منو
سبد خرید شما

ساشه گلوکومانان یوروویتال | برای لاغری و کاهش اشتها

ساشه گلوکومانان یوروویتال
ساشه گلوکومانان یوروویتال
ساشه گلوکومانان یوروویتال
-36 %
ساشه گلوکومانان یوروویتال
ساشه گلوکومانان یوروویتال
ساشه گلوکومانان یوروویتال
ساشه گلوکومانان یوروویتال | برای لاغری و کاهش اشتها
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Glucomannan - 30 Sachets
 • SKU: 4667
 • بارکد: 626066180281
339,900 تومان
528,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه گلوکومانان یوروویتال Eurhovital Glucomannan یک مکمل لاغری با ترکیب ویژه برای لاغری و کمک به جلوگیری از اشتها کاذب از محصولات یوروویتال است. ساشه لاغری گلوکومانان یوروویتال یک محصول منحصر به فرد با کارایی موثر برای کمک به کاهش وزن است. 

 

نحوه عملکرد ساشه گلوکومانان یوروویتال برای لاغری و کاهش وزن ساده و قابل درک است. این مکمل حاوی فیبر بوده و زمانی که فیبر با آب در معده ترکیب می شود، باعث افزایش حجم فیبر می شود. افزایش حجم فیبر می تواند بخش عمده ای از حجم معده را در بربگیرد  و به شما احساس سیری یا پر بودن معده را القا کند. این احساس البته زود گذر و غیر واقعی نبوده و شما واقعا احساس سیری می کنید. در حالی که فیبر به کندی هضم می شود، این احساس سیری به مدت طولانی تری در بدن باقی می ماند و باعث کاهش اشتهای موثر می شود. این عملکرد ساشه گلوکومانان یوروویتال، کاملا فیزیکی و غیر شیمیایی بوده و تقریبا هیچ گونه عوارضی نمی تواند برای افراد سالم ایجاد کند. همچنین خواص تنظیم کننده سطح قند خون توسط اینولین موجود در ساشه گلوکونان باعث می شود تا دچار افت قند خون نیز نشوید.  علاوه بر این، گلوکومانان به حفظ سطح طبیعی کلسترول خون کمک می کند. افرادی که ساشه گلوکومانان مصرف می کنند، کالری و کربوهیدرات مصرفی خود را به طور قابل توجهی کاهش می دهند بدون اینکه بعداً کالری بیشتری مصرف کنند. محققان بر این باورند که استفاده از غذاهای گلوکومانان راهی موثر برای کمک به ایجاد کمبود کالری مورد نیاز برای کاهش وزن است.

 

ویتامین B2 نیز در ترکیبات ساشه گلوکومانان یوروویتال دیده می شود که این ویتامین می تواند به حفظ غشاهای مخاطی طبیعی کمک می کند - مانند. مخاط معده و عملکرد این ویتامین در ساشه گلوکومانان نیز به همین منظور است تا هضم فیبر در معده و روده را به تاخیر بیاندازد. همچنین ویتامین ب2 در متابولیسم طبیعی انرژی بدن موثر است و سوخت و ساز بدن را نیز بهبود می بخشد تا هم باعث تولید انرژی در بدن شده و هم چربی های اضافه را بسوزاند. 

 

ترکیب سوم ساشه گلوکومانان یوروویتال که تاثیر بسزایی در کاهش اشتها دارد، اینولین نام دارد. اینولین نوعی فیبر محلول است که در بسیاری از گیاهان یافت می شود. اینولین نیز فروکتان است. مانند سایر فروکتان ها، این یک پری بیوتیک است، به این معنی که باکتری های خوب روده را تغذیه می کند. فروکتان ها زنجیره ای از مولکول های فروکتوز هستند. مولکول ها به گونه ای به هم متصل می شوند که روده کوچک نمی تواند تجزیه شود. در عوض، آنها به قسمت پایین روده سفر می کنند، جایی که باکتری های مفید روده را تغذیه می کنند.

باکتری های روده اینولین و سایر پری بیوتیک ها را به اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه تبدیل می کنند که سلول های روده بزرگ را تغذیه می کند و مزایای سلامتی مختلفی را ارائه می دهد. گیاهان حاوی اینولین هزاران سال است که وجود داشته اند و برخی از انسان های اولیه بسیار بیشتر از ما اینولین مصرف می کردند و این باعث می شد تا به صورت طولانی تری سیر بمانند. 

ساشه گلوکومانان یوروویتال با طعم پرتقال ترکیب شده است که بتواند یک نوشیدنی لذیذ را برای شما فراهم کند. ساشه گلوکومانان یوروویتال حاوی 30 عدد ساشه است. طریقه مصرف ساشه گلوکومانان یوروویتال نیز روزانه یک ساشه می باشد که می بایست در 3 نوبت، هر با نیم ساعت قبل از وعده غذایی میل شود. در ادامه به توضیح بیشتر نحوه عملکرد ساشه گلوکومانان یوروویتال خواهیم پرداخت. 

 

سایر مکمل های لاغری را مشاهده کنید. 

ساشه گلوکومانان یوروویتال

پودر گلوکومانان چگونه باعث لاغری می شود.؟

گلوکومانان:

گوکومانان یک فیبر است.  گلوکومانان عصاره کنجاکاست و منبع بتا گلوکان جاذب آب، نوعی فیبر محلول است. فیبر محلول به تنظیم سرعت هضم، تنظیم قند خون و افزایش جذب مواد مغذی کمک می کند. در حالی که گلوکومانان سرشار از فیبر غذایی است، کالری بسیار کمی دارد و تقریباً هیچ پروتئین یا ویتامینی ندارد.

گلوکومانان به عنوان یک مکمل غذایی و غذا به شکل ژله کنجاک، نودل و توفو استفاده می شود. به دلیل اثرات بالقوه آن بر وزن بدن، گلوکز خون، کلسترول، تری گلیسیرید و فشار خون به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است. تحقیقات بیشتری در مورد فواید دیگر، از جمله پتانسیل آن به عنوان یک مکمل ضد دیابت، ضد چاقی، ملین، پری بیوتیک و ضد التهاب انجام شده است. گلوکومانان، مکمل فیبر غذایی محلول در آب از گیاه کنجاک، به منظم نگه داشتن روده، کنترل وزن بدن و کاهش کلسترول خون و قند خون کمک کند. مزایای سلامتی گلوکومانان به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است و به طور کلی در صورت مصرف طبق دستور، ایمن در نظر گرفته شده است. در اینجا ما مزایای بالقوه سلامتی گلوکومانان را بر اساس تحقیقات بررسی می کنیم.

گلوکومان یوروویتال به عنوان یک کمک بالقوه برای کاهش وزن است. گلوکومانان توانایی ایجاد حجیم کردن معده را دارد که به نوبه خود احساس سیری ایجاد می کند. این احساس سیری می تواند منجر به کاهش کالری دریافتی شود. همچنین منبع فیبر محلول است که جذب قند و کلسترول را کند می کند و به هضم کمک می کند.

برای انجام این کار، گلوکومانان یک لایه محافظ روی دیواره روده تشکیل می دهد که مدت زمان ماندن غذا در معده را طولانی می کند، احساس سیری را افزایش می دهد و گرسنگی را کاهش می دهد. همچنین کالری کمی دارد و آن را به یک کمک بالقوه موثر برای کاهش وزن تبدیل می کند مطالعات در مورد استفاده از گلوکومانان برای اهداف کاهش وزن مخلوط هستند. برخی تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف مکمل گلوکومانان ممکن است وزن بدن را کاهش دهد اما شاخص توده بدنی (BMI) را در کوتاه‌مدت در بزرگسالان سالم با اضافه وزن یا چاقی کاهش دهد.

پودر گلوکومانان یوروویتال

اینولین:

اینولین به طور طبیعی در بسیاری از گیاهان وجود دارد و ساشه گلوکومانان نیز به دلیل وجود درصد بالای فیبر در اینولین برای کمک به کاهش اشتها در این محصول استفاده شده است. اینولین چندین مزیت بالقوه برای سلامتی دارد. ممکن است سلامت روده را تقویت کند، به مدیریت وزن کمک کند و به مدیریت دیابت کمک کند.

میکروبیوتای روده جمعیتی از باکتری ها و سایر میکروب هایی است که در روده زندگی می کنند. این جامعه بسیار پیچیده است و حاوی باکتری های خوب و بد است. داشتن تعادل مناسب از باکتری ها برای سالم نگه داشتن روده و محافظت از بدن در برابر بیماری ضروری است. اینولین می تواند به تقویت این تعادل کمک کند. در واقع، مطالعات نشان داده اند که اینولین می تواند به تحریک رشد باکتری های مفید کمک کند.  افزایش میزان باکتری های سالم می تواند به بهبود هضم، ایمنی و سلامت کلی کمک کند.

برای بسیاری از افراد، اینولین ممکن است به تسکین علائم یبوست نیز کمک کند. یک تجزیه و تحلیل نشان داد که افرادی که اینولین مصرف می کنند، حرکات روده مکرر و بهبود قوام مدفوع را تجربه می کنند. همچنین چندین مطالعه نشان می دهد که اینولین می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند. در یک مطالعه کاهش وزن، افراد مبتلا به پیش دیابت، اینولین یا فیبر دیگری به نام سلولز را به مدت 18 هفته مصرف کردند. کسانی که اینولین مصرف می‌کنند بین 9 تا 18 هفته وزن بیشتری از دست دادند. 

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد مکمل‌های اینولین مانند ساشه گلوکومانان یوروویتال ممکن است به سایر شرایط کمک کند، اگرچه شواهد آنقدر قوی نیستند.  این شامل فوایدی برای سلامت قلب، جذب مواد معدنی، سرطان روده بزرگ و بیماری التهابی روده (IBD) است.

ساشه گلوکومانان یوروویتال برای لاغری

 


 

مشخصات ساشه گلوکومانان یوروویتال:

 • کمک به کاهش اشتها
 • کمک به القای احساس سیری
 • به تعویق انداختن احساس گرسنگی
 • تنظیم سطح طبیعی قند خون
 • حاوی گلوکومانان برگرفته شده از کنجاک
 • کمک به کاهش کلسترول
 • بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 • کمک به رفع یبوست
 • کمک به افزایش انرژی و چربی سوزی
 • با طعم پرتقال

مکمل لاغری گلوکومانان یوروویتال

 


 

نحوه مصرف ساشه لاغری گلوکومانان یوروویتال:

بزرگسالان محتوای 1 ساشه را در 200 میلی لیتر آب حل نموده و در 3 نوبت، هر بار نیم ساعت قبل از وعده غذایی میل نمایند. 

برای جلوگیری از ته نشین شدن ساشه گلوکومانان، محلول تهیه شده بلافاصله پس از تهیه مصرف گردد و پس از مصرف بهتر است یک لیوان آب میل نمایید. 

 

 


 

ترکیبات ساشه گلوکومانان یوروویتال (در هر 3 ساشه):

مقدار

نام ترکیب

4.05 g

Glucomannan

2.4 g

Inulin

6 mg

Vitamin B2

 

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض پودر گلوکومانان:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری کنید. 
 • مصرف ساشه گلوکومانان با آب کافی توصیه می شود. 
 • برای پیشگیری از کاهش جذب دارو، مصرف این فرآورده، حداقل یک ساعت بعد از هر گونه داروی خوراکی، توصیه می گردد. 
 • مصرف ساشه گلوکومانان یوروویتال در دوران بارداری و شیردهی، مطابق با توصیه پزشک صورت گیرد. 
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد و در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود. 
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد. 

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی126870465354483
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد626066180281

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات