منو
سبد خرید شما

من ویت اسپرت ویواتون | مولتی ویتامین برای آقایان ورزشکار

من ویت اسپرت ویواتون
من ویت اسپرت ویواتون
من ویت اسپرت ویواتون
-27 % ناموجود
من ویت اسپرت ویواتون
من ویت اسپرت ویواتون
من ویت اسپرت ویواتون
من ویت اسپرت ویواتون | مولتی ویتامین برای آقایان ورزشکار
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: VivaTune Manvit Sport - 30 Softgels
 • SKU: 4166
 • بارکد: 626386850141
148,900 تومان
205,200 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل من ویت اسپرت ویواتون VivaTune Manvit Sport Softgels یک مولتی ویتامین ورزشی مخصوص آقایان از محصولات ویواتیون است. کپسول من ویت اسپرت ویواتیون حاوی 25 ترکیب ضروری و مهم برای مردانی است که در طول روز فعالیت ورزشی دارند و بدن آنها به این ترکیبات نیازمند است. 

 

سافت ژل من ویت اسپرت ویواتیون حاوی مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات ویژه ای نظیر کوآنزیم کیوتن و ... برای افزایش سلامت عمومی بدن و همچنین بهبود عملکرد ورزشی در مردان است. سافت ژل من ویت اسپرت یک مولتی ویتامین مناسب مخصوص آقایان است که می تواند نیازهای ضروری بدن را تامین کرده و در صورت کمبود مواد ریز مغذی، آن را به صورت روزانه تامین کند. 

کپسول ژلاتینی من ویت اسپرت ویواتون از آنجایی که برای مردان ورزشکار طراحی شده است، حاوی ترکیبات انرژی زا بوده و باعث کاهش خستگی و همچنین تقویت عملکرد عضلات می شود. آمینو اسیدهای موجود در من ویت اسپرت ویواتون همگی دارای اثرات ترمیم کنندگی عضلات را دارند. این آمینو اسیدها شامل آرژنین، تیروزین، لیزین و کارنیتین  می باشد. 

 

پروتئین کاله را مشاهده کنید.

 

کوآنزیم کیوتن در این محصول می تواند در کنار کارنیتین به حفظ سلامت قلب کمک کرده و بدن را در برابر استرس اکسیداتیو محافظت کند. تقویت سیستم ایمنی بدن نیز یک امر مهم به خصوص در ورزشکاران است که من ویت اسپرت ویواتون به خوبی می تواند با ترکیبات خود عملکرد سیستم دفاعی را بهبود بخشد. من ویت اسپرت با فراهم کردن الکترولیت‌های ضروری که ممکن است در طول ورزش شدید از بین بروند، از عضلات حمایت می‌کند، از جمله منیزیم، که در انقباض عضلانی نقش دارد. مولتی ویتامین  من ویت اسپرت حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به مبارزه با رادیکال های آزاد که در طول تمرین شما تولید می شوند کمک می کند.

طراحی کپسول های من ویت اسپرت ویواتیون نیز به شکل کپسول های نرم ژلاتینی برای راحتی در بلع و هضم آن می باشد. این محصول در بسته بندی 30 عددی و تحت لیسانس ویتافارمد کشور سوئیس در ایران تولید و بسته بندی شده است. 

 

سایر مولتی ویتامین های ورزشی را مشاهده کنید. 

 

من ویت اسپرت ویواتیون

 

چرا ورزشکاران به مولتی ویتامین اختصاصی نیاز دارند؟

سوخت رسانی صحیح به ورزشکاران سخت است. ورزشکاران بیش از یک فرد معمولی به پروتئین بیشتری نیاز دارند. آنها به همه چیز بیشتر نیاز دارند، از جمله ویتامین ها و مواد معدنی. برنامه ریزی وعده های غذایی برای پوشش دادن تمام وقت کاری زمان بر، پرهزینه و دشوار است، به خصوص زمانی که برای مسابقه سفر می کنید. ناگفته نماند که نیازهای یک ورزشکار مرد با نیازهای یک ورزشکار زن متفاوت است. برای ورزشکاران مرد رایج است که در رژیم غذایی خود شکاف های تغذیه ای ایجاد کنند که بر سلامت و عملکرد آنها تأثیر منفی می گذارد.

مولتی ویتامین ورزشی مردانه ویواتون به طور علمی برای حل این مشکل طراحی شده است.  این مولتی ویتامین جامع برای پوشش نیازهای ویتامین و مواد معدنی خاص مردان فعال طراحی شده است. مولتی ویتامین ورزشی من ویت ویواتیون همچنین حاوی ویتامین سی، ویتامین ای و کوآنزیم کیوتن از ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی برای حمایت از تولید انرژی، سیستم ایمنی سالم و سلامت پروستات است. 

 

سایر مکمل های ورزشی را مشاهده کنید.  

 

بسیاری از برنامه های تغذیه رویکردی یکسان برای همه ارائه می دهند، که به سادگی برای ورزشکاران رقابتی به اندازه کافی خوب نیست. نیازهای تغذیه ای ورزشکاران زن با ورزشکاران مرد یکسان نیست. به همین دلیل است که من ویت اسپرت ویواتون مجموعه ای از ترکیبات را به طور خاص برای ورزشکاران مرد ایجاد کرده است. مولتی ویتامین ورزشی ویواتون نسبت به هر مولتی ویتامین عمومی حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های باکیفیت بیشتری است و به طور خاص برای حمایت از نیازهای تغذیه ای ورزشکاران مرد فرموله شده است. مولتی ویتامین ورزشی مردانه علاوه بر پر کردن کمبودهای تغذیه ای، به تسریع بهبودی، حفظ سطح انرژی سالم و حمایت از سیستم ایمنی سالم کمک می کند.

سایر مکمل ها و مولتی ویتامین مخصوص مردان را مشاهده کنید.

 

سافت ژل من ویت اسپرت ویواتون

 


 

مشخصات سافت ژل من ویت اسپرت ویواتون:

 • مولتی ویتامین کامل برای ورزشکاران مرد
 • حاوی 25 ترکیب اختصاصی ویژه آقایان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • حاوی آمینو اسیدهای مختلف 
 • کمک به جلوگیری از تحلیل عضلات 
 • کمک به چربی سوزی به واسطه وجود کارنیتین
 • 200 میلی گرم ویتامین سی در هر سروینگ
 • کمک به حفظ سلامت قلب
 • کمک به تقویت سیستم عصبی عضلانی
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • کمک به تقویت عضلات بدن

 

 


 

نحوه مصرف کپسول من ویت اسپرت ویواتون:

روزانه 3 عدد کپسول نرم ژلاتینی من ویت اسپرت را همراه با آب مصرف کنید. 

 

 


 

ترکیبات من ویت اسپرت (در هر 3 سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

2500IU

Vitamin B1 ( Thiamin )

12mg

Vitamin B2 ( Riboflavin )

15mg

Niacin

24mg

Vitamin B5 ( Panthotenic Acid )

10mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

10mg

Vitamin B7 ( Biotin )

75mcg

Vitamin B9 ( Folic Acid )

400mcg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

15mcg

Vitamin D

600IU

Vitamin E

150IU

Magnesium

200mg

Zinc

15mg

Copper

1mg

Manganese

0.50mg

Iodine

150mcg

L-Arginine

300mg

Tyrosine

50mg

Lysine

20mg

CoQ10

60mg

L-Carnitine

50mg

Ginsenosides

14.25mg

Lipoic Acid

20mg

Octosanol

3mg

Vitamin C

200MG

 

 


 

فواید مولتی ویتامین برای ورزشکاران:

ورزشکاران در تلاشی منظم برای افزایش انرژی، عملکرد و ریکاوری خود هنگام درگیر شدن در فعالیت ها و تمرینات خود هستند. تغذیه نقش مهمی در همه اینها دارد، اما آنها اغلب وقت کافی برای یک رژیم غذایی سالم ندارند در حالی که دیگران از سبزیجات بیزارند. بنابراین منطقی است که رژیم غذایی خود را با مولتی ویتامین تکمیل کنید تا قدرت عضلات را افزایش دهید، آنها را سریعتر کنید و به طور کلی عضلات را در کاری که انجام می دهند بهتر کنید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که مولتی ویتامین ها مکمل هستند و نباید جایگزین مصرف غذا شوند. در اینجا فواید مولتی ویتامین ها برای ورزشکاران آورده شده است.

 

من ویت اسپرت

تقویت استخوان ها:

ورزشکاران در طول فعالیت های خود مانند دویدن و تمرین های شدید از قدرت زیادی استفاده می کنند. مولتی ویتامین ها سلامت کلی بدن را تقویت می کنند و استخوان های قوی می سازند تا شکستگی یا شکستگی استخوان ها را کاهش دهند و باعث آسیب شدید شوند. مولتی ویتامین ها برای ورزشکاران سرشار از روی، کلسیم و منیزیم هستند که نقش مهمی در حفظ سلامت سلولی و عملکرد مفاصل و استخوان ها دارند.

 

تقویت عملکرد شناختی:

به عنوان یک ورزشکار، عملکرد شناختی سالم در تقویت عملکرد شما ضروری است. اسیدهای چرب خاص و ویتامین‌های موجود در مولتی ویتامین‌ها برای ورزشکاران، مانند B12، می‌توانند عملکرد مغز شما را تقویت کرده و از حافظه شما محافظت کنند.

خرید من ویت اسپرت ویواتیون

بهبود ایمنی:

بدترین چیزی که به عنوان یک ورزشکار می توانید تجربه کنید این است که قبل از تمرین یا مسابقه بیمار شوید. این می تواند یک آنفولانزای ساده باشد، اما شانس شما را برای عملکرد تا حد توانایی شما کاهش می دهد. در برخی موارد، در نهایت نیمکت نشین می شوید.

مولتی ویتامین‌ها برای ورزشکاران، مانند اسید اسکوربیک یا ویتامین C، برای تقویت ایمنی بدن و مقابله با عفونت‌ها و ویروس‌های عامل بیماری ضروری هستند. ویتامین C، یک آنتی اکسیدان، از سلول ها برای تقویت رشد و ریکاوری محافظت می کند، به خصوص اگر در فعالیت های سنگین مانند وزنه برداری شرکت می کنید. همچنین مسئول متابولیسم اسیدهای آمینه در تشکیل کلاژن است.

 

سافت ژل من ویت اسپرت ویوا تیون

بهبود سلامت روان:

سلامت روان یکی از موضوعات اصلی مورد توجه است، به ویژه در میان ورزشکارانی که برای عملکرد بهتر در هر مسابقه تحت فشار هستند. گاهی اوقات، تمرین می تواند به شما آسیب وارد کند و باعث شود احساس تنهایی کنید و منجر به مشکلات سلامت روانی مانند استرس، اضطراب و افسردگی شود. اینها قاتل های خاموشی هستند که باعث بیماری های مزمن مانند سرطان و دیابت می شوند.

مولتی ویتامین ها حاوی گیاهان، مواد معدنی و ویتامین هایی هستند که به اصلاح ترکیب شیمیایی مغز که باعث مشکلات سلامت روان می شود، کمک می کنند. بدن شما اکنون می تواند انتقال دهنده های عصبی مانند دوپامین، اندورفین و سروتونین تولید کند تا احساسات و سطح خلق و خوی شما را تنظیم کند.

 

تقویت انرژی:

اگر در حین تمرین یا تمرین انرژی بیشتری صرف می کنید، می توانید مزایای مولتی ویتامین ها را برای ورزشکاران تجربه کنید، مانند ترمیم و بافت سازی و افزایش انرژی. برای اینکه بدن شما بتواند بافت را ترمیم و بسازد، باید ویتامین هایی مانند ریبوفلاوین، B6، اسید فولیک، B12 و تیامین مصرف کنید. به طور مشابه، برای افزایش انرژی برای کمک به عملکرد شما، ویتامین های B و کربوهیدرات ها با هم کار می کنند تا انرژی بسیار مورد نیاز را آزاد کنند.

فواید بی‌شماری مولتی ویتامین‌ها برای ورزشکاران مانند افزایش انرژی، تقویت استخوان‌ها و ماهیچه‌ها، بهبود ایمنی، تقویت عملکرد شناختی و بهبود سلامت روانی وجود دارد. با این حال، به یاد داشته باشید که مولتی ویتامین ها برای ورزشکاران زمانی که نتوانید آنها را با یک رژیم غذایی سالم همراه کنید، موثر نخواهد بود.

من ویت اسپرت

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف من ویت اسپرت:

 • قبل از مصرف دارو در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در بیماران قلبی و دیابت با احتیاط مصرف شود. 
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود. فرآورده در جای خشک و خنک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
 • این محصول مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ها نمی باشد. 

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2291603571157200
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد6263868501414

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات