منو
سبد خرید شما

کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون 100 عددی | مولتی ویتامین همراه با جینسینگ

کپسول مولتی ویتامین و مواد معدنی ویتالی تون 100 عددی
کپسول مولتی ویتامین و مواد معدنی ویتالی تون 100 عددی
کپسول مولتی ویتامین و مواد معدنی ویتالی تون 100 عددی
کپسول مولتی ویتامین و مواد معدنی ویتالی تون 100 عددی
کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون 100 عددی | مولتی ویتامین همراه با جینسینگ
 • موجودی: موجود
 • مدل: Vitally Tone Multivitamin and Mineral - 100 Caps
 • SKU: 1809
 • بارکد: 626386851163
500,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون VitallyTone Multivitamin & Minerals یک مولتی ویتامین کامل از محصولات ویتالی تون است. مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون حاوی 23 ترکیب مهم و مورد نیاز برای بدن است اکثر دوزهای استفاده شده در آن دوزهای مجاز روزانه و مورد نیاز بدن یک فرد بزرگسال است. 

 

عموما همه ما به دنبال بهترین مولتی ویتامین برای دریافت مواد مورد نیاز بدن خود می گردیم. کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون را می توان یکی از بهترین مولتی ویتامین های موجود دانست که با تعداد 100 عددی خود می تواند شما را تا حداقل 3 ماه از مصرف سایر مولتی ویتامین ها بی نیاز کند. ترکیبات مهم و مورد نیاز شما در این کپسول ها به علاوه ترکیبات انرژی بخش و آنتی اکسیدان گنجانده شده است تا نیاز شما برطرف شود. 

مولتی ویتامین و مواد معدنی ویتالی تون در واقع مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی، ترکیبات گیاهی و ترکیبات ویژه نظیر روتین، جینسینگ و است که شاید در کمتر از مکملی بتوانید آن را بیابید. در ادامه بررسی داروکالا به توضیح این ترکیبات خواهیم پرداخت. 

شکل طراحی شده مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون 100 عددی ویتالی تون به شکل کپسول های نرم ژلاتینی برای کمک به بلع بهتر و هضم و جذب بهتر محصول است. 

 

برای مشاهده مولتی ویتامین مخصوص آقایان، مولتی ویتامین مخصوص بانوان و مولتی ویتامین مخصوص کودکان بر روی نام آنها کلیک کنید.

مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون

مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون و سیستم ایمنی بدن:

تقویت سیستم ایمنی بدن از جمله اهداف مهم یک مکمل مولتی ویتامین است. برای این منظور در کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون ترکیباتی نظیر ویتامین سی ، ویتامین د3، ویتامین ای و زینک وجود دارد. در هر کپسول ژلاتینی مولتی مینرال ویتالی تون 80 میلی گرم ویتامین سی وجود دارد که می تواند بیشتر نیاز روزانه شما به این ویتامین مهم را تامین کند. همچنین ویتامین د3 با میزان 400 واحد، ویتامین ای با میزان 12 میلی گرم و زینک نیز با میزان 10 میلی گرم در هر کپسول مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون همانند ویتامین سی می توانند بخش عمده ای از نیاز روزانه بدن شما را تامین کنند. 

 

مکمل های تقویت سیستم دفاعی بدن را ببینید.

سیستم ایمنی بدن با مولتی ویتامین و مواد معدنی ویتالی تون

حفظ سلامت استخوان و مفاصل با مولتی ویتامین ویتالی تون:

سلامت استخوان و مفاصل نیز از جمله اهداف مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون است. در این محصول ترکیباتی از جمله مهمترین ترکیب برای استخوان، یعنی کلسیم استفاده شده است. میزان کلسیم استفاده شده در این مولتی ویتامین و مینرال تنها 100 میلی گرم است که بخش کمی از نیاز روزانه را تامین می کند که البته در یک مولتی ویتامین این مقدار استانداری به شمار می آید. 

برای کمک به جذب بهتر کلسیم ویتامین د3 در مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون وجود دارد که تاثیر بسزایی در جذب و سنتز کلسیم دارد. در هر کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون 400 واحد ویتامین د3 وجود دارد که این مقدار می تواند به جذب بهتر کلسیم و کمک به سلامت استخوان ها کافی باشد. 

علاوه بر این برای حفظ سلامت مفاصل نیز زینک و منیزیم کمک کننده خواهند بود. منیزیم در کنار ویتامین های گروه ب می تواند باعث تقویت سیستم عصبی و عضلانی بدن شود. 

 

مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید. 

کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون

افزایش انرژی و کاهش خستگی با مولتی ویتالی تون:

از ویژگی های مهم کپسول مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون وجود ترکیبات انرژی بخش در طی فعالیت های روزانه است. این محصول حاوی عصاره جینسینگ است که می تواند به افزایش انرژی بدن کمک کند و علاوه بر آن بر عملکرد بهتر مغز نیز موثر باشد. علاوه بر جینسینگ ویتامین های گروه ب که نقش مستقیمی در متابولیسم انرژی ما دارند نیز می توانند باعث کاهش خستگی روزانه شوند. 

ویتامین های گروه ب در سنتز و جذب پروتئین ها چربی ها و کربوهیدرات ها تاثیر بسزایی دارند و این کارایی ویتامین های گروه ب باعث کمک به متابولیسم بهتر آنها شده و به بدن برای تولید بیشتر انرژی کمک می کند. همانطور که ذکر شد ویتامین های گروه ب مانند فولیک اسید و ویتامین ب6، نقش مهمی در بهبود عملکرد سیستم عصبی بدن نیز ایفا می کنند. 

 

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید. 

ویتالی تون مولتی ویتامین مینرال

جلوگیری از کم خونی با مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون:

تنها در مولتی ویتامین ها خاص می توانید کلسیم و آهن را در یک ترکیب داشته باشید. کپسول مولتی ویتامین ویتالی تون حاوی مهمترین ماده معدنی مورد نیاز بدن یعنی آهن است. این عنصر معدنی به خصوص در بانوان از اهمیت بیشتری برخوردار است و تامین روزانه آن مهم است. در هر کپسول مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون 14 میلی گرم آهن وجود دارد که مقدار مناسبی برای تامین نیاز روزانه بدن است. این مقدار می تواند از کم خونی ناشی از فقر آهن در بدن جوگیری کند و آهن را در بدن تامین کند.  علاوه بر آهن ویتامین ب 12 نیز در ساخت هموگلوبین خون موثر است . ویتامین ب 12 در هر کپسول ویتالی تون به میزان 2.5 میکروگرم وجود دارد. 

 

مکمل های کم خونی و آهن را مشاهده کنید. 

کم خونی

ترکیبات ویژه مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون:

روتین از جمله ترکیبات غیر آشنا اما موثر در ترکیبات این محصول است. روتین یک رنگدانه گیاهی یا بیوفلاونوئید است که به طور طبیعی در غذاهای رایج مانند پوست سیب، چای سیاه، مارچوبه، گندم سیاه، پیاز، چای سبز، انجیر و بیشتر مرکبات یافت می شود. علاوه بر دریافت آن از غذا، می توانید روتین را به شکل مکمل مانند قرص یا کپسول نیز پیدا کنید. روتین حاوی کوئرستین، آنتی اکسیدانی است که التهاب را کاهش می دهد، می باشد.  روتین ممکن است اثرات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی داشته باشد. همچنین ممکن است در برابر سرطان و سایر بیماری ها محافظت کند.  روتین معمولا برای اوتیسم، پیری پوست، عفونت های راه هوایی ناشی از ورزش و بسیاری از اهداف دیگر استفاده می شود. 

لسیتین سویا نیز ترکیب دیگر مولتی ویتامین ویتالی تون است. لیستین یک افزودنی غذایی است که از چندین منبع - یکی از آنها سویا - به دست می آید. به طور کلی به عنوان یک امولسیفایر یا روان کننده، زمانی که به غذا اضافه می شود، استفاده می شود، اما همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان و محافظ طعم نیز عمل کند.

DMAE Bitartrate ترکیبی است که در بدن برای ساخت کولین مورد استفاده قرار می گیرد، که برای تولید بهینه استیل کولین، انتقال دهنده عصبی اصلی درگیر در حافظه و یادگیری، مورد نیاز است. این ماده به شما کمک می کند تا عملکرد حافظه و یادگیری خود را بهبود بخشید. 

 

سایر مکمل های آنتی اکسیدان را مشاهده کنید. 

ترکیبات ویژه مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون
 

 

مشخصات مولتی ویتامین و مینرال ویتالی تون:

 • محرک قوای ذهنی
 • تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
 • کمک به افزایش انرژی بدن
 • حاوی 23 ترکیب مورد نیاز و ضروری سلامت بدن
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • جلوگیری از کم خونی 
 • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • ترکیبات با دوزهای مجاز روزانه
 • نیرو بخش در هنگام ضعف جسمانی و خستگی
 • مناسب برای پیشگیری و جلوگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی
 • 100 عدد کپسول
 • ساخت ایران (تحت لیسانس سوئیس)

 

 


 

ترکیبات کپسول مولتی ویتامین مینرال ویتالی تون (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Ginseng Extract 10%

40 mg

DMAE Bitartrate

26 mg

Vitamin A

4000 IU

Vitamin D3

400 IU

Vitamin E (alpha-TE)

12 mg (18 IU)

Vitamin C

80 mg

Vitamin B1

2 mg

Vitamin B2

2.4 mg

Vitamin B3

16 mg

Vitamin B6

1.4 mg

Vitamin B12

2.5 µg

Pantothenic Acid

9.16 mg

Potassium

4.2 mg

Calcium

100 mg

Phosphorus

77 mg

Magnesium

100 mg

Iron

14 mg

Zinc

10 mg

Copper

1 mg

Magnesium

100 mg

Fluorine

0.2 mg

Soy Lecithin

66 mg

Rutin

20 mg

 

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف مولتی ویتامین ویتالی تون:

 • در صورت بارداری، شیردهی، مصرف همزمان داروهای دیگر و سابقه آلرژی به هر یک از اجزای فرآورده، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد، در محل خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 100 عدد
سن مصرفبزرگسالان
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس سوئیس)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات