منو
سبد خرید شما

پودر گین فست یونیورسال | 2270 گرم | گینر برای افزایش انرژی و حجم عضلات

پودر گین فست یونیورسال | 2270 گرم | گینر برای افزایش انرژی و حجم عضلات
پودر گین فست یونیورسال | 2270 گرم | گینر برای افزایش انرژی و حجم عضلات
پودر گین فست یونیورسال | 2270 گرم | گینر برای افزایش انرژی و حجم عضلات
پودر گین فست یونیورسال | 2270 گرم | گینر برای افزایش انرژی و حجم عضلات
پودر گین فست یونیورسال | 2270 گرم | گینر برای افزایش انرژی و حجم عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Universal Gain Fast Powder - 2270g
 • بارکد: 626942670134
4,746,900 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر گین فست یونیورسال Universal Gain Fast 2270g مکمل گینر برای افزایش وزن و حجم عضلات از محصولات یونیورسال است. گینر گین فست یونیورسال ترکیبی مناسب از پروتئین و کربوهیدرات است که می تواند در درجه اول به افزایش وزن و در درجه دوم به افزایش عضله سازی و توده عضلات کمک کند. 

 

مکمل های گینر نظیر گین فست یا گینر یونیورسال حاوی ترکییی از کربوهیدرات و پروتئین هستند که عموما نسبت کربوهیدرات از پروتئین در این مکمل ها بیشتر است و به هدف افزایش وزن و حجم بدن و همچنین افزایش سریع انرژی عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. پودر گین فست یونیورسال می تواند کالری بالایی را در هر سروینگ در اختیار بدن قرار دهد تا به این واسطه باعث افزایش انرژی عضلات و همچنین افزایش عملکرد ورزشی در تمرینات ورزشی شود. 

پودر گین فست یونیورسال به واسطه وجود پروتئین و کربوهیدرات به همراه چربی و طیف وسیعی از آمینو اسیدها می تواند باعث افزایش قابل مشاهده در توانایی عضلات شود که این مسئله می تواند به بهبود عملکرد ورزشی در تمرینات ورزشکاران کمک کند. طعم های لذیذ و فوق العاده شیک شکلاتی و شیک خامه و کوکی نیز برای لذت بردن از مصرف گین فست یونیورسال اضافه شده است تا استفاده از آن لذت بخش باشد.  در ادامه توضیحات داروخانه آنلاین داروکالا به بررسی میزان ترکیبات، میزان سروینگ و نسبت کربوهیدرات به پروتئین خواهیم پرداخت. این نکته نیز قابل ذکر است که گین فست یونیورسال به صورت افزوده حاوی مخلوطی از کراتین و ال گلوتامین برای افزایش عضله سازی و همچنین پشتیبانی از عضلات است که این ویژگی در مکمل های گینر کمتر دیده می شود و یک امتیاز خوب برای گین فست است. 

 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

گین فست یونیورسال

بررسی گین فست و نسبت کربو به پروتئین:

پودر گینر یونیورسال و به طور کلی برند یونیورسال را می توان یکی از بهترین برند های مکمل بدنسازی و ورزشی دانست. قطعا سوال که وجود دارد این است که یونیورسال ساخت کجاست؟ محصولات یونیورسال محصولات قدیمی و کشور مبدا سازنده یونیورسال آمریکا می باشد. البته محصول پیش رو یعنی پودر گین فست یونیورسال و تمام محصولات این برند در حال حاضر تحت لیسانس یونیورسال آمریکا و در ایران تولید می شوند. 

بعد از آشنایی کوتاه با برند یونیورسال به سراغ بررسی گینر یونیورسال می رویم. وزن کلی گین فست یونیورسال 2270 گرم یا 5 پوند است. هر سروینگ گین فست یونی ورسال از حدود 5 اسکوپ (پیمانه) تشکیل می شود که وزن هر سروینگ را به 219 گرم می رساند. بنابراین گین فست حدودا حاوی 11 سروینگ 219 گرمی است. البته شاید شما نیاز به مصرف روزانه یک سروینگ در روز نداشته باشید که می توانید با توجه به شرایط خود و توصیه مربی و مشاور تغذیه، مقدار مصرف را تنظیم کنید. البته به دلیل اینکه هر سروینگ مقدار زیادی کالری به بدن شما می رساند، داروکالا مصرف بیش از یک سروینگ در روز پیشنهاد نمی کند. 

 

اما میزان کربوهیدرات و پروتئین در این محصول نیز جالب است. هر سروینگ 219 گرمی از گین فست حاوی 160 گرم کربوهیدرات کلی است. این مقدار کربوهیدرات مقدار بالایی در مکمل های گینر به حساب می آید که ترکیبی از کربوهیدرات های ساده و کربوهیدرات های پیچیده است. از این مقدار یعنی 160 گرم کربوهیدرات کلی، 5 گرم سهم فیبر است که از جمله کربوهیدرات های پیچیده و مفید برای بدن به شمار می آید. همچنین 31 گرم نیز در هر سروینگ گین فست یونیورسال از شکر استفاده شده است که از این مقدار 29 گرم شکر اضافه شده به محصول است. این کار به هدف بالا بردن سریع انرژی عضلات و افزایش سطح قند خون بدن به گین فست یونیورسال اضافه شده است. 

پروتئین مورد استفاده در پودر گینر یونیورسال، ترکیبی از پروتئین وی کنسانتره و پروتئین وی ایزوله است. هر سروینگ گین فست یونیورسال از 37 گرم پروتئین تشکیل شده است. این مقدار پروتئین می تواند علاوه بر تامین آمینو اسیدهای ضروری برای پشتیبانی از عضلات باعث افزایش عضله سازی و حجم عضلات و همچنین کمک به بهبود انرژی عضلات کند. 

نسبت کربوهیدرات به پروتئین در پودر گین فست یونیورسال نسبت تقریبی 4 به 1 است که یک نسبت استاندارد در مکمل های گینر به شمار می آید. البته گینرهایی با اختلاف نسبت کمتر نیز وجود دارد اما هدف گینر یونیورسال افزایش عضله سازی در کنار افزایش وزن و توده بدن است. 

 

سایر محصولات یونیورسال را مشاهده کنید.

گینر یونیورسال

سایر ترکیبات و میزان کالری گین فست:

میزان قابل قبولی چربی نیز در هر سروینگ گین فست یونیورسال وجود دارد. هر سروینگ گین فست حاوی 3.5 گرم چربی است که 2 گرم آن شامل چربی اشباع شده است. همچنین این محصول حاوی مقادیر کمی کلسیم، فسفر، منیزیم، کلراید، سدیم و پتاسیم است. به طور کلی ترکیبات فوق می تواند در هر سروینگ 219 گرمی انرژی معادل 820 کالری را به بدن شما برساند که مقدار بالایی از انرژی است. این میزان کالری می تواند تاثیر بسزایی در افزایش وزن و همچنین افزایش انرژی کلی بدن داشته باشد. همچنین این میزان کالری خستگی را به تاخیر انداخته و عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد. 

اما نکته جالبی که در گین فست یونیورسال وجود دارد استفاده از یک مخلوط ویژه در ترکیبات این محصول است. Blend یا مخلوط کراتین مونوهیدرات و ال گلوتامین در هر سروینگ گین فست به میزان 2100 میلی گرم وجود دارد. این یک مزیت ویژه در مکمل گینر به حساب می آید که کالری مصرفی از طریق این مکمل به واسطه وجود کراتین مونوهیدرات تنها به چربی تبدیل نشده و بتواند در عضلات هم مصرف شود. همچنین وجود ال گلوتامین نیز در این مخلوط ویژه گین فست یونیورسال می تواند به پشتیبانی از عضلات پرداخته و از تحلیل و تجزیه عضلات جلوگیری کند. 

مکمل گینر یونیورسال حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدهای نیز می باشد. گین فست در هر سروینگ خود حاوی 19 آمینو اسید مختلف است. گین فست حاوی بی سی ای ای و یا آمینو اسیدهای شاخه ای نیز می باشد. لوسین به میزان 3910 میلی گرم، ایزولوسین به میزان 2210 میلی گرم و والین نیز به میزان 2070 میلی گرم است که می تواند بخش عمده ای از نیاز عضلات را تامین کند. 

خرید مکمل گینر خارجی

 


 

مشخصات پودر گین فست یونیورسال:

 • کمک به افزایش وزن و حجم عضلات
 • حاوی 19 آمینو اسید مختلف از جمله بی سی ای ای
 • حاوی کراتین مونوهیدرات و ال گلوتامین به صورت مخلوط ویژه
 • مناسب جهت عضله سازی و افزایش حجم عضلات
 • هر سروینگ حاوی 820 کالری 
 • افزایش سریع انرژی و کاهش خستگی
 • کمک به پشتیبانی و جلوگیری از تحلیل عضلات
 • با طعم های لذیذ و طبیعی
 • نسبت 4 به 1 کربوهیدرات به پروتئین
 • حاوی مخلوطی از پروتئین کنسانتره و پروتئین ایزوله

مکمل گینر یونیورسال گین فست

 


 

نحوه مصرف گودر گین فست یونیورسال:

پنج پیمانه پودر گین فست را در نیم لیتر نوشیدنی مورد علاقه خود مخلوط کنید. با توجه به میزان تمرین و رژیم غذایی می توانید مقدار مصرف را تا سه برابر افزایش دهید.

 

 


 

ترکیبات مکمل گینر یونیورسال (در هر سروینگ 219 گرمی معادل 5 اسکوپ):

ترکیبات

مقدار

کالری

۸۲۰

چربی کل

3.5g

چربی اشباع شده

2g

کلسترول

70mg

کربوهیدرات کلی

160g

فیبر رژیمی

5g

شکرکلی

31g

شکر افزوده شده

29g

پروتئین

۳۷g

کلسیم

۲۵۰mg

فسفر

200mg

منیزیم

70mg

کلراید

340mg

سدیم

550mg

پتاسیم

440mg

کمپلس آمینو اسیدهای گین فست

آلانین

۱۷۴۰mg

آرژنین

۸۵۰mg

آسپارتیک اسید

۳۸۱۰mg

سیستین

۸۹۰mg

گلوتامیک اسید

4380mg

گلیسین

۶۶۰mg

گلوتامین

1690mg

هیستیدین

۷۱۰mg

ایزولوسین

۲۲۱۰mg

لوسین

۳۹۱۰mg

لیسین

۳۲۵۰mg

متیونین

750mg

فنیلالانین

1220mg

پرولین

1980mg

سرین

1690mg

ترونین

2310mg

تریپتوفان

۶۱۰mg

تیروسین

1080mg

والین

2070mg

مخلوط ویژه گین فست

کراتین مونوهیدرات

2100 mg

ال گلوتامین

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف گین فست:

 • در افراد بالای 18 سال استفاده شود.
 • این فرآورده در کودکان، افراد بیمار، خانم های باردار و تحت مراقبت و مبتلایان به دیابت استفاده نشود.
 • در صورت ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فراورده ها، داروهای دیگر، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • در جای خشک و خنک، دور از گرما، نور و رطوبت نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2270 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی197920063434491652
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6269426701340

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات