منو
سبد خرید شما

قرص سیستین پلاس یوروویتال | کمک به افزایش سلامت مو و ناخن

سیستین پلاس یوروویتال
سیستین پلاس یوروویتال
سیستین پلاس یوروویتال
-41 %
سیستین پلاس یوروویتال
سیستین پلاس یوروویتال
سیستین پلاس یوروویتال
قرص سیستین پلاس یوروویتال | کمک به افزایش سلامت مو و ناخن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Cystin Plus - 60 Tabs
 • SKU: 4050
 • بارکد: 626066180332
175,900 تومان
297,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص سیستین پلاس یوروویتال Eurhovital Cystin Plus مکملی برای سلامت موها و ناخن ها از سری محصولات برند یوروویتال است. قرص سیستین پلاس یوروویتال باعث جلوگیری از ریزش مو و افزایش استحکام ناخن ها می شود. به واسطه ترکیبات مهم برای مو و ناخن سیستین پلاس یورو ویتال می تواند به خوبی از موها و ناخن محافظت کند. 

 

قرص سیستین پلاس یوروویتال از 4 ترکیب مهم تشکیل شده است که بالاخص برای موها ترکیبات مهمی به شمار می آید. اولین ترکیب که در نام محصول نیز مشاهده می شود، آمینو اسید سیستین است.  جالب است که سیستین حدود 15 درصد از بافت مو را تشکیل می دهد. به طور دقیق سیستین بیشتر در موها وجود دارد. حدود 14 درصد در بافت ناخن و همچنین 4 درصد از بافت پوست نیز از سیستین تشکیل شده است که نشان دهنده اهمیت این آمینو اسید در سلامت زیبایی ماست. سیستین در کراتین مو و ناخن وجود دارد و می تواند باعث تکثیر سلولی در این مناطق شود. از این رو است که می تواند بر رشد موها و ناخن اثر مثبت بگذارد.

 

مکمل های مو و ناخن را مشاهده کنید.

قرص سیستین پلاس یوروویتال

سیستین پلاس چگونه باعث سلامت موها می شود؟

اما سیستین به یک فاکتور مهم برای جذب بهتر در مو و ناخن نیاز دارد و آن هم ویتامین ب6 است. ویتامین ب 6 نیز از دیگر ترکیبات قرص سیستین پلاس یوروویتال است. به طور کلی از آنجایی که نیاز سیستین برای جذب به ویتامین ب 6 زیاد است عموما تمام مکمل های سیستین مانند سیستین پلاس یوروویتال همراه با ویتامین ب6 است. ویتامین ب6 نفوذ ال سیستین را در مناطق حاوی کراتین امکان پذیر می کند. به همین دلیل است که تعادل تغذیه ای می بایست بین سیستین و ویتامین ب6 برقرار باشد. زیرا کمبود ویتامین ب6 می تواند جذب سیستین در موها و ناخن را دچار اختلال کند. 

ویتامین ب6 همچنین می تواند عملکرد روی یا زینک را نیز افزایش دهد. ترکیب بعدی قرص سیستین ب6 یوروویتال نیز ماده معدنی زینک است. زینک یکی از مواد معدنی مهم در جلوگیری از ریزش موهاست. زینک همچنین برای ساخت کراتین لازم بوده و علاوه بر آن می تواند با مهار آنزیم موثر در ریزش مو، از ریزش موها جلوگیری کند. 

 

ترکیب چهارم و اخر قرص سیستین پلاس یوروویتال نیز آمینو اسید ال آرژنین است. جالب است بدانید که آرژنین در فولیکول های فعال مو با غلظت بالا یافت می شود و می تواند اثرات مفید ال سیستین را افزایش دهد. کارایی دیگر آرژنین که شاید همه با آن آشنا باشند، گشاد سازی عروق خونی است، از این طریق و به واسطه این مزیت آرژنین در قرص سیستین پلاس یوروویتال، مواد مغذی به نحو بهتری به فولیکول های مو برای تغذیه موها می رسند. 

ترکیبات قرص سیستین پلاس یوروویتال با دوز مناسب برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن فرموله شده است. این محصول حاوی 2000 میلی گرم ال سیستین، 15 میلی گرم زینک، 6 میلی گرم آرژنین و 1.4 میلی گرم ویتامین ب6 در هر 4 قرص است. 

 

توصیه می شود در کنار این محصول از شامپو های ضد ریزش مو نیز استفاده نمایید. 

سیستین پلاس یوروویتال برای مو

 


 

مشخصات قرص سیستین پلاس یوروویتال:

 • کمک به جلوگیری از ریزش موها
 • افزایش استحکام ناخن ها
 • حاوی سیستین ب6 برای تقویت موها
 • کمک به افزایش استحکام موها
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • حاوی زینک و ال آرژنین
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حفظ سلامت پوست

 

 


 

نحوه مصرف قرص سیستین پلاس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 4 عدد قرص سیستین پلاس یوروویتال را همراه با آب کافی مصرف کنند. 

 

 


 

ترکیبات مکمل سیستین پلاس یوروویتال (در هر 4 قرص):

نام ترکیب

مقدار

Zinc

15 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

1.4 mg

L-Cysteine

2000 mg

L-Arginine

6 mg

 

 


 

خواص ترکیبات سیستین پلاس یوروویتال برای موها:

زینک:

روی از رشد مو حمایت می کند، فولیکول های مو را تقویت می کند و ضخامت را افزایش می دهد. همانطور که کمبود روی می تواند باعث ریزش مو شود، سطوح اضافی روی نیز می تواند باعث ریزش مو شود. مصرف مکمل های روی در حد اعتدال با توصیه های پزشکی مناسب کلیدی است. برخی از مطالعات نشان داده‌اند که فولیکول‌های موی ما با بخش‌هایی از سیستم ایمنی که از رشد موی سالم حمایت می‌کنند، در هم تنیده شده‌اند. در نتیجه، تصور می شود کمبود روی با ریزش مو مرتبط است. به همین دلیل، مکمل های روی در طول تاریخ به عنوان یک درمان ریزش مو توصیه شده است.

ممکن است مشکل زمینه‌ای دیگری وجود داشته باشد که باعث ریزش مو یا علائم دیگر شما شود، بنابراین همیشه ابتدا با یک متخصص پزشکی مشورت کنید. مقدار توصیه شده روی 11 میلی گرم برای مردان و 8 میلی گرم برای زنان در روز است که با افزایش سن می تواند تغییر کند.

 

سیستین پلاس حاوی زینک

سیستین ب6:

سیستین ب6 برای حمایت از درمان بیماری‌های مرتبط با مو مانند شکافتن مو، ریزش مو، شکنندگی مو، به‌ویژه می‌توان از سیستین ب6 در موارد ریزش مو به صورت تکه‌ای، ریزش موی منتشر استفاده کرد. (پس از ضربه، جراحی، پس از زایمان، عفونت یا برخی داروها، آلوپسی آندروژنیک مورد استفاده قرار داد). علاوه بر این، سیستین ب6 برای درمان ناهنجاری های ناخن مانند ناخن های خیلی نرم، ناخن هایی که به راحتی می شکنند، ناخن هایی که به دو نیم می شوند، ناخن هایی که به کندی رشد می کنند و ... مورد استفاده قرار می گیرد. از سیستین ب6 برای درمان قارچ ناخن نیز استفاده می شود. چون باعث رشد سریعتر ناخن ها می شود، اثربخشی داروهای ضد قارچ را افزایش می دهد. 

 

سیستین ب6 یوروویتال

آرژنین:

آرژنین HCL گردش خون را بهبود می بخشد و در نتیجه پوست سر را تحریک می کند و رشد مو را تشویق می کند. همراه با سایر مواد مشتق شده از پروتئین، به پوشاندن و ترمیم موقت انتهای شکاف نیز کمک می کند. آرژنین همچنین می تواند با افزایش سطح رشد و حجم، نازک شدن مو را بهبود بخشد. نازک شدن مو نتیجه کاهش رشد است. از آنجایی که آرژنین سطوح اکسید نیتریک را افزایش می دهد، رشد مو را بهبود می بخشد و فولیکول های جدید را تحریک می کند.

آرژنین فولیکول های مو را تقویت می کند، زیرا به شل شدن رگ های خونی و رشد موهای سالم کمک می کند. به بازسازی و تحریک رشد موهای سالم کمک می کند. موهای شما را تغذیه می کند و به تقویت موهای شما از درون کمک می کند و در نتیجه رشد مو را تقویت می کند.

آرژنین در سیستین پلاس یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سیستین پلاس:

 • مصرف این فراورده به علت دارا بودن N-Acetyl Cysteine، در بیماران مبتلا به آسم با احتیاط و تحت نظر پزشک انجام گیرد.
 • در صورت داشتن سابقه آلرژی یا حساسیت به ترکیبات تشکیل دهنده، از مصرف این فرآورده خودداری شود.
 • مصرف این فرآورده در بیماران تحت درمان با داروی نیتروگلیسیرین توصیه نمی شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
 • مصرف بیش از حد این فراورده ممکن است موجب تاثیرات ملینی می گردد
 • ین فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268106230601142
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803325

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات