منو
سبد خرید شما

کپسول اسلینایت ویواتون | کمک به ایجاد حس آرامش و تنظیم خواب

اسلینایت ویواتیون
اسلینایت ویواتیون
اسلینایت ویواتیون
-32 %
اسلینایت ویواتیون
اسلینایت ویواتیون
اسلینایت ویواتیون
کپسول اسلینایت ویواتون | کمک به ایجاد حس آرامش و تنظیم خواب
 • موجودی: موجود
 • مدل: VivaTune Sleenight - 30 Softgels
 • SKU: 4163
 • بارکد: 626386851102
108,900 تومان
159,700 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول اسلینایت ویواتون  VivaTune Sleenight Softgels مکمل ملاتونین برای کم به خواب بهتر و یک مکمل آرامبخش از محصولات ویواتیون است. سافت ژل اسلینایت ویواتیون حاوی مخلوطی از ترکیبات طبیعی و گیاهی به همراه ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات ویژه ای مانند 5 اچ تی پی و منیزیم برای ایجاد حس آرامش است. 

 

کپسول نرم ژلاتینی اسلینایت ویواتیون به عنوان ماده موثره برای تنظیم خواب، حاوی ملاتونین است. ملاتونین هورمونی طبیعی است که در شب و به هنگام خواب در بدن ترشح می شود و باعث القای حس خواب می شود. در صورت بروز اختلال در ساعت بدن و بهم ریختگی ساعت خواب، اسلینایت به واسطه وجود ملاتونین 5 میلی گرم خود می تواند این اختلال را رفع و به تنظیم خواب کمک کند. 

علاوه بر این و علاوه بر تنظیم خواب، کیفیت خواب نیز مهم است. برای بهتر شدن کیفیت خواب، کپسول اسلینایت از یکسری ترکیبات ویژه گیاهی در محصول خود استفاده کرده است. گابا و عصاره ریشه والریان (سنبل الطیب) و به همراه گل ساعتی ترکیباتی هستند که اسلینایت ویواتیون از آنها استفاده کرده تا کیفیت خواب را بهتر کند. 

 

منیزیم و ویتامین ب6 موجود در اسلینایت ویواتون نیز باعث آرامش سیستم عصبی در بدن می شوند. این دو ترکیب با همکاری نزدیک با یکدیگر می توانند باعث تقویت سیستم عصبی شوند. این تقویت باعث کنترل بهتر اعصاب و همچنین بهبود وضعیت سیستم عصبی عضلانی در بدن می شود. 

 

سایر محصولات مرتبط با تنظیم خواب را مشاهده کنید. 

کپسول اسلینایت ویواتیون

 

اسلینایت؛ آرامبخش و تنظیم خواب:

حس آرامش و کمک به تنظیم خواب، تمام چیزی است که شما به هنگام خواب به آن نیاز دارید. کپسول اسلینایت ویواتون نیز از ترکیباتی در راستای همین مسئله استفاده کرده است تا با ایجاد حس آرامش باعث ایجاد خواب آرام، راحت و با کیفیت باشد. ترکیباتی در سافت ژل اسلینایت ویواتیون وجود دارد که به توضیح هر کدام و چگونگی کارایی آنها در ایجاد حس آرامش و کمک به خوابی بهتر خواهیم پرداخت. 

 

ملاتونین:

کپسول اسلینایت ویواتیون حاوی 5 میلی گرم ملاتونین است که این مقدار می تواند برای افرادی که ساعت خواب آنها دچار اختلال شده است، کمک کند. ملاتونین هورمونی است که به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد. به کنترل الگوهای خواب شما کمک می کند. برای مشکلات کوتاه مدت خواب (بی خوابی) می توانید یک نسخه دست ساز ملاتونین مصرف کنید. این باعث می شود شما سریعتر بخوابید و در طول شب کمتر از خواب بیدار شوید.

 

کپسول اسلینایت ویواتون

گابا:

گابا که در کپسول اسلینایت ویواتیون به میزان 50 میلی گرم در هر سافت ژل وجود دارد در واقع یک انتقال دهنده عصبی مهاری است. توانایی سلول عصبی برای دریافت، ایجاد یا ارسال پیام های شیمیایی به سلول های عصبی دیگر را کاهش می دهد. گابا با انجام این کار باعث بهبود آرامش، خلق و خو و خواب بهتر می شود. گابا همچنین باعث تسکین درد به واسطه کاهش فعالیت سیستم عصبی مرکزی می شود. گابا رایج ترین انتقال دهنده عصبی بازدارنده در سیستم عصبی مرکزی شما است. انتقال دهنده های عصبی بازدارنده از پیام های شیمیایی جلوگیری یا مسدود می کنند و تحریک سلول های عصبی در مغز شما را کاهش می دهند. این عملکرد کپسول گابا فورت ای باعث ایجاد حس آرامش و کاهش استرس و اضطراب خواهد شد. 

کپسول ژلاتینی اسلینایت ویواتیون

 

5-اچ تی پی:

5 اچ تی پی (هیدروکسی تریپتوفان) در سافت ژل اسلینایت ویواتون از اسید آمینه ضروری تریپتوفان در بدن ساخته می شود و سپس به سروتونین که یک واسطه شیمیایی مهم مغزی است , تبدیل می شود . مکمل 5 اچ تی پی کمک می کند که سطح سروتونین مغز بالا نگه داشته شود و دارای اثرات مثبتی مانند خواب راحت , بهبود خلق و خو , کنترل اضطراب و خشم , اشتها , دمای بدن , رفتار جنسی و احساس درد است.

 

سافت ژل اسلینایت ویواتیون

عصاره ریشه والریان:

عصاره ریشه والیریان یا ریشه سنبل الطیب به خواب کمک می کند. ترکیبات زیادی در عصاره ریشه والریان وجود دارد که این ترکیبات می تواند در صورتی که به طور منظم استفاده شود ماده ای به نام گاما آمینوبوتیریک اسید را در مغز افزایش دهد. این ماده مسئول ایجاد آرامش در شبکه های عصبی بدن است. 

 

اسلینایت

ال تیانین:

ماده ویژه ای در اسلینایت ویواتیون وجود دارد که به شکل عجیبی در بدن کار می کند. ال تئانین با کمک به تعدادی از تغییرات در مغز باعث آرامش و تسهیل خواب می شود: سطح GABA و سایر مواد شیمیایی آرام بخش مغز مثل دوپامین را افزایش می دهد. این مواد شیمیایی به عنوان انتقال دهنده های عصبی شناخته می شوند و در مغز برای تنظیم احساسات، خلق و خو، تمرکز، هوشیاری و خواب و همچنین اشتها، انرژی و سایر مهارت های شناختی کار می کنند. افزایش سطح این مواد شیمیایی آرام بخش مغز باعث آرامش می شود و می تواند به خواب کمک کند.

 

 

منیزیم ویتامین ب6:

منیزیم و ویتامین ب6 ترکیبات ویژه ای برای سیستم اعصاب و عضلات هستند. این دو ترکیب همکاری فوق العادی با هم داشته و به بهبود وضعیت سیستم عصبی بدن کمک می کنند. ترکیب منیزیم با ویتامین ب 6 است که باعث افزایش کارایی و جذب بافتی آن می شود. کمبود همزمان منیزیم و ویتامین ب 6 به فراوانی دیده می شود و این دو ترکیب اغلب با هم تجویز می شوند. ویتامین ب 6 و منیزیم اثرات مکمل یکدیگر را نیز دارند به طوری که هم منیزیم و هم ویتامین ب 6 کارکرد نورون ها را تنظیم می کنند، اثرات ضد استرس دارند و اثرات بالینی مفیدی بر سندروم پیش قاعدگی می گذارند.

خرید قرص خواب اسلینایت ویواتون

 


 

مشخصات کپسول اسلینایت ویواتیون:

 • کمک به ایجاد خواب شبانه آرام
 • حاوی 5 گرم ملاتونین برای کمک به تنظیم خواب
 • کاهش زمان به خواب رفتن
 • کمک به کاهش خستگی 
 • حاوی ترکیبات طبیعی، گیاهی، ویتامین، مواد معدنی
 • کمک به کاهش استرس و اضطراب
 • کمک به تقویت سیستم عصبی بدن
 • مناسب برای جت لگ
 • تنظیم عملکرد مغز و سیستم عصبی
 • کمک به درمان بی خوابی

 

 


 

نحوه مصرف کپسول اسلینایت ویواتیون:

هر شب یک کپسول ژلاتینی اسلینایت را نیم ساعت قبل از خواب مصرف کنید. 

 

 


 

ترکیبات اسلینایت ویواتون (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Melatonin

5mg

GABA

50mg

5-HTP

25mg

L-Theanine

50mg

Valerian root extract

75mg

Passion Flower Extract

16mg

Magnesium

50mg

Calcium

50mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

2mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اسلینایت:

 • قبل از مصرف دارو در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در بارداری یا شیردهی مصرف نشود.
 • هنگام رانندگی و کار با ماشین آلاتی که نیاز به هوشیاری کامل دارند، از مصرف اسلینایت خودداری شود.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 • فرآورده در جای خشک و در زمان کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی229160460520120
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد6263868511024

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات