زخم شود. بر اساس یک مطالعه در سال 2010، افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو اغلب سطح فسفاتیدیل کولین در مخاط روده خود کاهش یافته است. مکمل ممکن است به محافظت از لایه مخاطی دستگاه گوارش و کاهش التهاب کمک کند.

 

ممکن است لیپولیز را تقویت کند:

لیپولیز تجزیه چربی در بدن است. چربی بیش از حد ممکن است باعث ایجاد لیپوم شود. لیپوم ها تومورهای چربی دردناک و خوش خیم هستند. اکثر آنها با جراحی برداشته می شوند. بر اساس یک مطالعه در سال 2014، تزریق فسفاتیدیل کولین به لیپوم می تواند سلول های چربی آن را بکشد و اندازه آن را کاهش دهد. مطالعات بیشتری برای تعیین ایمنی طولانی مدت این درمان مورد نیاز است.

 

 

فسفاتیدیل کولین به پشتیبانی از بسیاری از عملکردهای بدن شما کمک می کند، از متابولیسم چربی گرفته تا حفظ ساختار سلولی. شما می توانید از غذاهایی مانند تخم مرغ، گوشت قرمز و غلات به اندازه کافی دریافت کنید و منابع غذایی بهترین انتخاب اول هستند. مکمل ها گزینه دوم هستند. پس از انجام تحقیقات در مورد  کیفیت، نام تجاری خود را انتخاب کنید،.

مکمل های فسفاتیدیل کولین به صورت کپسول و مایع بدون نسخه در دسترس هستند. تصور می‌شود زمانی که طبق دستورالعمل برای دوره‌های زمانی کوتاه استفاده می‌شوند، ایمن هستند. PC تزریقی باید توسط یک متخصص بهداشت تجویز شود.

اگر می خواهید فسفاتیدیل کولین را به روال روزانه خود اضافه کنید، با پزشک خود صحبت کنید. آنها می توانند شما را در مورد مزایا و خطرات فردی شما راهنمایی کنند و همچنین به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند.

 

فسفاتیدیل کولین برای تقویت حافظه و تمرکز

 

فسفاتیدیل سرین:

فسفاتیدیل سرین یک فسفولیپید است، ماده ای چرب که در بدن تولید می شود و به انتقال پیام ها بین سلول های عصبی در مغز کمک می کند. سلول های مغز را پوشش می دهد و از آن محافظت می کند، به لخته شدن خون کمک می کند و ممکن است نقش کلیدی در حفظ وضوح حافظه داشته باشد.

فسفاتیدیل سرین به طور طبیعی در برخی مواد غذایی وجود دارد و به عنوان یک مکمل غذایی مانند فوکوس پلاس کیدز یوروویتال فروخته می شود. مطالعات روی حیوانات نشان می‌دهد که سطوح با افزایش سن کاهش می‌یابد، و مکمل‌ها ممکن است با آن مقابله کنند. به همین ترتیب، آنها ممکن است در شرایطی مانند شرایط زیر مورد استفاده قرار گیرند

 

 •      اختلال نقص توجه-بیش فعالی (ADHD)
 •      بیماری آلزایمر
 •      اضطراب
 •      افسردگی
 •      اسکلروز چندگانه
 •      فشار

علاوه بر این، مکمل های فسفاتیدیل سرین برای ترویج خواب سالم، بهبود خلق و خو و افزایش عملکرد ورزشی ادعا می شود.

 

قرص جویدنی فوکوس پلاس کیدز

 

ممکن است عملکرد ورزشی را افزایش دهد:

مکمل های فسفاتیدیل سرین ممکن است به افزایش ظرفیت ورزش و بهبود عملکرد ورزشی کمک کند. محققان همچنین دریافتند که فسفاتیدیل سرین ممکن است به کاهش درد عضلانی و محافظت در برابر افزایش سطح کورتیزول، هورمون استرس که اغلب در نتیجه تمرین بیش از حد رخ می دهد، کمک کند.

 

ممکن است از دست دادن حافظه را بهبود بخشد:

فسفاتیدیل سرین اغلب برای کاهش حافظه مرتبط با افزایش سن مصرف می شود. در یک مطالعه منتشر شده در مجله بیوشیمی بالینی و تغذیه، 78 فرد مسن با اختلال شناختی خفیف تحت درمان شش ماهه با مکمل های فسفاتیدیل سرین یا دارونما قرار گرفتند. در آزمایش‌هایی که در پایان دوره شش ماهه انجام شد، مشخص شد شرکت‌کنندگانی که فسفاتیدیل سرین مصرف می‌کردند، بهبود قابل توجهی در حافظه داشتند.

 

ممکن است افسردگی را کاهش دهد:

تصور می شود که فسفاتیدیل سرین در کمک به تنظیم خلق و خو نقش دارد. به عنوان مثال، در یک مطالعه در سال 2015 که در بیماری روانی منتشر شد، افراد بالای 65 سال مبتلا به افسردگی شدید یک مکمل حاوی فسفاتیدیل سرین و اسیدهای چرب امگا 3 DHA و EPA را سه بار در روز به مدت 12 هفته مصرف کردند. در مقیاس بزرگی افسردگی بهبود یافته بود.

 

ممکن است علائم ADHD را درمان کند:

استفاده از فسفاتیدیل سرین در ترکیب با اسیدهای چرب امگا 3 ممکن است به درمان علائم بیش فعالی در کودکان کمک کند، مطالعه‌ای که در سال 2012 نشان می‌دهد که یا یک مکمل حاوی فسفاتیدیل سرین و اسیدهای چرب امگا 3 تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.  نتایج مطالعه نشان داد که شرکت‌کنندگانی که با ترکیبی از فسفاتیدیل‌سرین و اسیدهای چرب امگا 3 تحت درمان قرار گرفتند، کاهش قابل‌توجهی در رفتار بیش‌فعالی/تکانشی و بهبود خلق و خوی بیشتری نسبت به افرادی که دارونما دریافت کردند، تجربه کردند.

 

ممکن است سطح کورتیزول را کاهش دهد:

برخی از مطالعات نشان داده اند که مکمل فسفاتیدیل سرین باعث کاهش سطح کورتیزول 7 در بدن می شود، یک هورمون استروئیدی که بدن در پاسخ به استرس تولید می کند. کورتیزول همچنین نقش مهمی در تنظیم بسیاری از عملکردهای بدن دارد. سطوح بالا با اثرات نامطلوب سلامتی مانند افزایش قند خون و فشار خون همراه است، بنابراین کنترل سطح کورتیزول مفید است.

فوکوس پلاس کیدز یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کیدز پلاس:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری گردد.
 • مصرف آنتی بیوتیک از خانواده تتراسایکلین و سیپروفلوکساسین، به علت کاهش در میزان جذب روی در بدن، 2 ساعت قبل یا 4 الی 6 ساعت پس از مصرف این فرآورده صورت گیرد.
 • مصرف این فراورده در دوران بارداری و شیردهی با احتیاط و طبق توصیه پزشک صورت گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص جویدنی: 60 عدد
سن مصرفبیشتر از 4 سالگی و بزرگسالان
کد بهداشتی126810523051094
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803097

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات