منو
سبد خرید شما

پودر گین ویوا پاور | 2700 گرمی | عضله سازی و افزایش حجم با 12 ویتامین

پودر گین ویوا پاور
پودر گین ویوا پاور
پودر گین ویوا پاور
-33 % ناموجود
پودر گین ویوا پاور
پودر گین ویوا پاور
پودر گین ویوا پاور
پودر گین ویوا پاور | 2700 گرمی | عضله سازی و افزایش حجم با 12 ویتامین
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Viva Power Gain Powder - 2700g
 • SKU: 4236
 • بارکد: 626832792617
1,485,000 تومان
2,200,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر گین ویوا پاور Viva Power Gain Powder مکمل گینر برای کمک به افزایش عضله سازی و همچنین افزایش حجم از محصولات ویوا پاور است. گین ویوا پاور می تواند مکملی برای افزایش وزن در ورزشکاران و غیر ورزشکاران باشد که با افزایش کالری دریافتی باعث کمک به افزایش وزن می شود. 

 

پودر گین ویوا پاور 2700 گرمی از ترکیب پروتئین و کربوهیدرات تشکیل شده است که انحلال پذیری بالایی دارد و برای بهبود جذب پروتئین و کربوهیدرات، در این محصول از ویتامین ها مختلفی استفاده شده است تا به جذب و سنتز بهتر پودر گین ویوا پاور منجر شود. همچنین وجود ترکیب پروتئین کنسانتره با کربوهیدرات می تواند انرژی مورد نیاز ماهیچه ها برای انجام تمرینات ورزشی را تامین کند. 

گینر ویوا پاور می تواند به ساخت عضلات جدید کمک کرده و با بهبود عملکرد عضلات عمکلرد ورزشکاران را در تمرینات بهبود بخشد. پودر گین ویوا پاور با کمک به متابولیسم بدن می تواند باعث آزاد سازی نرمال انرژی شده و این انرژی می تواند به کاهش خستگی و تحلیل عضلات کمک کند. طعم های دوست داشتنی شکلات و وانیل نیز به گین ویواپاور اضافه شده است تا یک مکمل میان وعده مناسب جهت استفاده ورزشکاران و افرادی که قصد افزایش وزن و حجم را دارند، تولید شود. 

 

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید. 

سایر محصولات و مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

پودر گین ویوا پاور

میزان سروینگ و نسبت کربوهیدرات به پروتئین در گین ویواپاور:

 وزن کلی پودر گین ویوا پاور 2700 گرم است که هر سروینگ از 150 گرم پودر تشکیل شده است. در واقع گین ویوا پاور حاوی 18 سروینگ 150 گرمی است که می توانید با توجه به نیاز خود میزان هر وعده را کمتر کنید. مهمترین ترکیب در مکمل های گینر، نسبت کربوهیدرات به پروتئین برای تشخیص کارایی دقیق تر مکمل است.

در هر سروینگ 150 گرمی در پودر گین ویوا پاور 97.29 گرم کربوهیدرات پیچیده و ساده به صورت کلی وجود دارد که این مقدار می تواند باعث افزایش حجم و افزایش توان عضلات شود. از این مقدار کربوهیدرات در پودر گین ویوا پاور، 5.59 گرم سهم شکر است که میتواند با سرعت بیشتری به انرژی تبدیل شود. چربی موجود در هر سروینگ گین ویوا پاور نیز 3.78 گرم است که بعد از شکر بدن به سراغ سوزاندن چربی برای تبدیل به انرژی می رود. همچنین از جمله کربوهیدرات های پیچیده در پودر گین ویوا پاور می توان به وجود مقدار تقریبی 4 گرم فیبر در هر سروینگ اشاره کرد که به آزاد سازی تدریجی انرژی در بدن کمک می کند. 

در تمام مکمل های گینر از ترکیب پروتئین به همراه کربوهیدرات استفاده می شود و در پودر گین ویوا پاور نیز از پروتئین کنسانتره و پروتئین سویا استفاده شده است. این مسئله به این دلیل است که در کنار افزایش حجم بتواند عضلات خود را نیز به خوبی رشد دهید و همچنین در هنگام ورزش دچار تحلیل عضلانی نشوید، چرا که پروتئین سرشار از آمینو اسیدهایی است که به ریکاوری عضلات و جلوگیری از تخریب عضلات کمک می کنند. 

 

در هر سروینگ از پودر گین ویوا پاور 39.45 گرم پروتئین وجود دارد که سهم بیشتر این مقدار به پروتئین وی کنسانتره تعلق دارد. به صورت تقریبی نسبت کروبوهیدرات به پروتئین در مکمل گینر ویوا پاور نسبت تقریبی 2.5 به 1 است که این مقدار یک نسبت عالی کربوهیدرات به پروتئین در یک مکمل گینر به حساب می آید. این بدان معناست که میزان پروتئین، به قدری هست که بتواند در کنار افزایش حجم، عضله سازی را نیز برای شما به همراه داشته باشد و از عضلات شما حمایت کند. 

 

این ترکیبات می تواند در هر سروینگ 150 گرمی گینر ویوا پاور به بدن شما انرژی معادل 550 کیلو کالری را برساند که این مقدار، مقدار کالری بالایی برای تامین انرژی مورد نیاز بدن به حساب می آید. اما علاوه بر این ترکیبات، گین ویوا پاور از ویتامین ها نیز در این محصول استفاده شده است. 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

مکمل گینر ویوا پاور

میکس ویتامین در پودر گین ویوا پاور:

گینر ویوا پاور بر خلاف سایر گینر ها که فقط از پروتئین و کربوهیدرات تشکیل شده اند، از انواع ویتامین ها در مکمل خود استفاده کرده است که این موضوع تاثیر بسزایی در جذب و سنتز بهتر کربوهیدرات و پروتئین در بدن را دارد. به عنوان موثرترین ویتامین ها در بهبود متابولیسم بدن، گین ویوا پاور از ویتامین های گروه ب به صورت کامل استفاده کرده است. یعنی شما با مصرف گینر ویوا پاور نیازی به مصرف جداگانه مکمل های ب کمپلکس نخواهید داشت چرا که این محصول می تواند تمام نیاز روزانه شما به ویتامین های گروه ب به صورت کامل تامین کند. 

مهمترین عملکرد ویتامین های گروه ب، کمک به افزایش متابولیسم پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها است. بدین معنی که این گروه ویتامین می تواند به خوبی به جذب و سنتز کربوهیدرات ها و چربی ها کمک کند که این مسئله باعث افزایش اثر گذاری پودر گین ویوا پاور می شود. همچنین این گروه ویتامین می تواند باعث تقویت سیستم عصبی مرکزی بدن شود. 

از دیگر ویتامین های موجود در پودر گین ویوا پاور می توان به ویتامین های سی و ای اشاره کرد که دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی هستند. همچنین ویتامین آ نیز می تواند در کنار این ویتامین باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن شود. ویتامین د3 نیز از دیگر ترکیبات مهم پودر گین ویوا پاور است که باعث کمک به جذب کلسیم و در نتیجه سلامت استخوان ها می شود. 

 

برای مشاهده و خرید مولتی ویتامین آقایان و خرید مولتی ویتامین بانوان بر روی آن کلیک کنید.

خرید پودر گینر ویوا پاور 2700 گرمی

 


 

مشخصات پودر گین ویوا پاور:

 • کمک به عضله سازی موثر در کنار افزایش حجم
 • تامین انرژی مورد نیاز عضلات
 • مناسب برای افزایش وزن در غیر ورزشکاران
 • جلوگیری از تحلیل عضلات
 • مناسب برای دوره حجم
 • با نسبت عالی کربوهیدرات به پروتئین 
 • حاوی 40 گرم پروتئین در هر سروینگ
 • حاوی 18 سروینگ
 • بهبود عملکرد ورزشی

 

 


 

نحوه مصرف پودر گین ویوا پاور:

ورزشکاران روزانه 5 پیمانه سر خالی (150 گرم) را داخل 600 سی سی آب حل نموده و پیش یا پس از تمرینات ورزشی یا 4 ساعت قبل از خواب میل گردد. این مقدار پودر می تواند داخل شیک ها، اسموتی ها و سایر آب میوه های دلخواه حل شود و میل گردد.

 

 


 

ترکیبات مکمل گینر ویوا پاور (در هر سروینگ 150 گرمی معادل 5 اسکوپ):

نام ترکیب

مقدار

Energy

554.22 kcal

Protein

37.52 g

Carbohydrates

97.88 g

Sugar

5.75 g

Fat :

2.49 g

Saturated Fat

1.50 g

Dietary Fiber

0.19 g

Sodium

349.45 g

Instantized Whey Protein Concentrate

24.50 g

Soy Protein Isolate

10.50 g

Vitamin A ( RE )

1350 µg

Vitamin D3 ( Cholecalciferol )

8.75 µg

Vitamin E ( Alfa Tocopheryl Acetate )

27.3 mg

Vitamin C

60 mg

Vitamin B1 ( Thiamin )

1.5 mg

Vitamin B2 ( Riboflavin )

1.5 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

2 mg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

5 µg

Vitamin B3 ( Niacin )

20 mg

Vitamin B5 ( Panthotenic Acid )

10 mg

Vitamin B7 ( Biotin )

300 µg

Vitamin B9 ( Folate )

300 µg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف گین ویوا پاور:

 • پیش از مصرف مکمل در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها یا در صورت هر گونه آلرژی به مواد تشکیل دهنده این محصول با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت بارداری و شیردهی، سن زیر 18 سال یا مصرف هرگونه محصول دارویی پیش از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورت نیاز به جراحی، 2 هفته پیش از جراحی مصرف را قطع نمایید.
 • این فرآورده مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماریها نمی باشد
 • فرآورده در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2700 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی151180001152706488
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد6268327926173

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات