منو
سبد خرید شما

پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ 280 گرم | جذب سریع به همراه گلوتامین و ویتامین ب6

پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ 280 گرم | جذب سریع به همراه گلوتامین و ویتامین ب6
ناموجود
شما میتوانید محصول پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس 300 گرم | ریکاوری عضلات و کاهش خستگی را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ 280 گرم | جذب سریع به همراه گلوتامین و ویتامین ب6
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Olimp BCAA Xplode Powder - 280g
 • بارکد: 590133005784
469,000 تومان
اشتراک گذاری در :

مکمل بی سی ای ای اکسپلود الیمپ:

آمینو اسیدهای لوسین ، ایزولوسین و والین به BCAA معروف هستند. BCAA ها جزو آمینو اسیدهای ضروری هستند ولی در بدن به مقدار کافی ساخته نمی شوند و باید از طریق رژیم غذایی روزانه برای بدن تامین شوند . BCAA ها %35 از آمینو اسیدهای ضروری در پروتئین عضلات را تشکیل می دهند. بر خلاف بسیاری از آمینو اسیدها که در کبد پردازش میشوند ، سوخت و ساز BCAA ها بیشتر در عضلات اتفاق می افتد.

 

۶ گرم آمینو اسیدهای شاخه ای فرم آزاد ٬ ۱گرم گلوتامین و ۵.۱ گرم پروتئین به همراه ویتامین B6 در هر وعده مصرفی از بی سی ای ای اکسپلود الیمپ اندوخته ای است تا مواد مغذی حیاتی را در جهت ترمیم ٬ عضله سازی و جلوگیری از تخریب در اختیار بدن قرار دهد . مکمل BCAA XPLODE فاقد شکر و کربوهیدرات میباشد و محصولی ایده آل در دوره های رژیم چربی سوزی ٬ کاهش وزن و افزایش توده خالص عضلانی محسوب میشود.

 

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

پودر بی سی ای ای اکسپلود در داروخانه آنلاین داروکالا

 

 

آمینو اسید شاخه دار (BCAA):

آمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) نظیر (ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین) را با ترکیب 2:1:1 فراهم می‌آورد. BCAA در حدود 33% تمام پروتئین های ماهیچه ای را فراهم می‌آورد. BCAA ها تنها آمینواسیدهایی هستند که به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آنابولیک فوری هستند.


بی سی ای ای ها می‌توانند رشد ماهیچه ای، قدرت و بازیابی را تقویت کنند و مانع از کاهش حجم ماهیچه در حین استفاده از رژیم غذایی گردند. در صورتی که پیش از تمرین مصرف شوند، می‌توانند عملکرد ماهیچه را تقویت کنند. همچنین از کاهش وزن عضلات در هنگام رژیم های غذایی جلوگیری می کند.


بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی بی سی آآ تولید کند که این مقدار برای فرد ورزشکار اصلا مناسب نبوده و نیاز‌های عضلانی آن را برطرف نمی‌کند بلکه باید از طریق مکمل غذایی این ماده را بدست آورد. ترکیب این سه امینواسید تقریبا 3/1 ساختار بافت ماهیچه ای را در بدن انسان تشکیل می دهد. شبکه هایآمینوسیدی (BCAA) نقش بسیار مهمی در ترکیب پروتیینی (محصول پروتیین ها که توسط آمینواسیدها در سلول به منظور شکل گیری و ایجاد عضله ساخته می شوند) ایفا می کنند.


 زمانی که بعد از تمرین مصرف شوند آنها می‌توانند سرعت ترمیم ماهیچه ها را افزایش دهند. BCAA یکی از محصولات ضروری برای ایجاد ماهیچه می‌باشد و باید در برنامه ورزشی ورزشکاران قرار گیرد.

 


لوسین:

لوسین یک آمینو اسید زنجیره ای است که برای سنتز پروتئین و بازسازی عضلات ضروری است. لوسین همچنین به تنظیم سطح قند خون ، بهبود زخم و تولید هورمون رشد کمک شایانی می کند.


ایزولیسین:

سومین آمینو اسید زنجیره ای ، ایزولیسین است. ایزولیسین در متابولیسم عضلات نقش داشته و در بافت عضلات متمرکز می شود. همچنین برای بهبود سیستم ایمنی بدن ، تولید هموگلوبین و تنظیم انرژی اهمیت دارد.

 

والین:

والین یکی از 3 آمینو اسید زنجیره ای است ، بدین معنا که زنجیره ای به یک سمت ساختار مولکولی خود دارد. والین منجر به تحریک رشد و بازسازی عضلات شده و در تولید انرژی نقش مهمی دارد.

 


 

تفاوت بین اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری:

اسیدهای آمینه ضروری نمی‌توانند توسط بدن ساخته شوند و شما باید آن‌ها را از غذاهای پروتئینی کامل ( منظور غذاهایی است که پروتئین آن‌ها شامل طیف کاملی از اسیدهای آمینه باشد مانند سفیده تخم مرغ ) یا ترکیبی از غذاهای گیاهی که پروتئین های ناقص دارند تامین نمایید.

به طور کلی ۹ اسید آمینه ضروری عبارتند از :هیستیدین ، فنیل آلانین ، ایزولوسین ، لوسین ، لیسین ، میتونین ، تریپتوفان و والین .


بدن شما می‌تواند اسیدهای آمینه غیر ضروری را به کمک ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه دیگر بسازد. اصطلاح «غیر ضروری» تا حدودی می‌تواند برای ما گمراه کننده باشد و باید بدانیم که تمام اسیدهای آمینه ضروری و مورد نیاز بدن انسان جهت یک متابولیسم مناسب هستند و مطمئنا اسیدهای امینه ضروری مانند گلوتامین در طول بیماری‌ها ، هنگام بهبودی در دوران نقاهت ، در ساخت عضلات و…. بسیار ضروری می‌باشند .


سیزده اسید آمینه غیر ضروری عبارتند از : آلانین ، آرژنین ، اسید اسپارتیک ، سیستئین ، اسید گلوتامیک ، گلوتامین ، گلیسین ، هیدروکسی پرولین ، پرولین ، سرین و تیروسین .
اسیدهای آمینه ضروری زنجیره‌ای (BCAA ) ( بی سی ای ای ) اهمیت ویژه‌ای برای ورزشکاران دارند چرا که در متابولیسک عضلات شرکت می‌کنند و مهمتر از آن در کبد؛ چگونگی کارشان به این صورت است که بعد از هضم غذا پروتئین به اسیدهای امینه مجزا تبدیل می‌شوند که این آمینوها نه تنها می توانند جهت ساخت پروتئین های جدید بلکه به عنوان سوخت و جهت تولید انرژی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 

 


 

مشخصات پودر bcaa الیمپ:

 • کمک به عضله سازی
 • 28 سروینگ با نسبت 2:1:1
 • تامین کننده پروتئین مورد نیاز بدن در زمان رژیم
 • مناسب برای دوره کات و چربی سوزی
 • حافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات
 • حاوی ویتامین ب 6 برای پشتیبانی بیشتر از عضلات
 • حاوی گلوتامین برای تسریع بازسازی عضلات
 • جلوگیری از تخریب ماهیچه و حفظ آن
 • ریکاوری جهت بازسازی عضله بعد تمرین

 

 

قیمت پودر بی سی ای ای الیمپ در داروکالا

 

نحوه مصرف پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ:

روزانه 1 تا 2 وعده قبل از وعده غذایی یا قبل از تمرین همچنین می توانید بعد از تمرین یا قبل از خواب مصرف کنید.
1 وعده (10 گرم = 1 پیمانه) را در 200 میلی لیتر آب حل کرده و مصرف کنید.
بلافاصله بعد از آماده سازی مصرف شود.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نکنید.
مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم غذایی متنوع و متعادل استفاده شوند.

 


 

ترکیبات مکمل بی سی دبل ای اکسپلود الیمپ اسپرت (در هر 10 گرم معادل 1 سروینگ):

نام ترکیب

مقدار

Energy

38 Kcal

Fat

0.02 g

Carbohydrate

0 g

Protein

5.1 g

Salt

0.60 g

Vitamin B6

2 mg

Branched Chain Amino Acids BCAA

6 g

L-Leucine

3 g

L-Valine

1.5 g

L-Isoleucine

1.5 g

L-Glutamine

1 g

 


 

توصیه و هشدار مصرف پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ 280 گرم:

 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
 • در صورت حساسیت به اجزای فراورده از مصرف محصول خودداری کنید.
مشخصات کلی
مقدار280g
کد بهداشتی23502000414557
کشور سازندهلهستان
بارکد5901330057847
سایر توضیحاتتعداد سروینگ:‌ 28 با طعم کولا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: آمینو اسید

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات