منو
سبد خرید شما

کپسول والتونین نوتراکس | مولتی ویتامین اختصاصی برای تنظیم خواب

والتونین نوتراکس
والتونین نوتراکس
والتونین نوتراکس
-30 %
والتونین نوتراکس
والتونین نوتراکس
والتونین نوتراکس
کپسول والتونین نوتراکس | مولتی ویتامین اختصاصی برای تنظیم خواب
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutrax Valetonin - 30 Caps
 • SKU: 4123
 • بارکد: 626014771005
89,900 تومان
128,700 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول والتونین نوتراکس Nutrax Valetonin یک مکمل منحصر به فرد و نوآورانه برای کمک به تنظیم خواب و ایجاد آرامش در بدن از محصولات نوتراکس است. کپسول والتونین نوتراکس حاوی ترکیبات گیاهی و طبیعی برای ایجاد آرامش در بدن و همچنین کمک به تنظیم ساعات خواب می باشد. 

 

از مزایای کپسول والتونین نوتراکس نسبت به قرص های خواب آور شیمیایی می توان به عدم ایجاد اعتیاد به این مکمل اشاره کرد چرا که ترکیبات آن تماما گیاهی و طبیعی است. زمانی که صحبت از تنظیم خواب می کنیم شاید اولین ترکیبی که به ذهن ما می رسد، هورمونی باشد که بدن ما نیز به هنگام خواب آن را ترشح می کند. ملاتونین هورمونی است که قبل از خواب در بدن ترشح شده و باعث ایجاد خواب می شود. گاهی سابقه بیماری افسردگی، یا عوارض جانبی برخی از داروها و یا انجام سفرهای بین قاره ای و ... مشکلاتی را در ترشح این هورمون به وجود می آورد که تنظیم خواب را بهم میریزد. والتونین نوتراکس حاوی ملاتونین است که به شما برای تنظیم خواب کمک می کند.

 

اما به غیر ملاتونین که شاید ترکیب اصلی کپسول والتونین نوتراکس باشد، ترکیبات موثر دیگری نیز در این محصول وجود دارند که تمام گیاهی هستند. از جمله این ترکیبات می توان به عصاره ریشه والریان (سنبل الطیب)، گابا، عصاره گل بابونه، تریپتوفان، بادرنجبویه، رازک و پسیفلورا (گل ساعتی) می باشد. 

 

این ترکیبات گیاهی همگی دارای اثرات آرامش بخش هستند که باعث بهبود وضعیت سیستم عصبی و همچنین کمک به تنظیم چرخه شبانه روزی خواب به کمک ملاتونین خواهند شد. کپسول والتونین نوتراکس باعث کاهش بیخوابی و کمک به درمان بی خوابی و همچنین به واسطه ترکیبات گیاهی خود باعث کاهش استرس و اضطراب می شود. 

مانند تمام محصولات نوتراکس، والتونین نیز فاقد مواد حساسیت زا نظیر سویا، گندم، گلوتن، تخم مرغ و شیر است و در ترکیبات این محصول از هیچ گونه شیرین کننده و یا نگهدارنده ای استفاده نشده است. 

 

سایر محصولات مرتبط با تنظیم خواب را مشاهده کنید. 

والتونین نوتراکس

ترکیبات والتونین چگونه به ایجاد آرامش و خواب کمک می کند؟

والریان یا سنبل الطیب از ترکیبات اصلی والتونین است که از گیاهان با سابقه طولانی در ایجاد آرامش در بدن است. عصاره ریشه سنبل الطیب دارای خواص دارویی ویژه ای است که به درمان اضطراب و عصبانیت مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان کمک به خواب بهتر مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات زیادی در عصاره ریشه والریان وجود دارد که این ترکیبات می تواند در صورتی که به طور منظم استفاده شود ماده ای به نام گاما آمینوبوتیریک اسید را در مغز افزایش دهد. این ماده مسئول ایجاد آرامش در شبکه های عصبی بدن است. 

ملاتونین در والتونین نوتراکس نیز ترکیب محبوبی در تنظیم خواب است. ملاتونین در والتونین می تواند با کمک به تنظیم خواب و ساعت خواب بدن باعث ریکاوری بهتر بدن در طول خواب شبانه شود. همچنین ملاتونین می تواند به افرادی که مسافرت هایی با مسافت های زیاد دارند کمک کند، چرا که تنظیم ساعت خواب بدن در مسافرت های طولانی دچار اختلال شده و با مصرف ملاتونین این مشکل برطرف می شود. 

عصاره لمون بالم یا بادرنجبویه ترکیب گیاهی بعدی در والتونین است که این ترکیب گیاهی نیز در درمان بی خوابی استفاده می شود. این گیاه موجود در والتونین همچنین دارای اثرات آرامبخش است به طوری که می توان آن را در بهبود بیش فعالی، عدم تمرکز و تحریک پذیری در کودکان بالای 7 سال نیز استفاده کرد. این گیاه بی نظیر می تواند باعث بهبود خلق و خو و همچنین بهبود عملکرد مغز به کار گرفته شود و موثر باشد. بادرنجبویه به بهبود کیفیت خواب و کاهش علائم بی خوابی کمک می کند. 

 

سایر محصولات تقویت کننده اعصاب و حافظه را بفرمایید.

کپسول والتونین نوتراکس

ال تریپتوفان نیز از ترکیبات موثر کپسول والتونین نوتراکس به حساب می آید. ال-تریپتوفان یک اسید آمینه ضروری است که عملکردهای زیادی را در بدن انجام می دهد، از جمله تولید سروتونین. سروتونین یک ماده شیمیایی در مغز است که بر خلق و خوی تأثیر می گذارد. برخی شواهد نشان می‌دهند که ال-تریپتوفان ممکن است به برخی شرایط مانند اضطراب یا اختلالات خواب کمک کند. 

گابا در والتونین نیز یک اسید آمینه طبیعی یاست که به فعالیت سیستم عصبی مرکزی را کاهش می دهد. گابا با انجام این کار باعث بهبود آرامش، خلق و خو و خواب بهتر می شود. گابا در والتونین همچنین باعث تسکین درد به واسطه کاهش فعالیت سیستم عصبی مرکزی می شود. 

گل ساعتی یا پسیفلورا نیز به تولید گابا در بدن کمک میکند. گل ساعتی در والتونین نوتراکس یک ترکیب آرامبخش بسیار ارزشمند است که برای مشکلات عصبی، به عنوان یک آرام بخش ملایم برای مشکلات خواب و کاهش اضطراب، نوراستنی و اختلالات عصبی استفاده می شود.

رازک نیز در والتونین می‌تواند سطح اضطراب را کاهش دهد، باعث افزایش احساس آرامش شود و به بهبود کیفیت خواب کمک نماید. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که دریافت عصاره گیاه رازک همراه با والرین در ایجاد آرام‌بخشی و رفع مشکلات بی‌خوابی موثرتر است.

قرص خواب آور والتونین نوتراکس

 


 

مشخصات کپسول والتونین نوتراکس:

 • فرآورده طبیعی و کاملا گیاهی برای تنظیم خواب
 • کمک به کاهش بی خوابی
 • حاوی ترکیبات آرامبخش 
 • کمک به ایجاد خواب با کیفیت
 • ضد اضطراب و استرس
 • کمک به بهبود خلق و خو
 • کاهش خواب آلودگی مسافرتی و عوارض آن

قرص خواب نوتراکس والتونین

 


 

نحوه مصرف کپسول والتونین نوتراکس:

روزانه 2 عدد کپسول والتونین همراه با یک لیوان آب 20 الی 30 دقیقه قبل از خواب مصرف شود و یا طبق دستور پزشک مشورت گردد. 

 

 


 

ترکیبات نوتراکس والتونین (در هر 2 کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Valerian (Valeriana) Root Extract

150 mg

Gaba (Gamma Aminobutyric Acid)

100 mg

Tryptophane

100 mg

Chamomile (Matricaria Chamomila) Flower Extract

100 mg

Passionflower (Passiflora Incarnata) Herb Extract

100 mg

Lemon Balm (Melissa Officinalis) Herb Extract

100 mg

Hops (Humulus Lupulus) Flower Extract

100 mg

Melatonin

2 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف والتونین:

 • برای افراد زیر 18 سال در صورت نیاز به مصرف، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت حساسیت به فرآورده و یا هریک از اجزای آن، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت پیدایش هرگونه علائم حساسیت و یا عوارض گوارشی، مصرف فرآورده را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده ها، داروهای دیگر به ویژه داروهای اعصاب از جمله بازدارنده های مونوآمین اکسیداز (MAOIs) و مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs)، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت ابتلا به هرگونه بیماری، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • بیش از میزان ذکر شده مصرف نگردد مگر با توصیه پزشک.
 • عوارض جانبی این فرآورده معمولا به ندرت و خفیف دیده می شود. مصرف طولانی مدت و بیشتر از میزان توصیه شده این فرآورده ممکن است برخی عوارض جانبی را به همراه داشته باشد. در صورت ادامه یا بدتر شدن عوارض جانبی، مصرف را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • به دلیل اثرات خواب آوری در زمان مصرف، از رانندگی و یا کار با ماشین آلات حساس پرهیز نمایید.
 • مصرف این فرآورده جهت کمک به رفع بی خوابی های گاه به گاه توصیه می گردد.
 • این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • مطابق دستور پزشک یا داروساز، فرآورده را مصرف نمایید.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد، دور از نور، رطوبت و حرارت نگهداری شود.
 • این فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 20 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1573401662584457
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260147710055
سایر توضیحاتبدون گلوتن، شیر، گندم، سویا، تخم مرغ و هرگونه شیرین کننده و نگهدارنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات