منو
سبد خرید شما

پودر بی سی ای ای ب6 ژن استار 420 گرم | ریکاوری سریع و جلوگیری از تحلیل عضلات

بی سی ای ای ب 6 ژن استار
بی سی ای ای ب 6 ژن استار
بی سی ای ای ب 6 ژن استار
بی سی ای ای ب 6 ژن استار
پودر بی سی ای ای ب6 ژن استار 420 گرم | ریکاوری سریع و جلوگیری از تحلیل عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Genestar BCAA + B6 Electrolytes - 420g
 • بارکد: 626954640185
1,018,500 تومان

گزینه های موجود

اشتراک گذاری در :

پودر بی سی ای ای + ب6 الکترولیت Genestar BCAA + B6 Electrolytes مکمل ورزشی از محصولات ژن استار برای ریکاوری سریع عضلات است. مکمل بی سی ای ای ب۶ ژن استار حاوی آمینو اسیدهای شاخه دار یا زنجیره ای به همراه ویتامین ب ۶ می باشد. این ترکیبات به شما در عضله سازی و همچنین جلوگیری از تجزیه ماهیچه های در هنگام ورزش های سنگین کمک می کند.

علاوه بر ترکیبات فوق در پودر بی سی ای ای ب 6 ژن استار، این محصول برای افزایش حمایت از ماهیچه های بدن حاوی گلوتامین نیز می باشد. گلوتامین آمینو اسید نیمه ضروری است که برای ورزشکارن به دلیل استفاده زیاد از توان عضلانی خود به آمینو اسیدی ضروری تبدیل می شود. این ماده برای جلوگیری از تحلیل عضلات استفاده می شود و ریکاوری عضلات را سریع تر می کند.

 

آمینو اسیدهای زنجیره ای نیز در مکمل بی سی ای ای ب۶ ژن استار شامل لوسین، ایزولوسین و والین هستند که این ۳ آمینو اسید جزو آمینو اسیدهای ضروری برای بدن ما به حساب می آیند. چرا که بدن ما قادر به تولید آنها نیست و باید یا از رژیم غذای و یا از طریق مکمل هایی نظیر بی سی ای ای ب6 ژن استار تامین گردد.

بی سی ای ای ب 6 الکترویت ژن استار یک مکمل بی سی ای ای عادی نیست. این محصول حاوی مخلوط الکترولیت ها است. الکترولیت ها به بدن شما به عملکرد بهتر هورمونی کمک کرده و باعث می شوند تا عضلاتی با کیفیت تر داشته باشید.  سلول‌های شما از الکترولیت‌ها برای هدایت بارهای الکتریکی استفاده می‌کنند، به این ترتیب ماهیچه‌های شما منقبض می‌شوند. همین بارهای الکتریکی نیز به واکنش‌های شیمیایی کمک می‌کنند، به‌ویژه وقتی صحبت از هیدراتاسیون و تعادل مایعات داخل و خارج سلول‌ها می‌شود.

برای کارایی بیشتر محصول در ترکیبات آن از چربی، کربوهیدرات و شکر استفاده نشده است و بی سی ای ای ب6 ژن استار فاقد کالری است. این به ورزشکاران کمک می کند تا بدون دریافت کالری، مواد لازم جهت تغذیه عضلات خود را دریافت کنند.

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

 

بی سی ای ای ب 6 ژن استار

 

میزان سروینگ و ترکیبات بی سی ای ای ب6 ژن استار:

پودر بی سی ای ای ب 6 ژن استار حاوی 420 گرم پودر است که به شما 30 سروینگ 14 گرمی را ارائه می دهد. در هر 14 گرم 7000 میلی گرم بی سی ای ای وجود دارد. سهم لوسین 3500 میلی گرم و سهم والین و ایزولوسین 1750 میلی گرم است. یعنی نسبت بی سی ای ای در این محصول 2:1:1 است که نسبت نرمال در بین مکمل های بی سی ای ای به حساب می آیند. میزان گلوتامین در هر سروینگ 2500 میلی گرم است که این ماده به حمایت از عضلات پرداخته و باعث حفظ استقامت ورزشی می شود.

 

مخلوط الکترولیت های موجود در این مکمل، 1140 میلی گرم است. میزان ویتامین ب 6 موجود در هر سروینگ بی سی ای ای ب6 ژن استار نیز 640 میکروگرم است. ویتامین ب 6 باعث افزایش سرعت متابولیسم بدن می شود. این ویتامین باعث سنتز بهتر پروتئین و کربوهیدرات ها در بدن شده و تاثیر گذاری بی سی ای ای ژن استار را بیشتر می کند. ال سیترولین نیز ماده دیگری در بی سی ای ای ب6 ژن استار است که در هر سروینگ 14 گرمی، به میزان 1000 میلی گرم سیترولین وجود دارد. ال سیترولین برای بیماری آلزایمر، زوال عقل، خستگی، ضعف عضلانی، بیماری سلول داسی شکل، اختلال نعوظ، فشار خون بالا و دیابت استفاده می شود. برای بیماری های قلبی، بدن سازی، افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی استفاده می شود.

 

بی سی ای ای ب6 ژن استار

 

الکترولیت ها؛ بهبود عملکرد ورزشی:

الکترولیت ها موادی هستند که وقتی در آب حل می شوند دارای بار الکتریکی طبیعی مثبت یا منفی هستند. آنها به بدن شما کمک می کنند تا واکنش های شیمیایی را تنظیم کند، تعادل بین مایعات داخل و خارج سلول ها را حفظ کند و موارد دیگر. آنها همچنین یک راه کلیدی برای تشخیص طیف گسترده ای از شرایط و بیماری های پزشکی هستند.

 

پودر بی سی ای ای + ب6 ژن استار داروخانه آنلاین

 

الکترولیت ها در بی سی ای ای ژن استار چه می کنند؟

سلول‌های شما از الکترولیت‌ها برای هدایت بارهای الکتریکی استفاده می‌کنند، به این ترتیب ماهیچه‌های شما منقبض می‌شوند. همین بارهای الکتریکی نیز به واکنش‌های شیمیایی کمک می‌کنند، به‌ویژه وقتی صحبت از هیدراتاسیون و تعادل مایعات داخل و خارج سلول‌ها می‌شود.

اصل کلیدی که الکترولیت ها بر آن تکیه می کنند این است که عناصر شیمیایی خاصی می توانند به طور طبیعی بار الکتریکی مثبت یا منفی را نگه دارند. هنگامی که آن عناصر در یک مایع حل می شوند، آن مایع می تواند الکتریسیته را هدایت کند.

در ابتدایی ترین سطح شیمیایی، الکترولیت ها به بدن شما کمک می کنند تا تعادل را حفظ کند. درست همانطور که الکتریسیته از یون ها برای حرکت از مکانی به مکان دیگر در آب نمک استفاده می کند، بدن شما از یون ها برای انتقال ترکیبات شیمیایی به داخل و خارج سلول ها استفاده می کند.

 

بی سی ای ای ب6 الکترولیت ژن استار

 

اجزای کلیدی الکترولیت چیست؟

چندین عنصر کلیدی وجود دارد که بدن شما برای حفظ سطح طبیعی الکترولیت به آنها نیاز دارد. بخش زیر شامل عناصر اصلی است که به عنوان مثبت (+) یا منفی (-) علامت گذاری شده اند، و چه اتفاقی می افتد زمانی که مقدار آن عنصر زیاد یا خیلی کم باشد.

سدیم (+):

سدیم نقش مهمی در کمک به سلول های شما برای حفظ تعادل مناسب مایعات ایفا می کند. همچنین برای کمک به سلول ها در جذب مواد مغذی استفاده می شود. این فراوان ترین یون الکترولیت موجود در بدن است.

 •      هیپرناترمی (سدیم بیش از حد): می تواند باعث سردرگمی یا تغییرات رفتاری، رفلکس های غیرمعمول قوی و از دست دادن کنترل عضلانی، تشنج و کما شود.
 •      هیپوناترمی (نمک کم): گیجی، تحریک پذیری، ضعیف شدن رفلکس ها، تهوع و استفراغ، تشنج و کما.

 

پتاسیم (+):

سلول های شما از پتاسیم در کنار سدیم استفاده می کنند. وقتی یون سدیم وارد سلول می شود، یون پتاسیم از آن خارج می شود و بالعکس. پتاسیم همچنین برای عملکرد قلب شما بسیار حیاتی است. مقدار زیاد یا خیلی کم می تواند باعث مشکلات جدی قلبی شود.

 •      هیپرکالمی (پتاسیم بیش از حد): ضعف، ناتوانی در حرکت عضلات، گیجی، ریتم نامنظم قلب (آریتمی).
 •      هیپوکالمی (پتاسیم کم): ضعف و گرفتگی عضلانی، احساس تشنگی غیرعادی و نیاز به ادرار کردن مکرر، سرگیجه یا بیهوشی هنگام ایستادن خیلی سریع. در سطوح بالاتر، بافت عضلانی شروع به تجزیه می کند (شرایطی به نام رابدومیولیز، که می تواند به شدت به کلیه های شما آسیب برساند) و آریتمی های قلبی به یک تهدید جدی تبدیل می شوند.

 

مکمل ورزشی الکترولیت چیست

 


 

مشخصات بی سی ای ای ب 6 ژن استار:

 • ریکاوری سریع عضلات
 • حاوی 7 گرم بی سی ای ای در هر سروینگ
 • بدون شکر، بدون چربی و فاقد کربوهیدرات
 • حاوی گلوتامین افزوده برای حمایت بیشتر از ماهیچه ها
 • جلوگیری از تحلیل عضلات
 • حاوی مخلوط الکترولیت برای عضله سازی بهتر
 • با طعم های محبوب
 • حاوی ویتامین ب6 برای سنتز بهتر پروتئین
 • حاوی آمینو اسیدهای زنجیره ای با نسبت 2:1:1

خرید مکمل بی سی دبل ای + ب6 ژن استار

 


 

نحوه استفاده از بی سی ای ای ب 6 ژن استار:

یک پیمانه حاوی 14 گرم از بی سی ای ای ژن استار را در 300 تا 350 میلی لیتر آب حل نموده و هنگام تمرینات ورزشی و یا پس از آن میل نمایید.

جهت کسب نتیجه و اثرات بهتر در روزهایی که تمرین نمی کنید، استفاده از مکمل BCAA + B6 را ادامه دهید.

 

مکمل بی سی دبل ای ژن استار

 


 

ترکیبات بی سی ای ای + ب6 الکترولیت ژن استار (در هر سروینگ 14 گرمی):

نام ترکیب

مقدار

Calories

0

Total Carbohydrate

0

Sugar

0

Vitamin B6 (As Pyridoxine Hydrochloride)

640 mcg

Sodium

220 mg

Potassium

200 mg

L-Leucine

3500 mg

L-Glutamine

2500 mg

L-Isoleucine

1750 mg

L-Valine

1750 mg

Electrolyte Blend :

Sodium Citrate, Potassium Chloride, Sodium Chloride

1140 mg

Citrulline Malate (1:1)

1000 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی دبل ای + ب6:

 • این فرآورده برای بزرگسالان سالم بالای 18 سال طراحی و تولید شده است.
 • زنان باردار، شیرده و افرادی که به یکی از مواد متشکله این فرآورده حساسیت داشته و بیماران مبتلا به اختلالات کبدی، کلیوی از مصرف این فرآورده خودداری نمایند.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر داروها یا فرآورده های دیگر، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت بروز عوارض جانبی از ادامه مصرف این فرآورده خودداری کرده و به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از مقادیر توصیه شده مصرف نکنید.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.
 • در مکان خشک و خنک (دمای زیر 25 درجه سانتی گراد) دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار پودر: 420 گرم
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 7/10011
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6269546401854
سایر توضیحات تعداد سروینگ: 30

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات