منو
سبد خرید شما

پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن 300 گرم | کمک به عضله سازی با ترکیبات موثر

مکمل سوپر کراتین پی ان سی کارن
-3 %
پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن 300 گرم | کمک به عضله سازی با ترکیبات موثر
 • موجودی: موجود
 • مدل: Karen PNC Super Creatine - 300 g
 • SKU: 2196
 • بارکد: 626140511004
794,500 تومان
817,300 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن Karen PNC Super Creatine 300g در واقع یک مکمل کراتین پلاس است که علاوه بر کراتین خالص دارای ترکیبات دیگری برای عضله سازی و افزایش قدرت عضلات است. پودر سوپر کراتین کارن مکملی برای رشد عضلات و کمک به ریکاوری عضلات است.

 

سوپر کراتین پی ان سی را شاید بتوان نزدیک به مکمل های پمپ دانست. چرا که این محصول حاوی ترکیبات ویژه با کارایی های مختلف است. اصلی ترین ترکیب همانطور که از نام محصول پیداست پودر کراتین است. کراتین یک پروئئین است که به رشد عضلات بدن کمک می کند. ترکیب بعدی وجود آمینو اسید ال گلوتامین است. ال گلوتامین نیز مکملی برای کمک به جلوگیری از تحلیل عضلات در هنگام تمرینات ورزشی است که در سوپر کراتین پی ان سی کارن وجود دارد. ترکیبات بعدی موجود در سوپر کراتین پی ان سی حاوی ال آرژنین، ال متیونین، ال تائورین و آلفا لیپوئیک اسید است.

 

این ترکیبات در مکمل سوپر کراتین پی ان سی باعث افزایش قدرت عضلات و افزایش کارایی ورزشی می شود. همچنین وجود آمینو اسیدهای نظیر گلوتامین و تائورین باعث کاهش فشار بیش از حد به عضلات و کمک به بازسازی عضلات می شود. پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن مناسب برای دوره های ورزشی سنگین و افزایش حجم عضلات است. این مکمل در اندازه ۳۰۰ گرمی و توسط شرکت کارن تولید شده است.

 

سایر مکمل های کراتین را مشاهده کنید.

سایر مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید.

 

super creatine pnc

 

میزان سروینگ و اندازه ترکیبات سوپر کراتین:

پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن،‌ حاوی 300 گرم پودر است که این ۳۰۰ گرمی شامل 57 سروینگ 5.2 گرمی می شود. بیشترین میزان تشکیل دهنده هر سروینگ سوپر کراتین کارن را کراتین خالص به میزان 5 گرم در هر سروینگ 5.2 گرمی تشکیل می دهد.

برای استفاده از سایر مزایای آمینواسیدها، مقادیری گلوتامین، آرژنین، الفا لیپوئیک اسید و تائورین و ال متیونین در سوپر کراتین وجود دارد. گلوتامین به میزان 50 میلی گرم در هر سروینگ تا از عضلات شما پشتیبانی کرد. ال آرژنین برای کمک به افزایش خون رسانی به عضلات به میزان 50 میلی گرم در هر سروینگ سوپر کراتین وجود دارد. ال تائورین برای محافظت از سلول های بدن است و خواص پشتیبانی از عضلات را دارد. این آمینو اسید نیز به میزان 25 میلی گرم در هر سروینگ وجود دارد. میزان ال متیونین و آلفا لیپوئیک اسید نیز به ترتیب 50 و 25 میلی گرم است.

 

سایر مکمل های آرژنین را مشاهده کنید.

 

پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن

 

تاثیر سوپر کراتین در بدن:

آلفا ليپوئيك اسيد  موجود در اين محصول نقش هاي متفاوتي در بدن ايفا مي كند. مهمترين اثر اين ماده اثر آنتي اكسيداني آن است كه  از سلولهاي بدن در برابر آسيب راديكال هاي آزاد حفاظت مي كند. از ديگر اثرات اين ماده افزايش حساسيت سلولها به انسولين است.  به اين صورت كه مصرف گلوكز را در بافتهاي مختلف بدن -كه مصرف گلوكز در آنها وابسته به ترشح انسولين است-‌ افزايش مي دهد. انسولين به عنوان مهمترين هورمون آنابوليك بدن، موجب سهولت ورود گلوكز به سلولها به ويژه سلولهاي عضلاني شده و در نتيجه باعث تسهيل توليد انرژي و تسريع در بازسازي ذخاير گليكوژني و ديگر ذخاير انرژي در سلول مي شود. از اين رو سوپر كراتين گاهي به نام كراتين انسولين دار شناخته مي شود، زيرا با وجودي كه در تركيب خود هورمون انسولين ندارد، توسط تركيبات ديگر سبب تحريك ترشح انسولين مي شود. آلفاليپوئيك اسيد به عنوان پيش ساز گلوتامين نيز در بدن كاربرد دارد كه در بهبود عملكرد سيستم ايمني، تامين انرژي سلولها و دفع برخي سموم (با كمك اسيدهاي آمينه متيونين و تورين) نقش بسيار مهمي ايفا مي كند.

آرژنين موجود در اين محصول مي تواند باعث تاخير در بروز خستگي، ‌افزايش خونرساني به عضلات و كمك به توليد كراتين در بدن شود. اين محصول به دليل دارا بودن گلوتامين سبب ارتقا سطح سلامت و ارتقا عملكرد سيستم ايمني بدن مي شود. همچنين تجزيه پروتئين را كاهش داده و از تحليل عضلات جلوگيري مي كند.

اسيد آمينه تورين به كار رفته در سوپر كراتين داراي خواص سم زدايي، تنظيم فشار اسمزي، تنظيم ميزان كلسيم خون و خواص آنتي اكسيداني است. تورين استرس اكسيداتيو را كاهش مي دهد و با جذب راديكالهاي آزاد مانع از آسيب به DNA مي شود.

ورزشكاراني كه در ابتداي دوره حجم گيري بوده و كم وزن هستند،‌ مي توانند از اين محصول همراه يك مكمل حجم دهنده (فاقد گلوتامين) براي افزايش وزن و حجم عضلات استفاده كنند.

 

سایر مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید.

 

مکمل سوپر کراتین کارن پی ان سی داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن:

 • کمک به افزایش رشد و افزایش حجم توده عضلانی
 • کمک به افزایش ترشح هورمون رشد به دلیل وجود متیونین
 • تسریع ریکاوری عضلات
 • دارای خواص سم زدایی و آنتی اکسیدانی
 • کاهش خستگی و افزایش انرژی
 • تحریک ترشح هورمون انسولین به واسطه آلفا لیپوئیک اسید و تائورین
 • بهبود کارایی ورزشی
 • حاوی ۵ گرم کراتین در هر سروینگ

 

خرید مکمل کراتین پی ان سی در داروخانه آنلاین

 


 

نحوه مصرف سوپر کراتین کارن:

در دوره بارگیری (۵ الی ۷ روز) یک قاشق مربا خوری (5.2 گرم) ۴ بار در روز در آب یا آبمیوه حل شده و مصرف شود.

در دوره نگهدارنده یک قاشق مرباخوری از سوپر کراتین را (معادل 5.2 گرم) ۱ تا ۲ بار در روز در آب یا آبمیوه حل کنید و مصرف کنید.

 

 


 

ترکیبات مکمل سوپر کراتین پی ان سی کارن (در هر سروینگ معادل 5.2 گرم):

نام ترکیب

مقدار

Creatine Monohydrate

5 g

L-Glutamine

50 mg

L-Arginine

50 mg

L-Methionine

50 mg

L-Taurine

25 mg

Alpha Linolenic Acid

25 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سوپر کراتین کارن:

 • افراد سالمند، افراد زیر 18 سال، افراد مبتلا به بیماریهای مزمن و نیز مصرف کنندگان داروهای بدون نسخه، قبل از مصرف این فرآورده با متخصص تغذیه یا پزشک خود مشورت نمایند.
 • مصرف طولانی مدت این محصول و به مقدار زیاد (بیش از میزان های توصیه شده) ممکن است به بروز عوارض کلیوی منجر شود .
 • این مکمل برای دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
 • مصرف این مکمل به علت احتباس آب در ماهیچه موجب افزایش وزن، در حد محدود می شود . بنابراین ورزشکارانی که در محدوده وزنی خاصی برای مسابقه آماده می شوند، می بایست مقدار و دوره مصرف مکمل را با دقت بیشتری انتخاب نمایند.
 • مصرف نوشیدنی های شیرین مانند مکمل های کربومس یا آبمیوه های شیرین می تواند سرعت جذب و کارایی کراتین را افزایش می دهد.
 • این مکمل با قهوه، چای یا آبمیوه های ترش و اسیدی مصرف نشود.
 • سوپر کراتین در مقایسه با سایر انواع کراتین ها بوی متفاوت و اندکی ناخوشایند دارد که مربوط به وجود گوگرد در ساختار اسیدهای آمینه متیونین و تورین است.

 

مشخصات کلی
مقدار پودر: 300 گرم
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 0151437412899179
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6261405110044
سایر توضیحات تعداد سروینگ: 57

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات