منو
سبد خرید شما

پودر وی پروتئین پرو یوروویتال 1800 گرم | پروتیین وی ۱۰۰ درصد با کیفیت

پروتئین وی پرو یوروویتال
پروتئین وی پرو یوروویتال
-19 % ناموجود
پروتئین وی پرو یوروویتال
پروتئین وی پرو یوروویتال
شما میتوانید محصول پروتئین وی کاله 100 درصد 1800 گرمی | حاوی پروتئین با کیفیت برای عضله سازی و بدون لاکتوز را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
پودر وی پروتئین پرو یوروویتال 1800 گرم | پروتیین وی ۱۰۰ درصد با کیفیت
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Eurho Vital Whey Pro - 1800 g
 • بارکد: 426012022244
1,599,000 تومان
1,962,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر پروتئین وی پرو یورو ویتال 1800 گرمی Eurho Vital Whey Pro مکمل پروتیین وی 100٪ با کیفیت و از برند آلمانی یوروویتال است. پودر وی پروتئین یوروویتال در هر سروینگ ۳۰ گرمی حاوی ۲۲ گرم پروتئین خالص است که این مکمل ورزشی را برای عضله سازی و تقویت عضلات مناسب می کند. پودر پروتئین وی پرو یورو ویتال ۱۸۰۰ گرمی ترکیبی از پروتئین ایزوله و پروتئین کنسانتره است که باعث افزایش انرژی عضلات و همچنین ریکاوری بالای عضلات می شود.

ورزشکارانی که به دنبال افزایش توده عضلانی و تقویت ماهیچه های خود هستند، می توانند از پروتئین وی پرو یورو ویتال ۱۸۰۰ گرمی استفاده کنند. ریکاوری عضلات نیز به واسطه وجود آمینو اسیدهای گوناگون در این مکمل پروتئین به خوبی انجام می شود.

پودر وی پروتئین یورو ویتال در اندازه های مختلفی متناسب با ورزشکاران مختلف رشته های ورزشی تولید شده است. این مکمل ورزشی حاوی ۳ اندازه، ۱۰۰۰ گرمی، ۱۸۰۰ گرمی و پروتئین وی یوروویتال ۲۲۵۰ گرمی است. تعداد سروینگ در پروتئین وی یوروویتال 1800 گرمی به طور کلی ۶۰ سروینگ ۳۰ گرمی است.

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

مکمل پروتئین وی یوروویتال 1800 گرمی

 

اما طیف وسیعی از آمینو اسیدها در پروتئین وی پرو یوروویتال برای جلوگیری از تحلیل عضلات و ریکاوری بهتر وجود دارد. این مسئله باعث می شود که تا حدی از خرید جداگانه مکمل بی سی ای ای بی نیاز باشید. پروتئین وی پرو یوروویتال حاوی آمینو اسیدهای شاخه دار یا BCAA نیز می باشد. در هر 100 گرم از پودر پروتئین وی پرو یورو ویتال 8 گرم لوسین، 5.2 گرم ایزولوسین و 4.6 گرم والین وجود دارد. مقادیر موجود در هر ۱۰۰ گرم پودر پروتئین مقادیر مناسبی از بی سی ای ای هاست که می تواند به حمایت از عضلات شما بپردازد.

البته آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری دیگری نیز در پروتئین وی پرو یورو ویتال وجود دارد. مجموعا ۱۸ آمینو اسید در پروتئین وی پرو یورو ویتال ۱۸۰۰ گرمی وجود دارد. از جمله این آمینو اسیدها شامل آرژنین، آلانین، ال سیستئین، لیزین، پرولین، تیروزین و .... وجود دارد.

 

ویتامین B6 نیز به میزان 1.4 گرم در هر سروینگ از پودر وی یورو ویتال وجود دارد که به سنتز بهتر پروتئین در بدن کمک کند. پودر وی پروتئین یوروویتال همچنین در هر سروینگ حاوی ۲ گرم کربوهیدرات و نزدیک به ۱ گرم شکر است. مجموع چربی استفاده شده در سروینگ نیز حدود 3 گرم است. این اطلاعات به شما ورزشکاران کمک می کند تا مکملی متناسب با توجه به نیازتان بیابید.

جدول ترکیبات پروتئین وی پرو یورو ویتال نیز در ادامه توضیحات داروکالا آورده شده تا نگاه دقیق تری به میزان ترکیبات مورد استفاده در این محصول داشته باشید.

 

سایر محصولات بدنسازی و مکمل ورزشی را مشاهده کنید.

 

پروتئین وی یوروویتال 1800 گرمی

 


 

مشخصات مکمل پروتئین وی پرو یورو ویتال 1800 گرم:

 • کمک به افزایش عضله سازی
 • پروتئین وی 100٪ با کیفیت
 • حاوی ویتامین ب۶ برای سنتز بهتر پروتیین در بدن
 • حاوی ۲۲ گرم پروتئین در هر سروینگ
 • افزایش توان و قدرت عضلات
 • جلوگیری از تخریب عضلات
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها از جمله BCAA
 • نسبت بالای پروتئین نسبت به کربوهیدرات
 • حاوی پروتئین ترکیبی شامل پروتئین وی کنسانتره و وی ایزوله
 • با طعم خاص شکلات
 • کمک به بازسازی و ریکاوری عضلات
 • جلوگیری از خستگی عضلات و افزایش انرژی عضلات

 

خرید مکمل پروتئین یوروویتال

 


 

نحوه مصرف پروتئین وی یوروویتال 1800 گرمی:

بزرگسالان، روزانه 30 گرم (معادل یک سروینگ) از پودر وی پرو یوروویتال را داخل 300 میلی لیتر آب حل و میل کنید.

 

 


 

ترکیبات پودر وی پروتیین یورو ویتال (در هر ۳۰ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Energy

112 kcal

Fat :

1.6 g

of Which Saturates

1.2 g

Carbohydrate :

2 g

of Which Sugar

0.98 g

Protein

22.8 g

Salt

0.26 g

Vitamin B6

1.4 mg

Amino Acid Profile Per 100 g Protein :

L-Alanine

3.6 g

L-Arginine

1.9 g

L-Aspartic acid

8.4 g

L-Cysteine

1.4 g

L-Glutamic acid

14.1 g

L-Glycine

1.3 g

L-Histidine

1.4 g

L-Isoleucine

5.2 g

L-Leucine

8 g

L-Lysine

6.6 g

L-Serine

3.7 g

L-Phenylalanine

2.4 g

L-Proline

4.5 g

L-Methionine

1.2 g

L-Valine

4.6 g

L-Tyrosine

2.2 g

L-Tryptophan

1.8 g

L-Threonine

5.4 g

 

 

 


 

پروتئین وی ایزوله در مقابل پروتئین وی کنسانتره:

اگر به دنبال منبع پروتئینی برای افزایش مصرف پروتئین روزانه خود هستید، به دنبال مکمل های پروتئین آب پنیر باشید. در اینجا تفاوت های کلیدی بین پروتئین وی ایزوله و کنسانتره پروتئین آب پنیر و مزایای سلامتی مرتبط با هر دو آورده شده است.

پروتئین آب پنیر چیست؟

پروتئین آب پنیر یک پروتئین لبنی سریع هضم است. حاوی اسیدهای آمینه ضروری است که برای رشد ماهیچه ها و افزایش سطح سیری کلی برای حمایت از کاهش وزن ضروری هستند. چه به دنبال عضله سازی یا کاهش چربی بدن باشید، شیک های پروتئین آب پنیر می توانند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کنند. دو مکمل رایج پروتئین آب پنیر موجود در پودرهای پروتئینی و تغذیه ورزشی، کنسانتره پروتئین آب پنیر و ایزوله پروتئین آب پنیر هستند.

 

پروتئین وی یوروویتال

 

تفاوت بین پروتئین وی ایزوله و کنسانتره پروتئین آب پنیر

تفاوت اصلی بین این مکمل های پروتئین آب پنیر تغذیه ای است زیرا ایزوله پروتئین آب پنیر فرآیند تولید کمی متفاوتی را طی می کند. آب پنیر از کربوهیدرات ها و چربی ها جدا می شود و باعث می شود کربوهیدرات و لاکتوز کمتری داشته باشد در عوض پروتئین خالص بیشتری دارد. کنسانتره پروتئین آب پنیر حاوی همان اسیدهای آمینه ضروری است - فقط مقدار کمی کربوهیدرات و چربی بیشتر است.

اگر محصولات لبنی را محدود می کنید یا به لاکتوز حساسیت ندارید، هضم آب پنیر ایزوله آسان تر است.

 

 

شباهت های بین جداسازی و کنسانتره:

هر دو ایزوله آب پنیر و کنسانتره آب پنیر پروتئین های کاملی هستند، به این معنی که به طور کلی فواید سلامتی مشابهی را با مکمل های پروتئین آب پنیر به شما ارائه می دهند. آنها منبع خوبی از پروتئین خالص و اسیدهای آمینه ضروری هستند و به کاهش وزن، رشد عضلات و سلامت عمومی کمک می کنند.

به یاد داشته باشید، آنچه مهم‌تر از همه است، مصرف کلی پروتئین روزانه شماست، نه اینکه آیا پروتئین وی ایزوله یا کنسانتره پروتئین آب پنیر مصرف می‌کنید. پروتئین وی کنسانتره و پروتیین وی ایزوله هر دو برای شیک های پروتئین آب پنیر مناسب هستند. با این حال، اگر برای دریافت پروتئین کافی در رژیم غذایی خود تلاش می کنید، ممکن است وی ایزوله را به دلیل غلظت بهتر پروتئین آن بیشتر انتخاب کنید.

 

 

زمانی که باید از پروتئین وی ایزوله یا کنسانتره استفاده کنید

مکمل های پروتئین آب پنیر می توانند به شما در رسیدن به هدف پروتئین روزانه خود کمک کنند و در عین حال مصرف کربوهیدرات ها و چربی ها را کاهش دهند. اگرچه می توانید هر زمان که بخواهید از هر دو این شیک های پروتئینی لذت ببرید، پروتئین وی ایزوله بعد از ورزش عالی است زیرا به راحتی هضم می شود. از طرف دیگر، کنسانتره پروتئین آب پنیر دیر هضم می شود و شما را برای مدت طولانی تری احساس سیری می کنید، که آن را به ابزاری عالی برای کمک به کاهش وزن تبدیل می کند.

اگر عدم تحمل لاکتوز دارید یا برای تحمل محصولات لبنی تلاش می کنید، همیشه قبل از امتحان شیک های پروتئینی مبتنی بر آب پنیر یا پودرهای پروتئینی به دنبال مشاوره پزشکی باشید.

 

پروتئین وی ایزوله و کنسانتره

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین وی یوروویتال:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی،‌ از مصرف وی پرو یوروویتال خودداری کنید.
 • این فرآورده صرفا مکمل غذایی بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک و دور از نور نگهداری شود.
 • وی پروتئین یوروویتال را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1800 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12684065107693
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد4260120222447
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 60

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات