منو
سبد خرید شما

پودر کراتین مونوهیدرات پگاه 300 گرمی | حاوی ویتامین ث برای عضله سازی موثر

کراتین مونوهیدرات و ویتامین سی پگاه
کراتین مونوهیدرات و ویتامین سی پگاه
-7 % ناموجود
کراتین مونوهیدرات و ویتامین سی پگاه
کراتین مونوهیدرات و ویتامین سی پگاه
شما میتوانید محصول پودر کراتین مونوهیدرات اپکس ۳۰۰ گرم | عضله سازی و افزایش توان ورزشکاران را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
پودر کراتین مونوهیدرات پگاه 300 گرمی | حاوی ویتامین ث برای عضله سازی موثر
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Pegah Monohydrate Creatine + Vit C - 300 g
 • SKU: 3383
 • بارکد: 626180860165
498,900 تومان
534,100 تومان
اشتراک گذاری در :

کراتین مونوهیدرات پگاه پلاس ویتامین سی اولترا پاور Pegah Monohydrate Creatine +Vit C یک مکمل جدید از مکمل های ورزشی پگاه و حاوی کراتین با کیفیت است. مکمل کراتین پگاه یک مکمل ورزشی مناسب برای آن دسته از ورزشکارانی است که قصد عضله سازی و افزایش توان عضلات را دارند.

 

کراتین مونوهیدرات پگاه علاوه بر وجود کراتین خالص و با کیفیت به صورت افزوده حاوی ویتامین سی نیز می باشد. ویتامین ث، اثرات سو رادیکال های آزاد در بدن را از بین برده، ریسک ابتلا به بیماری ها را کاهش و سرعت بازتوانی به دنبال تمرین شدید را افزایش می دهد. همچنین این ویتامین سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و برای حفظ سلامت پوست و مو نیز مفید است.  ترکیب این دو ماده می تواند اثرات مثبت زیادی بر روی عضلات و دیگر بخش های بدن به دنبال خواهد داشت.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

 

کراتین مونوهیدرات پگاه پلاس ویتامین سی

 

 کراتین می تواند به سرعت توانایی سلول های عضلانی شما را برای بازسازی آدنوزین تری فسفات (ATP) افزایش دهد. ATP منبع اصلی انرژی بی هوازی شماست. با سطوح بالاتر ATP، می‌توانید سخت‌تر تمرین کنید و بین هر ست سریع‌تر ریکاوری کنید. این مکمل به شما این امکان را می دهد که در زمان کمتری کار بیشتری انجام دهید. ویتامین C نقش کلیدی در افزایش اثرات کراتین مونوهیدرات دارد.

کراتین مونوهیدرات پلاس ویتامین سی پگاه حاوی ۳۰۰ گرم پودر است که مجموعا 60 سروینگ 5 گرمی را ارائه می دهد. در هر ۵ گرم یا در واقع در هر سروینگ از این محصول، 4925 میلی گرم (4.925 گرم) کراتین مونوهیدرات وجود دارد و 75 میلی گرم نیز ویتامین ث در هر سروینگ از این محصول گنجانده شده است.

پودر کراتین مونوهیدرات پگاه پلاس ویتامین سی می تواند به افزایش عضله سازی در بدن و همچنین افزایش سلامت عضلات بدن کمک کند.

 

پودر کراتین و ویتامین سی پگاه در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

مشخصات کراتین و ویتامین سی اولترا پاور پگاه:

 • حاوی کراتین خالص و با کیفیت
 • حاوی ویتامین سی
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به حفظ سلامت عضلات
 • کمک به افزایش توان عضلات
 • کمک به عضله سازی موثر
 • بهبود عملکرد ورزشی
 • افزایش توانایی بدن برای تولید انرژی
 • حاوی ۶۰ سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف کراتین مونوهیدرات پگاه:

در دوره بارگیری و ۵ روز اول چهار وعده در روز و بعد از آن یک وعده در روز هر بار یک پیمانه (معادل ۵ گرم) همراه با آب مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات کراتین و ویتامین سی پگاه (در هر سروینگ معادل ۵ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Creatine Monohydrate

4925 mg

Vitamin C

75 mg

 

 


 

کراتین؛ یک مکمل عالی برای ورزشکاران:

کراتین یک مکمل طبیعی است که برای تقویت عملکرد ورزشی استفاده می شود. این مکمل نه تنها بی خطر است، بلکه یکی از محبوب ترین و موثرترین مکمل های جهان برای عضله سازی و قدرت است.

 

کراتین مونوهیدرات پگاه داروخانه آنلاین

 

افزایش انرژی با کراتین:

کراتین به سلول های ماهیچه ای کمک می کند تا انرژی بیشتری تولید کنند. مکمل‌های کراتین ذخایر فسفوکراتین ماهیچه‌های شما را افزایش می‌دهند. فسفوکراتین به تشکیل آدنوزین تری فسفات (ATP)، مولکول کلیدی سلول های شما برای انرژی و تمام عملکردهای اساسی زندگی کمک می کند.

در طول ورزش، ATP برای تولید انرژی تجزیه می شود. سرعت سنتز مجدد ATP توانایی شما را برای انجام مداوم با حداکثر شدت محدود می کند، زیرا از ATP سریعتر از تولید مجدد آن استفاده می کنید. مکمل‌های کراتین ذخایر فسفوکراتین شما را افزایش می‌دهند و به شما این امکان را می‌دهند که انرژی ATP بیشتری برای سوخت رسانی به ماهیچه‌ها در طول تمرینات با شدت بالا تولید کنید. این مکانیسم اصلی پشت اثرات افزایش عملکرد کراتین است.

 

پودر کراتین مونوهیدرات پگاه در داروخانه آنلاین داروکالا

 

از بسیاری از عملکردهای دیگر در عضلات پشتیبانی می کند

کراتین یک مکمل محبوب و موثر برای افزایش حجم عضلانی است. می تواند مسیرهای سلولی متعددی را تغییر دهد که منجر به رشد عضلانی جدید می شود. به عنوان مثال، تشکیل پروتئین‌هایی را تقویت می‌کند که فیبرهای عضلانی جدید ایجاد می‌کنند.  همچنین می‌تواند سطح فاکتور رشد شبه انسولین 1 (IGF-1) را افزایش دهد، هورمونی که باعث افزایش توده عضلانی می‌شود.

علاوه بر این، مکمل‌های کراتین می‌توانند محتوای آب ماهیچه‌های شما را افزایش دهند. این به عنوان حجم دهی سلول شناخته می شود و می تواند به سرعت اندازه عضلات را افزایش دهد. علاوه بر این، برخی تحقیقات نشان می دهد که کراتین سطوح میوستاتین را کاهش می دهد، مولکولی که مسئول توقف رشد عضلات است. کاهش میوستاتین می تواند به عضله سازی سریعتر کمک کند

 

خرید کراتین پگاه و ویتامین سی در داروخانه آنلاین

 

عملکرد ورزش با شدت بالا را بهبود می بخشد

نقش مستقیم کراتین در تولید ATP به این معنی است که می تواند عملکرد ورزشی با شدت بالا را به شدت بهبود بخشد. کراتین عوامل متعددی را بهبود می بخشد.

 •      استحکام - قدرت
 •      قدرت بالستیک
 •      توانایی اسپرینت
 •      استقامت عضلانی
 •      مقاومت در برابر خستگی
 •      توده عضلانی
 •      بهبود
 •      عملکرد مغز

برخلاف مکمل‌هایی که فقط ورزشکاران پیشرفته را تحت تأثیر قرار می‌دهند، کراتین بدون در نظر گرفتن سطح تناسب اندام برای شما مفید است. یک بررسی نشان داد که عملکرد ورزش با شدت بالا را تا 15٪ بهبود می بخشد.

 

افزایش عضله سازی با مکمل کراتین پگاهچ

 

رشد عضلات را سرعت می بخشد

کراتین موثرترین مکمل جهان برای افزایش حجم عضلانی است. نشان داده شده است که مصرف کراتین به مدت 5 تا 7 روز به طور قابل توجهی وزن بدون چربی و اندازه عضلات را افزایش می دهد. این افزایش اولیه به دلیل افزایش محتوای آب ماهیچه های شما ایجاد می شود. در درازمدت، با سیگنال دادن به مسیرهای بیولوژیکی کلیدی و افزایش عملکرد باشگاه به رشد فیبر عضلانی کمک می‌کند.

در یک مطالعه از یک رژیم تمرینی 6 هفته ای، شرکت کنندگانی که از کراتین استفاده کردند، به طور متوسط ​​4.4 پوند (2 کیلوگرم) توده عضلانی بیشتری نسبت به گروه کنترل اضافه کردند. به طور مشابه، یک بررسی جامع افزایش واضحی را در توده عضلانی در بین افرادی که کراتین مصرف می‌کنند، در مقایسه با افرادی که همان رژیم تمرینی بدون کراتین را انجام می‌دهند، نشان داد.

این بررسی همچنین محبوب‌ترین مکمل‌های ورزشی جهان را مقایسه کرد و به این نتیجه رسید که کراتین بهترین مکمل موجود است. از مزایای آن می توان به ارزان تر بودن و ایمن تر بودن نسبت به سایر مکمل های ورزشی اشاره کرد.

 

 

پودر کراتین مونوهیدرات پگاه در داروخانه آنلاین

 

امن و آسان برای استفاده

در کنار مزایای متنوع کراتین، یکی از ارزان ترین و بی خطرترین مکمل های موجود است. می توانید انتخاب گسترده ای را به صورت آنلاین پیدا کنید. بیش از 200 سال است که کراتین مورد تحقیق قرار گرفته است و مطالعات متعددی از ایمنی آن برای استفاده طولانی مدت حمایت می کند. کارآزمایی‌های بالینی که تا 5 سال به طول انجامید، هیچ عارضه جانبی را در افراد سالم گزارش نمی‌کنند. علاوه بر این، مصرف مکمل بسیار آسان است - به سادگی 3 تا 5 گرم پودر کراتین مونوهیدرات در روز مصرف کنید.

 

مکمل کراتین اولترا پاور پگاه داروخانه آنلاین

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کراتین اولترا پاور:

 • افراد زير 18 سال، سالمندان، افراد مبتلا به بيماريهای مزمن و نيز مصرف کنندگان داروهای بدون نسخه،  قبل از مصرف اين فرآورده با پزشک خود مشورت نمايند.
 • مصرف طولانی مدت اين محصول و به مقدار زیاد (بیش از میزان های توصیه شده) ممکن است به بروز عوارض کليوی منجر شود.
 • اين مکمل برای دوران بارداری و شيردهی توصيه نمی شود.
 • مصرف اين مکمل به علت احتباس آب در ماهيچه موجب افزايش وزن، در حد محدود مي شود. بنابراين نبايد از اين محصول فقط به عنوان افزايش وزن استفاده كرد.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 300 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی17348025127869
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261808601651
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 60

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات