منو
سبد خرید شما

کپسول کارتیدنس هلث برست | حاوی گلوکزامین کندروئتین و ام اس ام برای سلامت مفاصل

کپسول کارتیدنس هلث برست
کپسول کارتیدنس هلث برست
-15 %
کپسول کارتیدنس هلث برست
کپسول کارتیدنس هلث برست
کپسول کارتیدنس هلث برست | حاوی گلوکزامین کندروئتین و ام اس ام برای سلامت مفاصل
 • موجودی: موجود
 • مدل: Health Burst Cartidens - 30 Caps
 • SKU: 3957
 • بارکد: 626058773279
267,000 تومان
314,400 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول کارتیدنس هلث برست Health Burst Cartidens مکملی برای حفظ سلامت مفاصل و جلوگیری از درد مفاصل (ناشی از آرتروز) از محصولات هلث برست است. کپسول کارتیدنس هلث برست حاوی 3 ترکیب موثر در غضروف سازی و همچنین جلوگیری از درد و التهاب مفاصل ناشی از آرتروز و بهبود انعطاف پذیری مفاصل است. 

 

کارتیدنس هلث برست حاوی گلوکوزامین، کندروئیتن و ام اس ام برای کمک به عملکرد طبیعی مفاصل و همچنین کمک به بهبود درد و ساییدگی مفاصل است. عموما بیماری آرتروز باعث ایجاد درد در مفاصل می شود. کارتیدنس هلث برست با وجود این سه ترکیب می تواند باعث کاهش درد در افراد مبتلا به آرتروز شده و روند درمان را تسریع کند.

گلوکوزامین یک ماده طبیعی است و بیشتر در مغز استخوان ، استخوان حیوانات و صدف یافت می شود. عموما دریافت گلوکزامین از مواد غذایی طبیعی به دلیل منابع کم و غیر قابل دسترس کمی مشکل است اما میتوان برای تامین این ماده مهم از محصولاتی نظیر کپسول کارتیدنس استفاده کرد. گلوکوزامین می تواند علائم بیماری آرتروز و همچنین پیشرفت ساختاری در آرتروز را کاهش دهد. همیشه همکاری نزدیکی بین گلوکوزامین و کندروئتین برای درمان درد مفاصل بوده است.

 

کندروئتین موجود در کارتیدنس هلث برست به صورت طبیعی در ساختار غضروف در اطراف مفاصل در بدن یافت می شود. اثر کندروئتین در صورت مصرف با گلوکزامین طی تحقیقات ثابت شده است که می تواند درد را کاهش دهد. کندروتین ترکیبی در غضروف است که باعث مهار و بلوکه شدن آنزیم هایی که باعث تخریف بافت غضروف می شوند، نقش دارد. همچنین باعث افزایش نگهداری آب و حالت الاستیکی در غضروف مفاصل می شود که از ساییدگی مفاصل و ایجاد درد جلوگیری می کند. 

 MSM یا متیل سولفات متان ترکیب کامل کننده کارتیدنس هلث برست برای مفاصل است. ام اس ام دارای اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است. گوگرد، که جزء اصلی MSM است، نقش مهمی در ساخت کلاژن و گلوکزامین دارد، که هر دو برای استخوان‌ها و مفاصل سالم حیاتی هستند و همچنین این ماده در تولید ایمونوگلوبولین‌ها که به سیستم ایمنی شما کمک می‌کنند نیز موثر است.

سایر مکمل های مربوط به مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

مکمل کارتیدنس هلث برست

 


 

مشخصات مکمل کارتیدنس هلث برست:

 • کمک به حفظ سلامت مفاصل بدن
 • کمک به تقویت غضروف ها
 • حاوی گلوکزامین و کندروئتین و ام اس ام
 • دارای اثرات آنتی اکسیدانی
 • کمک به کاهش درد مفاصل
 • کمک به کاهش درد آرتروز
 • روان سازی حرکت مفاصل و جلوگیری از سائیدگی آن

 

 

 


 

نحوه مصرف کپسول کارتیدنس هلث برست:

روزانه تا 3 کپسول، همراه با وعده غذایی مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات کارتیدنس هلث برست (در هر 3 کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Glucosamine HCL

500 mg

Chondroitine Sulfate Sodium USP

400 mg

MSM Methyl Sulfonyl Methane

100 mg

 

 


 

تاثیر گلوکوزامین کندروتین ام اس ام بر آرتروز:

آرتریت زمانی رخ می دهد که مفاصل شما ملتهب شده و باعث درد و سفتی می شود. بیش از 100 نوع آرتریت وجود دارد که شایع ترین آنها آرتروز و آرتریت روماتوئید است. استئوآرتریت در اثر تخریب غضروف ایجاد می شود و این باعث ساییدگی مفاصل به هم می شود و باعث درد، التهاب و ناتوانی می شود.

آرتریت روماتوئید زمانی ایجاد می شود که سیستم ایمنی به بافت سالمی که مفاصل را می پوشاند حمله می کند. بسیاری از افراد برای تسکین درد و مبارزه با التهاب از مکمل های گلوکزامین، کندرویتین و MSM استفاده می کنند.

 

گلوکزامین و کندرویتین چیست؟

گلوکزامین و کندرویتین ترکیبات طبیعی هستند که غضروف شما را می سازند، بافت همبندی که مفاصل شما را بالشتک می کند. آنها به طور طبیعی در بدن تولید می شوند و اغلب به عنوان مکمل برای درمان آرتروز و درد آرتریت مصرف می شوند. مکمل ها معمولاً از صدف و غضروف گاو ساخته می شوند یا در آزمایشگاه ساخته می شوند. اعتقاد بر این است که آنها از سلول هایی که ساختار غضروف را حفظ می کنند و التهاب را آرام می کنند محافظت می کنند.

گلوکزامین و کندرویتین نیز برای درمان بیماری التهابی روده استفاده می شود و مطالعاتی برای بررسی اینکه آیا آنها رشد سلول های سرطانی را مهار می کنند در حال انجام است.

 

کارتیدنس هلث برست

گلوکزامین:

گلوکزامین یک آمینو قند است که به طور طبیعی در مایع اطراف مفاصل و استخوان ها تولید می شود. دو نوع گلوکزامین وجود دارد:

 •      گلوکزامین سولفات؛
 •      گلوکزامین هیدروکلراید.

شواهد کافی برای حمایت از اینکه آیا یک نوع بهتر از دیگری است وجود ندارد. در حالی که برخی از مطالعات نشان داده اند که گلوکزامین سولفات در جلوگیری از سفتی مفاصل کمی موثرتر است، مطالعات دیگر هیچ تفاوتی پیدا نکرده اند.

 

کندرویتین:

کندرویتین نیز یکی از اجزای طبیعی غضروف است. کندرویتین اغلب از غضروف کوسه یا گاو، جلبک ها یا در آزمایشگاه ساخته می شوند. اعتقاد بر این است که کندرویتین آنزیم‌هایی را که غضروف را تجزیه می‌کنند، مسدود می‌کند و به عنوان محافظ عمل می‌کند و در عین حال تولید غضروف جدید را تشویق می‌کند. کندرویتین اغلب با گلوکزامین در یک مکمل ترکیب می شود.

 

MSM چیست؟

متیل سولفونیل متان (MSM) ترکیبی است که در غذاهای فرآوری نشده یافت می شود. سرشار از گوگرد است که آن را برای ساخت استخوان ها، مفاصل و بافت همبند سالم ضروری می کند. برخی افراد دریافتند که مصرف MSM درد آرتروز را تسکین می دهد و مکمل اغلب همراه با گلوکزامین و کندرویتین مصرف می شود. MSM دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است.

 

 

سوالات متداول:

چه مدت طول می کشد تا گلوکزامین، کندرویتین و MSM کار کنند؟

می توانید انتظار داشته باشید که در 2 تا 4 ماه نتایج را ببینید. با این حال، نتایج ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

 

آیا زردچوبه بهتر از گلوکزامین است؟

زردچوبه یک گیاه ضد التهاب و آنتی اکسیدان است. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد یکی از آنها بهتر از دیگری است، و به طور کلی مصرف آنها با هم بی خطر است زیرا زردچوبه التهاب را آرام می کند و گلوکزامین از غضروف محافظت می کند.

 

آیا گلوکوزامین کندرویتین MSM باعث افزایش وزن می شود؟

بله، گلوکزامین کندرویتین MSM در برخی از مطالعات روی حیوانات باعث افزایش وزن شده است. این می تواند متابولیسم شما را تحت تاثیر قرار دهد و برخی افراد پس از مصرف مکمل افزایش وزن را گزارش کرده اند.

 

مکمل گلوکوزامین کندروتین ام اس ام برای درد مفاصل

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کارتیدنس:

 • زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
 • دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2291604452525103
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6260587732792

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات