منو
سبد خرید شما

قرص آمینو 2222 و ال کارنیتین دوبیس 200 عددی | ریکاوری سریع عضلات

قرص آمینو ۲۲۲۲ دوبیس
-12 % ناموجود
قرص آمینو 2222 و ال کارنیتین دوبیس 200 عددی | ریکاوری سریع عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Doobis Amino Whey 2222 + L-Carnitine - 200 Tabs
 • SKU: 2623
 • بارکد: 626205720295
520,300 تومان
591,300 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس نوتریشن Doobis Amino Whey 2222 مکمل آمینو اسید برای عضله سازی و همچنین ریکاوری عضلات است. آمینو ۲۲۲۲ و ال کارنیتین دوبیس حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها از جمله آمینو اسیدهای شاخه دار یا BCAA ها برای تقویت عضلات ورزشکاران می باشد.

 

قرص آمینو ۲۲۲۲ دوبیس، مناسب برای ریکاوری و ترمیم عضلات است. همچنین آمینو وی ۲۲۲۲ دوبیس نوتریشن به عضله سازی و ساخت عضلات کمک می کند. قرص آمینو ۲۲۲۲ دوبیس یک منبع برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن و همچنین منبع غنی از آمینو اسیدها است. آمینو ۲۲۲۲ باعث بالانس نیتروژن در بدن ورزشکاران می شود.

 

سایر مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

آمینو ۲۲۲۲ دوبیس با کارنیتین

 

چه آمینو اسیدهایی در آمینو ۲۲۲۲ وجود دارد؟

در هر قرص آمینو ۲۲۲۲ حاوی ۲ گرم پروتئین است که مقدار حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها است. از جمله آمینو اسیدهای موجود در آمینو ۲۲۲۲، می تواند به آمینو اسیدهای زنجیره ای یا بی سی ای ای اشاره کرد. بی سی ای ای ها شامل ۳ آمینو اسید ضروری هستند که بدن قادر به ساخت آنها نیست. لوسین، ایزولوسین و والین، ۳ آمینو اسید زنجیره ای هستند که در آمینو ۲۲۲۲ وجود دارند. این ۳ آمینو اسید نقش مهمی در حفظ سلامت عضلات و ریکاوری عضلات دارند.

از سایر آمینو اسیدهای مورد استفاده در آمینو ۲۲۲۲ دوبیس، می توان به آلانین، آرژنین، سیستئین، گلوتامیک اسید، هیستیدین، لیزین، پرولین، سرین و تیروزین اشاره کرد. در مجموع در آمینو ۲۲۲۲، 18 آمینو اسید ضروری و نیمه ضروری برای ورزشکاران تعبیه شده است که به آنها در حفظ و افزایش ساخت عضلات کمک کرده و عضلات را از آسیب و تخریب محافظت می کنند.

 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

 

قرص آمینو ۲۲۲۲ پلاس ال کارنیتین دوبیس نوتریشن

 

آیا آمینو ۲۲۲۲ باعث اضافه وزن می شود؟

آمینو ۲۲۲۲ یک مکمل مناسب برای دوران کات و همچنین مناسب برای ورزشکارانی است که قصد کاهش وزن را دارند، می باشد. در مکمل آمینو ۲۲۲۲ از هیچ ترکیبی که باعث افزایش وزن شود، استفاده نشده است. این محصول فاقد کربوهیدرات و فاقد چربی است و در هر قرص آمینو وی ۲۲۲۲ دوبیس نوتریشن تنها 10 کالری انرژی وجود دارد.

 

همچنین آمینو اسید ال کارنیتین نیز به صورت افزوده، در این محصول اضافه شده است. میزان کارنیتین در هر قرص آمینو ۲۲۲۲، 5 میلی گرم است. ال کارنیتین خود یک چربی سوز است و باعث افزایش سوخت و ساز بدن خواهد شد. همچنین می توانید در کنار این محصول از مکمل ال کارنیتین 500 دوبیس نیز استفاده نمایید.

در نتیجه آمینو ۲۲۲۲ به هیچ وجه باعث اضافه وزن و چاقی نخواهد شد. این محصول فاقد چربی، چربی ترانس، کلسترول، فیبر، شکر و کربوهیدرات می باشد. همچنین استفاده از پروتئین با کیفیت در این محصول، آمینو ۲۲۲۲ را به یک محصول قابل رقابت با نمونه های خارجی تبدیل کرده است.

 

قرص آمینو ۲۲۲۲ و ال کارنیتین

 


 

مشخصات قرص آمینو وی ۲۲۲۲ + کارنیتین دوبیس نوتریشن:

 • کمک به عضله سازی
 • کمک به ریکاوری عضلات
 • حمایت از عضلات
 • استفاده از پروتئین با کیفیت
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها
 • حاوی آمینو اسیدهای زنجیره ای BCAA's
 • حاوی ال کارنیتین برای چربی سوزی
 • بدون کربوهیدرات، شکر و چربی
 • کمک به افزایش توده عضلات
 • ۲ گرم پروتئین در هر قرص
 • ایجاد بالانس نیتروژن بدن

 

 


 

نحوه مصرف آمینو ۲۲۲۲  دوبیس:

روزانه ۳ بار، هر بار ۲ عدد قرص آمینو ۲۲۲۲ (مجموعا ۶ عدد قرص در روز) همراه با آب میل نمایید.

 

 


 

ترکیبات قرص آمینو ۲۲۲۲ دوبیس نوتریشن (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Calories

10

Total Fat

0 g

L-Carnitine

5 mg

Total Carbohydrate

0 g

Protein

2 g

 

 


 

آیا آمینو اسیدها عضلات بزرگتری می سازند؟

آمینو اسیدها عملکرد تمرینی را افزایش می دهند، ریکاوری را بهبود می بخشند و به عضله سازی کمک می کنند. اما آیا باید مکمل‌هایی بخریم تا در حین تمرین آماده باشیم؟

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. رایج‌ترین مکمل عضله‌سازی را می‌توانید دقیقاً در داروکالا پیدا کنید. پروتئین نامیده می شود.

هنگامی که پروتئین می خورید، بدن شما پروتئین را به اسیدهای آمینه تجزیه می کند. سپس از آن اسیدهای آمینه برای ترمیم و رشد فیبرهای عضلانی جدید استفاده می شود. هنگامی که مقدار کافی پروتئین مصرف می کنید، بدن شما چیزی به نام تعادل مثبت نیتروژن را تجربه می کند.

 

فواید آمینو اسیدهای در بدن

 

تعادل نیتروژن معیاری برای متابولیسم پروتئین است. این ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما به سادگی به این معنی است که اگر دریافت نیتروژن به بدن شما بیشتر از از دست دادن نیتروژن از بدن شما باشد، کل پروتئین بدن افزایش می یابد. این تعادل مثبت به بدن شما سیگنال می دهد که خود را در حالت آنابولیک یا عضله سازی قرار دهد.

در اینجا یک نکته جالب وجود دارد: دوره های رشد در کودکان، کم کاری تیروئید، ترمیم بافت و بارداری نیز با تعادل مثبت نیتروژن همراه است.

افرادی که به مقادیر کافی پروتئین دسترسی ندارند ممکن است دچار آتروفی عضلانی و تحلیل رفتن عضلات شوند. مقدار توصیه شده روزانه (RDA) ایالات متحده برای پروتئین 0.36 گرم در هر پوند وزن است. احتمالاً گزارش‌هایی شنیده‌اید که می‌گویند آمریکایی‌ها بسیار بیشتر از مقدار مورد نیاز پروتئین می‌خورند. اما این دقیقاً درست نیست.

اکثر آمریکایی ها به طور منظم ماهیچه های زیر هالتر را پاره نمی کنند. اما برای یک فرد فعال که ورزش می کند، دریافت پروتئین تقریباً 0.45 گرم به ازای هر پوند از وزن بدن کافی است.

 

اما قبل از این که عدد بالاتری که من دادم شما را به این فکر بیندازد که پروتئین بیشتر باید بهتر باشد، به خاطر داشته باشید که بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند که مصرف پروتئین بیش از 1.2 گرم به ازای هر پوند از وزن بدن هیچ مزیت دیگری برای عضله‌سازی ندارد. در واقع، در موارد شدید، مصرف بیش از حد پروتئین می تواند خطر کم آبی بدن و آسیب کلیه را افزایش دهد.

بنابراین بله، برای عضله سازی باید پروتئین کافی مصرف کنیم، اما زیاده روی نکنید. محققان اخیراً با دادن استیک به افراد تأثیر پروتئین را بر سنتز عضلانی اندازه‌گیری کردند و سپس سرعت ساخت بافت عضلانی جدید در بدن بعد از غذا را اندازه‌گیری کردند. آنها دریافتند که سنتز عضلات پس از خوردن مقداری گوشت گاو تا 50 درصد افزایش یافت. اما 4 اونس گوشت گاو به همان اندازه 12 اونس کار می کرد.

 

خرید قرص آمینو ۲۲۲۲ و ال کارنیتین دوبیس

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف آمینو ۲۲۲۲:

 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‌های باردار و شیرده بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی قرص امینو وی ۲۲۲۲ دوبیس مصرف نکنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
 • افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 200 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی89221
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057202958
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 200

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات