منو
سبد خرید شما

سافت ژل ویتامین د3 2000 ویواتون | تامین ویتامین د3 مورد نیاز بدن

ویتامین دی 2000 ویواتیون
ویتامین دی 2000 ویواتیون
ویتامین دی 2000 ویواتیون
-27 %
ویتامین دی 2000 ویواتیون
ویتامین دی 2000 ویواتیون
ویتامین دی 2000 ویواتیون
سافت ژل ویتامین د3 2000 ویواتون | تامین ویتامین د3 مورد نیاز بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Viva Tune Vitamin D3 2000 - 30 Softgels
 • SKU: 3956
 • بارکد: 626386851109
35,000 تومان
48,200 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل ویتامین د3 2000 ویواتون Viva Tune Vitamin D3 2000  مکمل ویتامین د3 برای تامین و جبران کمبود ویتامین د مورد نیاز بدن است. ویتامین د3 ویوا تیون در هر قرص خود حاوی 2000 واحد ویتامین دی ویتامین د3 است که علاوه بر تامین کامل نیاز روزانه یک فرد بزرگسال و حتی بیشتر از آن، می تواند باعث جبران کمبود این ویتامین مهم در بدن نیز شود.

سافت ژل ویتامین د3 2000 ویواتون به واسطه وجود ویتامین د۳ می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک کند. همچنین از دیگر خواص کپسول ویتامین د3 2000 ویواتیون که شاید اصلی ترین خاصیت ویتامین دی باشد می توان به کمک به افزایش جذب کلسیم در بدن اشاره کرد.

 

ویتامین د۳ می تواند به افزایش جذب کلسیم و همچنین سنتز بهتر این ماده معدنی در بدن شما کمک کند و در نتیجه باعث افزایش سلامت استخوان ها و استحکام آنها شود. همانطور که می دانید اصلی ترین منبع طبیعی ویتامین دی، نور خورشید است. از آنجایی که قرار گرفتن طولانی مدت در زیر تابش مستقیم خورشید برای پوست مضر است، همواره کمبود ویتامین د۳ در افراد مختلف مشاهده می شود. همچنین به دلیل پوشیدن لباس های پوشیده جذب این ویتامین مهم به خصوص در زنان از طریق نور خورشید به خوبی اتفاق نمی افتد و در نتیجه بدن با کمبود ویتامین د مواجه می شود.

همواره توصیه شده به دلیل منابع طبیعی کم ویتامین د۳، از مکمل هایی نظیر سافت ژل ویتامین دی ویواتیون استفاده شود. کپسول ویتامین د۳ ویواتون می تواند به راحتی و بدون آسیب به پوست،‌ نیاز بدن به ویتامین د۳ را تامین کرده و باعث بهبود جذب کلسیم و فسفر در بدن و همچنین تقویت سیستم دفاعی بدن شود.

 

سایر مکمل های ویتامین دی را مشاهده کنید

سایر محصولات و مکمل های ویتامین را مشاهده کنید. 

کپسول ژلاتینی ویتامین د3 2000 ویواتیون

 


 

مشخصات کپسول ژلاتینی ویتامین د۳ 2000 ویوا تیون:

 • تامین ویتامین د۳ مورد نیاز روزانه بدن
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر در بدن
 • هر قرص حاوی 2000 واحد ویتامین د۳
 • جبران کمبود ویتامین د۳

 

 


 

نحوه مصرف سافت ژل ویتامین د۳ 2000 ویواتون:

بزرگسالان روزانه یک قرص ویتامین دی ویواتون را مصرف کرده و یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول ویتامین د۳ ویواتیون (در هر کپسول ژلاتینی)

نام ترکیب

مقدار

Vitamin D3

2000 IU

 

 


 

فواید ویتامین دی در بدن:

ویتامین D ممکن است به پیشگیری از دیابت نوع 1 و نوع 2 کمک کند:

در حالی که مطالعات قطعی نیستند، ویتامین D ممکن است برای پیشگیری از دیابت نوع 1 و نوع 2 مفید باشد. یکی از این مطالعات که در سال 2019 در مجله اروپایی غدد درون ریز منتشر شد، نشان داد که مصرف 6 ماهه مکمل ویتامین D باعث افزایش حساسیت به انسولین در افراد مبتلا به دیابت یا در معرض خطر بالای بیماری می شود. پیشرفت در کسانی که قبلاً آن را دارند.

 

 

ویتامین D ممکن است به درمان فشار خون بالا کمک کند:

یک بررسی در سال 2019 منتشر شده در مجله Current Protein & Peptide Science نشان می دهد که ویتامین D ممکن است در درمان فشار خون بالا - یکی از نشانگرهای بیماری قلبی عروقی - نقش داشته باشد. به گفته نویسندگان این بررسی، "حتی کمبود کوتاه مدت ویتامین D ممکن است به طور مستقیم BP [فشار خون] را افزایش دهد و آسیب اندام هدف را افزایش دهد." محققان در ادامه افزودند که "به دلیل همبستگی زیاد بین ویتامین D و فشار خون بالا، درمان مکمل ویتامین D ممکن است بینش جدیدی در درمان فشار خون بالا باشد."

کپسول ویتامین دی 2000 ویواتون

 

ویتامین D ممکن است به کاهش وزن کمک کند:

چاقی یک عامل خطر شناخته شده برای سطوح پایین ویتامین D است که به این معنی است که ویتامین D بیشتر ممکن است به کاهش وزن کمک کند. یک مطالعه کوچک در سال 2013 در ژورنال تغذیه نشان داد که مصرف ترکیبی از ویتامین D و کلسیم، به ویژه، به شرکت کنندگان دارای اضافه وزن و چاق کمک می کند تا در صورت ترکیب با یک رژیم غذایی با کالری محدود وزن خود را کاهش دهند.

با این حال، تحقیقات اضافی در مورد ویتامین D برای کاهش وزن نتایج متفاوتی را به همراه داشته است. طبق ODS، "تحقیقات موجود نشان می دهد که مصرف مقادیر بالاتر ویتامین D یا مصرف مکمل های ویتامین D باعث کاهش وزن نمی شود.

 

 

ویتامین D ممکن است به مبارزه با افسردگی کمک کند:

خورشید می تواند خلق و خوی شما را روشن کند، و همینطور ویتامین D. طبق یک مقاله مروری در سال 2017 در مجله Neuropsychology، محققان "رابطه قابل توجهی بین افسردگی و کمبود ویتامین D" پیدا کردند. در حالی که آنها اذعان داشتند که تحقیقات بیشتری برای تعریف عملکرد دقیق آن مورد نیاز است - مثلاً اگر سطوح پایین ویتامین D علت یا اثر افسردگی باشد - نویسندگان "غربالگری و درمان کمبود ویتامین D در افراد مبتلا به افسردگی" را توصیه می کنند. این یک راه "آسان، مقرون به صرفه است و ممکن است نتیجه افسردگی را بهبود بخشد.

 

 

چگونه ویتامین D بیشتری دریافت کنیم:

با وجود اینکه به راحتی از طریق نور خورشید، برخی غذاها و مکمل ها در دسترس است، بسیاری از آمریکایی ها هنوز مقادیر ناکافی ویتامین D دریافت می کنند. با توجه به ODS، تقریباً 25٪ از آمریکایی ها ویتامین D کافی ندارند. توصیه روزانه برای بزرگسالان 19 تا 70 ساله، و همچنین زنان باردار و شیرده، 15 میکروگرم (600 IU) در روز است. بزرگسالان بالای 70 سال باید 20 میکروگرم (800 IU) دریافت کنند.

از آنجایی که لزوماً نمی‌توانید به تنهایی متوجه کمبود ویتامین D شوید، بهترین کار این است که با یک متخصص پزشکی مشورت کنید. در حالت ایده آل بهترین روش این است که سطح ویتامین D خون خود را آزمایش کنید تا مشخص شود که آیا سطح ویتامین D خون شما در محدوده کافی است یا خیر. این امر تعیین می کند که آیا مکملی برای دستیابی به وضعیت کافی ویتامین D خون مورد نیاز است یا خیر، و در این صورت، دوز مناسب ویتامین D مکمل مورد نیاز است.

 

خرید ویتامین د3 ویوا تیون

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ویتامین د3:

 • آلومینیوم در بیشتر آنتی اسیدها وجود دارد. ویتامین دی می‌تواند میزان جذب آلومینیوم در بدن را افزایش دهد. این تعامل ممکن است برای افرادی که بیماری کلیوی دارند مشکل ساز شود. ویتامین دی را دو ساعت قبل یا چهار ساعت بعد از آنتی اسید مصرف کنید.
 • ویتامین دی به بدن کمک می‌کند تا کلسیم را جذب کند. کلسیم می‌تواند قلب را تحت تأثیر قرار دهد. از دیگوکسین برای کمک به ضربان قلب شما استفاده می‌شود. مصرف ویتامین دی همراه با دیگوکسین ممکن است اثرات دیگوکسین را افزایش دهد و منجر به ضربان قلب نامنظم شود. اگر از دیگوکسین استفاده می‌کنید، قبل از مصرف مکمل ویتامین دی با پزشک خود مشورت کنید.
 • دو داروی دیلتیازم (Diltiazem )، وراپامیل (Verapamil) با ویتامین دی تداخل دارند. 
 • در دوران بارداری و شیردهی بهتر است قبل از مصرف با پزشک مشورت شود.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار کپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 2291605816088
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد 6263868511093

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات