منو
سبد خرید شما

پروتئین وی ایزوله نوترابایو 907 گرمی | پروتئین 100 درصد برای عضله سازی

پروتئین وی ایزوله نوترابایو
پروتئین وی ایزوله نوترابایو
جدید
پروتئین وی ایزوله نوترابایو
پروتئین وی ایزوله نوترابایو
پروتئین وی ایزوله نوترابایو 907 گرمی | پروتئین 100 درصد برای عضله سازی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutrabio 100% Whey Protein Isolate - 907g
 • بارکد: 626994150041
3,453,200 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پروتئین وی ایزوله نوترابایو 907 گرمی Nutrabio 100% Whey Protein Isolate 907g پروتئین با کیفیت بالا با طیف کاملی از اسیدهای آمینه، از جمله BCAA و پیش سازهای گلوتامین، برای ترمیم و بازیابی سریع از محصولات نوترابایو طراحی و فرموله شده است. 

 

پروتئین وی ایزوله نوترابایو محصول جانبی و متابولیزه شده پنیر مشتق شده است و همچنین یک منبع پروتئینی با خلوص بالا است. با هضم آسان تر و محتوای کم چربی و کربوهیدرات، از عضله سازی، کاهش وزن و سلامت کلی بدن حمایت می کند. 

وی پروتئین 100 درصد ایزوله نوترا بایو به طور علمی طراحی شده است تا 25 گرم پروتئین با کیفیت و خالص را که تنها از 100% پروتئین وی ایزوله مشتق شده است، ارائه دهد، که تحقیقات نشان داده است که سنتز پروتئین عضلانی را تحریک می کند، حفظ بهینه نیتروژن را تقویت می کند و رشد و ترمیم عضلات را تسریع می کند.

ایزوله پروتئین وی 100 درصد نوترابیو فاقد پروتئین وی کنسانتره یا سایر پروتئین‌های پایین‌تر و فاقد آمینو اسپک، کربوهیدرات‌های افزوده شده، مالتودکسترین، دکستروز یا پرکننده دیگری است - فقط پروتئین ایزوله خالص با جریان متقاطع فیلتر شده و غیر دناتوره‌ شده را می توان در قوطی پروتئین وی ایزوله نوترابایو پیدا کرد. 

وی پروتئین ایزوله نوترابایو حاوی 25 گرم پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالاست که می تواند به عضله سازی کمک کند همچنین این مقدار پروتئین طیف کاملی از اسید آمینه های پیشرفته و ضروری را برای عضلات فراهم می کند. بیش از 5 گرم بی سی ای ای و 4 گرم از پیش سازهای آمینو اسید گلوتامین در پروتئین وی ایزوله نوترابایو 907 گرمی وجود دارد که می تواند با تاثیر سریع بر عضلات، آنها را پشتیبانی و ترمیم و بازسازی کند. 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

پروتئین وی ایزوله نوترابیو 907 گرمی

بررسی ترکیبی پروتئین وی ایزوله نوترابایو 907 گرمی:

پروتئین وی ایزوله نوترابایو حاوی 907 گرم پودر پروتیین است. هر 1 اسکوپ می تواند به شما یک سروینگ تقریبا 30 گرمی را بدهد که به طور کلی این محصول حاوی 30 سروینگ 30 گرمی است. در هر وعده 30 گرمی 25 گرم پروتئین وی ایزوله 100 درصد خالص وجود دارد که می تواند کمک شایانی به سلامت عضلات داشته باشند. این مقدار پروتیین وی ایزوله، مشکلات گوارشی و هضم پروتئین را آسان تر و البته تاثیرات آن را سریع تر می کند. 

تنها 1 گرم کربوهیدرات در ترکیبات پروتئین وی ایزوله نوترابایو وجود دارد که مقدار بسیار ناچیزی به شمار می آید. این محصول فاقد چربی است. و هیچ کربوهیدرات و شکری افزوده ای به ترکیبات این محصول اضافه نشده است. این مقدار پروتئین ایزوله سرشار از آمینو اسیدها و بیش از 5 گرم بی سی ای ای است که می تواند در جلوگیری از تحلیل عضلات و حمایت از عضلات موثر باشد. 

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید

خرید پروتئین ایزوله نوترابایو

 


 

مشخصات وی پروتئین 100% ایزوله نوترابیو:

 • پروتئین وی ایزوله 100 درصد خالص 
 • کمک به عضله سازی موثر 
 • حاوی 25 گرم پروتئین وی ایزوله
 • بدون استفاده از وی کنسانتره در ترکیبات
 • فاقد سویا و بدون گلوتن
 • حاوی 30 سروینگ 
 • تنها حاوی 1 گرم کربوهیدرات و بدون چربی
 • کمک به بهبود عملکرد ورزشی
 • ریکاوری سریع عضلات
 • هر سروینگ حاوی 5 گرم BCAA's

 

 


 

نحوه مصرف پروتئین ایزوله نوترابایو:

هر پیمانه از پروتئین ایزوله را با 150 الی 200 میلی لیتر آب یا نوشیدنی دلخواه خود مخلوط کنید. مقدار مایع را تغییر دهید تا طعم و قوام مورد نظر شما مطابقت داشته باشد.

صبح، بعد از تمرین یا هر زمانی که می خواهید یک نوشیدنی با کیفیت بالا و پروتئین بالا میل کنید.

 

 


 

ترکیبات وی پروتئین ایزوله 100% نوترابایو (در هر سروینگ 30 گرمی معادل 1 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار 

Calories

120

Cholesterol

5 mg

Total Carbohydrates

1 g

Protein

25 g

Calcium

132 mg

Phosphorus

64 mg

Magnesium

22 mg

Sodium

95 mg

Potassium

160 mg

 Whey Protein Isolate 

 28.74 g 

 

 


 

چرا ایزوله پروتئین وی نوترابایو را انتخاب کنید؟

رشد عضلانی:

هیچ ماده مغذی دیگری به اندازه پروتئین برای رشد و ریکاوری عضلات ضروری نیست. متأسفانه، همه پروتئین های آب پنیر یکسان ایجاد نمی شوند. مفیدترین و سریع‌هضم‌ترین شکل پروتئین وی ایزوله است. ایزوله های پروتئین وی به راحتی توسط بدن هضم و جذب می شوند تا به بازیابی و رشد سریع عضلات کمک کنند. نوترابایو پروتئین وی ایزوله 100 درصد، خالص ترین شکل پروتئین موجود (90% پروتئین خالص) را فراهم می کند.

چنین سطح بالایی از خلوص را می توان تنها از طریق یک فرآیند میکرو و اولتر فیلتراسیون با جریان متقاطع سرد به دست آورد که مولکول های پروتئینی بزرگتر و کمتر قابل جذب را حذف می کند و در عین حال چربی و لاکتوز را نیز فیلتر می کند. علاوه بر این، این فرآیند پروتئین‌ها و پپتیدهای با ارزش موجود در آب پنیر را از بین نمی‌برد، بنابراین خود پروتئین از کیفیت بالاتری برای کمک به رشد بیشتر عضلات برخوردار است.

 

ریکاوری عضلانی:

مطالعات نشان می‌دهند که مصرف منابع پروتئینی سریع‌الاثر، مانند ایزوله‌های پروتئین، می‌تواند سطح اسید آمینه را در گردش خون سیستمیک افزایش دهد و باعث افزایش قوی در سنتز پروتئین شود، که مسلما مهم‌ترین عامل فیزیولوژیکی موجود در هنگام بازیابی و رشد عضلات است.

علاوه بر این، از آنجایی که ایزوله پروتئین وی به طور کلی دارای کربوهیدرات کم، بدون لاکتوز، بدون چربی، بدون کلسترول و گلوتن هستند، آن را به گزینه ای عالی برای رژیم های کم کربوهیدرات، افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز یا ورزشکارانی تبدیل می کند که می خواهند در حین عضله سازی، کاهش وزن نیز داشته باشند.  در مقایسه با پروتئین های دیگر، با مصرف پروتئین وی ایزوله نوترابایو هیچ مشکل گوارشی ندارید و بهبودی بهتری خواهید داشت. به زبان ساده، پروتئین وی ایزوله 100% نوترابایو پادشاه جنگل پروتئین وی است.

پروتئین وی ایزوله 100% نوترابایو

شفافیت کامل:

پروتئین وی ایزوله 100 درصد نوترابایو در تأسیسات دارای گواهی GMP و بازرسی FDA ساخته شده است. 99.9٪ از رقبای نوترابایو نمی توانند این ادعا را داشته باشند. نوترابایو کنترل کامل ایزوله پروتئین وی خود را از ابتدا تا انتها در اختیار دارد. هیچ پروتئین دیگری در بازار به اندازه ایزوله پروتئین وی 100% نوترابیو به سطح کیفیت و شفافیت نمی رسد.

NutraBio 100% Whey Protein Isolate دارای ارزش بیولوژیکی 159، قابلیت هضم پروتئین 95، نسبت بازده پروتئین 3.6، مصرف خالص پروتئین 92، و PDCAAS کامل 1.0 (امتیاز اسید آمینه اصلاح شده با قابلیت هضم پروتئین) است. آیا پودر پروتئین شما این را نشان می دهد؟ اگر نه، چه چیزی را از شما پنهان می کنند؟

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و گینر و کربوهیدرات  و کراتین را مشاهده کنید. 

 

 


 

سوالات متداول درباره پروتئین ایزوله نوترابایو:

بهترین زمان مصرف وی پروتئین ایزوله نوترابایو چه زمانی است؟

ما پیشنهاد می کنیم یک وعده بلافاصله بعد از تمرین زمانی که بدن شما به مواد مغذی حیاتی نیاز دارد برای به حداکثر رساندن سنتز پروتئین عضلانی که در نهایت منجر به رشد و ریکاوری عضلانی می شود، مصرف کنید. همچنین می توان آن را بین وعده های غذایی مصرف کرد تا نیاز روزانه به پروتئین را تامین کند.

 

 آیا مصرف زیاد پروتئین برای کلیه مضر است؟

قطعا نه. این یک افسانه است. هیچ ادبیات علمی وجود ندارد که نشان دهد خوردن یک رژیم غذایی با پروتئین بالا اثرات مضری بر عملکرد کلیه در افراد سالم دارد.

 

 آیا نمی توانم نیاز روزانه خود به پروتئین را از طریق یک رژیم غذایی منظم تامین کنم؟

در حالی که تامین پروتئین مورد نیاز روزانه از طریق یک رژیم غذایی متعادل امکان پذیر است، برخی افراد دریافت 1.5-2 گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن که برای به حداکثر رساندن رشد عضلانی و ارتقای ریکاوری لازم است دشوار است. به همین دلیل است که افراد اغلب به مکمل های پروتئین وی به عنوان راهی مناسب برای تامین نیازهای پروتئینی فردی خود روی می آورند.

 

 آیا وی ایزوله نسبت به پروتئین کنسانتره با کیفیت بالاتر مانند WPC 80 برتری دارند؟

بله و خیر. ایزوله‌های آب پنیر 90 درصد پروتئین خالص هستند، در حالی که کنسانتره‌های آب پنیر با کیفیت بالاتر 80 درصد پروتئین خالص خواهند داشت، که باعث می‌شود ایزوله پروتئین بهتر باشد. با این حال، هر دو شکل از پروتئین به سرعت هضم می شوند و به اهداف عضله سازی و بازیابی کمک می کنند. در پایان ، اینکه کدام یک را انتخاب می کنید واقعاً به اهداف شما بستگی دارد. اگر به پروتئینی با کالری کمتر و بدون چربی، لاکتوز و کلسترول نیاز دارید، از ایزوله وی نوترابایو استفاده کنید. از سوی دیگر، اگر به پروتئینی نیاز دارید که کالری متراکم تر و پر چربی باشد، که ممکن است در هنگام افزایش وزن مفید باشد، وی پروتئین کنسانتره با کیفیت بالا را انتخاب کنید. فقط مطمئن شوید که برچسب مشخص می کند که کنسانتره آب پنیر مورد استفاده حداقل 80٪ پروتئین خالص است.

nutrabio 100% whey protein isolate

 


 

توصیه، هشدار و عوارض پروتئین ایزوله نوترابایو:

 • اگر به هر یک از ترکیبات موجود در مکمل پروتئین ایزوله نوترا بایو حساسیت دارید، از مصرف آن اجتناب کنید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند یا بیماری خاص دارند بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.
 • مصرف پروتئین وی ایزوله نوترابایو در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.
 • در صورت مصرف داروهای خاص، قبل از استفاده از مکمل با پزشک مشورت کنید.
 • در جای خشک و خنک و دور از نور نگهداری کنید.
 • دور از دسترس کودکان قرار دهید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 907 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی25350087270228298
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6269941500411
سایر توضیحاتبدون لاکتوز- بدون چربی و بدون گلوتن و سویا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات