منو
سبد خرید شما

قرص ال آرژنین 1000 هلث برست 60 عدد | کمک به افزایش گردش خون در عضلات

ال آرژنین 1000 هلث برست
ال آرژنین 1000 هلث برست
-25 %
ال آرژنین 1000 هلث برست
ال آرژنین 1000 هلث برست
قرص ال آرژنین 1000 هلث برست 60 عدد | کمک به افزایش گردش خون در عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Health Burst L-Arginine 1000mg - 60 Tabs
 • SKU: 3894
 • بارکد: 626386853242
189,900 تومان
253,500 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص ال آرژنین 1000 هلث برست Health Burst L-Arginine 1000mg مکمل آرژنین با کیفیت از محصولات هلث برست است. ال آرژنین هلث برست در هر قرص خود حاوی 1000 میلی گرم آرژنین است که می تواند به افزایش خونرسانی به عضلات و گشاد سازی عروق کمک کند. 

 

قرص ال آرژنین 1000 هلث برست باعث کمک به عضله سازی در ورزشکاران نیز می شود. آرژنین یک آمینو اسید  نیمه ضروری است که در ورزشکاران برای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش ساخت عضلات استفاده می شود. ال آرژنین هلث برست علاوه براین ویژگی فواید دیگری نیز برای بدن دارد. به طور مثال ال آرژنین با گشاد سازی عروق خونی می تواند باعث کمک به رفع اختلال نعوظ در آقایان شود.

 

در مطالعات نشان داده شده است که ترکیب ال آرژنین و قرص هایی نظیر ویاگرا به درمان اختلال نعوظ در مردان کمک کرده و عملکرد جنسی مردان را بهبود بخشد.  همچنین ال آرژنین باعث بهبود باروری در مردان می شود. ال آرژنین هلث برست به دلیل خاصیت گشاد سازی عروق، باعث حفظ سلامت قلب و جلوگیری از بسته شدن رگ های عروقی قلب می شود.  از آنجایی ال آرژنین به عضله سازی کمک می کنده که تبدیل به اکسید نیتریک می شود و به بدن در ساخت پروتئین کمک میکند. همچنین قرص ال آرژنین 1000 هلث برست میتواند تاثیر مثبتی بر عملکرد ورزش هوازی و بی هوازی داشته باشد.

 

سایر مکمل های آرژنین را مشاهده کنید.

آرژنین 1000 هلث برست

 


 

مشخصات مکمل آرژنین 1000 هلث برست:

 • کمک به گشاد سازی عروق و افزایش گردش خون
 • خونرسانی بهتر به عضلات بدن
 • کمک به رفع اختلال نعوظ در مردان
 • کمک به عضله سازی 
 • حفظ سلامت قلب 
 • بهبود عملکرد هوازی و بی هوازی
 • کمک به ساخت پروتئین در بدن
 • 1000 میلی گرم آرژنین در هر قرص

قرص ال آرژنین 1000 هلث برست

 


 

نحوه مصرف قرص آرژنین 1000 هلث برست:

بزرگسالان روزانه 1 عدد قرص ال آرژنین هلث برست را همراه با غذا مصرف کنند. 

 

 


 

ترکیبات قرص ال آرژنین هلث برست (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Arginin

1000 mg

 

 


 

ال آرژنین؛ مکمل محبوب برای تمام سنین:

یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین مکمل‌ها برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش عملکرد هستند، به شکل یک اسید آمینه طبیعی به نام ال آرژنین است. دلیل محبوبیت آرژنین دو چیز است. اول، ال-آرژنین پیش ماده ای برای اکسید نیتریک است که به بهبود جریان خون کمک می کند، که به نوبه خود ممکن است به رساندن مواد مغذی مهم به عضلات در حال کار کمک کند و به حذف مواد زائد متابولیک کمک کند. ثانیا، ال-آرژنین نشان داده شده است که می تواندسطح هورمون رشد در خون را نیز افزایش می دهد. مزایای هورمون رشد متنوع است، از جمله افزایش استفاده از چربی به عنوان سوخت و همچنین سطح انسولین و فاکتور رشد انسولین ال آرژنین به چند دلیل جالب است. آرژنین می‌تواند پاسخ هورمون رشد را افزایش دهد، و به همین ترتیب می‌تواند توده عضلانی را افزایش دهد. همچنین بر انسولین، که یکی دیگر از هورمون‌های آنابولیک است، تأثیر می‌گذارد. موضوع داغ اخیر در مورد اکسید نیتریک به‌عنوان گشادکننده عروق بوده است. تئوری این است که اگر می‌توانید رگ‌ها را گشاد کنید. شریان‌های خود می‌توانید به طور بالقوه جریان خون را در ماهیچه‌ها افزایش دهید و تحویل مواد مغذی و دفع مواد زائد را افزایش دهید.

 

ال-آرژنین همچنین اغلب برای افراد مسن مبتلا به بیماری های قلبی عروقی، اختلال عملکرد اندوتلیال یا فشار خون به دلیل خواص اتساع عروق آن تجویز می شود و به ندرت در جمعیت های جوان تر و شدیدتر مورد مطالعه قرار می گیرد. 
در مردان سالم، جوان و از نظر بدنی فعال، دو دوز مختلف به طور قابل توجهی غلظت ال-آرژنین را در خون در حالت استراحت بالا می برد، و دوز پایین و دوز بالا هر دو به یک اندازه در انجام این کار موثر بودند، اما هیچ یک از دوزها باعث افزایش قابل توجهی در خون شدند. افزایش قا
بل توجه اکسید نیتریک، هورمون رشد، انسولین یا فاکتور رشد شبه انسولین-1. 

 

خرید ال آرژنین هلث برست

 

 

تاثیرات آرژنین در بدن از نظر علم:

عدم تعادل ترکیب بدن (BC)، با تاکید بر تجمع بیش از حد چربی در بدن، باعث بسیاری از اختلالات متابولیک و در نتیجه تاثیر منفی بر نتایج سلامتی می شود. درمان های بهبود BC را می توان به عنوان یک هدف درمانی در مدیریت ریسک قلبی متابولیک در نظر گرفت. اقدامات متعددی برای کاهش توده چربی (FM) و افزایش توده عضلانی (MM) پیشنهاد و بررسی شده است که هیچ یک به تنهایی مؤثر نبوده است. به طور کلی، ترکیب تمرینات به علاوه استفاده از عوامل مختلف یک استراتژی پذیرفته شده برای بهبود BC است. مکمل ال-آرژنین (LS) به عنوان یک درمان کمکی در کاهش توده چربی FM و افزایش MM مفید گزارش شده است که توسط مکانیسم‌های بیوشیمیایی و مولکولی متعدد پشتیبانی می‌شود. در بررسی کوچک حاضر، با تمرکز بر FM و MM، تأثیر LS بر BC را گزارش می‌کنیم.

 

مکحل آرژنین 1000 میلی گرم هلث برست

توده چربی:

اکثر مطالعات منتشر شده نشان دهنده کاهش توده چربی یا FM با آرژنین در دوزهای مختلف، از 2 تا 8 گرم یا بیشتر است. مکانیسم هایی که توسط آن آرژنین این مزایای متابولیک را اعمال می کند هنوز به طور کامل شناخته نشده است. یک مکانیسم پیشنهادی این است که ال-آرژنین به عنوان منبع تولید اکسید نیتریک (NO) توسط NO سنتاز عمل می کند. افزایش NO می تواند پروتئین کیناز فعال شده با AMP را فعال کند، که به نوبه خود اکسیداسیون اسیدهای چرب کبدی و ماهیچه های اسکلتی، کتوژنز و مهار لیپوژنز را افزایش می دهد. احتمالاً حالت کتوز منجر به سرکوب اشتها می شود . اثر خالص تغییر تعادل انرژی بدن در برابر چاقی است.

 

توده عضلانی:

ال-آرژنین، زمانی که به تنهایی یا در ترکیب با اسیدهای آمینه ضروری ارائه شود، سنتز پروتئین میوفیبریلار را در عضله افزایش می دهد. افزایش جریان خون میکروواسکولار (MBF) به دلیل تولید NO به عنوان یک نتیجه از ال آرژنین پیشنهاد می شود تا حدی مسئول این پدیده باشد. NO حجم خون ریز عروقی را از طریق اتساع عروق میکرو افزایش می دهد، بر این اساس، تحویل انسولین و انتقال مواد مغذی از جمله اسیدهای آمینه به میوسیت ها تسهیل می شود. صرف نظر از استراتژی انتخاب شده، مدولاسیون MBF باعث حالت آنابولیک و افزایش سنتز پروتئین در عضلات می شود.

در مجموع، مکمل ال آرژنین می تواند قبل از میلاد را بهبود بخشد. این بهبود با کاهش FM و افزایش MM مشخص می شود. اگرچه همه مکانیسم های درگیر به خوبی شناخته شده نیستند، به نظر می رسد که بخش عمده این تغییرات با افزایش تولید NO واسطه می شود. مطالعات همچنین برای بررسی اثرات بلندمدت ال آرژنین ادامه یافته است، اما تا به امروز، مصرف این مکمل به عنوان ایمن و موثر در کنار سایر استراتژی ها برای بهبود عدم تعادل ترکیب بدن BC در نظر گرفته می شود.

فواید ال آرژنین در بدن

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ال آرژنین هلث برست:

 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 1000 میلی گرم
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 229160564965980
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد 6263868532425

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات