منو
سبد خرید شما

پودر کراتین مونوهیدرات رانتک 300 گرمی | کراتین خالص برای عضله سازی

کراتین مونوهیدرات رانتک
کراتین مونوهیدرات رانتک
-12 % ناموجود
کراتین مونوهیدرات رانتک
کراتین مونوهیدرات رانتک
پودر کراتین مونوهیدرات رانتک 300 گرمی | کراتین خالص برای عضله سازی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Runtech Creatine Monohydrate - 300 g
 • SKU: 3562
 • بارکد: 626205720455
695,200 تومان
790,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کراتین مونوهیدرات رانتک Runtech Creatine Monohydrate مکمل کراتین خالص از محصولات رانتک است که برای عضله سازی و افزایش قدرت عضلات طراحی شده است. پودر کراتین رانتک در هر سروینگ ۵ گرمی خود حاوی ۵ گرم کراتین از نوع مونوهیدرات است.

 

کراتین ماده‌ای است که به‌طور طبیعی در سلول‌های عضلانی یافت می‌شود. در حین بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش با شدت بالا، این ماده به ماهیچه‌های عضلانی در جهت تولید انرژی کمک می‌کنند. مصرف کراتین در بین ورزشکاران و بدنسازان به‌ منظور افزایش عضلات، افزایش قدرت و بهبود عملکرد ورزش بسیار محبوب است.

 

به علاوه کراتین رانتک احیا کننده ذخایر گلیکوژنی بدن به شمار می‌رود، که سبب افزایش حجم عضلات در ورزش‌های سرعتی و قدرتی می‌شود. کراتین رانتک، بیشینه ساز VO2 (توانایی بدن جهت انتقال اکسیژن به عضلات) و افزایش دهنده ATP (آستانه بی هوازی) و افزایش دهنده حداکثر قدرت عضلات است.

همه مکمل های کراتین با هم برابر نیستند. اگر قصد مصرف مکمل کراتین دارید، نمونه های کراتین مونوهیدارت نظیر کراتین رانتک را خریداری کنید. بسیاری از مکمل ها دارای مواد کم ارزشی هستند که نیازی به آنها ندارید و ممکن است هزینه بیشتری نیز برای خرید آنها پرداخت کنید.

 

سایر مکمل های کراتین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

کراتین رانتک داروکالا

 


 

مشخصات کراتین رانتک:

 • حاوی 5 گرم کراتین خالص در هر وعده
 • کمک به عضله سازی
 • فاقد طعم
 • جلوگیری از خستگی عضلات
 • بهبود عملکرد ورزشی
 • افزایش انرژی و استقامت عضلانی
 • حاوی 60 سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف کراتین مونوهیدرات رانتک:

یک پیمانه (5گرم) را در 200-300 میلی لیتر آب و یا آب میوه حل کرده و بلافاصله نیم الی یک ساعت قبل از تمرینات ورزشی مصرف نمایید.

مقدار مصرف پیشنهادی در 5 روز اول (دوره بارگیری) : 4 بار در روز، هر بار یک پیمانه (5گرم) مصرف شود.

مقدار مصرف پیشنهادی بعد از دوره بارگیری به مدت 21 روز (دوره نگهدارنده): روزانه نصف تا یک پیمانه (5-5/2 گرم) مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات کراتین 300 گرمی رانتک (در هر 5 گرم):

نام ترکیب

مقدار

Creatine Monohydrate

5 g

 

 


 

فواید کراتین چیست؟

خستگی را کاهش دهد:

مکمل‌های کراتین ممکن است خستگی و را کاهش دهند. در یک مطالعه 6 ماهه بر روی افراد مبتلا به آسیب مغزی تروماتیک، افرادی که مکمل کراتین دریافت کردند، در مقایسه با افرادی که مکمل مصرف نکردند، 50 درصد کاهش در سرگیجه داشتند. علاوه بر این، تنها 10٪ از بیماران در گروه مکمل، در مقایسه با 80٪ در گروه کنترل، خستگی را تجربه کردند. مطالعه دیگری نشان داد که کراتین منجر به کاهش خستگی و افزایش سطح انرژی در طول محرومیت از خواب می شود. کراتین همچنین خستگی را در ورزشکارانی که تست دوچرخه سواری انجام می دهند کاهش می دهد و برای کاهش خستگی هنگام ورزش در گرمای زیاد استفاده می شود.

 

کراتین رانتک

 

به بیماری پارکینسون کمک کند:

بیماری پارکینسون با کاهش سطح دوپامین، یک انتقال دهنده عصبی کلیدی در مغز شما مشخص می شود. کاهش زیاد سطح دوپامین باعث مرگ سلول های مغزی و چندین علامت جدی از جمله لرزش، از دست دادن عملکرد ماهیچه ها و اختلالات گفتاری می شود.

کراتین با اثرات مفیدی در موش‌های مبتلا به پارکینسون مرتبط است و از 90 درصد کاهش معمول سطح دوپامین جلوگیری می‌کند. با این حال، شواهدی وجود ندارد که نشان دهد این اثر مشابه در انسان دارد. در تلاش برای درمان از دست دادن عملکرد و قدرت عضلانی، افراد مبتلا به پارکینسون اغلب با وزنه تمرین می کنند.

در یک مطالعه در افراد مبتلا به این بیماری، ترکیب کراتین با تمرین با وزنه، قدرت و عملکرد روزانه را به میزان بیشتری نسبت به تمرین به تنهایی بهبود بخشید.

 

 

با سایر بیماری های عصبی مبارزه کند:

یک عامل کلیدی در چندین بیماری عصبی کاهش فسفوکراتین در مغز شماست. از آنجایی که کراتین می تواند این سطوح را افزایش دهد، ممکن است به کاهش یا کند کردن پیشرفت بیماری کمک کند. در موش‌های مبتلا به بیماری هانتینگتون، کراتین ذخایر فسفوکراتین مغز را به 72 درصد سطوح قبل از بیماری بازگرداند، در حالی که این میزان برای موش‌های کنترل تنها 26 درصد بود. این ترمیم فسفوکراتین به حفظ عملکرد روزانه کمک کرد و مرگ سلولی را تا حدود 25٪ کاهش داد.
تحقیقات روی حیوانات نشان می‌دهد که مصرف مکمل‌های کراتین ممکن است بیماری‌های دیگری را نیز درمان کند، از جمله:

 •     بیماری آلزایمر
 •     سکته مغزی ایسکمیک
 •     صرع
 •     آسیب های مغزی یا نخاعی

کراتین همچنین مزایایی را در برابر اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) نشان داده است، بیماری که بر نورون های حرکتی که برای حرکت ضروری هستند، تأثیر می گذارد. عملکرد حرکتی را بهبود بخشید، از دست دادن عضلات را کاهش داد و نرخ بقا را تا 17٪ افزایش داد.

اگرچه مطالعات بیشتری در مورد انسان مورد نیاز است، برخی از محققان معتقدند که مکمل‌های کراتین می‌توانند در کنار داروهای معمولی به عنوان دفاعی در برابر بیماری‌های عصبی عمل کنند.

 

 

سطح قند خون را کاهش دهد و با دیابت مبارزه کند:

تحقیقات نشان می دهد که مکمل های کراتین ممکن است با افزایش عملکرد ناقل گلوکز نوع 4 (GLUT-4)، مولکولی که قند خون را به ماهیچه های شما وارد می کند، سطح قند خون را کاهش دهد. یک مطالعه 12 هفته ای بررسی کرد که چگونه کراتین بر سطح قند خون بعد از یک وعده غذایی پر کربوهیدرات تأثیر می گذارد. افرادی که کراتین و ورزش را ترکیب کردند نسبت به افرادی که فقط ورزش می کردند کنترل قند خون بهتری داشتند. پاسخ کوتاه مدت قند خون به یک وعده غذایی یک نشانگر مهم خطر دیابت است. هرچه بدن شما سریعتر قند را از خون پاک کند، بهتر است.

در حالی که این مزایا امیدوارکننده هستند، تحقیقات انسانی بیشتری در مورد اثرات طولانی مدت کراتین بر کنترل قند خون و دیابت مورد نیاز است.

 

 

می تواند عملکرد مغز را بهبود بخشد:

کراتین نقش مهمی در سلامت و عملکرد مغز ایفا می کند. تحقیقات نشان می دهد که مغز شما به مقدار قابل توجهی ATP در هنگام انجام کارهای دشوار نیاز دارد. مکمل ها می توانند ذخایر فسفوکراتین را در مغز افزایش دهند تا به تولید ATP بیشتر کمک کنند. کراتین همچنین ممکن است با افزایش سطح دوپامین و عملکرد میتوکندری به عملکرد مغز کمک کند.

از آنجایی که گوشت بهترین منبع غذایی کراتین است، گیاهخواران اغلب سطوح پایینی از کراتین دارند. یک مطالعه روی مکمل‌های کراتین در گیاه‌خواران نشان داد که 20 تا 50 درصد در برخی از نمرات آزمون‌های حافظه و هوش بهبود یافته است.
برای افراد مسن تر، مکمل کراتین به مدت 2 هفته به طور قابل توجهی حافظه و توانایی یادآوری را بهبود می بخشد. در افراد مسن تر، کراتین ممکن است عملکرد مغز را تقویت کند، از بیماری های عصبی محافظت کند و از دست دادن عضلات و قدرت مرتبط با افزایش سن را کاهش دهد. با وجود چنین یافته های مثبتی، تحقیقات بیشتری در مورد افراد جوان و سالمی که به طور منظم گوشت یا ماهی مصرف می کنند، مورد نیاز است.

 

 

سخن پایانی:

در پایان روز، کراتین یک مکمل موثر با فواید قدرتمند برای عملکرد ورزشی و سلامتی است. ممکن است عملکرد مغز را تقویت کند، با بیماری های عصبی خاص مبارزه کند، عملکرد ورزشی را بهبود بخشد و رشد عضلانی را تسریع کند. سعی کنید این ماده طبیعی را به رژیم مکمل خود اضافه کنید تا ببینید آیا برای شما مفید است یا خیر.

 

قیمت کراتین رانتک

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کراتین مونوهیدرات رانتک:

 • ورزشکارانی که این محصول را استفاده می نمایند به منظور افزایش آب رسانی به بدن باید حداقل 6 تا 7 لیوان آب در طول روز مصرف نمایند.
 • مصرف پودر کراتین با نوشیدنی‌های شیرین سبب افزایش جذب و تاثیر کراتین می‌شود.
 • این مکمل با قهوه و یا چای مصرف نشود.
 • این فراورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نیست.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد، دور از رطوبت و نور خورشید نگهداری شود.
 • بیش از مقادیر توصیه شده مصرف نشود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • زنان باردار و شیرده از مصرف این فراورده خودداری نمایند.
 • افراد مبتلا به هر نوع بیماری و نیز افرادی که هر دارویی استفاده می‌کنند، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایند.
 • افراد زیر 18 سال، افراد مبتلا به مشکلات کلیوی و یا دیابت از مصرف این محصول خودداری نمایند.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 300 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2019806059642154
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057204556
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 60

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات