منو
سبد خرید شما

کپسول کوکیوتن 100 هلث برست | کمک به حفظ سلامت قلب با خواص آنتی اکسیدانی

کپسول کیوتن هلث برست
کپسول کیوتن هلث برست
-33 %
کپسول کیوتن هلث برست
کپسول کیوتن هلث برست
کپسول کوکیوتن 100 هلث برست | کمک به حفظ سلامت قلب با خواص آنتی اکسیدانی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Health Burst Co Q10 100mg - 30 Caps
 • SKU: 4162
 • بارکد: 626058773278
149,800 تومان
222,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول کوکیوتن 100 هلث برست Health Burst Co Q10 100mg مکمل کیوتن از محصولات هلث برست برای حفظ سلامت عمومی بدن است. کپسول کوکیوتن هلث برست در هر کپسول خود حاوی 100 میلی گرم کوآنزیم کیوتن است. کیوتن یک شبه ویتامین است که برای افزایش سلامت عمومی بدن مورد نیاز است. 

 

کیوتن هلث برست می تواند فواید زیادی را برای بدن شما داشته باشد. این ماده می تواند به تولید انرژی در سلول ها کمک کند. کوآنزیم کیوتن می تواند در شرایطی مانند بیماری های قلبی، دیابت و اختلالات مغزی کمک کننده باشد. همچنین کوکیوتن می تواند در برابر آسیب اکسیداتیو از بدن محافظت کند چرا که این ماده حاوی خواص آنتی اکسیدانی بالایی است. 

کوانزیم کیوتن هلث برست می تواند مانند ال کارنیتین به افزایش کارایی میتوکندری در بدن کمک کند. این کار باعث افزایش تولید انرژی می شود. کاهش کیوتن ارتباط مستقیم با افزایش نارسایی قلبی دارد. کوآنزیم کیوتن می تواند با بازگرداندن سطوح بهینه تولید انرژی، کاهش آسیب های رادیکال های آزاد به بهبود عملکرد قلب کمک کند که در نتیجه باعث درمان نارسایی قلبی می شود. 

 

کپسول کوکیوتن 100 هلث برست حاوی 30 عدد کپسول است که تحت لیسانس هلث برست در ایران تولید و بسته بندی شده است. این مقدار می تواند بخش عمده ای از نیاز روزانه شما به این ماده مهم را تامین کند. 

 

سایر مکمل های کیوتن را مشاهده کنید. 

کپسول کوکیوتن 100 هلث برست

 


 

مشخصات کپسول کیوتن 100 هلث برست:

 • کمک به حفظ سلامت قلب
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی
 • کمک به افزایش انرژی با افزایش کارایی میتوکندری
 • حاوی 100 میلی گرم کوآنزیم کیوتن درهر کپسول
 • محافظت از سلول های بدن
 • کمک به حفظ سلامت پوست

 

 


 

نحوه مصرف کوکیوتن 100 هلث برست:

روزانه 1 کپسول کیوتن هلث ببرست همراه با غذا مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات کیوتن هلث برست (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Coenzyme Q10

100 mg

 

 

 


 

Q10 چیست و چه تاثیری بر پوست دارد؟

Q10 به طور طبیعی در تمام سلول های بدن ما وجود دارد. در آنجا برای تولید انرژی ضروری است و بنابراین به طور مشترک مسئول عملکردهای اساسی پوست - مانند فرآیندهای بازسازی، رشد و ترمیم است. بیایید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم که Q10 چیست و q10 برای چه چیزی خوب است.

 

Q10 چیست و چگونه کار می کند؟

کوآنزیم Q10 (همچنین ubiquinone نامیده می شود) یک ماده ویتامین مانند است. به طور طبیعی در هر سلول بدن وجود دارد و نقش حیاتی در آنجا دارد. برای تولید انرژی برای انجام عملکردهای اساسی پوست مانند بازسازی و ترمیم ضروری است.

از آنجایی که پوست ما بیرونی ترین لایه بدن است، به طور مداوم در معرض عوامل خارجی مختلف از جمله استرس اکسیداتیو ناشی از اشعه UV خورشید قرار دارد. به علاوه، فرآیندهای داخلی می توانند باعث آزاد شدن رادیکال های آزاد شوند که باعث آسیب بیشتر به سلول های ما و تسریع علائم پیری می شود.

کوکیوتن 100 هلث برست

 

نقش کوآنزیم Q10 چیست؟

Q10 دو وظیفه را همزمان انجام می دهد: انرژی را تامین می کند و از سلول ها به عنوان یک آنتی اکسیدان محافظت می کند. 

- تولید انرژی: Q10 به ویژه برای تولید انرژی سلولی در میتوکندری، "نیروگاه های برق" در سلول های ما ضروری است. به این ترتیب قلب، ماهیچه ها و اعصاب را تقویت می کند.

- عملکرد دفاعی: Q10 به عنوان یک آنتی اکسیدان با رادیکال های آزاد در داخل و خارج سلول ها نیز مبارزه می کند. به زبان ساده، اینها مولکول های تهاجمی هستند که به طور طبیعی در بدن وجود دارند. به طور خاص، اشعه ماوراء بنفش، استرس و سموم محیطی می توانند تعداد رادیکال های آزاد را افزایش دهند. اگر غلظت خیلی زیاد باشد، رادیکال های آزاد منجر به استرس اکسیداتیو می شوند. این می تواند به سلول ها آسیب برساند و باعث التهاب شود، اما پیری پوست را نیز تسریع کند. به همین دلیل است که Q10 برای داشتن پوستی صاف و سالم بسیار ضروری است.

 

خرید کیوتن

فواید کوآنزیم Q10:

- به پوست انرژی لازم برای ترمیم و بازسازی طبیعی را می دهد:

یکی از مزایای کلیدی Q10 این است که انرژی حیاتی مورد نیاز سلول‌های پوست را فراهم می‌کند تا بتواند خود را ترمیم و بازسازی کند، به این معنی که می‌تواند عملکردهای اساسی خود را بهتر انجام دهد.

 

- پوست پرانرژی تر برابر است با پوستی درخشان تر:

پوستی که گفته می شود جوان و پرانرژی به نظر می رسد به طور کلی حاوی سطوح بالایی از Q10 است. زیرا با انرژی ای که Q10 به پوست می دهد، می تواند با سرعت بیشتری ترمیم و بازسازی شود تا جوان و پرانرژی به نظر برسد. از سوی دیگر، با افزایش سن، سطح طبیعی Q10 آن شروع به کاهش می کند، به این معنی که به سرعت ترمیم و بازسازی نمی شود، بنابراین می تواند کسل کننده و خسته به نظر برسد. به همین دلیل است که با افزایش سن، افزودن محصولات Q10 به روتین مراقبت از پوست می تواند به شما کمک کند تا پوستی درخشان داشته باشید.

 

- کوآنزیم Q10 می تواند به کاهش آسیب خورشید کمک کند:

کوآنزیم Q10 یک آنتی اکسیدان قوی است که به محافظت از پوست در برابر اثرات نامطلوب نور خورشید که توسط رادیکال های آزاد ایجاد می شود، کمک می کند. کاهش آسیب های ناشی از نور خورشید همچنین به جلوگیری از علائم پیری ناشی از نور خورشید کمک می کند.

 

- Q10 از تولید کلاژن پشتیبانی می کند

کلاژن تقریباً 80 درصد پوست و تقریباً یک سوم کل پروتئین های بدن ما را تشکیل می دهد. کوآنزیم Q10 به حمایت از تولید کلاژن کمک می کند که به افزایش بازسازی سلولی، محافظت از اندام های ظریف، تقویت استخوان ها، تاندون ها و مفاصل و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند.

 

- Q10 به کاهش ظهور خطوط و چین و چروک کمک می کند

با تمام انرژی کوآنزیم Q10 که پوست را تامین می کند و با کمک به تولید کلاژن، یک ماده بسیار موثر در کرم هایی است که به مبارزه با علائم پیری پوست - مانند خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند.

 

- Q10 به ایجاد رنگ یکنواخت پوست کمک می کند

کوآنزیم Q10 می تواند به جلوگیری از هایپرپیگمانتاسیون و لکه های تیره ناشی از تولید بیش از حد ملانین کمک کند. کوآنزیم Q10 این کار را با کمک به توقف تولید تیروزیناز که کاتالیزور تولید ملانین است انجام می دهد.

 

 

پیری و Q10:

برخلاف اکثر ویتامین ها، بدن ما می تواند خود Q10 تولید کند. در سنین پایین، پوست به اندازه کافی با آن تامین می شود. علاوه بر این، ما آن را از طریق غذا جذب می کنیم. به عنوان مثال آجیل، گوشت، سبزیجات سبز رنگ و روغن های گیاهی فشرده سرد، سرشار از کوآنزیم Q10 هستند. اما با افزایش سن، سطح کوآنزیم Q10 طبیعی در پوست کاهش می یابد. با توجه به اینکه یک آنتی اکسیدان حیاتی و برای فرآیند تولید انرژی حیاتی است، کاهش Q10 پوست را مستعد افزایش استرس و آسیب می کند.

 

کوکیوتن هلث برست برای سلامت پوست

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کیوتن:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی، مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2291600031667283
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260587732785

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات