منو
سبد خرید شما

قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال 60 عددی | کمک به افزایش سوخت و ساز بدن

قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال
قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال
-11 %
قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال
قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال
قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال 60 عددی | کمک به افزایش سوخت و ساز بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital L-Carnitin 500mg - 60 Tabs
 • SKU: 3922
 • بارکد: 626066180266
272,000 تومان
305,200 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال Eurhovital L-Carnitin 500mg حاوی آمینو اسید ال کارنیتین برای افزایش سوخت و ساز بدن از سری محصولات یوروویتال است. ال کارنیتین 500 یورو ویتال برای آن دسته از افرادی تولید شده است که فعالیت نسبتا کمتری دارند تا بتوانند با مصرف این قرص وزن ایده آل خود را کسب کنند. 

 

تحقیقات ثابت کرده است که مکمل های ال کارنیتین نظیر ال کارنیتین یوروویتال می تواند علمکرد بدنی و ورزشی را در افراد سالم بهبود بخشد. از فواید ال کارنیتین یورو ویتال می توان به افزایش استفاده از اکسیژن در بدن یا بهبود وضعیت متابولیک بدن اشاره کرد. این خاصیت ال کارنیتین باعث افزایش عملکرد ورزشی و همچنین افزایش سوخت و ساز بدن می شود. 

 

قرص ال کارنیتین 1000 یوروویتال را مشاهده کنید. 

خرید الکارنیتین یوروویتال

 

اما فواید ال کارنیتین 500 یورو ویتال به بهبود عملکرد ورزشی ختم نمی شود. در تحقیقات اخیر شواهد خوبی برای تقویت مغز از ال کارنیتین کشف شده است. ال کارنیتین می تواند روند پیری میتوکندری را کاهش دهد.  چرا که با افزایش سن غلظت کارنیتین کاهش پیدا می کند و در نتیجه یکپارچگی میتوکندری را نیز کاهش می دهد. همچنین کارنیتین می تواند عملکرد ذهنی را بهبود داده و زوال عقل را در افراد مسن مبتلا به اختلالات شناختی خفیف و بیماری آلزایمر کاهش دهد. 

ال کارنیتین همچنین ممکن است در تقویت باروری مردان نیز مفید باشد. چرا که در مایع منی کارنیتین وجود دارد و میزان آن به طور مستقیم با تعداد و تحرک اسپرم مرتبط است. بنابراین ال کارنیتین می تواند کیفیت اسپرم را بهبود داده و تحرک اسپرم را به حالت عادی بازگرداند. 

 

قرص ال کارنیتین یوروویتال در هر قرص خود حاوی 500 میلی گرم کارنیتین است. ال کارنیتین یوروویتال می تواند به متابولیسم چربی ها نیز کمک کند. شاید این مهمترین و مورد استقبال ترین ویژگی ال کارنیتین باشد. با افزایش متابولیسم چربی ها علاوه بر کنترل وزن توسط ال کارنیتین، انرژی حاصل از سوختن چربی ها نیز در بدن اتفاق می افتد. 

سایر مکمل های ال کارنیتین را مشاهده کنید.

قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال

 


 

مشخصات قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال:

 • کمک به افزایش سوخت و ساز
 • کمک به متابولیسم چربی ها
 • کمک  به کاهش وزن و لاغری
 • جلوگیری از آسیب به عضلات
 • افزایش استقامت عضلات
 • هر کپسول حاوی 500 میلی گرم ال کارنیتین

 

 


 

نحوه مصرف قرص کارنیتین یورو ویتال:

بزرگسالان می توانند به صورت روزانه ۱ عدد قرص کارنیتین یوروویتال را با میزان کافی آب مصرف کنند.

 

 


 

ترکیبات قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

500 mg

 

 


 

ال-کارنیتین:

ال-کارنیتین یک اسید آمینه (یک واحد سازنده برای پروتئین ها) است که به طور طبیعی از اسیدهای آمینه لیزین و متیونین در بدن تولید می شود. ال-کارنیتین با انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری، نقش مهمی در تولید انرژی ایفا می کند، جایی که می توان آنها را سوزاند و به عنوان سوخت استفاده کرد. به همین دلیل، بسیاری از کارنیتین به عنوان مکمل کاهش وزن برای کمک به افزایش چربی سوزی استفاده می کنند.

کمبود کارنیتین می تواند ناشی از مصرف ناکافی، از دست دادن بیش از حد از طریق اسهال یا دیالیز، اختلالات کبدی، استفاده از برخی داروها و برخی اختلالات ژنتیکی باشد. علاوه بر این، از آنجایی که عمدتاً در محصولات حیوانی یافت می شود، گیاهخواران و خام گیاه خواران در معرض خطر بیشتری برای کمبود هستند.

اگرچه بسیاری از افراد ال کارنیتین را به عنوان راهی برای تسریع کاهش وزن و چربی سوزی مصرف می کنند، اما مزایای کارنیتین شامل تقویت عملکرد مغز، جلوگیری از آسیب عضلانی، تنظیم قند خون و افزایش استقامت نیز می شود.

 

فواید ال کارنیتین:

 •      استقامت را افزایش می دهد
 •      کاهش وزن را افزایش می دهد
 •      از آسیب عضلانی جلوگیری می کند
 •      افزایش چربی سوزی
 •      عملکرد مغز را تقویت می کند
 •      قند خون را تنظیم می کند

کارنیتین 500 یورو ویتال

 

- استقامت را افزایش می دهد:

از آنجایی که ال کارنیتین نقش اصلی را در تولید انرژی ایفا می کند، بسیاری از ورزشکاران شروع به استفاده از آن به عنوان راهی برای افزایش استقامت و افزایش عملکرد ورزشی می کنند.

 

- کاهش وزن را افزایش می دهد:

بسیاری از مردم به ال کارنیتین به عنوان راهی برای کمک به کاهش وزن سریع نگاه می کنند. هنگامی که با رژیم غذایی و ورزش ترکیب می شود، برخی از مطالعات نشان داده اند که مکمل آن در واقع می تواند راهی موثر برای کاهش وزن باشد.

 

-از آسیب عضلانی جلوگیری می کند:

این اسید آمینه علاوه بر افزایش استقامت و کاهش وزن، مکمل مفیدی برای ورزشکارانی است که به دنبال پیشگیری و محافظت در برابر آسیب عضلانی هستند.

 

- افزایش افزایش چربی سوزی:

علاوه بر افزایش کاهش وزن، این اسید آمینه همچنین به چربی سوزی نیز کمک می کند. در یک مطالعه انجام شده در آلمان، شرکت کنندگان دارای اضافه وزن یک رژیم غذایی منظم، با یا بدون افزودن ال کارنیتین دریافت کردند. پس از 10 روز، ال-کارنیتین به طور قابل توجهی تجزیه چربی را افزایش داد. مطالعه دیگری که در مجله فیزیولوژی منتشر شد نشان داد که افزایش میزان کارنیتین در عضلات با افزایش چربی سوزی و مصرف انرژی در طول فعالیت بدنی به جلوگیری از افزایش چربی کمک می کند. 

 

- عملکرد مغز را تقویت می کند:

ال کارنیتین نه تنها برای بدن شما مفید است، بلکه برای ذهن شما نیز مفید است. در واقع، تحقیقات امیدوارکننده نشان داده است که ممکن است تأثیر مثبتی بر عملکرد مغز و شناخت داشته باشد.

یک مطالعه که توسط دانشگاه کاتانیا در ایتالیا انجام شد و در مجله آمریکایی تغذیه بالینی منتشر شد، به اثرات مکمل روزانه ال-کارنیتین بر خستگی ذهنی و جسمی در شرکت‌کنندگان مسن بالای 100 سال پرداخت. نه تنها مشخص شد که توده چربی کل را کاهش می دهد و توده عضلانی را افزایش می دهد، بلکه به کاهش خستگی و بهبود عملکرد شناختی نیز کمک می کند.  مطالعات دیگر حتی نشان داده اند که استیل-ال-کارنیتین، شکل دیگری از ال-کارنیتین، می تواند به معکوس کردن زوال شناختی و بهبود حافظه در بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر کمک کند. 

 

 

منابع غذایی ال کارنیتین:

محصولات حیوانی بهترین منابع طبیعی ال-کارنیتین هستند، با غذاهایی مانند گوشت گاو که با علف تغذیه می شود در بالاترین مقدار در هر وعده بسته بندی می شود. همچنین می توان آن را در مقادیر کم در برخی منابع مانند سبزیجات و غلات یافت.

مکمل کارنیتین یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ال کارنیتین یورو ویتال:

 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید توصیه نمی شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 60 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 12687055774860
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661802663

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات