منو
سبد خرید شما

قرص بی سی ای ای اپکس 180 عددی | حاوی آمینو اسید های زنجیره ای برای ریکاوری عضلات

بی سی ای ای اپکس
بی سی ای ای اپکس
-3 %
بی سی ای ای اپکس
بی سی ای ای اپکس
قرص بی سی ای ای اپکس 180 عددی | حاوی آمینو اسید های زنجیره ای برای ریکاوری عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Apex BCAA - 180 Tabs
 • SKU: 3606
 • بارکد: 626356620065
824,100 تومان
849,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص بی سی ای ای اپکس 180 عددی Apex BCAA مکملی برای ریکاوری عضلات و حاوی آمینو اسیدهای ضروری از محصولات اپکس است. قرص بی سی ای ای اپکس حاوی 3 آمینو اسید ضروری است تا باعث کمک به عضله سازی و همچنین پشتیبانی از عضلات بدن شود. 

 

مکمل بی سی ای ای اپکس از مکمل های محبوب در بین ورزشکاران است، چرا که این محصول باعث افزایش تقویت عضلات بدن خواهند شد. بی سی ای ای اپکس حاوی 3 آمینو اسید زنجیره ای با نام های لوسین، ایزولوسین و والین است. در هر قرص بی سی ای ای اپکس 500 میلی گرم لوسین، 250 میلی گرم ایزولوسین و 250 میلی گرم والین برای حمایت از عضلات وجود دارد. نسبت نرمال و مورد نیاز بدن بی سی دبل ای اپکس نیز نسبت 2:1:1 بوده که یک نسبت استاندارد در مکمل های بی ای ای به حساب می آید. 

 

بی سی ای ای اپکس همچنین در بالا بردن انرژی بدن کمک کرده و باعث رشد عضلات می شوند. همچنین این 3 آمینو اسید از تحلیل عضلات در اثر تمرینات ورزشی سنگین جلوگیری کرده و باعث سلامت عضلات می شود. اسیدهای آمینه شاخه دار(لوسین، ایزولوسین، والین) جز اسیدهای آمینه ضروری در بدن هستند که بدن قادر به تولید آن ها نمی باشد و باید در رژیم غذایی گنجانده شوند تا بتوان از طریق رژیم یا مکمل هایی نظیر بی سی ای ای اپکس ، نیاز بدن  به آن ها را تامین کنیم. ترکیب این سه اسیدامینه در حدود یک سوم بافت ماهیچه های بدن انسان را تشکیل می دهد. مصرف این آمینواسیدها باعث کاهش جذب اسیدآمینه تریپتوفان در مغز می شود. از آنجایی که تریپتوفان پیش ساز هورمون سروتونین است، وجود این اسیدآمینه ها باعث کاهش سروتونین در مغز و در نتیجه کاهش خستگی می شود.

 

سایر آمینو اسید و بی سی ای ای ها را مشاهده کنید.

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

بی سی ای ای 180 تایی اپکس

 


 

مشخصات قرص بی سی ای ای اپکس:

 • حفظ توده خالص عضلانی و جلوگیری از تجزیه آنها
 • رفع خستگی پس از تمرین و کاهش درد عضلانی
 • حاوی آل لوسین، آل والین و آل ایزولوسین
 • رشد عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی
 • سنتز پروتئین و افزایش انرژی بدن
 • کمک به چربی سوزی بدن
 • حاوی 60 سروینگ 

 

 


 

نحوه مصرف مکمل بی سی دبل ای اپکس:

هر روز 3 وعده، هر بار 1 قرص بی سی ای ای اپکس را با آب میل نمایید.

 

 


 

ترکیبات بی سی ای ای اپکس نوتریشن (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Leucine

500 mg

L-Isoleucine

250 mg

L-Valine

250 mg

 

 


 

ورزشکاران چگونه از BCAAS سود می برند؟

ورزشکاران همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد ورزشی و ریکاوری خود هستند و یکی از مکمل هایی که در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است آمینو اسیدهای شاخه دار یا BCAA است. BCAA گروهی از سه آمینو اسید ضروری به نام‌های لوسین، ایزولوسین و والین است که نقش حیاتی در رشد و ترمیم عضلات دارند.

 

فواید بی سی ای ای اپکس

BCAA به تحریک سنتز پروتئین و کاهش آسیب عضلانی کمک می کند. مشخص شده است که ورزشکارانی که مکمل‌های BCAA مصرف می‌کنند، توده عضلانی و قدرت بیشتری نسبت به سایرین دارند.

استقامت را بهبود می بخشد:

BCAA می تواند با کاهش خستگی و درد عضلانی در طول فعالیت بدنی شدید به بهبود استقامت کمک کند. مطالعات نشان داده اند که مکمل BCAA قبل و در حین ورزش می تواند به بهبود عملکرد و تاخیر در خستگی کمک کند.

ریکاوری را افزایش می دهد:

BCAA می تواند با کاهش آسیب و التهاب عضلانی به تسریع ریکاوری پس از ورزش شدید کمک کند. مشخص شده است که ورزشکارانی که مکمل‌های BCAA مصرف می‌کنند نسبت به کسانی که این مکمل‌ها را مصرف نمی‌کنند، زمان بهبودی سریع‌تری دارند و درد عضلانی کمتری دارند.

کاهش از دست دادن عضلات:

BCAA می تواند به کاهش از دست دادن عضله در طول کاهش وزن و محدودیت کالری کمک کند و آن را به یک مکمل مفید برای ورزشکارانی تبدیل می کند که در تلاش برای کاهش وزن هستند.

به جلوگیری از تحلیل عضلانی کمک می کند:

BCAA می تواند به جلوگیری از تحلیل عضلات در افراد مسن و مبتلایان به بیماری های مزمن کمک کند، و آن را به یک مکمل مفید برای ورزشکاران با افزایش سن تبدیل می کند.

 

BCAA یک مکمل قدرتمند است که مطمئناً تغییراتی را در طول تمرین شما ایجاد می کند. مصرف کنندگان منظم BCAA می توانند مزایای سلامتی قابل توجه آن را تضمین کنند. این مکمل به افزایش سطح اکسید نیتریک در بدن کمک می کند. بی سی ای ای یک مکمل نسبتا ایمن و مقرون به صرفه است که می تواند توسط ورزشکاران در هر سطح و سنی مصرف شود. اگر ورزشکاری هستید که به دنبال بهبود عملکرد تمرینی خود هستید، مکمل BCAA نظیر بی سی ای ای اپکس انتخاب مناسبی است.

 

مزایای مکمل بی سی ای ای

BCAA ها چه می کنند؟

این آمینو اسیدها برای رشد و ریکاوری ماهیچه ها مهم هستند و آنها را به یک مکمل محبوب در بین ورزشکاران و بدنسازان تبدیل می کند. طبق مطالعه‌ای که در مجله انجمن بین‌المللی تغذیه ورزشی منتشر شده است، مصرف مکمل‌های BCAA قبل و بعد از ورزش می‌تواند به کاهش آسیب و درد عضلانی و افزایش رشد عضلات کمک کند. مطالعه دیگری که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد، نشان داد که مکمل BCAA در طول ورزش می تواند به بهبود استقامت و کاهش خستگی کمک کند. قرص‌های آمینو BCAA و مکمل‌های قبل از تمرین BCAA اشکال رایج مکمل‌های BCAA هستند.

 

 

مزایای BCAA چیست؟

BCAA یا آمینو اسیدهای شاخه دار، فواید مختلفی را برای ورزشکاران و بدنسازان ارائه می دهد. در اینجا برخی از مزایای کلیدی مکمل با BCAA آورده شده است:

رشد و ریکاوری عضله:

BCAA ها، به ویژه لوسین، نقش مهمی در سنتز پروتئین ماهیچه ایفا می کنند. مطالعه ای که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد نشان داد که مکمل های BCAA قبل و بعد از ورزش می تواند به رشد و ریکاوری عضلات کمک کند.

 

کاهش آسیب و درد عضلانی:

آسیب عضلانی ناشی از ورزش می تواند منجر به درد و کاهش عملکرد ورزشی شود. مطالعه ای که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد نشان داد که مکمل های BCAA قبل و بعد از ورزش می تواند به کاهش آسیب و درد عضلانی کمک کند.

 

افزایش تولید هورمون آنابولیک:

یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی نشان داد که مکمل BCAA می تواند به افزایش تولید هورمون های آنابولیک مانند تستوسترون و هورمون رشد کمک کند، که می تواند به رشد عضلات کمک کند. وقتی صحبت از مصرف BCAA می شود، 

خرید بی سی ای ای اپکس

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی ای ای اپکس:

 • افراد زیر 18 سال و یا افرادی که مشکوک به بیماری هستند و دارو مصرف می‌کنند، بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‌های باردار و شیرده بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • این فرآورده صرفا مکمل ورزشی بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نیست.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 180 عددی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی70123011010008
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263566200657

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات