منو
سبد خرید شما

پودر ایزو درینک ویوا پاور | حاوی کربوهیدرات برای افزایش انرژی عضلات

ایزو درینک
ایزو درینک
ایزو درینک
-54 % ناموجود
ایزو درینک
ایزو درینک
ایزو درینک
پودر ایزو درینک ویوا پاور | حاوی کربوهیدرات برای افزایش انرژی عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: VivaPower Iso Drink Powder - 1240g
 • SKU: 4232
 • بارکد: 626832792686
599,000 تومان
1,300,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر ایزو درینک ویوا پاور VivaPower Iso Drink Powder مکمل کربوهیدرات برای افزایش انرژی و توان عضلات از محصولات ویوا پاور است. ایزو دیرینک ویوا پاور می تواند با وجود ترکیبات خود باعث بهبود عملکرد ورزشی و همچنین بهبود عملکرد ماهیچه ها در هنگام فعالیت های ورزشی شود. 

 

وجود مقادیر زیادی از کربوهیدرات در پودر ایزو درینک ویوا پاور همچنین می تواند برای افرادی که احتیاج به افزایش وزن دارند، مناسب بوده و وزن آنها را نیز افزایش دهد. ایزودیرینک می تواند با کمک به حفظ تعادل انرژی و آب رسانی، و همچنین پایداری انرژی مستمر با تامین الکترولیت ها به هبود عملکرد فیزیکی در تمرینات کمک کند. همچنین برای کمک به بهبود جذب در کربوهیدرات موجود در ایزو درینک، در این محصول از برخی از ویتامین ها گروه ب برای کمک به جذب بهتر کربوهیدرات ها استفاده شده است. 

ایزو درینک ویوا پاور در واقع یک مکمل کربو عالی برای رسیدن به انرژی عالی است. این افزایش انرژی همچنین می تواند باعث ریکاوری سریع تر عضلات و جلوگیری از خستگی شود. ایزو درینک ویوا پاور در دو طعم لیمو و پرتقال تولید شده است که از جمله طعم های معمول در مکمل های کربوهیدرات است. ایزو درینک ویوا پاور تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس در ایران تولید و بسته بندی شده است. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی بیشتر ترکیبات این محصول خواهیم پرداخت. 

 

مکمل های کربوهیدرات و گینر را مشاهده کنید. 

برای خرید پروتئین کاله بر روی نام آن کلیک کنید. 

ایزو درینک

ایزو درینک ویوا پاور، یک مکمل انرژی زا:

در ابتدای بررسی ترکیبات ایزو دیرینک ویوا پاور باید عنوان کرد که وزن کلی محصول 1240 گرم است. هر سروینگ ایزو درینک از 62 گرم تشکیل شده است که با هر دو اسکوپ یک سروینگ 62 گرمی کامل می شود. مهمترین ترکیب ایزو درینک ویوا پاور همانطور که ذکر شد، کربوهیدرات ها هستند. در هر 100 گرم از پودر ایزو درینک 87 گرم از کربوهیدرات تشکیل شده است که این مقدار در هر سروینگ 62 گرمی 54 گرم است. 

این مقدار از کربوهیدرات در هر سروینگ می تواند انرژی قابل توجهی را به بدن شما برساند که این موضع تاثیر بسزایی در افزایش انرژی بدن دارند. البته سعی شده در این محصول از میزان شکر کمتری استفاده شود و به جای مقادیر بالای شکر در هر سروینگ، از شیرین کننده مصنوعی نظیر سوکرالز استفاده شده است. این میتوان برای افرادی که نمی خواهند شکر بیش از حد دریافت کنند، مناسب باشد. 

میزان شکر استفاده شده در هر سروینگ 62 گرمی از ایزو درینک ویوا پاور تنها 2.25 گرم است که مقدار بسیار کمی برای یک مکمل کربوهیدرات به شمار می آید. در عوض سعی شده از کربوهیدرات هایی با ساختار پیچیده در ایزو درینک استفاده شود تا انرژی مورد نیاز عضلات را به صورت طولانی تری تامین کند. همچنین علاوه بر شکر کم در ترکیبات ایزو دیرینک ویوا پاور، از چربی هم در ترکیبات آن استفاده نشده است. این مسئله نیز یک نکته مثبت در ترکیبات ویواپاور به شمار می آید که با مصرف این محصول شما کربوهیدرات را با حداقل شکر ممکن و بدون چربی دریافت خواهید کرد. این مسئله می تواند باعث افزایش حجم عضلات و توان ماهیچه ها شود. 

 

در این محصول همچنین از پروتئین استفاده نشده است، بنابراین این محصول گینر به حساب نمی آید و برای کسانی که به دنبال مصرف پروتئین در کنار کربوهیدرات هستند، مناسب نیست. برای کمک به افزایش جذب این مقدار از کربوهیدرات و تاثیر سریع تر آن در بدن، ایزو درینک ویوا پاور در ترکیبات خود از ویتامین ب1، ویتامین ب2 و ویتامین ب3 استفاده کرد. این 3 ویتامین از گروه ب، از جمله مهمترین ویتامین ها در جذب چربی ها، پروتئین ها و کربوهیدرات ها در بدن هستند. 

ویتامین B1 یا تیامین از عوارض سیستم عصبی، مغز، ماهیچه ها ، قلب ، معده و روده جلوگیری می کند. همچنین در جریان الکترولیتها به داخل و خارج سلولهای ماهیچه ای و عصبی نقش دارد. ویتامین B2 به تجزیه پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کند. نقش مهمی در حفظ انرژی بدن دارد. ریبوفلاوین به تبدیل کربوهیدرات ها به آدنوزین تری فسفات (ATP) کمک می کند. بدن انسان ATP را از غذا تولید می کند و ATP همانطور که بدن به آن نیاز دارد انرژی تولید می کند. ترکیب ATP برای ذخیره انرژی در عضلات حیاتی است. ویتامین ب3 با کمک به آنزیم ها به تبدیل غذا به انرژی کمک می کند. به طور خاص، نیاسین جزء اصلی NAD و NADP، دو کوآنزیم درگیر در متابولیسم سلولی است. علاوه بر این، نقشی در سیگنال دهی سلولی و ساخت و ترمیم DNA ایفا می کند.

مقادیر مناسبی از منیزیم نیز برای کمک به سیستم عصبی عضلانی در پودر ایزو درینک ویوا پاور مورد استفاده قرار گرفته شده است تا باعث بهبود عملکرد ماهیچه های بدن شود. به طور کلی پودر ایزو درینک ویوا پاور یک مکمل منحصر به فرد است که مشابه آن را کمتر میتوانید بیابید. هدف اصلی ایزو دیرینک افزایش انرژی عضلات از طریق کربوهیدرات های پیچیده است که می تواند در هر سروینگ به بدن شما انرژی معادل 223 کیلو کالری را برساند و عملکرد ورزشی شما را به طور خاصی بهبود دهد. 

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید. 

پودر ایزو دیرینک ویوا پاور

 


 

مشخصات پودر ایزو دیرینک ویوا پاور:

 • افزایش توان عضلات 
 • کمک به افزایش انرژی برای تمرینات ورزشی
 • کند کردن روند خستگی در تمرینات
 • بدون چربی و حاوی 2.25 گرم شکر در هر سروینگ
 • حاوی ویتامین های ب1، ب2 و ب3 برای کمک به جذب بهتر کربوهیدرات
 • کمک به حفظ تعادل انرژی و هیدراته بدن 
 • حفظ طولانی تر انرژی با تامین الکترولیت ها
 • بهبود عملکرد فیزیکی در تمرینات ورزشی
 • حاوی 20 سروینگ 62 گرمی
 • با طعم های لیمو و پرتقال
 • حاوی شیرین کننده مصنوعی سوکرالز

 

 


 

نحوه مصرف ایزو درینک ویوا پاور:

به عنوان مکمل ورزشی روزانه دو پیمانه (62 گرم) در 1000 سی سی آب سرد حل کرده، به خوبی بهم زده و قبل، حین یا بعد از ورزش میل نمایید.
پیش از تمرین: یک تا سه لیوان از نوشیدنی تهیه شده (720-240 میلی لیتر) را یک تا چهار ساعت پیش از تمرین یا نصف لیوان (240-120 میلی لیتر) بلافاصله قبل از شروع ورزش میل نمایید.
حین تمرین: نصف لیوان (240-120 میلی لیتر) از نوشیدنی 30 دقیقه بعد از شروع تمرین هر 15-10 دقیقه میل نمایید.
پس از تمرین: یک تا دو لیوان (480-240 میلی لیتر) از نوشیدنی تهیه شده را پس از تمرین میل نمایید.

مکمل ایزو درینک ویواپاور

 


 

ترکیبات مکمل ایزو درینک ویواپاور (در هر سروینگ 62 گرمی معادل 2 اسکوپ):

نام ترکیب

مقدار

Energy

222.98 kcal

Protein

0 g

Fat

0 g

Carbohydrates

54 g

Sugar

2.25 g

Sodium

600 mg

Potassium

500 mg

Vitamin B1 (Thiamin )

2 mg

Vitamin B2 (Riboflavin)

2 mg

Vitamin B6 (Pyridoxine)

3 mg

Magnesium

80 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ایزو درینک:

 • یش از مصرف مکمل در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک، متخصص تغذیه و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در بارداری و شیردهی مصرف نشود.
 • در بیماران دیابتی با احتیاط مصرف شود.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک (کمتر از 25 درجه سانتی گراد) و دور از دسترس از کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1240 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1511800002174758
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس)
بارکد6268327926869
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 20

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات