منو
سبد خرید شما

پودر سام فیت کلستروم برسام فارمد 450 گرمی | کمک به ساخت عضله و ریکاوری عضلات

مکمل سام فیت کلستروم 450 گرمی
مکمل سام فیت کلستروم 450 گرمی
-28 % ناموجود
مکمل سام فیت کلستروم 450 گرمی
مکمل سام فیت کلستروم 450 گرمی
پودر سام فیت کلستروم برسام فارمد 450 گرمی | کمک به ساخت عضله و ریکاوری عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Barsam Sam Fit Colostrum Powder - 450 g
 • SKU: 3419
 • بارکد: 626173900005
939,900 تومان
1,308,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر سام فیت کلستروم برسام فارمد Barsam Sam Fit Colostrum یک مکمل عالی برای عضله سازی و کمک به ساخت عضلات بدن است. سام فیت کلستروم یک مکمل جدید و حاوی آمینو اسیدهای ضروری و مواد مغذی برای افزایش عضله سازی در بدن و همچنین کمک به ریکاوری عضلات می باشد.

سام فیت کلستروم برسام دارو حاوی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین و آمینو اسید و کلستروم است. بخش عمده ای از هر سروینگ سام فیت را کلستروم تشکیل می دهد. کلستروم یا آغوز به ماده ای گفته می شود که در اولین شیر تولید شده توسط بدن گاو (یا سایر پستانداران) تولید شده تا به گوساله متولد شده انرژی برساند و بدن تازه متولد شده آن را تقویت کند. آغوز در انسان ها نیز وجود دارد و در اولین شیری که یک مادر به فرزند خود می دهد ترشح می شود.

به طور کلی سام فیت کلستروم یک مکمل مناسب برای افزایش ریکاوری عضلات است. همچنین سام فیت کلستروم حاوی بالغ بر 20 درصد ایمونوگلوبولین G می باشد که اصلی ترین آنتی بادی کلستروم را تشکیل می دهد. در کنار این مزیت، سیستم ایمنی به واسطه وجود کلستروم تقویت شده و دستگاه گوارش نیز بهتر کار می کند. آمینو اسیدهای موجود در این محصول نیز می تواند قدرت عضله سازی را در بدن افزایش دهد.

 

سایر محصولات ریکاوری عضلات را مشاهده کنید.

 

سام فیت کلستروم برسام فارمد

 

سام فیت کلستروم یک مکمل ویژه:

کلستروم استفاده شده در سام فیت نیز از کلستروم گاوی گرفته شده که حاوی مواد مغذی مهم برای تقویت عضلات بدن است. آغوز اولین شکل شیر مادر است که پس از زایمان توسط غدد پستانی ترشح می شود. این ماده مغذی و سرشار از آنتی‌بادی‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها است تا سیستم ایمنی بدن نوزاد را تقویت کند. طی دو تا چهار روز پس از تولد نوزاد، به شیر مادر تغییر می کند. آغوز غلیظ تر و زردتر از شیر مادر سنتی است. البته این درباره حیواناتی مانند گاو و گوسفند نیز صادق است و در اولین شیر تولید شده وجود دارد.

از مهمترین فواید دیگر سام فیت کلستروم، می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. کلستروم یک ماده مغذی و سرشار از ترکیباتی است که به تقویت سیستم ایمنی بدن می پردازند.  آغوز گاوی مکملی است که از مایع شیری رنگی ساخته شده است که اندکی پس از زایمان از پستان گاوها ترشح می شود. غنی از ترکیبات مبارزه کننده با بیماری است، این ماده می تواند ایمنی را افزایش دهد، با عفونت هایی که ممکن است باعث اسهال شوند مبارزه کند و سلامت روده را بهبود بخشد.

 

سام فیت کلستروم چیست

 

چه ترکیباتی دیگری در سام فیت وجود دارد؟

سام فیت علاوه بر کلستروم که توضیحات آن داده شد حاوی آمینو اسیدهای ضروری از جمله آمینو اسیدهای زنجیره ای است. سام فیت کلستروم حاوی لوسین و ایزولوسین به عنوان دو آمینو اسید مهم زنجیره ای یا شاخه ای است که به ریکاوری و ترمیم بافت عضلات بدن کمک می کند. همچنین وجود سایر آمینو اسیدها مهم از جمله آلانین، آرژنین، گلوتامین، هیستیدین، اسپارتیک اسید، لیزین، تیروزین و تریپتوفان به تقویت عضلات بدن و همچنین عضله سازی موثر در بدن کمک می کند.

ترکیبات پودر سام فیت کلستروم یک ترکیبات ویژه است که شاید کمتر محصولی حاوی این ترکیبات باشد. سام فیت علاوه بر آمینو اسیدها و کلستروم حاوی برخی از ویتامین های مهم گروه ب یعنی ویتامین ب۱، ویتامین ب۲، ویتامین ب۳، ویتامین ب۶، ویتامین ب۹ یا فولیک اسید و ویتامین ب ۱۲ است. ویتامین های گروه ب فواید بی شماری در بدن ما دارند. شاید مهمترین بخش آن به خصوص برای مصرف کنندگان سام فیت کلستروم، کمک به متابولیسم انرژی به واسطه افزایش متابولیسم پروتئین و کربوهیدرات در بدن باشد. این رویه باعث افزایش انرژی بدن و کاهش خستگی می شود. همچنین ریکاوری عضلات را به کمک آمینو اسیدهای دیگر موجود در سام فیت تقویت کرده و عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد.

۴ ماده معدنی مهم نیز در ترکیبات سام فیت کلستروم دیده می شود. آهن، کلسیم، منیزیم و زینک نیز از جمله ترکیباتی مفید هستند که در پودر سام فیت کلستروم برسام فارمد وجود دارند.

 

خرید پودر سام فیت کلستروم برسام فارمد در داروخانه آنلاین

 

میزان سروینگ سام فیت کلستروم چقدر است؟

به طور کلی سام فیت کلستروم حاوی 450 گرم پودر است که با طعم شکلات برای پذیرش و لذت بیشتر در آن گنجانده شده، می باشد. این ۴۵۰ گرم پودر میتواند شامل 45 سروینگ ۱۰ گرمی را ارائه دهد. هر سروینگ از دو پیمانه ۵ گرمی تشکیل شده که می توان آن را تا ۳ بار در روز مصرف کرد.

در هر ۱۰۰ گرم پودر سام فیت کلستروم، 81 گرم کلستروم، ماده اصلی تشکیل دهنده سام فیت می باشد که ۴۵ گرم آن سهم پروتئین است. این میزان ترکیبات می تواند در هر ۱۰۰ گرم پودر انرژی معادل با 390 کالری را به شما برساند.

 

خرید سام فیت کلستروم در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

مشخصات پودر سام فیت کلستروم برسام فارمد:

 • محصول ویژه جهت عضله سازی
 • کمک به ریکاوری عضلات
 • حاوی 4.5 گرم پروتئین در هر سروینگ
 • حاوی 39 کالری در هر  100 گرم پودر
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی آمینو اسیدهای ضروری و مهم
 • حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن
 • کمک به افزایش توان و انرژی عضلات
 • کمک به کاهش عضلات و جلوگیری از افت انرژی
 • با طعم شکلات

 

قیمت سام فیت کلستروم

 


 

نحوه مصرف سام فیت کلستروم برسام فارمد:

سام فیت کلستروم را ۳ بار در روز و هر بار دو پیمانه (هر پیمانه معادل ۵ گرم از مکمل است) در ۱۵۰ میلی لیتر آب حل و میل نمایید.

 

 


 

ترکیبات مکمل سام فیت کلستروم (در هر سروینگ ۱۰ گرمی):

نام ترکیب

مقدار

Colustrum

81 g

Total protein

45 g

Energy

390 kcal

Oligosaccharide

39 g

Alanine

150 mg

Arginine

240 mg

Glutamine

254 mg

Histidine

44 mg

L-aspartic acid

1334 mg

Leucine

74 mg

Isoleucine

206 mg

Lysine

68 mg

Tryptophan

458 mg

Tyrosine

178 mg

Vitamin B1 (Thiamine)

2 mg

Vitamin B2 (Riboflavin)

23 mg

Vitamin B3 (Niacin)

74.2 mg

Vitamin B6 (Pyridoxine)

67.5 mg

Vitamin B9 (Folate)

3.9 mg

Vitamin B12 (Cobalamin)

3.9 mg

Iron

0.1 mg

Calcium

7 mg

Magnesium

4.1 mg

Zinc

4.4 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سام فیت کلستروم:

 • در صورت ابتلا به سرطان پروستات، ریه، سینه و کلورکتال همچنین خانم های باردار و شیرده با مشورت پزشک مشورت شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 450 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی24366000614609332
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261739000059

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات