منو
سبد خرید شما

پودر ریل گینز یونیورسال | 1730 گرم | کمک به افزایش حجم و وزن

ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
ریل گینز یونیورسال
پودر ریل گینز یونیورسال | 1730 گرم | کمک به افزایش حجم و وزن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Universal Real Gains - 1730g
 • بارکد: 626942670132
3,897,600 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر ریل گینز یونیورسال Universal Real Gains 1730g یک مکمل گینر برای کمک به افزایش حجم عضلات با ترکیبی عالی از پروتئین و کربوهیدرات است. پودر رئال گین یونیورسال مکملی از محصولات یونیورسال است که می تواند برای آن دسته از ورشکارانی که قصد عضله سازی به همراه افزایش حجم و توده بدن را دارند، مناسب باشد. 

 

Real Gains Universal ابزاری قدرتمند در بهبود وضعیت عضلات است. ریل گینز یک گینر مدرن، با مشخصات درشت مغذی ایده آل طراحی شده است تا کالری های با کیفیت را به شکل پودری که به راحتی در دسترس است، ارائه دهد. رئال گینز یونیورسال یک افزایش دهنده وزن تمیز و غنی از مواد مغذی است که مقدار زیادی پروتئین سریع و آهسته به شکل آب پنیر (ایزوله و کنسانتره) و کازئین میسلار ممتاز را فراهم می کند. مکمل ریل گینز یونیورسال همچنین از کربوهیدرات های پیچیده (با قند کم)، چربی های سالم (EFA و MCT) و اینولین ویژه برای فیبر استفاده می کند.  

 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

ریل گینز یونیورسال 1.73 کیلوگرمی

ریل گینز یک گینر معمولی نیست!

پروتئین با کیفیت بالاتر:

پروتئین هایی که در پودر ریل گینز یونیورسال استفاده شده است برتر هستند. از کنسانتره پروتئین آب پنیر در این محصول استفاده شده است اما ریل گینز همچنین شامل  پروتئین کیفیت بالاتر، خالص تر نیز می باشد. پروتئین وی ایزوله برای داشتن پروفایل پروتئینی بهتر، از جدیدترین منبع پروتئینی پیشرفته، یعنی میسلار کازئین استفاده شده است. بنابراین بر خلاف سایر مکمل های گینر، فقط افزایش وزن ملاک گینر یونیورسال نبوده و این مکمل حاوی پروتئین های "سریع" (آب پنیر) و "آهسته" (کازئین میسلار) برای بهترین نتیجه است. به علاوه، در این محصول فقط از پروتئین آب پنیر اولترا فیلتر شده استفاده شده است. 

سایر محصولات یونیورسال را مشاهده کنید.

کربوهیدرات با کیفیت بالاتر:

مکمل رئال گین یونیورسال از منابع ارزان و پایین کربوهیدرات مانند فروکتوز استفاده نمی کند. فروکتوز کربوهیدراتی است که بدنسازان از آن اجتناب می کنند. سپس شکر وجود دارد. قند اضافی که می تواند باعث افزایش چربی بدن نیز شود. به همین دلیل است که ورزشکاران (و کسانی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات دارند) مصرف شکر را کاهش می دهند. در نهایت، ریل گینز یونیورسال از اینولین استفاده می کند، یک فیبر منحصر به فرد که می تواند هضم کلی و جذب کالری را بهبود بخشد. اینولین یک FOS (فروکتو-الیگوساکارید) یا پری بیوتیک است که به جذب مواد معدنی کمک می کند، هضم را بهبود می بخشد و به ایجاد محیط مناسب در روده برای حداکثر جذب مواد مغذی کمک می کند، چیزی که هنگام مصرف مقادیر بیشتر از حد نرمال کالری در حین حجیم کردن عضلات و بدن ضروری است. 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

چربی با کیفیت بالاتر:

وقتی نوبت به افزایش وزن با کیفیت می رسد، خوردن چربی لزوما شما را چاق نمی کند. در واقع، خوردن چربی‌های مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا ماهیچه‌های بدون چربی را افزایش دهید. برخی دیگر ادعا می کنند که حاوی چربی های مهم هستند. اما این چربی ها معمولاً چربی های اشباع شده ای هستند که در خود پروتئین ها یافت می شوند. ریل گینز چربی های با کیفیت بالا را به شکل روغن بذر کتان، یک چربی ضروری و MCT اضافه کرده است، چربی با کارایی بالاتر که بدن به راحتی برای انرژی می سوزاند.

 

افزایش دهنده وزن با کیفیت بالاتر:

تقریباً از هر نظر، مکمل گینر یونیورسال یک مکمل برای افزایش وزن بهتر از هر مکمل دیگری است که در دسترس است. اگر در مورد افزایش وزن جدی هستید و به دنبال بهترین کیفیت مطلق هستید، تنها یک انتخاب وجود دارد: ریل گینز

 

مکمل گینر ریال گینر یونیورسال

میزان سروینگ و نسبت کربوهیدرات به پروتئین:

به طور کلی ریل گینز یونیورسال حاوی وزن کلی 1730 گرم است  که می تواند 11 سروینگ 155 گرمی را در اختیار شما قرار دهد. میزان کربوهیدرات استفاده شده در هر سروینگ از پودر ریل گینز یونیورسال 82 گرم کربوهیدرات وجود دارد که از این مقدار 4 گرم سهم فیبر و 8 گرم نیز سهم شکر برای کمک به افزایش انرژی در عضلات و همچنین کمک به افزایش وزن و حجم عضلات است. همچنین از 8 گرم شکر موجود در پودر رئال گین یونیورسال 4 گرم شکر به صورت افزوده شده به ترکیبات این محصول اضافه شده است. 

اما میزان پروتئین استفاده شده در این محصول و در هر سروینگ 53 گرم است که تشکیل شده از کمپلکس پروتئین یا پروتئین ترکیبی است که می تواند مزایای انواع پروتئین را برای ساخت عضلات جدید و همچنین تامین بخش مهمی از نیاز بدن به پروتئین مناسب باشد. این مقدار پروتئین می تواند طیف وسیعی از آمینو اسیدهای ضروری نظیر بی سی ای ای ها و همچنین آمینو اسیدهای غیر ضروری نظیر آرژنین و آلانین را برای پشتیبانی از عضلات فراهم کند. بنابراین نسبت کربوهیدرات به پروتئین چیزی در حدود 1.5 به 1 در این مکمل است که مقدار  و نسبت مناسبی از کربوهیدرات و پروتئین در یک مکمل گینر به حساب می آید که این مکمل گینر را به یک مکمل عضله ساز تبدیل می کند تا یک مکمل گینر افزایش دهنده وزن. 

میزان چربی استفاده شده در پودر ریل گینز یونیورسال نیز به صورتی کلی 6 گرم است که 4 گرم از این مقدار را چربی اشباع شده برای کمک به افزایش وزن و تبدیل سریع به انرژی استفاده شده است. این محصول فاقد چربی ترانس است. 

از سایر ریز مغزی های موجود در ریال گینر یونیورسال می تواند به وجود مقادیر کمی کلسترول، سدیم، کلسیم، آهن، پتاسیم، فسفر، ید، منیزیم و کلراید اشاره کرد. مجموع ترکیبات فوق می تواند به بدن شما در هر سروینگ 155 گرمی از مکمل گینر یونیورسال انرژی برابر با 600 کالری را برساند که انرژی فوق العاده بالا برای انجام تمرینات ورزشی، افزایش توده و حجم بدن و عضلات و همچنین بهبود عملکرد ورزشی است. 

 

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و کراتین را مشاهده کنید. 

ریل گینز یونیورسال مکمل گینر یونیورسال

 


 

مشخصات پودر رئال گین یونیورسال:

 • مکمل گینر مدرن با تکنولوژی امروزی
 • پروتئین بالا، کربوهیدرات بالا و چربی کم
 • غنی از مواد مغذی نظیر کلسیم، آهن و ید
 • قند کم و منابع چربی سالم 
 • اندازه ها و طعم های مختلف
 • ایده آل برای استفاده به عنوان هارد گینر روتین 
 • حاوی کمپلکس پروتئین برای عضله سازی موثر
 • حاوی طعم های طبیعی
 • 11 سروینگ 155 گرمی

 

 


 

نحوه مصرف پودر ریل گینز یونیورسال:

3/5 پیمانه از ریل گینز را در نیم لیتر نوشیدنی مورد علاقه تان مخلوط کنید.

در صورت نیاز به دریافت انرژی بیشتر می توانید به مخلوط فوق، شیر و مواد دیگر مانند کره بادام زمینی، جو دوسر و موز اضافه نمایید.

 

 


 

ترکیبات پودر ریل گینز یونیورسال (در هر سروینگ 155 گرمی معادل 3.5 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار

Total Fat

6 g

Saturated Fat

4 g

Trans Fat

0 g

Cholesterol

100 mg

Sodium

300 mg

Total Carbohydrate

82 g

Dietary Fiber

4 g

Total Sugars

8 g

Includes 4g Of Added Sugars

**

Protein

53 g

Vitamin D

0 mcg

Calcium

400 mg

Iron

3.9 mg

Potassium

480 mg

Phosphorus

275 mg

Iodine

40 mcg

Magnesium

90 mg

Chloride

240 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پودر ریل گینز:

 • در افراد بالای 18 سال استفاده شود.
 • قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورت استفاده همزمان با سایر فرآورده‌ها یا داروهای دیگر حتما با پزشک داروساز مشورت کنید.
 • این فراورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک، دور از گرما، نور و رطوبت نگهداری نمایید.

 

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1730 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی197920498867950
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6269426701326
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 11

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات