منو
سبد خرید شما

پودر مس ژن استار | 3000 گرم | برای افزایش حجم و رشد عضلات

مس 3000 ژن استار
مس 3000 ژن استار
مس 3000 ژن استار
مس 3000 ژن استار
پودر مس ژن استار | 3000 گرم | برای افزایش حجم و رشد عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Genestar Mass - 3000g
1,765,400 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر مس گینر ژن استار 3 کیلویی Genestar Mass 3000g مکملی برای کمک به افزایش وزن و همچنین افزایش توان عضلات در تمرینات ورزشی از محصولات ژن استار است. مکمل مس ژن استار از جمله مکمل های با کالری بالاست که برای اهداف ورزشی خاص و همچنین افزایش توده عضلات و حجم بدن استفاده می شود. 

 

مکمل های مس مانند پودر مس گینر ژن استار از درصد کربوهیدرات بالاتری نسبت به مکمل های گینر برخوردار هستند که می توانند انرژی و کالری بیشتری را به عضلات بدن برای کمک به عضله سازی و رشد حجم و توده عضلات به همراه آورند. مس ژن استار نیز ترکیبی از پروتئین و کربوهیدرات است با نسبت بیشتر کربوهیدرات تا بتواند انرژی کافی را برای تمرینات سخت ورزشی به عضلات بدن برساند. 

علاوه بر این مس پروتئین ژن استار دارای تمام اسید آمینه های ضروری مورد نیاز جهت کمک به افزایش قدرت و حجم عضلات است. کربوهیدرات و پروتیین موجود در مس 3000 ژن استار برای کاهش تحلیل ماهیچه ها و تحریک بازسازی بافت ماهیچه مورد استفاده قرار می گیرند. این فرمول قدرتمند از ژن استار برای جذب آسان و سریع پروتئین های با کیفیت در طول روز طراحی شده و به ایجاد یک رژیم غذایی متعادل و مناسب کمک می کند. 

 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید. 

مس گینر ژن استار 3000

بررسی نسبت کربوهیدرات به پروتئین و بررسی سایر ترکیبات:

مس پروتئین ژن استار 3 کیلویی دارای 2 ترکیب مهم یعنی کربوهیدرات ها و پروتئین است که باعث ایجاد تغییر در روند ورزشی خواهد شد. مس ژن استار 3 کیلویی در ترکیبات خود از پروتئین ترکیبی یا مخلوط پروتئین استفاده کرده است. این محصول حاوی پروتئین غلیظ شده آب پنیر و پروتئین غلیظ شده شیر (کنسانتره) است. مجموعه های آنزیمی در این محصول نیز به هضم بهتر آن کمک خواهند کرد. برای کربوهیدرات نیز مس ژن استار از مالتودکسترین و دکستروز استفاده کرده است. اما میزان و نسبت ترکیبات را در ادامه بیان خواهیم کرد. 

 

وزن کلی مس ژن استار 3000 گرم یا 3 کیلو می باشد. هر سروینگ این محصول از 5 اسکوپ (پیمانه) تشکیل می شود که وزن هر سروینگ را به 227 گرم می رساند. بنابراین به طور کلی این محصول حاوی 13 سروینگ 227 گرمی است. هر سروینگ از مس پروتئین ژن استار، حاوی 135.7 گرم کربوهیدرات کلی است. از این مقدار کربوهیدرات، نزدیک به 3 گرم سهم فیبر بوده و حدود 35 گرم شکر نیز جزو کربوهیدرات کلی این محصول به شمار می روند. این مقدار شکر برای تبدیل سریع به انرژی مورد نیاز عضلات است که می تواند کالری دریافتی را بالا برده و به طبع آن انرژی عضلات را نیز بیشتر کند. 

میزان پروتئین موجود در هر سروینگ از پودر مس ژن استار 3000 گرمی نیز 68.2 گرم است که می تواند حتی بیش از نیاز روزانه بدن به پروتئین (در افراد عادی) را تامین کند. این مقدار پروتئین نیز یکی از مقادیر بالای پروتئین در مکمل های ورزشی به شمار می آید. بنابراین نسبت کربوهیدرات به پروتئین در مس ژن استار به نسبت تقریبی 2 به 1 یک نسبت عالی در یک مکمل مس پروتئین به شمار می آید. این نسبت مناسب تنها تاکید بر افزایش کالری و حجم نداشته و در کنار آن می تواند به شکل بهینه ای، باعث رشد و حمایت از عضلات شوند. 

 

از سایر ترکیبات این محصول می توان به وجود 2.3 گرم چربی در هر سروینگ اشاره کرد که مقدار زیادی نیست، همچنین از ویژگی های دیگر مس پروتئین ژن استار عدم استفاده از چربی اشباع شده و چربی ترانس در ترکیبات این محصول است. همچنین کلسترول نیز در این محصول 0 است. از سایر ترکیبات مهم در این محصول می توان وجود 1793 میلی گرم کلسیم در هر سروینگ اشاره کرد که می تواند تمام نیاز روزانه بدن شما به کلسیم را تامین کرده و باعث حفظ سلامت استخوان ها نیز شود. 68 میلی گرم ویتامین سی در هر سروینگ می تواند به تامین بخش مهمی از نیاز روزانه بدن به ویتامین سی کمک کرده و وجود 9 میلی گرم آهن نیز می تواند از کم خونی ناشی  فقر آهن جلوگیری کند. 

تمام ترکیبات فوق در پودر مس ژن استار می توانند انرژی برابر با 836 کالری را در هر سروینگ 227 گرمی به بدن شما برسانند که انرژی بالایی به شمار آمده و فقط برای ورزشکاران و افرادی که قصد افزودن وزن و حجم عضلات را دارند کارایی خواهد داشت. طعم های متنوع در پودر مس ژن استار 3 کیلویی نیز به شما کمک می کند تا از مصرف این محصول لذت بیشتری ببرید. 

 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید.

مس پروتئین ژن استار 3000 گرمی

 


 

مشخصات مس پروتئین ژن استار:

 • کمک به رشد موثر عضلات 
 • مکمل مس با کربوهیدرات و پروتئین بالا
 • حاوی کالری برابر با 836 در هر سروینگ
 • حاوی مخلوط پروتئین برای عضله سازی موثر
 • تامین آمینو اسیدهای مهم برای حمایت از عضلات
 • افزایش انرژی و قدرت عضلات
 • کاهش تحلیل ماهیچه ها و تحریک بازسازی عضلات
 • جذب آسان با وجود پروتئین با کیفیت
 • حاوی 13 سروینگ 227 گرمی
 • هر سروینگ حاوی 135 گرم کربوهیدرات و 68 گرم پروتئین
 • نسبت عالی 2 به 1 کربوهیدرات به پروتئین

 

 


 

نحوه مصرف مکمل مس پروتئین 3000 ژن استار:

مقدار مصرف 5 پیمانه ( 227 گرم ) در روز است. پودر را در یک لیوان آب یا شیر ریخته و هم بزنید تا کاملا حل شود. برای حصول بهترین نتیجه در رشد عضلات ، در روزهای تمرین 2 پیمانه تا 3 ساعت قبل از تمرین و 3 پیمانه پس از تمرین مصرف نمایید. در روزهای غیر تمرین 2 پیمانه بعد از صبحانه و 3 پیمانه پس از شام مصرف نمایید.

 

 


 

ترکیبات مس 3000 ژن استار (در هر سروینگ 227 گرمی معادل 5 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار

کالری

836

چربی کل

2.3 g

چربی اشباع شده

0 g

چربی ترانس

0 G

کلسترول

0 mg

سدیم

395 mg

کربوهیدرات کل

135.7 g

فیبر

2.72 g

شکر

35 g

پروتئین

68.2 g

کلسیم

1793 mg

آهن

9 mg

پتاسیم

579 mg

ویتامین سی

68 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف مس ژن استار:

 • این مکمل باید همراه با آب زیاد مصرف شود تا مواد زاید حاصل از متابولیسم پروتئین از بدن دفع شود و اختلال عضلانی هنگام تمرین ایجاد نکند.
 • مقادیر مصرف بر حسب وزن ، جنس و طول دوره مصرف تعیین می گردد و این مسئله باید رعایت شود.
 • در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی یا دیابت این مکمل مصرف نشود.
 • زنان باردار ، شیرده یا کودکان و افراد زیر 18 سال نباید از این محصول استفاده نمایند. 
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود. 
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد، دور از رطوبت و نور خورشید نگهداری شود. 
 • این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد. 

 

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 3000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی7/10011
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 13

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات