منو
سبد خرید شما

پودر پروتئین وی گلد رانتک 2270 گرم | پروتئین وی با کیفیت با چربی و کربوهیدرات کم

پروتئین وی رانتک
-12 %
پودر پروتئین وی گلد رانتک 2270 گرم | پروتئین وی با کیفیت با چربی و کربوهیدرات کم
 • موجودی: موجود
 • مدل: Runtech Whey Protein Gold - 2270 g
 • SKU: 3561
 • بارکد: 626205720456
2,727,900 تومان
3,100,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پروتئین وی گلد رانتک Runtech Whey Protein Gold 2270 g به تامین بخش مهمی از نیاز بدن به پروتئین می پردازد و می تواند به افزایش سطح سلامتی ماهیچه های بدن کمک کند. وی پروتئین رانتک حاوی وی پروتئین کنسانتره است که می تواند به افزایش عضله سازی و همچنین از کوفتگی عضلات جلوگیری کرده و به کاهش خستگی عضلانی کمک موثری می‌کند و زمان ریکاوری را پایین می‌آورد.

 

پروتئین وی گلد رانتک انرژی بدن را تامین کرده و باعث افزایش توان عضلات و همچنین باعث بهبود عملکرد ورزشی می شود. از ویژگی های مهم پروتئین وی گلد رانتک می توان به رشد و افزایش حجم عضلات اشاره کرد. بدن شما برای رشد و نگهداری از بافت ها به پروتئین نیاز دارد. پروتئین ها باعث می شوند که بدن شما رشد خود را به صورت مداوم انجام دهد. برای انجام پروسه رشد پروتئین ها شکسته می شوند، بافت ها دوباره بازیابی می شوند و در نتیجه احتیاجات بدن برطرف خواهد شد.

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

پروتئین وی گلد رانتک

 

میزان ترکیبات و سروینگ پروتئین وی رانتک:

پروتئین وی گلد رانتک حاوی 2270 گرم پودر است که می تواند 73 سروینگ 31 گرمی را برای شما تامین کند. اولین و مهمترین جزئیات در ترکیبات هر مکمل پروتئینی، وجود میزان پروتئین است. میزان پروتئین استفاده شده در وی گلد رانتک 24 گرم به ازای هر سروینگ است. این مقدار پروتئین میزان قابل توجهی است برای یک مکمل پروتئین است که می تواند به ورزشکاران در تامین پروتئین بدن کمک شایانی کند.

از ویژگی های برتر پروتئین وی رانتک می توان به درصد بسیار کم کربوهیدرات و چربی در این محصول اشاره کرد. وی پروتئین گلد رانتک در هر سروینگ تنها حاوی 1 گرم چربی است. مقدار کل کربوهیدرات استفاده شده در پروتئین رانتک نیز تنها 4 گرم است که نسبت پروتئین به کربوهیدرات در این محصول نسبت 6 به 1 است که نسبت مناسبی برای یک مکمل پروتئین برای ورزشکاران است. میزان شکر استفاده شده نیز در این محصول تنها 2 گرم است.

پروتئین ها در هر گرم 4 کالری دارند. دقیقا این میزان از انرژی توسط کربوهیدرات ها هم تامین می شود. چربی ها بیشترین میزان انرژی را تامین می کنند. یعنی در هر گرم 9 کالری دارند. اگر چه که بدن در وهله آخر برای استفاده از انرژی به سراغ پروتئین می رود زیرا پروتئین عملکردهای بسیار مهم تری در بدن دارد.

این ترکیبات می تواند در هر سروینگ انرژی برابر با 120 کالری برای بدن تامین کرده و عملکرد ورزشی را بهبود دهد. وی گلد رانتک می تواند برای ورزشکاران یک عضله سازی با کیفیت را به ارمغان آورد. این محصول ساخت ایران و تحت فرمول فرانسوی است.

مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید.

خرید پروتئین وی گلد رانتک

 


 

مشخصات پروتئین وی گلد رانتک:

 • حاوی پروتئین وی با کیفیت
 • با درصد بسیار کم چربی و کربوهیدرات
 • کمک به ساخت عضلات بدن
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها
 • جلوگیری از تحلیل عضلات
 • افزایش عملکرد ورزشی
 • افزایش توان عضلات
 • کمک به ریکاروی سریع عضلات و کاهش خستگی
 • حاوی 73 سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف پروتئین وی رانتک:

یک پیمانه از پروتئین وی رانتک را در 250 میلی لیتر آب حل نموده سپس میل نمایید.

 

 


 

ترکیبات پروتئین وی رانتک (در هر سروینگ ۳۱ گرمی):

نام ترکیب

مقدار

Calories

120

Total Fat :

1 g

Saturated Fat

0.5 g

Trans Fat

0 g

Cholesterol

50 mg

Sodium

130 mg

Total Carbohydrate :

4 g

Sugars

2 g

Protein

24 g

Vitamin A

**

Vitamin C

**

Calcium

**

Iron

**

 

 


 

کنسانتره پروتئین وی چیست؟

جای تعجب نیست که بیشتر مردم کنسانتره پروتئین آب پنیر را با شیک های بعد از تمرین مرتبط می دانند. پروتئین آب پنیر به شما کمک می کند تا عضله بسازید و سریعتر ریکاوری کنید. اما این خیلی بیشتر از یک مکمل بعد از تمرین است.

کنسانتره پروتئین آب پنیر یکی از قابل هضم ترین و در دسترس ترین پروتئین های موجود است. این یک راه ارزشمند برای افزودن پروتئین کامل به رژیم غذایی شما - در هر زمانی از روز است.

آب پنیر از پنیرسازی به دست می آید. پنیرسازها شیر را گرم می کنند و سپس یک اسید (اغلب آب لیمو یا سرکه) به آن اضافه می کنند. اسید باعث تشکیل جامدات (کشک) می شود. وقتی آنها برداشته می شوند، مایعی که باقی می ماند آب پنیر است. وی کنسانتره آن مایعی است که به صورت پودر خشک شده است.

کنسانتره آب پنیر عمدتاً پروتئینی با حداقل چربی و کربوهیدرات است. این پروتیین به دلیل ترکیبات زیست فعال گرانبهایی که دارد، خاص است، که به آب پنیر مزایای تقویت کننده سیستم ایمنی و آنتی اکسیدانی آن را می دهد. گزینه دیگر ایزوله پروتئین آب پنیر است که برای افزایش محتوای پروتئین بیشتر فیلتر می شود (اگرچه برخی از آن ترکیبات خاص را از دست می دهد).

 

پروتیین رانتک کنسانتره

 

فواید کنسانتره پروتئین وی:

دلیلی وجود دارد که بدنسازان و ورزشکاران پروتئین وی را دوست دارند - این پروتئین برای رشد و ترمیم عضلات عالی است. اما کنسانتره پروتئین آب پنیر بسیار بیشتر از اینها ارائه می دهد:

کاهش چربی:

می خواهید چند پوند کم کنید؟ سعی کنید پروتئین وی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. وی شما را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد، قند خون شما را تثبیت می‌کند و از سلول‌های شما در برابر استرس محافظت می‌کند، که همگی به کاهش مداوم چربی کمک می‌کنند. افرادی که روزانه 50 گرم کنسانتره پروتئین آب پنیر مصرف می کردند، طی 6 ماه، کاهش تدریجی چربی را مشاهده کردند.

 

کاهش هوس ها:

آیا برای دوری از شیرینی ها و تنقلات تلاش کرده اید؟ پروتئین وی می تواند کمک کند. کنسانتره آب پنیر می تواند افزایش قند خون را تا حدود 20 درصد بعد از یک وعده غذایی غنی از کربوهیدرات کاهش دهد. قند خون ثابت باعث می شود که شما کمتر تمایل به خوردن غذاهای ناسالم داشته باشید.

 

کاهش استرس و تقویت ایمنی:

 پروتئین وی حاوی آنزیم ها و کوفاکتورهای ارزشمندی است که گلوتاتیون، قوی ترین آنتی اکسیدان بدن شما را افزایش می دهد. گلوتاتیون از سلول های شما در برابر استرس محافظت می کند. همچنین سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می‌کند و در زمان‌های سخت سلامت شما را حفظ می‌کند. هنگامی که احساس ناراحتی یا بیماری می کنید از کنسانتره آب پنیر استفاده کنید. ممکن است کمک کند.

 

فراهمی زیستی و هضم آسان:

همه پروتئین ها یکسان ساخته نمی شوند - برخی از آنها در برابر هضم مقاومت می کنند و در واقع فواید تغذیه ای زیادی ندارند. محققان مقیاسی به نام امتیاز اسید آمینه تصحیح شده با قابلیت هضم پروتئین (PDCAAS) ایجاد کردند تا آن تفاوت ها در هضم را توضیح دهد و ارزش واقعی پروتئین ها را دریابد. مقیاس از 0 تا 1 است که 1 زیستی ترین و با ارزش ترین پروتئین است. پروتئین آب پنیر یکی از معدود پروتئین هایی است که امتیاز 1 را کسب می کند. به طور استثنایی در دسترس زیستی است که آن را به یک منبع پروتئین با ارزش ویژه تبدیل می کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، هضم آسان آب پنیر آن را برای افرادی که روده های حساسی دارند یا با جذب مواد مغذی مشکل دارند، مفید است.

وی کنسانتره یک راه عالی برای دریافت پروتئین است، چه بعد از تمرین و چه به عنوان یک میان وعده مناسب. است.

 

پروتئین وی گلد رانتک

 

چگونه بهترین کنسانتره پروتئین آب پنیر را انتخاب کنیم؟

مراقب افزودنی های موجود در کنسانتره آب پنیر باشید. هنگام خرید وی کنسانتره، حتما برچسب قند، شیرین کننده های مصنوعی مانند سوکرالوز، آسپارتام، و آسه سولفام پتاسیم و هر طعم یا رنگ مصنوعی را بررسی کنید.

به طور خلاصه، بهترین کنسانتره آب پنیر عبارت است از:

 •      بدون قند
 •      بدون شیرین کننده مصنوعی
 •      طعم طبیعی دارد
 •      ارگانیک. آلی

 

خرید محصولات رانتک

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین رانتک:

 • افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند .
 • در صورت حساسیت به اجزای تشکیل دهنده از جمله به شیر، بادام زمینی، سویا یا تخم مرغ و ... قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید .
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید .
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده از مصرف محصول خودداری کنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید .
 • دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • پس از هر بار مصرف درب قوطی را ببندید .
 • پودر پروتیین وی گلد رانتک جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2270 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1228176913
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057204563
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 73

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات