منو
سبد خرید شما

کپسول فلکسی ژنو ویواتون | حاوی گلوکزامین، کلاژن و ترکیبات گیاهی برای سلامت مفاصل

فلکسی ژنو ویواتیون
فلکسی ژنو ویواتیون
فلکسی ژنو ویواتیون
ناموجود
فلکسی ژنو ویواتیون
فلکسی ژنو ویواتیون
فلکسی ژنو ویواتیون
شما میتوانید محصول قرص پریفلکس پلاس هلث برست | حاوی گلوکوزامین کندرویتین برای سلامت مفاصل را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
کپسول فلکسی ژنو ویواتون | حاوی گلوکزامین، کلاژن و ترکیبات گیاهی برای سلامت مفاصل
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Viva Tune Felaxi Jeno - 60 Softgels
 • SKU: 3891
 • بارکد: 626386851144
374,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول فلکسی ژنو ویواتون Viva Tune Felaxi Jeno یک ترکیب منحصر به فرد از محصولات ویواتیون برای حفظ سلامت مفاصل و غضروف ها است. کپسول نرم ژلاتینی فلکسی ژنو شامل انواع ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات تخصصی برای مفاصل و غضروف ها، به همراه ترکیبات گیاهی موثر در سلامت مفاصل است. 

 

کپسول فلکسی ژنو ویواتون را می توان یکی از کامل ترین محصولات در حوزه سلامت مفاصل دانست. در واقع فلکسی ژنو یک مولتی ویتامین مخصوص برای بهبود و حفظ سلامت مفاصل و غضروف های بدن است که از ترکیبات موثر و پرفایده برای سلامت مفاصل استفاده کرده است. 

در واقع شرکت ویواتیون سعی کرده است تا محصولی را تولید کند تا دیگر نیازی به مصرف مکمل های مشابه در این زمینه نداشته باشید. چرا که تمام مواد و ترکیبات مورد نیاز برای عملکرد بهتر مفاصل و افزایش انعطاف پذیری آن در خود جای داده است. همچنین ترکیبات کپسول فلکسی ژنو ویواتیون دارای خواص ضد درد هستند تا برای افراد مبتلا به آرتروز نیز مفید عمل کرده و علاوه بر کمک به بهبودی، باعث تسکین درد نیز شود. 

سایر مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

felaxi jeno viva tune

 

فلکسی ژنو ویواتیون؛ حفظ سلامت مفاصل

کپسول فلکسی ژنو ویواتیون به عنوان ترکیبات موثر در این زمینه، حاوی 3 ترکیب طلایی جهت حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل است. این 3 ترکیب نام آشنا شامل گلوکوزامین، کندروئتین و ام اس ام یا متیل سولفنیل متان می شود که دارای خواص ضد درد و بهبود دهنده مفاصل و غضروف های بدن هستند. 

علاوه بر این سه ترکیب دو ترکیب گیاهی مهم در فلکسی ژنو ویوا تیون دیده می شود که می تواند تاثیر بسزایی در تسکین دردهای مفصلی داشته باشند. عصاره ریشه زنجبیل و زردچوبه دو ترکیب گیاهی موجود در کپسول فلکسی ژنو هستند که هر دو گیاه دارای اثرات ضد التهابی و تسکین دهندگی هستند. 

ترکیب به خصوص بعدی در فلکسی ژنو ویواتون شامل یک ترکیب فوق العاده است. فلکسی ژنو حاوی کلاژن است. کلاژن که شاید بیشتر نام آن را در محصولات پوست و مو مشاهده کرده باشید به همان مقدار که در سلامت پوست موثر است، در سلامت مفاصل و غضروف ها نیز تاثیر داشته و به سلامت آنها کمک می کند. نوع کلاژن استفاده شده در فلکسی ژنو نیز نوع 2 کلاژن است که به شکل هیدرولیز شده در ترکیبات این محصول گنجانده شده تا تاثیر و جذب سریع تری در بدن داشته باشد. هیالورونیک اسید نیز از ترکیبات موثر در حفظ سلامت مفاصل و غضروف ها است که در ترکیبات فلکسی ژنو دیده می شود. 

 

از جمله ویتامین ها و مواد معدنی موجود در فلکسی ژنو نیز می توان به ویتامین سی و ویتامین دی اشاره کرد. مواد معدنی مورد استفاده در فلکسی ژنو نیز حاوی مس، زینک و منگنز می شود که هر 5 ترکیب تاثیرات مفیدی را در سلامت غضروف ها و مفاصل ایفا می کنند. 

کپسول ژلاتینی یا سافت ژل فلکسی ژنو ویواتیون در بسته بندی 60 عددی با مصرف پیشنهادی روزانه 2 سافت ژل و تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس در ایران تولید و بسته بندی شده است. 

فلکسی ژنو ویوا تیون

 

فلکسی ژنو چگونه به تقویت مفاصل و کاهش درد کمک می کند؟

گلوکوزامین علاوه بر داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی و کمک به حفظ سلامت استخوان، باعث انعطاف پذیری بهتر مفاصل، غضروف سازی و ساخت مایع میان مفصلی نیز می شود. این عملکرد گلوکزامین بسیار مهم است. به خصوص در افراد مبتلا به آرتروز. چرا که این افراد به دلیل از بین رفتن غضروف دچار دردهای مفصلی می شود. 
در کنار گلوکزامین در کپسول فلکسی ژنو، یار دوم یعنی کندروئتین وجود دارد. کندروئیتین سولفات برای کاهش درد و بهبود وضعیت مفاصل به کار می رود. کندرویتین در کنار گلوکزامین از سلول هایی به نام کندروسیت محافظت می کنند که این سلول ها به حفظ ساختار غضروف کمک می کنند. ای
ن همکاری می تواند باعث سلامت غضروف ها و جلوگیری از تخریب و کند کردن روند تخریب غضروف ها شده و سلامت غضروف ها و مفاصل را حفظ کند. 

 

عصاره زنجبیل نقش بسیار مهمی در کاهش درد و ناتوانی در افراد مبتلا به آرتروز دارد. زنجبیل با خواص ضد التهابی خود می تواند از فعالیت ماده های شیمیایی که باعث التهاب مفاصل می شوند جلوگیری کند. زردچوبه یا کورکومین نیز یک ضد التهاب قوی است. اثر ضد التهابی زردچوبه می تواند باعث کاهش دردهای روماتیسمی و همچنین کاهش التهاب مفاصل شود. زردچوبه داری ترکیبات فعال با اثرات آنتی اکسیدانی است که از بدن در برابر رادیکل های آزاد نیز محافظت می کند. 

ام اس ام ترکیب همراه با گلوکزامین و کندروئتین است که اکثر محصولات در زمینه مفاصل از آن همانند فلکسی ژنو استفاده می کنند. مطالعات نشان داده که ام اس ام یا متیل سولفنیل متان نیز دارای اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است. گوگرد که ترکیب اصلی در ام اس ام است نقش مهمی در ساخت کلاژن و گلوکزامین دارد، از این روست که درکنار این ترکیبات ام اس ام نیز دیده می شود. 

 

کپسول ژلاتینی فلکسی ژنو ویواتون برای درمان درد آرتروز و درد زانو

هیالورونیک اسید به دلیل خواص نفوذ پذیری می تواند روند تخریب غضروف ها را به تاخیر بیاندازد. هیالورونیک اسید موجود در کپسول فلکسی ژنو برای مشکلات مفصلی به خصوص در زانو ها استفاده می شود. این ماده می تواند تراکم مایع سینوویال را افزایش داده و یک لایه محافظ بین مفاصل ایجاد کند تا هم از تخریب غضروف ها جلوگیری کرده باشد و هم باعث تسکین درد شود. 


کلاژن هیدرولیز شده اما یک ماده موثر در حفظ سلامت غضروف ها و مفاصل است. علاوه بر بهبود برخی از جنبه های سلامت و ظاهر پوست، مکمل های کلاژن ممکن است مزایای دیگری نیز داشته باشند. یک مطالعه به اثرات مصرف مکمل های کلاژن در 102 زن در یائسگی که تراکم استخوانی (BMD) کاهش یافته بود، پرداخت. افرادی که به مدت 1 سال روزانه 5 گرم پپتید کلاژن مصرف کردند، در مقایسه با شرکت کنندگانی که دارونما مصرف کردند، افزایش قابل توجهی در BMD در ستون فقرات و استخوان ران داشتند. مطالعه بعدی روی 31 نفر از این زنان نشان داد که مصرف روزانه 5 گرم کلاژن در مجموع به مدت 4 سال با افزایش تدریجی BMD مرتبط است. 

باقی ترکیبات موجود در کپسول فلکسی ژنو ویواتون نیز آنقدری آشنا هستند که بتوانید خواص آن را به سلامت کلی بدن استفاده کنید. 

 

فلکسی ژنو ویواتون

 


 

مشخصات کپسول فلکسی ژنو ویواتیون:

 • کمک به تسکین درد مفاصل 
 • کمک به بهبود علائم آرتروز
 • حاوی گلوکوزامین کندرویتین و ام اس ام
 • حاوی ترکیبات گیاهی زردچوبه (کورکومین) و زنجبیل
 • حاوی کلاژن هیدرولیز شده 
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • حاوی ویتامین دی و زینک
 • کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به حفظ سلامت استخوان ها
 • بهبود آسیب های مفصلی در ورزشکاران
 • کمک به حفظ سلامت مفاصل و غضروف ها
 • افزایش تحرک مفاصل 
 • افزایش انعطاف پذیری ماهیچه ها

کپسول فلکسی ژنو ویواتون

 


 

نحوه مصرف کپسول ژلاتینی فلکسی ژنو ویواتیون:

روزانه 2 عدد کپسول فلکسی ژنو را همراه با آب مصرف کنید. 

 

 


 

ترکیبات فلکسی ژنو ویواتیون (در هر 2 کپسول ژلاتینی):

نام ترکیب

مقدار

Glucosamine Sulfate

300 mg

Chondroitin Sulfate

200 mg

MSM (Methyl Sulfonyl Methane)

100 mg

Hydroysed Collagen Type 2

50 mg

Curcumin

50 mg

Ginger Root Extract

50 mg

Hyaluronic Acid

10 mg

Vitamin C

60 mg

Copper

1 mg

Manganese

4 mg

Vitamin D3 (Cholecalciferol)

20 µg

Zinc

10 mg

 

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف فلکسی ژنو:

 • در صورت وجود بیماری زمینه ای، بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ها نمی باشد
 • فرآورده در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار کپسول ژلاتینی: 60 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 229160342968780
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس)
بارکد 6263868511444

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات