منو
سبد خرید شما

ایزو وی نوتریمد | 2270 گرم | حاوی پروتئین ایزوله، بدون شکر و چربی

ایزو وی نوتریمد
ایزو وی نوتریمد
-17 % ناموجود
ایزو وی نوتریمد
ایزو وی نوتریمد
شما میتوانید محصول پروتئین وی اچ دی بی پی آی | 1850 گرم | عضله سازی موثر و افزایش توان عضلات را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
ایزو وی نوتریمد | 2270 گرم | حاوی پروتئین ایزوله، بدون شکر و چربی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Nutrimed Iso Whey - 2270g
 • SKU: 4158
 • بارکد: 626326090029
3,419,900 تومان
4,114,400 تومان
اشتراک گذاری در :

ایزو وی نوتریمد Nutrimed Iso Whey 2270g مکمل پروتئین ایزوله 100 درصد  از محصولات نوتریمد برای ساخت عضلات با کیفیت است. ایزو وی نوتریمد از پروتئین ایزوله خالص در محصول خود استفاده کرده است. پروتئین ایزوله زمانی به وجود می آید که پروتئین کنسانتره به قطعات ریز تر و قابل جذب تر تجزیه شود که این قطعات ریزتر همان پروتئین ایزوله است که راحت تر در بدن جذب و مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

ایزو وی نوتریمد با پروتیین ایزوله خود می تواند به ساخت عضلات با کیفیت برای ورزشکاران بپردازد و پروتئین مورد نیاز بدن را تامین کند. همچنین ایزو وی نوتریمد حاوی 6.67 گرم بی سی ای ای در هر سروینگ برای پشتیبانی و حمایت از عضلات و جلوگیری از تحلیل عضلات است. این مقادیر بی سی ای ای می تواند به ساخت ماهیچه ها نیز کمک کند. 

مکمل پروتئین ایزو وی نوتریمد یک مکمل پروتئین برای ورزشکاران حرفه ای است. از ویژگی های بارز ایزو وی نوتریمد می توان به عدم استفاده از شکر و چربی در ترکیبات آن نام برد. ایزو وی نوتریمد یک مکمل استاندارد در سطح جهانی است که باعث بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی می شود. 

طعم های محبوب و دلپذیر نیز در این محصول استفاده شده است تا شما یک مکمل کامل پروتئین داشته باشید. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی بیشتر ترکیبات، سروینگ و نسبت پروتئین به کربوهیدرات در این محصول خواهیم پرداخت.

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

خرید پروتئین وی ایزوله نوتریمد

ایزو وی نوتریمد یک مکمل پروتئین کامل:

مکمل ایزو وی نوتریمد یک مکمل پروتیین کامل از هر نظر به حساب می آید. این مکمل حاوی 2270 گرم پودر است. این مقدار می تواند برای شما 81 سروینگ 28 گرمی را ارائه دهد. از این 28 گرم 25 گرم سهم پروتئین ایزوله خالص است که کمک به افزایش توان ماهیچه های بدن می کند. 

علاوه بر پروتئین در این محصول تنها حاوی 1 گرم کربوهیدرات است. یعنی نسبت پروتئین به کربوهیدرات در ایزو وی نوتریمد نسبت 25 به 1 است که شاید در کمتر مکملی بتوانید چنین نسبت فوق العاده ای را پیدا کنید. این بدان معناست که شما با خرید ایزو وی نوتریمد، یک مکمل پروتئین خالص و 100 درصد پروتئین را خریداری کرده اید و می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. 

از ویژگی های ایزو وی نوتریمد می توان به عدم استفاده از شکر در ترکیبات آن نام برد. جایگزین شکر در این محصول شیرین کننده سوکرالوز است. همچنین علاوه بر عدم استفاده از شکر، در ایزو وی نوتریمد از چربی هم استفاده نشده است و این محصول فاقد هر گونه چربی یا چربی اشباع شده می باشد. عدم وجود شکر و چربی در ایزو وی، این محصول را برای افرادی که قصد کاهش وزن و سوزاندن چربی دارند، مناسب کرده است. همچنین این محصول حاوی مقادیر کمی از کلسیم، پتاسیم، سدیم و آهن است. 

تمام این ترکیبات می تواند در هر سروینگ از ایزو وی نوتریمد می تواند به بدن شما انرژی معادل 104 کالری برساند. این مقداری مناسب برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند، می باشد. 

 

مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

ایزو وی نوتریمد

ایزو وی و آمینو اسیدها:

ایزو وی نوتریمد حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها برای کمک به عضلات است. ایزو وی تنها در هر سروینگ خود حاوی مقدار حدودی 7 گرم بی سی ای ای در هر سروینگ است. لوسین، ایزولوسین و والین 3 آمینو اسید ضروری و شاخه ای هستند که بدن ما و ماهیچه های ما به شدت به آن نیازمند هستند. 

بی سی ای ای ها بخش عمده ای از ساختار عضلات را تشکیل داده اند. و نکته این جاست که بدن ما قادر به تولید این 3 آمینو اسید نیست و فقط باید آن را از طریق تغذیه و یا مصرف مکمل هایی نظیر ایزو وی نوتریمد به دست آورد. در هر سروینگ از پودر ایزو وی نوتریمد 2.7 گرم لوسین، 1.8 گرم ایزولوسین و 1.6 گرم والین وجود دارد که باعث جلوگیری از تحلیل عضلات و رفع خستگی و بهبود ریکاوری عضلات می شوند. 

علاوه بر BCAA در مکمل ایزو وی نوتریمد سایر آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری وجود دارد. به طور کلی ایزو وی نوتریمد حاوی 18 آمینو اسید است که می تواند نیاز عضلات را تامین کرده و عملکرد ورزشی را ارتقا دهد. 

 

مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید.

ایزو وی 100% نوتریمد

 


 

مشخصات پودر ایزو وی 100% نوتریمد:

 • حاوی پروتئین ایزوله شده 
 • جذب و سنتز سریع در بدن
 • حاوی 25 گرم پروتیین وی ایزوله در هر سروینگ 
 • بدون شکر، بدون چربی و کلسترول
 • حاوی 6.5 گرم بی سی ای ای در هر سروینگ
 • کمک به ساخت با کیفیت عضلات
 • کمک به افزایش توان عضلات 
 • بهبود عملکرد ورزشی 
 • کمترین میزان کربوهیدرات در مکمل پروتئین (تنها 1 گرم کربوهیدرات)
 • حاوی 81 سروینگ 28 گرمی
 • 104 کالری در هر سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف پودر پروتئین ایزو وی نوتریمد:

1 پیمانه از پودر پروتیین ایزو وی نوتریمد را با 250 میلی لیتر آب سرد یا شیر مخلوط نموده و مصرف نمایید. 

 

 


 

ترکیبات پروتئین ایزو وی نوتریمد (در هر سروینگ 28 گرمی):

نام ترکیب

مقدار

Calorie

104

Calories From Fat

0

Total Fat :

0 g

Saturated Fat

0 g

Trans Fat

0 g

Cholesterol

0 mg

Sodium

50 mg

Potassium

112 mg

Carbohydrates

1 g

Dietry Fiber

0 g

Sugar

0 g

Protein

25 g

Vitamin A

0%

Vitamin C

0%

Calcium

13%

Iron

0.5%

Typical Amino acid Profile :

Aspartic Acid

2.93

Histidine

0.457

Methionine

0.539

Treonine

1.903

Alanine

1.332

Glutamic Acid

4.678

Leucine

2.794

Proline

1.733

Tyrosine

0.756

Cysteine

0.611

Isoleucine

1.827

Phenylalanine

0.794

Tryptophane

0.441

Arginine

0.513

Glycine

0.438

Lysine

2.526

Serine

1.206

Valine

1.619

 

 


 

بهترین پروتئین؛ پروتئین وی ایزوله:

اهداف تناسب اندام را نمی توان تنها با ورزش منظم یا دویدن هر روز به دست آورد. شما همچنین باید با تامین مواد مغذی عضله ساز بدن خود برای ریکاوری مناسب، اثرات ورزش را به حداکثر برسانید. یکی از این محصولات که می تواند به این فرآیند کمک کند، پروتئین وی ایزوله (WPI) است.

مطمئناً، انواع مختلفی از مکمل‌های پروتئینی وجود دارد، از کنسانتره پروتئین آب پنیر گرفته تا کازئین با هضم کندتر، اما برای اکثر آنها، پروتئین آب پنیر با نیازها و اهداف ورزشکاران مطابقت دارد. پروتئین وی ایزوله می تواند به شما در دستیابی به اهداف سلامتی، تناسب اندام و بدن خود با ارائه تغذیه با کیفیت بالا بعد از تمرین کمک کند.

 

پروتئین ایزوله

 

ایزوله پروتئین آب پنیر چیست؟

ایزوله پروتئین آب پنیر می تواند راهی موثر برای تامین مواد مغذی باکیفیت برای بازیابی و رشد عضلات است. وی ایزوله یکی از بهترین فرم های پروتئین موجود در بازار است و دلیل آن این است که آنها به طور کلی فاقد چربی، کربوهیدرات، لاکتوز و کلسترول هستند که در بسیاری از اشکال دیگر پودر پروتئین یافت می شود.

ایزوله پروتئین وی، که معمولاً به عنوان "وی ایزوله" نیز شناخته می شود، یک محصول جانبی طبیعی از فرآیند تولید پنیر است. این ماده خشک و پودری است که می توان از آن برای تولید بسیاری از محصولات مانند گوشت، و حتی نوشیدنی های مختلف استفاده کرد. در فرآیند تولید پروتئین وی ایزوله، ما خالص ترین اشکال پروتئین کامل را دریافت می کنیم. غلظت پروتئین بسیار بالاتری نسبت به سایر اشکال آب پنیر مانند کنسانتره پروتئین آب پنیر (WPC) دارد.

علاوه بر این، فرآیند تولید برای دستیابی به ایزوله پروتئین آب پنیر به حذف لاکتوز و چربی اضافی از پودر آب پنیر کمک می‌کند و نمایه پاک‌تری نسبت به سایر انواع مکمل‌های پروتئینی ایجاد می‌کند. 

به لطف فرآیند تولید این نوع پروتئین باکیفیت، شما می توانید برخی پودرهای ایزوله پروتئین آب پنیر را در بازار بیابید که فاقد چربی و کلسترول هستند. اگر از یک رژیم غذایی تخصصی پیروی کنید که در آن به دلایل سلامتی باید مراقب مصرف کربوهیدرات و کلسترول خود باشید، ایزو وی نوتریمد بسیار عالی است.

خرید پروتئین وی ایزوله

 

چه کسی باید از ایزو وی استفاده کند؟

پروتئین وی ایزوله برای کسانی که هیچ چربی یا کربوهیدراتی را در برنامه غذایی خود نمی خواهند (یا حداقل آنها را در مکمل نمی خواهند و ترجیح می دهند آنها را بخورند) ایده آل است. به طور کلی، پروتئین آب پنیر دارای کربوهیدرات، چربی، لاکتوز و کالری کم است و یک مکمل غذایی ایده آل برای کمک به عضله سازی و قدرت به شما می دهد.

بدنسازانی که عدم تحمل لاکتوز دارند، مشکلات گوارشی دارند یا حتی هنگام مصرف لاکتوز به راحتی نفخ می‌کنند، می‌توانند به پروتئین وی ایزوله دسترسی پیدا کنند، زیرا فرآیند میکرو فیلتراسیون آن لاکتوز کافی را از بین می‌برد که نباید مشکلی ایجاد کند. گفتنی است، اگر حساسیت یا عدم تحمل لاکتوز شدید دارید، ابتدا با مقدار کمی پروتئین ایزوله شروع کنید تا محصول را آزمایش کنید و مطمئن شوید که مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

 

خرید وی ایزوله نوتریمد

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ایزو وی نوتریمد:

 • پروتئین ایزو وی ۱۰۰% نوتریمد را دور از دسترس کودکان و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری نمایید.
 • در زنان باردار و شیرده و افراد زیر 18 سال مصرف ایزو وی نوتریمد توصیه نمی شود. 
 • پودر پروتیین ایزوله 100 درصد نوتری مد جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.
 • مکمل را در جای خشک و خنک نگهداری نمایید و از یخ زدگی محافظت کنید.
 • بعد از هربار استفاده درب قوطی را ببندید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2270 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی4753864290837692
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263260900297
سایر توضیحاتفاقد شکر و چربی و کلسترول - حاوی 81 سروینگ

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات