منو
سبد خرید شما

کراتین مونوهیدرات ژن استار 300 گرم | عضله سازی موثر با کراتین خالص

کراتین مونوهیدرات ژن استار
کراتین مونوهیدرات ژن استار
-3 % ناموجود
کراتین مونوهیدرات ژن استار
کراتین مونوهیدرات ژن استار
کراتین مونوهیدرات ژن استار 300 گرم | عضله سازی موثر با کراتین خالص
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Gene Star Creatine Monohydrate Powder - 300 g
 • SKU: 3800
 • بارکد: 626954640046
678,000 تومان
699,000 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر کراتین مونوهیدرات ژن استار Gene Star Creatine Powder مکمل کراتین خالص از سری محصولات ژن استار است که برای عضله سازی و ساخت عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. کراتین 300 گرمی ژن استار از نوع مونوهیدرات کراتین در محصول خود استفاده کرده است که جذب بهتری را برای بدن دارد. 

 

کراتین مونوهیدرات ژن استار باعث افزایش قدرت عضلات و بهبود عملکرد ورزشی می شود. کراتین مونوهیدرات ژن استار باعث کاهش سطح میوستاتین می‌شود. میوستاتین نوعی پروتئین تنظیم کننده رشد عضلانی است و با محدود کردن رشد عضلانی، از هایپرتروفی (توسعه و رشد بیش از حد یک عضو) جلوگیری می‌کند. مهار میوستاتین باعث افزایش هر چه بیشتر رشد عضلانی می‌شود. کراتین سطح این پروتئین را پایین می‌آورد. ترکیب میوستاتین در شکلات تلخ نیز وجود دارد به همین دلیل است که کراتین روی عضله سازی نقش دارد.

 

کراتین ژن استار حاوی 300 گرم پودر کراتین است که این مقدار به شما 60 سروینگ 5 گرمی را ارائه می دهد. در هر اسکوپ 5 گرمی 5 گرم کراتین خالص وجود دارد که می تواند در ساخت و رشد عضلات به شما کمک کند. برای کارایی بیشتر کراتین مونوهیدرات ژن استار، در این محصول از طعم استفاده نشده است. شما می توانید این محصول را با آب و یا آبمیوه ترکیب و مصرف نمایید. 

 

سایر مکمل های کراتین را مشاهده کنید.

 

مکمل کراتین مونوهیدرات ژن استار

 


 

مشخصات کراتین مونوهیدرات ژن استار:

 • افزايش قدرت عضله
 • افزایش سنتز پروتئین
 • حاوی ۵ گرم کراتین خالص در هر سروینگ ۵ گرمی
 • افزایش هورمون‌های عضله ساز مانند هورمون رشد
 • بازسازی ذخاير انرژی را سرعت مي‌بخشد
 • افزایش توده عضلات بدون افزايش چربی بدن
 • آستانه بی هوازی را در بدن افزايش می‌دهد.
 • فاقد طعم و شکر
 • حاوی 60 سروینگ
 • کاهش تخریب پروتئین و افزایش حجم عضلانی

 

 


 

نحوه مصرف کراتین مونوهیدرات ژن استار:

یک پیمانه (5 گرم) را در 200-300 میلی لیتر آب یا آبمیوه حل نموده و بلافاصله نیم الی یک ساعت قبل از تمرینات ورزشی مصرف نمایید. 

ورزشکاران مصرف کننده کراتین مونوهیدرات ژن استار به منظور افزایش آب رسانی به بدن باید حداقل 6 تا 7 لیوان آب در طول روز مصرف نمایند. 

 

مصرف پیشنهادی در دوره بارگیری (5 روز اول):

4 بار در روز، هر بار یک پیمانه (5 گرم) مصرف نمایید. 

 

مقدار مصرف پیشنهادی بعد از دوره بارگیری به مدت 21 روز (دوره نگهدارنده):

روزانه نصف تا یک پیمانه (5-2.5 گرم) مصرف نمایید. 

 

 


 

ترکیبات پودر کراتین مونوهیدرات ژن استار (در هر 5 گرم):

نام  ترکیب

مقدار

Creatine Monohydrate

5 g

 

 


 

کراتین و مکمل های کراتین:

کراتین انرژی عضلات شما را تامین می کند. حدود نیمی از آن از رژیم غذایی شما تامین می شود، بقیه در کبد و کلیه ها تولید می شود. بسیاری از ورزشکاران برای افزایش قدرت و بهبود عملکرد از مکمل های کراتین استفاده می کنند. مکمل ها در افراد سالم نسبتا بی خطر هستند. با این حال، همیشه قبل از مصرف مکمل های کراتین با پزشک خود صحبت کنید.

 

 

کراتین چیست؟

کراتین یکی از منابع طبیعی انرژی بدن شما برای انقباض عضلات است. نام آن از کلمه یونانی گوشت گرفته شده است. حدود نیمی از ذخایر بدن از رژیم غذایی گوشتخوار و حدود نیمی از آن در کبد و کلیه ها تولید می شود و سپس برای استفاده به ماهیچه های اسکلتی می رسد. حدود 95 درصد کراتین در ماهیچه های اسکلتی بدن شما ذخیره می شود و در حین فعالیت بدنی استفاده می شود. کراتین با بالا نگه داشتن تولید در ماهیچه های در حال کار، به تامین مداوم انرژی برای عضلات در حال کار کمک می کند. مقادیر کمی نیز در قلب، مغز و سایر بافت ها یافت می شود.

کراتین همچنین در غذاهایی مانند شیر، گوشت قرمز و غذاهای دریایی یافت می شود. در یک رژیم غذایی معمولی همه چیزخوار/گوشتخوار، یک تا دو گرم در روز کراتین مصرف می کنید. گیاهخواران ممکن است مقادیر کمتری کراتین در بدن خود داشته باشند.

کراتین در حالت ثابت با ترکیب مشابهی به نام کراتینین وجود دارد که می تواند در آزمایشات آزمایشگاهی به عنوان نشانگر عملکرد کلیه اندازه گیری شود. از طریق ادرار از بدن شما خارج می شود. این بدان معناست که بدن شما باید هر روز کراتین ذخیره شده را آزاد کند تا سطح نرمال خود را حفظ کند، مقدار آن بسته به توده عضلانی شماست. اگرچه کراتین به طور طبیعی در بدن شما ایجاد می شود، اما باید سطح کراتین خود را حفظ کنید و این کار را از طریق رژیم غذایی روزانه خود و یا مصرف مکمل هایی چون کراتین ژن استار انجام دهید.

کراتین ژن استار 300 گرم

 

چرا مردم مکمل کراتین مصرف می کنند؟

ورزشکاران حرفه ای و آماتور در تمام سطوح به مصرف مکمل های کراتین برای کمک به روال تمرینی خود و بهبود ریکاوری تمرینی استفاده می کنند. کراتین باعث ایجاد انرژی "سریع" و افزایش قدرت می شود که عملکرد را بهبود می بخشد اما تأثیر کمی بر استقامت هوازی دارد. اکثر افرادی که از مکمل های کراتین استفاده می کنند ورزشکاران مرد هستند و بیشتر در ورزش های قدرتی مانند فوتبال، کشتی، هاکی و بدنسازی فعالیت می کنند.

بدون توجه به سن یا وضعیت سلامتی خود، قبل از مصرف مکمل های کراتین با پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.

 

 

آیا مصرف مکمل های کراتین برای ورزشکاران توصیه می شود؟

مکمل های کراتین توسط بسیاری از ورزشکاران استفاده می شود. این مکمل توسط انجمن های ورزشی حرفه ای، کمیته بین المللی المپیک و انجمن ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA) مجاز است. فواید آن در مردان و زنان گزارش شده است، اگرچه بیشتر مطالعات بر روی مردان انجام شده است. برخی از مطالعات اشاره می کنند که زنانی که مکمل کراتین مصرف می کنند ممکن است به اندازه مردان در طول تمرین قدرت یا افزایش توده عضلانی نداشته باشند.

 

 

مزایای بالقوه مصرف مکمل های کراتین چیست؟

تحقیقات نشان می دهد که مصرف مکمل های کراتین ممکن است:

 •      عملکرد ورزشی خود را بهبود بخشید.
 •      به ریکاوری پس از ورزش شدید کمک کند.
 •      پیشگیری و/یا کاهش شدت آسیب عضلانی
 •      به ورزشکاران کمک می کند تا بارهای تمرینی سنگین را تحمل کنند.
 •      توده عضلانی بدون چربی را در طول تمرین افزایش می دهد.

از آنجایی که گیاهخواران ذخیره کراتین داخل عضلانی کمتری دارند، ممکن است سود بیشتری از مصرف مکمل ها ببینند. با این حال، ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا سطوح در عضلات ایجاد شود. چندین مطالعه نشان می‌دهد که کاربران در مقایسه با افرادی که مکمل‌های کراتین مصرف نمی‌کنند، کمتر دچار گرفتگی، بیماری گرما/کم آبی، سفتی عضلانی، کشیدگی/کشیدگی عضلانی، آسیب‌های غیر تماسی و صدمات کامل/تمرین‌های از دست رفته هستند. به نظر می رسد که اثرات در طول زمان پایدار است.

علاوه بر این، مطالعات نشان داده‌اند که مصرف مکمل‌های کراتین ممکن است در بیماری‌های تخریب‌کننده عصبی (مانند دیستروفی عضلانی، پارکینسون و بیماری هانتینگتون)، دیابت، آرتروز، فیبرومیالژیا، اختلالات متابولیسم یا انتقال کراتین، پیری، سلامت مغز و ایسکمی قلب کمک کند.

خرید کراتین ژن استار

 

عوارض مصرف مکمل های کراتین چیست؟

کراتین یک مکمل نسبتا بی خطر با عوارض جانبی کمی گزارش شده است. با این حال، باید در نظر داشته باشید که:

اگر از مکمل های کراتین استفاده می کنید، ممکن است به دلیل احتباس آب در ماهیچه های بدن وزن اضافه کنید. 7 تا 28 روز طول می کشد تا اثرات انرژی بسته به میزان کراتین موجود در بدنتان مشاهده شود.
 مصرف مکمل های کراتین زمانی که واقعاً دچار کم آبی شده اید یا در تلاش برای کاهش وزن هستید، ممکن است خطرناک باشد.

انجمن بین المللی تغذیه ورزشی اخیراً هیچ مدرک علمی مبنی بر اینکه استفاده کوتاه مدت یا طولانی مدت از کراتین مونوهیدرات باعث ایجاد هرگونه اثرات مضر بر روی افراد سالم می شود، پیدا نکرد. با این وجود، همیشه قبل از مصرف کراتین یا هر مکملی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید.

 

 

آیا مصرف مکمل های کراتین بی خطر است؟

اگرچه کراتین به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد، به نظر می رسد مصرف مکمل های اضافی به طور کلی بی خطر باشد. با این حال، به خاطر داشته باشید که سازمان غذا و داروی ایالات متحده مکمل های غذایی را تنظیم نمی کند. محصولات کراتینی که در فروشگاه ها فروخته می شوند ممکن است از نظر کمیت مکمل کراتین، کیفیت و مواد اضافی متفاوت باشند. استانداردهای ایمنی و خلوص نیز کنترل نمی شوند.

در مورد استفاده از مکمل های کراتین در کودکان کمتر از 18 سال با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید. اطلاعات کافی در مورد بی خطر بودن مکمل های کراتین در زنان باردار یا شیرده شناخته نشده است. اگر بیماری کلیوی دارید، قبل از استفاده با پزشک خود صحبت کنید. مصرف مکمل کراتین ممکن است بیماری کلیوی شما را بدتر کند. بسیاری از داروها می توانند به کلیه های شما آسیب برسانند. در صورت مصرف هر گونه دارویی، همیشه با پزشک مشورت کنید – ترکیب مکمل های کراتین می تواند به کلیه های شما آسیب برساند.

 

 

رایج ترین نوع مکمل کراتین چیست؟

رایج ترین مکمل کراتین مونوهیدرات است، یک مکمل غذایی که عملکرد عضلات را در تمرینات مقاومتی کوتاه مدت و با شدت بالا افزایش می دهد. مطالعات نشان می دهد که مصرف این مکمل ها برای ورزشکاران در طول تمرینات قدرتی، به ویژه وزنه برداری و دوچرخه سواری مفید است. سایر اشکال کراتین فواید اضافی نشان نداده اند.

قیمت کراتین مونوهیدرات ژن استار

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کراتین ژن استار:

 • افراد زير 18 سال، سالمندان، افراد مبتلا به بيماريهای مزمن و نيز مصرف کنندگان داروهای بدون نسخه،  قبل از مصرف اين فرآورده با پزشک خود مشورت نمايند.
 • مصرف طولانی مدت اين محصول و به مقدار زیاد (بیش از میزان های توصیه شده) ممکن است به بروز عوارض کليوی منجر شود.
 • اين مکمل برای دوران بارداری و شيردهی توصيه نمی شود.
 • مصرف اين مکمل به علت احتباس آب در ماهيچه موجب افزايش وزن، در حد محدود مي شود. بنابراين نبايد از اين محصول فقط به عنوان افزايش وزن استفاده كرد.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار پودر: 300 گرم
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 238520001173830
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6269546400468
سایر توضیحات تعداد سروینگ: 60

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات