منو
سبد خرید شما

قرص فلکسی مکس یوروویتال | انعطاف پذیری و افزایش سلامت مفاصل

فلکسی مکس یوروویتال
فلکسی مکس یوروویتال
فلکسی مکس یوروویتال
-38 %
فلکسی مکس یوروویتال
فلکسی مکس یوروویتال
فلکسی مکس یوروویتال
قرص فلکسی مکس یوروویتال | انعطاف پذیری و افزایش سلامت مفاصل
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital FlexiMax - 60 Tabs
 • SKU: 4475
 • بارکد: 626066180381
363,800 تومان
588,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص فلکسی مکس یوروویتال Eurhovital FlexiMax  مکملی برای سلامت مفاصل و غضروف ها از محصولات یوروویتال است. فلکسی مکس یوروویتال، حاوی 3 ترکیب فعال در حفظ سلامت و افزایش انعطاف پذیری مفاصل یعنی ترکیب محبوب گلوکزامین، کندروئتین و ام اس ام است. 

این 3 ترکیب فعال و مناسب جهت کاهش درد مفاصل و کمک به افزایش سلامت مفاصل و استخوان هستند که در سال های اخیر از محبوبیت بیشتری برخوردار شدند. چرا که ترکیب این 3 ماده باعث کمک به افزایش سلامت مفاصل و کمک به بهبود علائم آرتروز می شود. اما در قرص فلکسی مکس یوروویتال علاوه بر این 3 ترکیب ترکیبات دیگری برای اثر گذاری بهتر بر روی مفاصل و حتی ساخت غضروف و مایع بین مفصلی استفاده شده است که تاثیر گلوکوزامین کندروئتین و ام اس ام را نیز بهبود می بخشد. 

 

از جمله ترکیب موثر در قرص فلکسی مکس یوروویتال می توان به ویتامین سی اشاره کرد. شاید در نگاه اول ویتامین سی ارتباطی با مفاصل نداشته باشد، اما ویتامین سی باعث افزایش جذب کلاژن در بدن می شود که کلاژن نقش بسیار مهمی را در مفاصل و غضروف های بدن ایفا می کند. فلکسی مکس فاقد کلاژن است اما با وجود 80 میلی گرم ویتامین ث در قرص فلکسی مکس، می تواند بدن را به تحریک ساخت کلاژن مورد نیاز تحریک کرد و از این طریق هم به سلامت مفاصل و غضروف ها و هم به سلامت پوست کمک کرد. علاوه بر این ویتامین سی دارای خواص آنتی اکسیدانی است که از سلول های بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد که عموما با افزایش سن و بروز درد مفاصل نیز  مرتبط است، محافظت می کند. 

ترکیبات دیگری در قرص فلکسی مکس یوروویتال وجود دارند که همگی به افزایش سلامت و تحرک بهتر مفاصل کمک می کنند و مهم تر از این باعث کاهش درد و التهاب ناشی از ساییدگی مفاصل و آرتروز می شوند. در ادامه به بررسی این ترکیبات خواهیم پرداخت. 

 

سایر مکمل های مربوط به مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

 

فلکسی مکس یوروویتال

فلکسی مکس؛ مکملی برای بهبود درد و التهاب:

گلوکزامین، کندروئتین و ام اس ام:

همانطور که می دانید این 3 ترکیب یعنی گلوکوزامین کندرویتین و ام اس ام، یکی از معروف ترین و موثرترین ترکیبات در کاهش درد و همچنین کاهش التهاب مفاصل هستند و زمانی که با هم مورد استفاده قرار می گیرند اثر هم افزایی داشته و تاثیر بهتری بر روی حرکت مفاصل بدن می گذارند.  از آنجایی که در داروکالا بسیار درباره این 3 ماده و عملکرد آنها توضیح داده شده است در اینجا سعی می کنیم به طور خلاصه نحوه تاثیر این 3 ترکیب را بازگو کنیم. 

گلوکوزامین مولکول پیش ساز غضروف هاست که به خاصیت ارتجاعی عضروفها و بخش های حرکتی تاثیر می گذارد. همچنین یکی دیگر از مزایای گلوکوزامین کمک به تولید اسید هیالورونیک است که بخش عمده ای از مایع بین مفصلی را تشکیل می دهد. کندرویتین نیز در ساختار غضروف ها و بافت های پیوندی ما به طور طبیعی وجود دارد و کاهش این ماده باعث بروز اختلال در حرکت مفاصل می شود. کندرویتین باعث مهار آنزیم هایی می شود که در تخریب غضروف دخیل هستند. این ماده می تواند باعث افزایش توانایی عضروف ها در برابر فشارهای وارد شده می شود. متیل سولفونیل متان یا ام اس ام نیز نقش مهمی در عملکرد آنزیم ها و هورمون ها و بافت پیوندی بدن دارد. ام اس ام به عنوان اصلی ترین وظیفه در قرص فلکسی مکس یوروویتال باعث کاهش درد می شود. ام اس ام این کار را از طریق افزایش جریان خون و کاهش اسپاسم عضلات انجام می دهد. همچنین این ماده دارای خواص ضد التهابی است. 

مکمل های حاوی گلوکوزامین کندرویتین و ام اس ام را مشاهده کنید. 

 

قرص فلکسی مکس یوروویتال

بوسولیا:

ترکیب گیاهی و نام آشنا در بهبود سلامت مفاصل و غضروف ها گیاهی به نام بوسولیا است که در قرص فلکسی مکس یوروویتال مورد استفاده قرار گرفته است. بوسولیا در واقع از باعث آرامش عضلانی می شود و باعث ارتقای دامنه حرکتی در مفاصل و یکپارچگی مفاصل می شود. عصاره صمغ درخت کندر هندی به بوسولیا معروف است که سالیان دراز است که در درمان آرتریت و سلامت مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد.  اسید بوسولیک ماده اصلی تشکیل دهنده بوسولیا است که نقش اصلی را در بهبود وضعیت مفاصل ایجاد می کند. این ماده دارای اثرات ضد التهابی و ضد آرتریت است و آنزیم های مخرب مفاصل را مانند کندروئتین مهار می کند. و از این طریق باعث کاهش درد و التهاب مفاصل می شود. 

 

کپسول فلکسی نورم بوسولیا فلکسان را مشاهده کنید. 

فلکسی مکس

هیالورونیک اسید:

استفاده از اسید هیالورونیک برای مشکلات مفصلی به خصوص در زانوها می تواند تراکم مایع سینوویال را افزایش دهد. اسید هیالورونیک همچنین تخریب بیشتر غضروف را به تاخیر می اندازد و یک لایه محافظ بین مفاصل برای تسکین درد ایجاد می کند.  اسید هیالورونیک با افزایش رشد سلول ها و بافت های جدید به رشد و توسعه غضروف و استخوان مفصل کمک می کند. کاهش التهاب. اسید هیالورونیک نقش مهمی در کاهش التهاب مفاصل و درد ناشی از آسیب یا تخریب بافت دارد که می تواند باعث هم افزایی سایر ترکیبات موجود در فلکسی مکس یوروویتال شود. 

 

این ترکیبات، ترکیبات اصلی و موثر در قرص فلکسی مکس هستند که تاثیر بسزایی در سلامت مفاصل و غضروف ها ایفا می کنند. همانطور که در ابتدای توضیحات گفته شد، ویتامین سی نیز از ترکیبات فلکسی مکس یوروویتال است که باعث افزایش جذب و تحریک تولید کلاژن در بدن می شود که از نیازهای اساسی مفاصل است. علاوه بر ویتامین سی، هر 3 قرص فلکسی مکس یوروویتال حاوی 1200 واحد ویتامین د3 نیز می باشد که می تواند تمام نیاز روزانه را به ویتامین دی را تامین کند. 

 

مکمل شارک کارتیلیج یا غضروف کوسه ماهی را مشاهده کنید. 

fleximax eurhovital

 


 

مشخصات قرص فلکسی مکس یوروویتال:

 • کمک به سلامت مفاصل و غضروف ها
 • حاوی گلوکزامین و کندرویتین و ام اس ام
 • حاوی ویتامین سی برای تولید کلاژن
 • افزایش تحرک و انعطاف پذیری مفاصل
 • کاهش درد و التهاب مفاصل 
 • حاوی هیالورونیک اسید برای تامین مایع بین مفصلی
 • کاهش ساییدگی و آسیب به غضروف ها
 • حاوی 1200 واحد ویتامین د3 برای کمک به سلامت استخوان ها
 • حاوی عصاره بوسولیا برای کاهش درد

 

 


 

نحوه مصرف قرص فلکسی مکس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 3 عدد قرص ترجیحا همراه غذا و با آب کافی مصرف نمایند. 

 

 


 

ترکیبات قرص فلکسی مکس یوروویتال (در هر 3 قرص):

نام ترکیب

مقدار

Glucosamine Sulfate

1500 mg

Chondroitin Sulfate

900 mg

MSM

300 mg

Boswellia serrata extract

300 mg

Hyaluronic Acid

60 mg

Vitamin D3

1200 IU / 30 µg

Vitamin C

80 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف فلکسی مکس:

 • در بیماران مبتلا به دیابت و افرادی که دچار اختلال عدم تحمل گلوکز می باشند، کنترل میزان قند و نیاز به انسولین ضروری می باشد. 
 • در بیماران تحت درمان با داروهای ضد انعقاد خون، مصرف این فرآورده باید پس از مشاوره با پزشک صورت گیرد. زمان انعقاد خون بایستی به طور منظم تحت نظر و کنترل باشد.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با احتیاط و طبق توصیه پزشک صورت گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12681062323908
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803813

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات