منو
سبد خرید شما

قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور | با نسبت 5:1:1 برای جلوگیری از تحلیل عضلانی

مگا بی سی ای ای ویوا پاور
مگا بی سی ای ای ویوا پاور
-30 % ناموجود
مگا بی سی ای ای ویوا پاور
مگا بی سی ای ای ویوا پاور
قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور | با نسبت 5:1:1 برای جلوگیری از تحلیل عضلانی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Viva Power Mega BCAA 5:1:1 - 120Tabs
 • SKU: 4229
 • بارکد: 626386851201
577,900 تومان
825,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور Viva Power Mega BCAA مکمل بی سی ای ای از محصولات ویوا پاور برای کمک به ساختار عضلات و جلوگیری از تحلیل عضلانی است. قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور حاوی آمینو اسیدهای ضروری یا آمینواسیدهای زنجیره ای برای حمایت و پشتیبانی از عضلات است.

 

مگا بی سی دبل ای ویوا پاور حاوی 3 آمینو اسید شاخه ای یعنی لوسین، ایزولوسین و والین است. اما ویژگی برتر مگا بی سی ای ای وجود نسبت خاص لوسین نسبت به 2 آمینو اسید دیگر زنجیره ای است. عموما نسبت لوسین به ایزولوسین و والین در مکمل های عادی بی سی ای ای، نسبت 2 به 1 است اما در مگا بی سی ای ای ویوا پاور نسبت لوسین به ایزولوسین و والین 5 به یک است و نسبت این مکمل 5:1:1 است. 

این ویژگی باعث تاثیر بیشتر لوسین که ماده ای ضروری تر از دو آمینو اسید شاخه ای دیگر است، در این مکمل می شود. این ویژگی از تحلیل عضلات در هنگام ورزشهای سنگین جلوگیری کرده و باعث ریکاوری سریع تر عضلات و در نتیجه بهبود عملکرد ورزشی می شود. 

 

برای خرید پروتئین کاله بر روی نام آن کلیک کنید. 

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

مگا بی سی ای ای ویوا پاور

 

میزان سروینگ و ترکیبات مگا بی سی ای ای ویوا پاور:

مگا بی سی ای ای ویوا پاور حاوی 120 قرص است که میزان مصرف روزانه یا هر سروینگ آن 4 قرص است که تا 8 قرص می توان آن را افزایش داد. اما روزانه 4 قرص می تواند 30 سروینگ را در اختیار شما قرار می دهد. میزان لوسین مورد استفاده در هر قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور 700 میلی گرم است که در هر سروینگ این مقدار به میزان قابل توجه 2800 میلی گرم می رسد. این مقدار می تواند به خوبی نیاز شما به لوسین را تامین کند. لوسین یک اسید آمینه ضروری برای سنتز پروتئین است. علاوه بر این، مانند سایر اسیدهای آمینه، از اسکلت کربنی لوسین می توان برای تولید ATP استفاده کرد. با این حال، لوسین می تواند چندین فرآیند سلولی مانند سنتز پروتئین، بازسازی بافت و متابولیسم را نیز تنظیم کند.

میزان ایزولوسین و والین مورد استفاده در هر قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور نیز 150 میلی گرم است که در هر سروینگ 4 عددی، این میزان به 600 میلی گرم می رسد که یک دوز استاندارد است که می تواند نیاز بدن و عضلات را به این دو آمینو اسید زنجیره ای تامین کرده و باعث بهبود عملکرد عضلات شود. 

 

سایر مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید. 

قیمت مگا بی سی ای ای ویوا پاور

 

مزایای مگا بی سی ای ای:

به طور گسترده ای شناخته شده است که آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA) موجود در مگا بی سی ای ای نه تنها اجزای اولیه برای ساخت بافت عضلانی هستند، بلکه در افزایش سنتز پروتئین نیز نقش دارند. BCAA (ایزولوسین، لوسین و والین) بسیاری از مسیرهای سیگنالینگ کلیدی را تنظیم می کند که کلاسیک ترین آنها فعال شدن مسیر سیگنالینگ mTOR است. این مسیر سیگنالینگ بسیاری از نقش های فیزیولوژیکی و متابولیک متنوع را به هم متصل می کند. سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشمگیر بسیاری در تعیین عملکردهای جدید BCAA بوده‌اند، از جمله:

(1) سطوح ناکافی یا بیش از حد BCAA در رژیم غذایی، لیپولیز را افزایش می‌دهد.

(2) BCAA، به ویژه ایزولوسین، نقش مهمی در افزایش مصرف و استفاده از گلوکز با تنظیم کردن ناقل‌های روده‌ای و عضلانی گلوکز دارد.

(3) لوسین در رژیم غذایی باعث افزایش کیفیت عضله سازی می شود.

(4) BCAA برای سلامت پستان، کیفیت شیر و رشد جنین مفید است.

(5) BCAA رشد روده، حمل و نقل اسید آمینه روده و تولید موسین را افزایش می دهد.

(6) BCAA در تنظیم پاسخ‌های ایمنی ذاتی و تطبیقی مشارکت می‌کند

. به علاوه، افزایش غیرطبیعی سطوح BCAA در خون (کاهش کاتابولیسم BCAA) نشانگر زیستی خوبی برای تشخیص زودهنگام چاقی، دیابت و سایر بیماری های متابولیک است. این بررسی بینش هایی را در مورد این عملکردهای متابولیکی و فیزیولوژیکی جدید BCAA ارائه می دهد.

 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

خرید مگا بی سی ای ای ویواپاور

 

دلیل برتری لوسین نسبت به ایزولوسین و والین:

آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA: لوسین، ایزولوسین و والین) اسیدهای آمینه ضروری هستند و باید از رژیم غذایی یا مکمل هایی نظیر مگا بی سی ای ای ویوا پاور دریافت شوند. BCAA نه تنها به عنوان بلوک های سازنده پروتئین بافتی عمل می کند (35 درصد از اسیدهای آمینه ضروری در ماهیچه ها را تشکیل می دهد) بلکه عملکردهای متابولیکی دیگری نیز دارد.

در میان سه BCAA، لوسین به دلیل عملکرد خاص خود در فعال سازی مسیر سیگنالینگ mTOR، بیشترین شهرت را به دست آورده است. از دهه 1970، نقش لوسین در افزایش سنتز پروتئین هم در شرایط آزمایشگاهی و هم در داخل بدن گزارش شده است . اخیراً، BCAA و بالاخص لوسین به طور گسترده به عنوان مکمل های افزایش دهنده عملکرد برای بدن سازان و علاقه مندان به تناسب اندام استفاده شده است. علاوه بر ایفای نقش حیاتی لوسین در متابولیسم پروتئین، انواع عملکردهای فیزیولوژیکی و متابولیکی گزارش شده است.

 

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید. 

 

مگا بی سی ای ای 5:1:1 ویوا پاور

 


 

مشخصات مگا بی سی ای ای ویوا پاور:

 • حاوی 4000 میلی گرم بی سی ای ای در هر سروینگ
 • کمک به ساخت عضلات و بهبود عملکرد ورزشی
 • کمک به جلوگیری از تخریب عضلات
 • حاوی نسبت ویژه 5:1:1 
 • کمک به افزایش سنتز پروتئین در بدن
 • کمک به ساخت بافت عضلانی
 • تقویت متابولیسم پروتئین

 

 


 

نحوه مصرف قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور:

روزانه 4 قرص یک ساعت قبل از تمرینات ورزشی و یا در طول تمرینات و 4 قرص 30 دقیقه بعد از ورزش و یا طبق نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف شود. 

در روزهای غیر تمرین روزانه 4 قرص صبح ها و یا طبق نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات قرص مگا بی سی ای ای ویوا پاور (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Leucine

700 mg

L-Isoleucine

150 mg

L-Valine

150 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف مگا بی سی ای ای:

 • در افراد مبتلا به بیماری کلیه و کبد با احتیاط و تحت نظر پزشک مصرف شود.
 • در بارداری و شیردهی مصرف نشود.
 • پیش از مصرف مکمل در صورت وجود بیماری زمینه‌ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک، متخصص تغذیه و یا داروساز مشورت نمایید.
 • بیشتر از میزان توصیه شده مصرف نکنید. 
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نیست.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 120 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2291604272136503
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس)
بارکد6263868512014
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 30

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات