منو
سبد خرید شما

پودر وی پروتئین پرو یوروویتال 1000 گرم | پروتیین وی ۱۰۰ درصد برای عضلات

پروتئین وی پرو یوروویتال ۱ کیلویی
-46 %
پودر وی پروتئین پرو یوروویتال 1000 گرم | پروتیین وی ۱۰۰ درصد برای عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurho Vital Whey Pro - 1000 g
 • SKU: 4071
 • بارکد: 426012033345
1,950,000 تومان
3,597,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

پودر پروتئین وی پرو یورو ویتال 1000 گرمی Eurho Vital Whey Pro مکمل بدنسازی و ورزشی حاوی پروتئین ۱۰۰٪ است. پودر وی پروتئین پرو یوروویتال یک مکمل با کیفیت و حاوی وی پروتئین خالص برای افزایش حجم عضلات و قدرت عضلات است. پروتئین وی پرو یوروویتال یک مکمل حرفه ای برای ورزشکاران حرفه ای در تمامی رشته هاست.

 

یوروویتال پروتئین خود را در اندازه مختلف برای تامین نیازهای مختلف تولید کرده است. پودر پروتئین وی پرو یوروویتال نیز در اندازه ۱ کیلویی مناسب برای افزایش عملکرد ماهیچه ها در تمرینات ورزشی است. ۱۰۰۰ گرم وی پروتیین پرو یورو ویتال حاوی ۳۳ سروینگ 30 گرمی است. در هر وعده یا سروینگ 30 گرمی از وی پرو یورو ویتال، ۲۲ گرم وی پروتئین خالص وجود دارد که می تواند به عضلات شما قدرت و انرژی لازم را برساند.

در پروتئین وی پرو یوروویتال از پروتئین های ترکیبی استفاده شده است. به این معنی که در ۲۲ گرم پروتئین موجود در هر سروینگ، پروتئین وی کنسانتره و پروتئین وی ایزوله برای عملکرد بهتر عضلات وجود دارد. ویتامین ب۶ نیز برای کمک به سنتز بهتر پروتئین در بدن شما به میزان 4.9 میلی گرم در هر ۱۰۰ گرم پودر وی پرو یوروویتال وجود دارد.

هر دو پروتئین یعنی پروتئین وی ایزوله و کنسانتره، پروتئین های کاملی هستند، به این معنی که به طور کلی فواید سلامتی مشابهی را با مکمل های پروتئین وی به شما ارائه می دهند. آنها منبع بسیار خوبی از پروتئین خالص و اسیدهای آمینه ضروری هستند و به کاهش وزن، رشد عضلات و سلامت عمومی کمک می کنند.

 

وی پروتئین یوروویتال ۱۰۰۰ گرمی یک مکمل پروتئین با کیفیت برای ورزشکاران است. این محصول می تواند باعث افزاش توان و انرژی عضلات و جلوگیری از تخریب عضلات شود. طعم شکلات خاص پروتئین وی پرو یوروویتال نیز تجربه جدیدی از مصرف مکمل پروتئین وی به شما خواهد داد. اما در ادامه به سوالات احتمالی شما درباره این محصول پاسخ خواهیم داد.

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

whey protein pro eurho vital 1000 g

 


 

آیا در پروتئین وی یوروویتال آمینو اسید و بی سی ای ای وجود دارد؟

البته. وی پروتیین پرو یورو ویتال حاوی طیف وسیعی از آمینو اسید ها از جمله آمینو اسیدهای شاخه دار BCAA's و آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری است. وجود این آمینو اسیدها در پروتئین وی یوروویتال باعث افزایش مقاومت عضلات و جلوگیری از تخریب عضلات در تمرینات سخت عضلانی می شود.

 

پودر پروتئین وی یورو ویتال

 

مقدار آمینو اسیدهای در وی یورو ویتال چقدر است؟

مهمترین آمینو اسیدهایی که هر ورزشکاری به دنبال آن است، آمینو اسیدهای شاخه ای یا زنجیره ای یا به اختصار bcca است. مکمل بی سی ای ای شامل ۳ آمینو اسید اصلی با نام های لوسین، ایزولوسین و والین هستند که تاثیر بسیار مفیدی در ساختار عضلات و محافظت از آن دارند. مقدار لوسین در هر ۱۰۰ گرم از پروتیین وی پرو یوروویتال 8 گرم است. مقدار ایزولوسین در ۱۰۰ گرم، 5.2 گرم است و مقدار والین 4.6 گرم در هر ۱۰۰ گرم از وی پروتئین یورو ویتال است.

اما میزان سایر آمینو اسیدهای موجود در وی پروتئین پرو یوروویتال ۱ کیلویی نیز به میزان متناسبی قرار داده شده است. میزان دقیق این ترکیبات که شامل آمینو اسیدهای آلانین، آرژنین، ال سیستئین،‌ ال لیزین، پرولین، ال تیروزین و ... در جدول ترکیبات این محصول در ادامه اشاره خواهد شد.

 

پروتئین وی یورو ویتال ۱۰۰۰ گرمی

 

نسبت کربوهیدرات به پروتئین یورو ویتال چقدر است؟

نسبت کربوهیدرات به پروتئین نیز در مکمل های پروتئین برای ورزشکاران مهم است. در هر سروینگ ۳۰ گرمی از پروتئین وی پرو یورو ویتال حدودا 22.8 گرم پروتئین وجود دارد. در هر میزان از پودر وی یوروویتال کربوهیدرات به میزان 2 گرم وجود دارد. یعنی نسبت پروتئین به کربوهیدرات در پروتئین وی پرو یوروویتال 11 به 1 است. این نسبت یک عضله سازی با کیفیت را برای ورزشکاران به ارمغان می آورد.

اما نکته قابل توجه در این محصول این است که این محصول در هر سروینگ ۳۰ گرمی حاوی حدودا ۱ گرم شکر است، همچنین در همین مقدار به میزان تقریبی 3 گرم چربی وجود دارد.

البته همین مقدار و ترکیب پروتئین، کربوهیدرات و چربی می تواند در هر سروینگ انرژی معادل 112 کیلوکالری برای شما به ارمغان بیاورد. این میزان باعث تقویت عضلات و افزایش انرژی در هنگام تمرینات سخت ورزشی خواهد شد.

 

وی پرو یورو ویتال ۱ کیلویی

 


 

مشخصات مکمل وی پرو یورو ویتال 1 کیلویی:

 • کمک به افزایش عضله سازی
 • پروتئین وی 100٪ با کیفیت
 • حاوی ویتامین ب۶ برای سنتز بهتر پروتیین در بدن
 • حاوی ۲۲ گرم پروتئین در هر سروینگ
 • افزایش توان و قدرت عضلات
 • جلوگیری از تخریب عضلات
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها از جمله BCAA
 • نسبت بالای پروتئین نسبت به کربوهیدرات
 • حاوی پروتئین ترکیبی شامل پروتئین وی کنسانتره و وی ایزوله
 • با طعم خاص شکلات
 • کمک به بازسازی و ریکاوری عضلات
 • جلوگیری از خستگی عضلات و افزایش انرژی عضلات

 

 


 

نحوه مصرف پروتئین وی یوروویتال 1000 گرمی:

بزرگسالان، روزانه 30 گرم (معادل یک سروینگ) از پودر وی پرو یوروویتال را داخل 300 میلی لیتر آب حل و میل کنید.

 

 


 

ترکیبات پودر وی پروتیین یورو ویتال (در هر ۳۰ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Energy

112 kcal

Fat :

1.6 g

of Which Saturates

1.2 g

Carbohydrate :

2 g

of Which Sugar

0.98 g

Protein

22.8 g

Salt

0.26 g

Vitamin B6

1.4 mg

Amino Acid Profile Per 100 g Protein :

L-Alanine

3.6 g

L-Arginine

1.9 g

L-Aspartic acid

8.4 g

L-Cysteine

1.4 g

L-Glutamic acid

14.1 g

L-Glycine

1.3 g

L-Histidine

1.4 g

L-Isoleucine

5.2 g

L-Leucine

8 g

L-Lysine

6.6 g

L-Serine

3.7 g

L-Phenylalanine

2.4 g

L-Proline

4.5 g

L-Methionine

1.2 g

L-Valine

4.6 g

L-Tyrosine

2.2 g

L-Tryptophan

1.8 g

L-Threonine

5.4 g

 

 


 

پروتئین چیست؟

پودرهای پروتئینی، نوشیدنی ها و پروتئین بارها از محبوب ترین مکمل های غذایی هستند.  یکی از رایج ترین انواع پروتئین موجود در این محصولات، آب پنیر یا وی است که از لبنیات به دست می آید.  انواع مختلفی از پروتئین آب پنیر از جمله وی ایزوله و کنسانتره آب پنیر وجود دارد.

 

 

پروتئین آب پنیر چیست؟

بیشتر پروتئین موجود در میله های پروتئینی، نوشیدنی ها و پودرها از شیر به دست می آید. هنگامی که شیر برای تشکیل پنیر یا ماست فرآوری می شود، مایع باقی مانده آب پنیر نامیده می شود. این مایع حاوی پروتئین های سریع هضم است که معمولاً پروتئین آب پنیر یا پروتئین وی نامیده می شود. از همین نوع پروتئین در پروتئین وی پرو یوروویتال استفاده شده است.

قبل از فرآوری، حدود 20 درصد از پروتئین موجود در شیر از آب پنیر و 80 درصد دیگر از پروتئین های کازئین با سرعت هضم کندتر تشکیل شده است.  آب پنیر و کازئین هر دو پروتئین های باکیفیت در نظر گرفته می شوند زیرا حاوی تمام آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن شما هستند. با این حال، آب پنیر به ویژه برای افزایش تولید پروتئین جدید در عضلات شما مفید است.

انواع مختلفی از پروتئین آب پنیر در مکمل ها استفاده می شود. دو مورد از رایج‌ترین شکل‌ها عبارتند از ایزوله آب پنیر و کنسانتره آب پنیر. این فرم ها با استفاده از تکنیک های مختلف فرآوری تولید می شوند و از نظر محتوای غذایی کمی متفاوت هستند.

 

پروتئین وی آب پنیر چیست

 

تفاوت بین ایزوله آب پنیر و کنسانتره آب پنیر چیست؟

چندین تفاوت تغذیه ای بین ایزوله آب پنیر و کنسانتره وجود دارد. این تفاوت ها ناشی از روش های پردازش است. هنگامی که آب پنیر مایع به عنوان محصول جانبی تولید پنیر یا ماست جمع آوری می شود، چندین مرحله پردازش را برای افزایش محتوای پروتئین خود طی می کند. پس از به دست آوردن غلظت کافی پروتئین، مایع را می توان خشک کرد تا پودر کنسانتره آب پنیر تشکیل شود که از وزنی 80 درصد پروتئین تشکیل شده است. 20 درصد باقیمانده پودر کنسانتره آب پنیر حاوی کربوهیدرات و چربی است.

اگر از مراحل مختلف فرآوری برای کاهش محتوای چربی و کربوهیدرات آب پنیر استفاده شود، می توان پودر ایزوله آب پنیر حاوی 90 درصد یا بیشتر پروتئین وزنی تولید کرد. به طور کلی، مراحل پردازش مورد استفاده در تولید ایزوله آب پنیر منجر به محتوای پروتئین بالاتر و محتوای چربی و کربوهیدرات کمتر در هر وعده می شود. با این حال، انواع اسیدهای آمینه موجود در هر دو شکل آب پنیر تقریباً یکسان هستند، زیرا آنها از پروتئین های مشابهی مشتق شده اند.

جدول زیر تفاوت های کلیدی بین ایزوله آب پنیر استاندارد و مکمل کنسانتره آب پنیر را در هر وعده 100 کالری نشان می دهد:

 

وی ایزوله

وی کنسانتره

مراحل تولید

زمانبر و زیاد

سریع و کم
پروتئین23 گرم

18 گرم

کربوهیدرات1 گرم

3.5 گرم

چربی0 گرم

1.5 گرم

لاکتوز

تا 1 گرم

تا 3 گرم
هزینه تولید

زیاد

کم

 

وی ایزوله علاوه بر داشتن کربوهیدرات کل کمتر، دارای لاکتوز کمتری نیز می باشد. این بدان معناست که برای کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند می تواند انتخاب بهتری باشد.  با این وجود، مقدار لاکتوز در هر دو شکل پروتئین وی احتمالاً به اندازه کافی برای کسانی که به لاکتوز حساسیت ندارند، کم است. 

علاوه بر تفاوت‌های تغذیه‌ای، تفاوت‌های هزینه‌ای نیز بین این دو نوع پروتئین وی وجود دارد. به طور کلی، ایزوله وی  گرانتر از کنسانتره وی است.  در حالی که این بر اساس خلوص بالاتر ایزوله آب پنیر منطقی است، مصرف مقدار بیشتری کنسانتره آب پنیر می تواند همان دوز پروتئین را برای شما به ارمغان بیاورد، حتی با هزینه کمتر.

 

تفاوت وی ایزوله و وی کنسانتره در پروتئین پرو یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین وی یوروویتال:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی،‌ از مصرف وی پرو یوروویتال خودداری کنید.
 • این فرآورده صرفا مکمل غذایی بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک و دور از نور نگهداری شود.
 • وی پروتئین یوروویتال را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2064633743950320
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد4260120333454
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 33

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات