منو
سبد خرید شما

ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال | بی سی دبل ای و گلوتامین برای ریکاوری عضلات

نحوه مصرف بی سی ای ای یوروویتال
نحوه مصرف بی سی ای ای یوروویتال
نحوه مصرف بی سی ای ای یوروویتال
-30 %
نحوه مصرف بی سی ای ای یوروویتال
نحوه مصرف بی سی ای ای یوروویتال
نحوه مصرف بی سی ای ای یوروویتال
ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال | بی سی دبل ای و گلوتامین برای ریکاوری عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital BCAA Plus Liquid - 6 Vials
 • SKU: 4756
 • بارکد: 626066180432
115,000 تومان
163,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال Eurhovital BCAA Plus Liquid Vials مکمل ورزشی جدید از محصولات یوروویتال است. ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال یک مکمل ویژه و حاوی آمینو اسیدهای شاخه ای به همراه ال گلوتامین برای کمک به ریکاوری و بازسازی عضلات است. 

 

ویال خوراکی BCAA پلاس لیکوئید یوروویتال حاوی 3 آمینو اسید ضروری و مهم برای بدن و عضلات است. آمینو اسیدهای شاخه دار لوسین، ایزولوسین و والین 3 آمینو اسید مهم و کاملا ضروری برای بدن ما به شمار می آیند که بدن ما قادر به تولید آنها نیست و مقادیر مورد نیاز بدن می بایست از طریق تغذیه و همچنین این 3 آمینو اسید تقریبا یک سوم بافت عضلانی بدن را تشکیل می دهند. برای افراد غیر ورزشکار شاید از طریق غذاهای غنی از این 3 آمینو اسید بتواند به تامین آنها کمک کند اما در ورزشکاران به دلیل استفاده از عضلات خود قطعا دوز بیشتری مورد نیاز است. ویال خوراکی بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال می تواند به صورت مناسبی این 3 آمینو اسید را برای بدن شما تامین کند. 


از مزایای ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال می توان کمک به سنتز بهتر پروتئین و عضله سازی اشاره کرد. همچنین این 3 آمینو اسید از تحلیل عضلانی در هنگام تمرینات ورزشی جلوگیری کرده و باعث کاهش خستگی در ورزشکاران می شود. آمینو اسیدها در بدن برای ساختن ساختارهای پروتئینی و به عنوان ماده ساختمانی برای بافت عضلانی مورد نیاز هستند. ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید با نسبت استاندارد و مناسب 2:1:1 طراحی شده است و هر ویال خوراکی بی سی ای ای پلاس یکوئید یوروویتال 250 میلی گرم لوسین، 125 میلی گرم والین و 125 میلی گرم نیز ایزولوسین وجود دارد. 

ویال خوراکی بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال به شکل ویال های خوراکی (غیر قابل تزریق) طراحی شده اند که شکل مایع آن باعث بهبود جذب ترکیبات شده و اثرگذاری موثرتری خواهد داشت. هر ویال بی سی ای ای پلاس یوروویتال حاوی 6 عدد ویال خوراکی 25 میلی لیتری است. طعم پرتقال نیز برای بهبود پذیرش بهتر محصول به ترکیبات بی سی ای ای پلاس گلوتامین یوروویتال اضافه شده است.

 

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

ویال بی سی ای ای پلاس یوروویتال

نحوه عملکرد بی سی ای یا پلاس یوروویتال:

این 3 ترکیب باعث پروتئین سازی و افزایش توده عضلات برای ورزشکاران می شوند. حتی جالب است بدانید که به دلیل عملکرد بازسازی عضلات بی سی ای ای ها، این محصولات برای افرادی که دچار مصدومیت های عضلانی شده اند نیز تجویز می شود. چرا که این 3 آمینو اسید قدرت بازسازی ماهیچه های بدن را دارند. بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال از طریق فعال سازی آنزیم های مسئول ساخت عضلات در عضله سازی نقش دارند. لوسین در ترکیبات بی سی ای ای پلاس یوروویتال به دلیل محتوای بالاتر نسبت به دو آمینو اسید دیگر باعث افزایش توده عضلانی موثر می شود. از ویژگی های دیگر این 3 آمینو اسید این است که هر سه به جای متابولیزه شدن در کبرد، در عضلات شکسته می شوند و به همین دلیل به طور مستقیم به مصرف عضلات در آمده و انرژی عضلانی را افزایش می دهند. 

گلوتامین نیز ترکیب اضافه شده به ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال است که به افزایش قدرت ریکاوری این محصول کمک می کند. گلوتامین یک آمینو اسید نیمه ضروری است. به این معنی که بدن ما قادر به تولید این آمینو اسید است اما برای افراد ورزشکار شاید نمی تواند این مقدار کافی باشد. بنابراین گلوتامین نیز توسط بی سی ای ای پلاس یوروویتال تامین می شود. هر ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال حاوی 500 میلی گرم ال گلوتامین برای حمایت و پشتیبانی از عضلات است. گلوتامین به ذخیره سازی گلیکوژن در عضلات کمک می کند و همچنین باعث افزایش سرعت بازسازی عضلات پس از تمرین های ورزشی می شود. گلوتامین از راه حذف آمونیوم، احساس خستگی را در ورزشکاران کاهش داده و خستگی را به تاخیر می اندازد. همچنین گلوتامین مناسب برای کاهش درد عضلانی پس از تمرین می شود. 

سایر مکمل های گلوتامین را مشاهده کنید. 

ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال

 


 

مشخصات ویال بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال:

 • کمک به تامین آمینو اسیدهای شاخه دار
 • با نسبت استاندارد 2:1:1
 • کمک به پیشگیری از تحلیل عضلات
 • حاوی 500 میلی گرم ال گلوتامین در هر ویال
 • کمک به بازسازی عضلات
 • افزایش سرعت ریکاوری عضلات
 • مناسب برای کاهش درد عضلانی ناشی از مصدومیت های ورزشی
 • با طعم پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 1 عدد ویال از محلول خوراکی بی سی ای ای پلاس یورویتال را قبل از صبحانه به تنهایی و یا پس از حل کردن در آب یا آب میوه میل نمایند. 

 

 


 

ترکیبات مکمل بی سی ای ای پلاس لیکوئید یوروویتال (در هر ویال 25 میلی):

مقدار

نام ترکیب

500 mg

L-glutamine

250 mg

L-leucine

125 mg

L-valine

125 mg

L-isoleucine

 

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی ای ای گلوتامین:

 • این فراورده فقط جهت مصرف خوراکی و غیر قابل تزریق می باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی، مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و بیماری صرع توصیه نمی شود.
 • از مصرف همزمان داروی لوودوپا با این مکمل خودداری شود.
 • در صورت مصرف داروی کاهنده قند خون، مصرف این مکمل، تحت نظر پزشک توصیه می شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، در جای خشک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد. 

 

 

مشخصات کلی
مقدار6 عدد ویال خوراکی 25 میلی لیتری
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12681062400214371
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661804322

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات